Anket Sonuçlarını Görüntüle: Diaz'ın Hedefi Avrupada En Az Çeyrek Final Ligde İse Devler Arenası Bileti Almak

Voters
42. You may not vote on this poll
  • Başarılı olabilir

38 90.48%
  • Başarılı olamaz

4 9.52%
Sayfa 11 / 45 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
301 ile 330 arası toplam 1331 sonuç

Konu: Diaz ve Delüğanluları Devlere Kafa Tutuyor | Crystal Palace [4.Sezon]

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

swensa im sürünüyo beklediğim gibi ilk 10 da bitirceksin bu seneyi galiba

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

15.Hafta

Spoiler: ISTATISTIK 

Geçen yılda Fa cupta Tottenhama ızdırap olmuştuk. Bu sefer gittik mücadelemizi verdik duran topta yıktık ve evimize dönüyoruz

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by The Special One View Post
    swensa im sürünüyo beklediğim gibi ilk 10 da bitirceksin bu seneyi galiba
    Swensea geçen yıl oldukça iyi bir noktada bitirmişti ligi avrupa bileti almıştı hatta Clyi averajla kaçırmıştı (:

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

16.Hafta

17.Hafta

18.Hafta

Ligde bi ara maç fazlasıyla 2.sıraya kadar çıkmıştık Devre arası transfer dönemine bi gelseydik. Takımdaki oynatmadığım gençleri göndermem lazım yedek klübesinde ve tribünde görünce içim cız ediyor gitsinler tecrübe ednip gelsinler. Geleceğin Palace takımını çürütmek istemiyorum

Öncelikkle kariyerinde başarılar diliyorum.Bende kariyerini başından beri takip ediyorum okuncak o kadar taktik bilgi olduğundan yeni oyuncular paylaşıldığından daha yeni yetiştim oyunun bugünkü haline Kariyerin çok güzel zevkli gidiyo insanı sıkmıyo hikayeleri kurguyu güzel kurmuşsun Geçen seneki FA Cup çeyrek finalin öcünü almışsın tottenhamdan

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by blaytt View Post
    Öncelikkle kariyerinde başarılar diliyorum.Bende kariyerini başından beri takip ediyorum okuncak o kadar taktik bilgi olduğundan yeni oyuncular paylaşıldığından daha yeni yetiştim oyunun bugünkü haline Kariyerin çok güzel zevkli gidiyo insanı sıkmıyo hikayeleri kurguyu güzel kurmuşsun Geçen seneki FA Cup çeyrek finalin öcünü almışsın tottenhamdan
    Eyv saolasın (: Aslında hikayelere birz ara verdik gibi oruç olunca beyne oksijen gitmiyor heralde aklıma gelmiyor ama Crystal kızlar var ilham perilerim yakında yine başlarız

Tottenham maçı benim içinde büyük önem arzediyordu. Güçlü rakiplere bir türlü diş geçiremiyoruz ama deplasmanda yenmek büyük moral oldu.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

19.Hafta

Verdiğimiz mücadeleden memnunum Şimdi bizi hüprizler bekliyor yine transfer dönemi geldi ve yine vaktimizi transfere ayırdık (: İftar falan derken geceyi bulur bizim 2.devreye başlamamız.
    Last edited by Juan Diaz : 13.Temmuz.2013 at 18:26

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

jem karacan türkleri gurulandıran bir performans göstermiş ligde de chelsea açık ara yapmış

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

jem karacan türkleri gurulandıran bir performans göstermiş ligde de chelsea açık ara yapmış
    Boşuna 7 yemedik halen namağlup gidiyorlar inş bize kadar namağlup gelirler görülecek hesap dürülecek defter var

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Oyunu çevrimiçine aç ta şu Swansea'yi düzelteyim be ya Gidişat sağlam Şampiyonlar Ligi hayal değil

transfer dönemi geldğine göre anlaşılan yeni genç yetenekler çıkcak piyasaya

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Oyunu çevrimiçine aç ta şu Swansea'yi düzelteyim be ya Gidişat sağlam Şampiyonlar Ligi hayal değil
    Çıtamızı sabitledik hedefimiz sadece avrupa Cl olursa tabiki yok demeyiz ballı kaymak lakin beklentiyi yükseltip hayal kırıklığı yaşamak istemiyoruz (:
    transfer dönemi geldğine göre anlaşılan yeni genç yetenekler çıkcak piyasaya
    Transferde süpriz isimler var..Elimizden birkaçını makul fiyatlara gönderip bütçeyi artırırsak kadromuzu çok ciddi derecede güçlendireceğiz

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

andres bjelland neyapıyo bir baksana bi de profilini atarsan sevinirim

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Malum devreyi bitirdik ve yıl sonu geldi. Bizim kızlar yine yapmışlar yapacaklarını yirim ben bunları yirim yirim yaa

[YOUTUBE="ZfWDSh1kKAA"]Hastasıyım ben bunların (: [/YOUTUBE]

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

andres bjelland neyapıyo bir baksana bi de profilini atarsan sevinirim
    Tamamdır birazdan oyuna girerim. Transferleri noktalayıp biran önce yolumuza devam edilim.

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Tamamdır birazdan oyuna girerim. Transferleri noktalayıp biran önce yolumuza devam edilim.
    transferler iyi kızlar hepsinden de iyi

Senin kızlar hiç boş durmuyo takıma iyi gaz veriyolar Çilek olarak kimi aldın çok mera ettim

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

transferler iyi kızlar hepsinden de iyi
    Daha transfer yapmadık yahu hangi transfer iyi Bu arada senin topçu bu mu bilmiyorum ama tek sonuç olarak bu çıktı

Senin kızlar hiç boş durmuyo takıma iyi gaz veriyolar Çilek olarak kimi aldın çok mera ettim
    Kızlarımız 10 numero. sırf federasyon tarafından kendime ceza verdirdip bunlarla yan yana tribünde olmak için sürekli eleştiriyorum federasyonu
    Bitmiş bir transferimiz yok birçok oyuncuyu listeye aldık gözlemci yolladık. onlardan gelen raporları okuyoruz ve gelecek olanların raporlarını bekliyoruz. her transfer döneminde epey vakit harcarım (:

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Kızlar tam bebek ya, yazın bu sıcağında üşüttüler beni

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Abi kızlardan oluşan bir meyve bahçesi var sen daha ne çileğinden bahsediyorsun

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

20.Hafta

Tim Krulu bir türlü geçemedik ve son 4 maçta 3. mağlubiyetimizi aldık. Ama 3 mağlubiyeti deplasmanda ve olduka zor takımlar karşısında aldığımız için ve sahada verdiğimiz mücadeleyi gördüğüm için şunu söyleyebilirim ki herhangi bir sıkıntı yok yolumuza devam edeceğiz. hedefimiz olan Avrupaya gitmek için oldukça çok çalışmamız gerektiğinin farkındayız. Transfer falan derken bu aralar konsatrasyonumuzu kybetmeyiz umarım. Şuan 2 bomba ile masaya oturduk umarım nikah kıyarız

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Kızlar tam bebek ya, yazın bu sıcağında üşüttüler beni
    Abi kızlardan oluşan bir meyve bahçesi var sen daha ne çileğinden bahsediyorsun
    İsabella ile ayrılıcam ya kızlardan birine çok fena vuruldum tez zamanda hikayeye dökerim

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

İsabella ile ayrılıcam ya kızlardan birine çok fena vuruldum tez zamanda hikayeye dökerim
    harbiden ya yengemiz kızmıyo mu hiç

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Her ne kadar lige yeni yükselen takım olsak da orta sıralarda en azından düşme potasından uzak olacağımızı biliyordum. Fakat ne olur ne olmaz ligi rakipleri bir tanıyalım diyerek işi riske atmadan sezon başı kümede kalacaz olarak ayarladık beklentileri. Ardından mevcut durumu göz önüne alarak devre arası yönetimin bize yeniden sezon beklentilerini değiştirme ve bütçe vereceğini tahmin ettik. Kasada biraz para vardı. Yeni bütçe verilmeden o parayı harcaıp transfer yapalım sonra yeni bütçe gelir dedik ama ya bütçe vermelerse korkusu ile beklettik hem kimin malını kimden kacırıyoruz ki (:

Sezon sonu sözlesmesi biteceklere bir baktık oo güzel hemen kasadaki parayı maaşa verip oyunculara yüklendik derken yönetimde bütçemizi verdi hemen ardından oyunculara ve menejerlerine biraz para yedirdik ve çok önemli 2 oyuncuyu sezon sonu kadromuza katacaz.

Şimdi ise elden 1-2 oyuncu cıkarıp gencleride kiralık yollamayı hedefliyoruz. yeni bütçe ve oyuncu satış ve kiralıklardan sonra gerek transfer parası gerek giden oyuncuların maaşlarından gelen ekstra parayla beraber listemizdeki oyuncuları kadromua katma uğraşına giricez.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

harbiden ya yengemiz kızmıyo mu hiç
    Yengeyi karıştırma fikstür çok yoğun kızın yüzünü göremez oldum

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Geçen yıl çempiyınşipteyken bolca görev verip pişmesini sağladık. Bu yıl rotasyon oyuncusu olup önümüzdeki yıl iyice kadroya dahil etmeyi düşündüğüm arkadaşa 1 lig maçında görev verdim 7.10 gibi ortalama tuttursa da 1 kupa maçında 5.90 ortalama ile oynayınca mevcut düzen bozmak istemedim sezonun gidişatı ve savunmacıların performansı yüzünden pek rotasyon oyucnusu bile olamadı. Ancak devre arası gelişimine bir bakayım dedim ki abu herif kendini epey kasmış (: ne diyosunuz 11 oynar mı ? Ona göre stoper transferimi şekillendirecem görüşlerinizi esirgemezseniz sevinirim.

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Sezon sonu için takıma katılacaklar çok iyi olmuş..Özellikle Garmash 25-30m € lara transfer olabilen canavar ukraynalı (=

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Geçen yıl çempiyınşipteyken bolca görev verip pişmesini sağladık. Bu yıl rotasyon oyuncusu olup önümüzdeki yıl iyice kadroya dahil etmeyi düşündüğüm arkadaşa 1 lig maçında görev verdim 7.10 gibi ortalama tuttursa da 1 kupa maçında 5.90 ortalama ile oynayınca mevcut düzen bozmak istemedim sezonun gidişatı ve savunmacıların performansı yüzünden pek rotasyon oyucnusu bile olamadı. Ancak devre arası gelişimine bir bakayım dedim ki abu herif kendini epey kasmış (: ne diyosunuz 11 oynar mı ? Ona göre stoper transferimi şekillendirecem görüşlerinizi esirgemezseniz sevinirim.

Ben bu çocukla 2 sezon Kayseri'de oynadım savunma çizgini geride kurdurunca sağlam müdahaleler yapıyor , pası da fena değil oyunu güzel kuruyordu..Ama biraz fazla hücum oynayıp savunmayı orta sahaya çıkarınca aksamaya başladı çok ağır kalıyor malesef..

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by Peguy View Post
    Sezon sonu için takıma katılacaklar çok iyi olmuş..Özellikle Garmash 25-30m € lara transfer olabilen canavar ukraynalı (=
    mevcut orta saham gayet iyi birde garmash la iyice vites yükselticez
    Quote Originally Posted by Peguy View Post
    Ben bu çocukla 2 sezon Kayseri'de oynadım savunma çizgini geride kurdurunca sağlam müdahaleler yapıyor , pası da fena değil oyunu güzel kuruyordu..Ama biraz fazla hücum oynayıp savunmayı orta sahaya çıkarınca aksamaya başladı çok ağır kalıyor malesef..
    Bende Lyngbyde oynadım ve avrupada savunmamdaki kalemdi resmen. Ayrıca defans çizgim ilerde oynarım genelde. 3 stoper oynadığım için bi sıkıntısını görmedim. Gerek maç tecrübesi gerek bahsettiğin hızı yüzünden premier ligde mevcut düzeni bozup bozmama konusunda kararsız kaldım yoksa oyuncunun özelliklerine ve kendisiyle çalıştığımdan ötürü güvenim tam

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

mevcut orta saham gayet iyi birde garmash la iyice vites yükselticez

Bende Lyngbyde oynadım ve avrupada savunmamdaki kalemdi resmen. Ayrıca defans çizgim ilerde oynarım genelde. 3 stoper oynadığım için bi sıkıntısını görmedim. Gerek maç tecrübesi gerek bahsettiğin hızı yüzünden premier ligde mevcut düzeni bozup bozmama konusunda kararsız kaldım yoksa oyuncunun özelliklerine ve kendisiyle çalıştığımdan ötürü güvenim tam
    3 lü stoperde fazla sırıtmıyor demekki yavaşlığı ya da diğer stoperler açığını güzel kapatmışlar..Ben çift stoper oynattım takımı daha fazla ileriye taşıyınca aksamıştı..Karar senin ama satılcak adam da değil ah biraz hızlı olsa (=

Sayfa 11 / 45 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Mesaj Yetkileri