Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 37 sonuç

Konu: Muslera'yı Bu Fiyata Satmalı mıyım?

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Default Muslera'yı Bu Fiyata Satmalı mıyım?

Chelsea Muslera için 22 milyon TL teklif etti, ben de 72 milyon TL istedim. Kabul ettiler. Sizce satmalı mıyım? Satarsam yerine daha az paraya kimi almalıyım? Onur Kıvrak yerini doldurabilir mi?

72 milyon TL mi? Satmayıp da ne yapacaksın hocam O paraya öküz alırık.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Satılabilir yerine 40 trilyona sağlam kaleci alırsın.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Sat gitsin yeri doldurulamicak oyuncu yoktur hem reel hem oyunda

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Onur'u alayım dedim. Maaş bütçesini yükseltmiyor yönetim. Adam 9 milyon istiyor yıllık. Sinan Bolat'ı aldım. İdare eder mi sizce? Yoksa yabancı bir kaleci mi alayım? Tavsiyeleriniz?

Az istedim Chelsea'den ya tüh.

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Avro'ya çevirince kaç oluyor bakabilirmisin ?

Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    Onur'u alayım dedim. Maaş bütçesini yükseltmiyor yönetim. Adam 9 milyon istiyor yıllık. Sinan Bolat'ı aldım. İdare eder mi sizce? Yoksa yabancı bir kaleci mi alayım? Tavsiyeleriniz?

Az istedim Chelsea'den ya tüh.

30 milyon euro civarı fiyat. Hiç de az değil. Brezilya, Arjantin, Rusya'ya sürekli scout gönderip iyi bir regen kaptın mı değme keyfine.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Daha ilk sezonda Sergio Romero sözleşmesi bitiyor ben bile Onuru satıp Romeroyu koyayım diyordum ki sende Muslera zaten yabancı sinan yerine yine bi yabancı alabilirdin Sinan bana göre pek güven vermeyen bir kaleci

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben Sociedada ilk sezon sonunda 9 Milyon Euro ya Ter stegeni almışdım.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Oha arkadaş ben 30 milyon liraya sattım muslerayı.Yerine onur kıvrak ı almıştım

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Vay arkadaş ya. Maaş bütçesini yükseltmediler. Paramız da var üstelik. Ben de Sinan BOLAT ve bir yabancı kiralık kaleci ile sezonu götüreceğim. Onur'u alsaydım süper olacaktı. Çok saçma olmuş param varken bütçeyi istediğim gibi kullanamıyorum.

Vay arkadaş ya. Maaş bütçesini yükseltmediler. Paramız da var üstelik. Ben de Sinan BOLAT ve bir yabancı kiralık kaleci ile sezonu götüreceğim. Onur'u alsaydım süper olacaktı. Çok saçma olmuş param varken bütçeyi istediğim gibi kullanamıyorum.

Geçmiş deneyiminiz ne?

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Oyuna girerken otomatik yapmış olmam lazım. Sözleşme imzalarken sanırım bu konuyu yönetim ile görüşüyoruz. Ben de onu hızlı geçmişim. Maaş ile ilgili talebim olmayınca düşük tuttular.

Nesil
    2013
    Yer
    Azerbaijan , Baku

ben oyunu herzaman para birimini euro olarak oynuyorum daha gercekci gibime geliyor.. muslerayi cok iyi fiyata satmissin , kaleye dida yi 1 sezonluk idareten alabilirsin serbest oyuncu konumunda. Ben chelsea yi yonetiyorum yedek kaleci olarak muslerayi aldim 12 MN euro ya.

Oncelikle selamlar, ilk kez yaziyorum bu forumda.

Soruya gelince; Ben olsam hemen satarim. Zaten kendi oyunumda barcelona 28m euro verince sattim. Yerine ikinci sezonun basinda 10m euro'ya Ter Stegen'i aldim. Ilk geldiginden itibaren Muslera'dan daha iyi kaleci, sonraki yillarda oyunun en iyi kalecilerinden biri haline geliyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Maas butcesine gelince, transfer sayfasindan maas ve transfer butceleri oranini degistiremiyormusunuz? Eger o ayar aktif degil ise, birilerine kontrat onerdiginiz icin aktif olmayabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

aynen yabancı kaleci için stegen, para vermem diyorsanız valdes bedavaya geliyor zaten

O fiyata satmayacaksın da turşusunu mu kuracaktın, müthiş teklif almışsın

Nesil
    2007

Ben Muslera'ya talip bile bulamamıştım açtığım kariyerde. Nasıl 30'a falan sattınız anlamadım.

Ben kendim pazarlamadim. Ilk sezon sonunda sampiyon olup, Sampiyonlar Ligi'nde gruptan ciktim. Sezon sonunda Barcelona teklif yapti. Herhalde Valdez'in boslugunu Muslera ile doldurmak istediler.

Oyuncuyu düzenli oynattıktan sonra mutlaka iyi fiyatlara satılıyor yetenekli oyuncular.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Ayrıca başta 22 falan verdiler, sürekli fiyat artırıp nabız yokla dedim. En son 37 verdiler. Ben de 70 yapayım belki verirler dedim. Hakikaten oldu.

Ilk sezonda şl gruplarından çıkmamın etkisi oldu galiba. Ter steigeni çoktan almışlardı değeri fazlaydı. Sinan'dan memnunum ligde. Ligde 2. Sezon 3te 3 yaptım. ŞL'nde de iyi oynar inşallah.

Tapatalk'tan gönderildi.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

çok iyi fiyat tebrikler.. Bence Onur'dan sonra alınacak en iyi kalecidir Sinan. Doğru tercih yapmışsın. En azından kalede Türk oyuncu oynatacağından yabancı kontenjanından etkilenmeyeceksin.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by samasti View Post
    çok iyi fiyat tebrikler.. Bence Onur'dan sonra alınacak en iyi kalecidir Sinan. Doğru tercih yapmışsın. En azından kalede Türk oyuncu oynatacağından yabancı kontenjanından etkilenmeyeceksin.
    Onur'dan sonra alınabilecek en iyi kaleci Sinan belki ama.Galatasaray'ın kalesini koruyabilecek bir kaleci değilmiş.Ben Muslera'yı sattığımda Sinan'a güvendim .Çok basit goller yiyordu.Çıldırtıyordu beni.Baktım olmuyor Onur Kıvrak ı almıştım.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Ayrıca başta 22 falan verdiler, sürekli fiyat artırıp nabız yokla dedim. En son 37 verdiler. Ben de 70 yapayım belki verirler dedim. Hakikaten oldu.

Ilk sezonda şl gruplarından çıkmamın etkisi oldu galiba. Ter steigeni çoktan almışlardı değeri fazlaydı. Sinan'dan memnunum ligde. Ligde 2. Sezon 3te 3 yaptım. ŞL'nde de iyi oynar inşallah.

Tapatalk'tan gönderildi.

Hafif hafif artirarak nabiz yoklarken pesin fiyattan mi anlastiniz yoksa bu 70 milyonda 12-24-48 taksit gibi durumlar var mi?

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Chelsea Muslera için 22 milyon TL teklif etti, ben de 72 milyon TL istedim. Kabul ettiler. Sizce satmalı mıyım? Satarsam yerine daha az paraya kimi almalıyım? Onur Kıvrak yerini doldurabilir mi?
    Hemen sat bence..Bir daha öyle bir teklif gelmez..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ozkankrdrl View Post
    Onur'dan sonra alınabilecek en iyi kaleci Sinan belki ama.Galatasaray'ın kalesini koruyabilecek bir kaleci değilmiş.Ben Muslera'yı sattığımda Sinan'a güvendim .Çok basit goller yiyordu.Çıldırtıyordu beni.Baktım olmuyor Onur Kıvrak ı almıştım.
    Onur'dan sonra en iyi kaleci Sinan fakat baktın olmuyor en iyisi olan Onur'u almak lazım, sende onu yapmışsın

Kur TL olunca benim dengeler şaşıyor ya.

Ama rakamsal olarak güzel gözüküyor sat bence de

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Oyunun Muslera için biçtiği ortalama satış fiyatı bu galiba.
    Ben ikinci sezonumun başında 35 milyon euro dan kulüplere önerdim.
    Milan 16,5 ,Barcelona ve AS Monaco 26,5 milyon euro teklif etti,direkt Barca ya 26,5 milyon euroya verdim.

Nesil
    2007
    Yer
    Samsun

Ben Muslera'yı hep 20mn euro'ya bırakıyorum lan yanlış yapmışım meğer.

bende de musleraya teklif yaptı barcelona fakat 10mn€ gibi düşük bir fiyatta kalınca anlaşamadık sonra gitti erayı kiraladı as kaleci için.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri