1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Dario Conca | 29 | Banko Amc

Thumbs up Dario Conca | 29 | Banko Amc

Adı: Dario Conca

Oyun Başı Fiyatı: 1.8 milyon €

Pozisyon: Merkezi Hücumcu Destek

Ben bu adamı öve öve bitiremem açıkçası geçen sene de kullanıyordum barçası orta derece takımı her takımda param olup sözleşmesine gücüm yetince alırım bu adamı banko oynamasa bile yedekte durması gereken müthiş bir oyuncu hepinize tavsiye eder bare bu konumun göze gelmesini dilerim

Edit: İlla ki bilenlerimiz vardır paylaşım yorumlarımı ukelalık olarak algılamanızı rica ederim

bilindik ve gercektende cok iyi bir ortasaha oyuncunun fiyatı 1.8 milyon ama kaca alıcagımız mechul
    ve de haftalık maas ıstegı de ucuk derece de olucaktır dıye tahmın edıyorum

paylasım ıcın tesekkurler...

Nesil
    2012

Bu adam dUnya üzerinde en cok kazanan futbolcu hayatinda milli takim formasi giymemis daha önceki serilerde fb'ye almistim. Özellğini gram yansıtmıyor.

Conca candır can.Önceki seri de oyunun bana göre en iyi oyun kurucusuydu.Önceki seriye göre söylüyorum geliş fiyatı 7.5 M civarıydı.Bu sezon da en fazla 5M alış fiyatı olur.Fazla para isteyebilir ama orta halli bi kulüpseniz karşılarsınız.

Bu seride biraz düşmüş özellikleri ama yine de alıp deneyeceğim.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Conca'yı boşa düşmeye yakın takıma katıp denedim. Çok iyi yani diyecek bir şey yok.
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben bu adamı anlamıyorum. Yıllık 5 milyon kazanıyor ama milli takımda oynamıyor.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Ben bu adamı anlamıyorum. Yıllık 5 milyon kazanıyor ama milli takımda oynamıyor.
    Çin liginde oynuyor alacak tabi : )

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Conca'yı boşa düşmeye yakın takıma katıp denedim. Çok iyi yani diyecek bir şey yok.
    Geçen seride daha iyiydi bu seride seviyeleri biraz daha düşürülmüş.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Bu adam dUnya üzerinde en cok kazanan futbolcu hayatinda milli takim formasi giymemis daha önceki serilerde fb'ye almistim. Özellğini gram yansıtmıyor.
    aynen hatta isim vermiyim bi sitede dünyanın en çok kazanan futbolcuları yazıyodu ronaldonun messinin hemen arkalarındaydı yanlış hatırlamıyorsam

bu adamı çok iyi biliyorum desem abartmış olmam. FM12 de 4-5 kez uzun kariyer oynadım ve hepsinde conca yı bir şekilde ilk yıllarda Galatasaray'a aldım. Maliyeti çok fazla, ve güç özelliği 5 (2012 de) olduğu için ilk yıl hiç bir şey yapmıyor. 1 yıl boyunca adamın gücünü 8-9 hatta baı save lerde 10 a kadar yükselttim. ve 5 yıllık kontratın ilk yılı hariç diğer yıllarda 20 gol 20 asist gibi performanslar gösterdi. üstelik son yıllarda fizik olarak çok düşmesine rağmen sadece duran toplardan asist kralı oldu. save leri sildim keşke gösterseydim. ama sadece AMC oynatın. adv.playmkr veya treq. görevi verin ama arkasında top toplayıcı bir adam olmalı mutlaka.

2013 te nasıl bilmiyorum

2013te de iyi ben 2012 merkezi hücumcu(inside forward) destek oynatıyodum burda da aynı şekil oynatıyorum ama şu aralar oyunu oynamıyorum oynadığım kadarıyla gayet iyidi Newcastle'da

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Gerçekte de çok iyi futbolcu aslında ama Arjantin'in hücum bölgesi çok kaliteli oyunculardan oluşuyor o yüzden milli takıma seçilmemiş olabilir. Geçen yıl bayağı yararlanmıştım. İyi bir oyun kurucu.

Mesaj Yetkileri