1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Transfer&Database Güncellemesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Transfer&Database Güncellemesi

Arkadaşlar bu yeni transferlerin de dahil olduğu bi yama çıkacak mı?

2014-2015 kadrolarıyla yeni bi oyun açabilcek miyiz?

resmi yama gelmez.internette mevcut bırcok guzel yama.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Yukarıda koyduğum link anca yarın gibi adam olur. Transfer sezonu tamamlansın da ondan sonra bakarsınız.

en son 18.24 de güncellenmiş yarın güncellenirse panevli dzemali li gs yi trabzonu oynarız

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Türkiye'yi pek önemsemedikleri için transferlerde çok eksik var.İndirip kendiniz düzenleyin en iyisi.

Quote Originally Posted by Kaan Souza View Post
    Türkiye'yi pek önemsemedikleri için transferlerde çok eksik var.İndirip kendiniz düzenleyin en iyisi.
    öyleyse sitede bi arkadaşın yaması vardı dembaba yı fila namtıştı ona tarık dzemali pandevi atar akarım

Edit: sitenin altındaki changelist 16.10 ve 16.11 de dzemali ve pandev eklenmiş
    Last edited by Danger90 : 02.Eylül.2014 at 00:11

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Danger90 View Post
    öyleyse sitede bi arkadaşın yaması vardı dembaba yı fila namtıştı ona tarık dzemali pandevi atar akarım

Edit: sitenin altındaki changelist 16.10 ve 16.11 de dzemali ve pandev eklenmiş
    Öyle görünüyor ama indirdim ben yoklardı.Onlar kullanıcıların yazdıkları transferler sanırım.

Sözleşme süreleri ayarlanmamış neyse o şekilde bırakmış ve Diego Atletico'da ama Pandev Galatasaray'da. Yani pek işe yarar bir güncelleme yapamamış kim yaptıysa.

Quote Originally Posted by alper3 View Post
    Sözleşme süreleri ayarlanmamış neyse o şekilde bırakmış ve Diego Atletico'da ama Pandev Galatasaray'da. Yani pek işe yarar bir güncelleme yapamamış kim yaptıysa.
    2015 e ayarlamışlar bitişleri ben elimden geldiğince türk transferleri yollmaya çalışıyorum diego fenerde şuanki sürümde eğer güncellemeye devam ederlerse yolluyacağım

Quote Originally Posted by Danger90 View Post
    2015 e ayarlamışlar bitişleri ben elimden geldiğince türk transferleri yollmaya çalışıyorum diego fenerde şuanki sürümde eğer güncellemeye devam ederlerse yolluyacağım
    2015 yazı free agent yazı olur bu yamada o zaman :d

12. Default

bunu bir siteden bulup üstüne yenilendikçe eklemeye çalıştım en gümcel halini yapmaya çalıştım şu an bununla oynuyorum belki işine yarar
    http:/ /s3.dosya.tc/server27/C4Sjxq/Pr0_nung_ncellemesinin_st_neyap_lm__t_r.zip.html
    ha bu arada bazı oyuncuların güçlerini arttırdım selçuk inan oğsan özyakup olcan adın onur kıvraak caner erkin musa sow gibi
    son olarakta indirildikten sonra dosyayı sileceğim çünkü bu tarz bir şey bana çok etik gelmiyor sonuçta bu güncellemeyi yapan adam bundan para kazanıyor ve ben kişiden habersiz olarak yükledim çok önemli bir şey değil ,byPr0 için ama yinede etik değil bu gece saat 12 de sileceğim
    Last edited by kemal4555 : 02.Eylül.2014 at 21:49 Reason: eksik yazı

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Forumdan Ragnar'ın yaptığı yama var. Baya uğraştı tüm transferler falan var. Ona bir bak istersen.
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=121002

Mesaj Yetkileri