Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 70 sonuç

Konu: 1461 Trabzon l Süper Lig Yolunda Onurlu Mücadele ( 2.Sezon )

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Default 1461 Trabzon l Süper Lig Yolunda Onurlu Mücadele ( 2.Sezon )

Trabzonspor'un pilot takımı olan ayriyetten bütün hakları Trabzonspor'a ait olan 1461 Trabzon'un teknik direktörü olan Mustafa Akçay aktif olan görevine son vererek 1461 Trabzon taraftarlarını üzdü. Bu haber sonrası yeni teknik direktör kim olacak soruları sorulmaya başladı. Bu durumda Trabzonspor karışacak mı ? Yoksa 1461 Trabzon yönetimi kendi yolunu mu çizecek ? Bu durumlara kısa süre sonra cevap verilmesi bekleniyor.

Kurallari okudum kabul ettim.

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Kariyeriniz onaylanmıştır, başarılar.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by vivoperlei View Post
    Kariyeriniz onaylanmıştır, başarılar.
    Teşekkürler

Ve yeni teknik direktörü Fanatik farkıyla açıklandı!

Külübümüz Hakkında

Sn: Aydın PİŞİREN başkanlığında 1998 yılında kurulan Değirmenderespor kulübümüzün 2. Amatör kümeden başlayan bir başarı hikayesi vardır. 2004-2005 sezonunda Sn: İbrahim KAYA başkanlığındaki Yönetim Kurulu ile TFF Profesyonel 3. Ligine çıkmıştır. Bu ligde 2 yıl oynadıktan sonra 2006-2007 futbol sezonunun sonunda Sn: Serkan KILIÇ başkanlığı’nda ki Yönetim Kurulu zamanında TFF Profesyonel 2. Lige çıkma başarısı göstermiştir.

1461 Trabzon Değirmenderespor olarak tescilli olan kulüp 24.06.2008 tarihinde Trabzonspor’a pilot takım olma amacı ile devredilmiştir. Kulübün adı 28.06.2008 tarihinde Trabzon Karadenizspor olarak değiştirilmiştir.

14.01.2009 yılında yapılan olağan Olağanüstü kongre sonunda kulübün adı 1461 Trabzon olarak değiştirilmiştir.(1461 tarihi Trabzonun Fatih Sultan Mehmet tarafından fethedildği yıldır.)

1461 Trabzon Değirmendere Spor Kulübü devredildikten sonra İlk Başkanı Fikret YAVUZ, ilk Teknik Direktörü İhsan Gündüz DERELİOĞLU’dur. Kulübün renkleri Bordo-Mavi-Beyaz olup TFF 2. Lig Kırmızı Grubu’nda 2011-2012 sezonunu şampiyon olarak tamamlamıştır. Takımımız PTT 1. Lig’de mücadele etmektedir.

Selim Atalay imzaladı!

Selim Atalay 1461 Trabzon sözleşmesini imzaladı. Sözleşmeye göre Atalay her ayda 5.750£ kazanacak. Sözleşmenin bitiş tarihi ise 30.06.2013 olarak belirlendi. Ayriyetten Atalay imza törenin'de kısa bi konuşma yaptı.

Selim Atalay;

Futbol anlayışım ileri dönük ve göze hoş gelen futboldur. Bu durumu en iyi şekilde 1461 Trabzon'a uygulayacağımı düşünüyorum. İlk başlarda bazı eksiklerimiz olabilir ve takım birbirine ısınmayabilir ama zamanla bunu giderebileceğimizi umuyorum. Transfer konusunda bazı mevkilerimize takviye yapmayı düşünüyorum ama bu konuyu bu günde değil ilerleyen zamanlarda konuşacağım. Herkese iyi günler diyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Başarılar,1461'in amacı olan genç oyuncuları yetiştirme misyonunu iyi bir şekilde yerine getirirsin umarım.

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    Başarılar,1461'in amacı olan genç oyuncuları yetiştirme misyonunu iyi bir şekilde yerine getirirsin umarım.
    Amacım o ama bazı mevkilere tecrübeli iş yapabilecek oyuncular arıyorum. Bütçemin olmaması ( 5.35 kuruşlarda filan ) elimi kolumu bağlıyor bende mecruben bi alt liglere ve üst liglere bakınıyorum boş oyuncu kiralayabileceğim oyuncular filan.

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

Başarılar renktaş.

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by azaptar View Post
    Başarılar renktaş.
    Eyvallah

1461 Trabzon Transfere Doymuyor

1461 Trabzon PTT 1.lig hazırlıklarını tam gaz devam ediyor. 4 yabancı 3 yerli toplamda 7 oyuncuyla anlaşan karadeniz takımı sezona bomba gibi başlamak istiyor. İşte 1461 Trabzon'un bedel ödemeden aldığı oyuncular.

Transfer Geçmişimiz

Aykut Erçetin

Ödenen Fiyat :
    Geldiği Takım : Takımsız

Zeki Yavru

Ödenen Fiyat : Kiralandı.
    Geldiği Takım : Trabzonspor

Kerim Zengin

Ödenen Fiyat :

Bismiark Idan

Ödenen Fiyat :

Patrick N'Tolla

Ödenen Fiyat :

Khassimirou Diop

Ödenen Fiyat :

Faioli

Ödenen Fiyat :

1461 Trabzon'un OF kampında yaptığı hazırlık maçların skoruda şöyle

Yeni Bir Fırtına Doğuyor

1461 Trabzon Acımadı!

Türk veya Yabancı Farketmez 1461 Trabzon Affetmez!

Ünyespor Acımadı!

Bir Fırtına Esti Geçti O Kadar!

1461 Trabzon Bi " OF " Çekti

Hazırlık maçlarından sonra 1461 Trabzon Teknik Direktörü olan Selim Atalay kısa bi basın toplantısı düzenledi ve şunları söyledi.

Selim Atalay;

Takımım hazırlık maçlarına iyi başladı fakat kötü bitirdi. Bazı taktikler ve oyunculra denedim bazen ileri çıkardım bazen geri yasladım binevi taktik ve oyuncuları görme fırsatım oldu. Bu taktik denemeleri en iyi zamanı sezonun başıdır. Sezon başlayınca yedek taktiğimizi buldum diyebiliriz fakat defansımız biraz sakat. O mevkiye sağlam iş yapabilecek oyuncu almamız şart. Top ile oynayabiliyoruz fakat oyun kurucu olmadığından herhangi bi planlı hareket edemiyoruz. Sezon başlayınca ve taktiğimiz oturunca bu sorun gidecek ve 1461 Trabzon takımı şehrimizde bi efsane olacak!

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Vay be takip eden yokmuş demek ki :/

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

Ben takip ediyorum kardeşim

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Ben takip ediyorum kardeşim
    Sende olmasan ustam ne yapacam bilmiyorum. Eksik gördüğün bi anlatım bozukluğu var mı ? Elimden geldiği kadarıyla SS ile konuyu süslemeye çalışıyorumda fazla ilgi uyandıramıyorum herhalde.

Heyecan Başlıyor!

1461 Trabzon Tepelerde!

Karşıyaka Dayanamadı!

1461 Trabzon Samsun'a Çıktı

Şanlıurfa Trabzon'a " Dur " Dedi!

Hakem Mağduru Trabzon

Kardeş Payı

Sert Dalgalar Başladı!

Çaykur Rize Trabzon'a Acımadı!

1461 Trabzon Kayseri Erciyes'e Patladı 5-3

Sonuna Kadar Mücadele

Acıma Yok!

Ligin Genel Durumu

Takım İstatistikleri

Genel olarak belirlenen hatalarımız ve gelişmiş yönlerimiz aynen şöyle

Eksiklerimiz

• Defans Merkez
    • Bekler ( Sağ ve Sol )
    • Oyun Kurucu ( Ortaha Merkez )
    • Sağlam Bi Forvet

Geliştirdiğimiz Yönlerimiz
    • Kontra Ataklarımız
    • Sağ ve Sol Kanatlarımız
    • Ara Paslarımız

Devre Arasında Yapılacaklar
    • Defans, Ortaha Saha , Forvet Takıma Katılacak
    • Taktik ve Takım Uyumu üzerine yoğunlaşacak
    • Antremanlar boş geçmeyecek
    • Her oyuncu oynadığı mevkinin sağ,orta,sol pozisyonlarını oynaması için uğraşılacak

Dipnot : Oyuncu İstatistiklerini çekmeyi unuttum. Birdahaki güncellemede istatistikler yayınlanacaktır.
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2010
    Yer
    istanbul

Kariyerinde başarılar gayet başarılı gidiyorsun yanlız bildiğim kadarıyla 1461 Trabzon'un süperlige kural gereği çıkış yasağı var Barcelona & Barcelona B gibi yani spor yorumcularından duymuştum böyle bir durum varmı ?

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Hangi sistemle oynuyorsun paylaşırsan sevinirim

Nesil
    2011
    Yer
    beylerbeyi

Quote Originally Posted by romelon View Post
    Kariyerinde başarılar gayet başarılı gidiyorsun yanlız bildiğim kadarıyla 1461 Trabzon'un süperlige kural gereği çıkış yasağı var Barcelona & Barcelona B gibi yani spor yorumcularından duymuştum böyle bir durum varmı ?
    Bu dediğin durum Türkiye'de yok. Şöyle ki pilot takım sistemi başka bir sistem. Barcelona B gibi değil. Barcelona B'nin yönetimi ile Barcelona'nın ki aynı. Kulüp yani her şeyiyle Barcelona'nın.

Ama hatırlarsak, Gençlerbirliği ile pilot takımı Gençlerbirliği OFTAŞ aynı ligde oynadılar bizde.. Sebebi de yönetimlerinin farklı olması..

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Güzel bir kariyer oluyor başarılar dilerim

Nesil
    2010
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by cangulerdc View Post
    Bu dediğin durum Türkiye'de yok. Şöyle ki pilot takım sistemi başka bir sistem. Barcelona B gibi değil. Barcelona B'nin yönetimi ile Barcelona'nın ki aynı. Kulüp yani her şeyiyle Barcelona'nın.

Ama hatırlarsak, Gençlerbirliği ile pilot takımı Gençlerbirliği OFTAŞ aynı ligde oynadılar bizde.. Sebebi de yönetimlerinin farklı olması..
    Ben yorumculardan birde duymuştum iki kulüp arasında bağ olduğu için yükselemez diye ama oftaş örneğini unutmuşum ,

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Öyle diyorlar ama bizim cephemiz yani Trabzonspor son bi karar vererek takımı satmayacağını şampiyon oldukları zaman ligden çıkmaması herhangi bi sorun olmıcağını söyledi. Para için takımı kurmadık oyuncularımız gelişsin diyede bi açıklama eklediler.

Quote Originally Posted by antiochia View Post
    Hangi sistemle oynuyorsun paylaşırsan sevinirim
    Sistem dediğin taktik mi ?

Quote Originally Posted by cangulerdc View Post

++

Quote Originally Posted by furdun View Post
    Güzel bir kariyer oluyor başarılar dilerim
    Teşekkürler
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Bende ofliyim OF çekersun işte ofa kafa tutmayasun ha başarılar kardeşim kariyerinde takipdeyim

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

Güzel gidiyorsun ligde inşallah böyle devam eder,inişler çıkışlar çok oluyor oyunda, maç motorunun rezilliği de eklenince çok kez sinirden kapamışlığım var oyunu.İnteri deplasmanda yenip karabüğe yeniliyoruz)Kendi evimde interi yenip elazığı yenemiyoruz) böyle beni sinirden çıldırtan hadiseler olduineyse uzatmayayım , güzel herşey güzel

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by cilqin View Post
    Bende ofliyim OF çekersun işte ofa kafa tutmayasun ha başarılar kardeşim kariyerinde takipdeyim
    Eyvallah

Güzel gidiyorsun ligde inşallah böyle devam eder,inişler çıkışlar çok oluyor oyunda, maç motorunun rezilliği de eklenince çok kez sinirden kapamışlığım var oyunu.İnteri deplasmanda yenip karabüğe yeniliyoruz)Kendi evimde interi yenip elazığı yenemiyoruz) böyle beni sinirden çıldırtan hadiseler olduineyse uzatmayayım , güzel herşey güzel
    Hiç sorma ya. Acayip sinirleniyorum takımın morali bi kez çöktü tam yerine getirdim 2.ci kez çöktü ve istediğim verimi alamıyorum takımdan düşüşteyiz ama en kısa zamanda toplayacaz inşallah.
    Jose Mourinho

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Kusura bakmayın maç sayısını biraz kaçırmışım. Bu sefer böyle anlatımca hepsini tek tek yaparsam uzun olur. Birdahaki güncellemeye ayrıntılı anlatıma devam.

Takım Verileri

Oyuncu Verileri

Genel Kadrom

Not : 2 tane yabancı var oynamayan yani kayıt etmedim.

Ara Transferde Aldığım Oyuncular

Matija Smrekar[

Laurent Bernardi_

Jose Mourinho

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Buda Ligin Genel Görünümü

Jose Mourinho

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

1461 Trabzon Başkanı Suat Şen Selim Atalay'a Yeni Sözleşme Önerdi

Selim Atalay kulubun maddi durumunu düşünerek Başkanın verdiği ücreti düşürerek kabul etti.

Jose Mourinho

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Aykut Erçetin'i merak ediyordum ben de nereye gidecek diye, sana nasipmiş Anlatım güzel, performansın da öyle, başarılar kaptan.

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Kardeşce Paylaştılar

1461 Trabzon Havalarda!

Yenişemediler

BUCAlamaya İzin Yok!

Final Maçı

Başkanımız Yine Açmış Kesenin Ağzını

Şimdi Gelelim Puan Durumları - Takım ve Oyuncu İstatistiklerine

PTT 1.Lig Puan Durumu

Spor Toto Süper Lig Puan Durumu

Spor Toto Süper Lig Takım Verileri

Spor Toto Süper Lig Oyuncu Verileri

PTT 1.Lig Takım Verileri

PTT 1.Lig Oyuncu Verileri

Yeni Sezonda Hedeflerimiz

• Yüksek Maaşlı Oyunculara VEDA Etmek
    • Her Mevkiye AS Oyuncu Almak
    • Persenol Ekibimizi Geliştirmek
    • Türk Oyunculara Yönelmek
    • Süper Lige Çıkmak
    Jose Mourinho

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by LeoN48 View Post
    Aykut Erçetin'i merak ediyordum ben de nereye gidecek diye, sana nasipmiş Anlatım güzel, performansın da öyle, başarılar kaptan.
    Bizde aldık ama iş yapamadı malesef. Hazırlık maçlarında performansı berbattı ligde ise Fatihi geçemeyince 2.kaleci olarak kaldı.
    Jose Mourinho

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

İlk sezon için kötü değil,çok iyi de değil,ama yeterli bence.İnşallah 2.sezon daha güzel olur.

Nesil
    2010
    Yer
    istanbul

Yönetim transfer bütçesi çok vermiş birazını iade et bence Kiralıya biliyorsan Antalya 'dan oyuncu kirala derim

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

İlk sezon için kötü değil,çok iyi de değil,ama yeterli bence.İnşallah 2.sezon daha güzel olur.
    Aynen inşallah öyle olurda son 3 maçta berabere kalınca play off şansım bitti işte artık önümüzdeki seneye bakacaz
    Yönetim transfer bütçesi çok vermiş birazını iade et bence Kiralıya biliyorsan Antalya 'dan oyuncu kirala derim
    Aynen ya kesin senin başkanınla bi akraba çıkarlar kıralık alamıyorum malesef vermiyor kimse versede bana gelmiyorlar. Bizde serbest oyuncular aldık işte akşam güncelleyeceğim telden güncelleme yapabilsem yapacamda olmuyor işte
    Jose Mourinho

Nesil
    2006
    Yer
    bursa

Kariyerini ne zaman takip etmeye kalksam fotoğraflar geç yükleniyor...Hangi yükleme sitesini kullanıyorsun bilmiyorum ama daha uygun bi site bulabilirsin...İşine karışmak gibi olmasın =)

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by immortal86 View Post
    Kariyerini ne zaman takip etmeye kalksam fotoğraflar geç yükleniyor...Hangi yükleme sitesini kullanıyorsun bilmiyorum ama daha uygun bi site bulabilirsin...İşine karışmak gibi olmasın =)
    İmageshacks kullanıyorum önerdiğin bi site var mı ? Birde png oldukları için herhalde bundan sonra jpeg uzantısını kullanıcam
    Jose Mourinho

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri