Quote Originally Posted by perpetua View Post
Bana sacma gelmiyor cunku bana her seyi sorgulayarak, mantik suzgecinden gecirerek yasamayi ogrettiler. Ben de sorguluyorum. Beni ikna etmek kolay. Isin bitirilmesi gereken tarihi belirten bir sozlesme.

Tabir yeni moda degil. Sen yeni ogreniyorsan yapacak bir sey yok. Acar, ne oldugunu okur ve ogrenirsin.

Photoshoplu resim de ufak teferruat ise, yanlis bilgi paylastigin icin ozur dilersin ve mesele kapanir. Bunu tercih etmezsen de samimi olmadigini iyice gostermis olursun. Samimi degilsen de zaten arastirma bolumunden uzak durursan memnun olurum. Cunku zaman calmaktan baska bir fayda saglamiyorsun.

Sana çok güzel öğretmişler bazı şeyleri ona şüphe yok. Banada fikrimi açıkca ifade etmeyi öğrettiler. Sansür uygulamak istiyorsan çok zor birşey değil basarsın cezayı atarsın siteden. Yada mesajları silersin yapmadığın iş değil. Bloklayabilirsin. Forumda vardır sanırım öyle bir seçenek. Araştırma bölümünden uzak durmamı bekliyorsan bekleme.

Troll konusunda zamanında sen kendi ağzınla kimin trolluk yaptığını yazdın. Özel özelde kalır ama yakın geçmişi bu kadar çabuk unutma bence...

Yazdıklarınla kimin samimi olduğunu kimin olmadığını gösteriyorsun zaten. Neyse önemli zamanını çalmayayım senin.

Diğer arkadaşlardan da özür dilerim konu kişisel tartışmaya döndü biraz.

Edit: Geçen günkü kongrede başkan stat konusunda yetişeceğini, bir ihtimal çatısının yetişemeyeceğini açıkladı.