Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 166 sonuç

Konu: Nil Satis Nisi Optimum// Everton F.C [2.Sezon]

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Default Nil Satis Nisi Optimum// Everton F.C [2.Sezon]

Premier Lig'de yeni sezon yaklışırken Ada ülkesinde hareketli saatler yaşanıyor.Yaptığı sansosyanel transferlerle gündemden düşmeyen Manchester United,Mourinho'nun demeçleri ile adı anılan Chelsea olsun,Petrol zengini City ve daha niceleri.Ama bir takım var köşede kalan farkedilmeyen.Yaşadığı iç sıkıntılardan kurtulmak isteyen zirveyi gizlice hedefleyen bir takım onlar.Fakat hala bir kararsızlık var.Menajer kim olacak ?

Kendine has futbol anlayışı olan daha önceki yıllarda Almanya'da Dortmund'un altyapısından çıkan oyuncuların akıl hocası olan dar denizin karşısında Yıldız Avcısı olarak tanınan bir isim konuşuluyor kulislerde.Everton menajerlik pozisyonu için gemileri hazırlayıp karşıya geçti.Ve Kaan ÖNEMLİ ile pazarlık masasına oturdu.

Last edited by kilham96 : 20.Kasım.2014 at 18:20

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Kariyeriniz onaylandı, başarılar.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by ReaList View Post
    Kariyeriniz onaylandı, başarılar.
    Teşekkür ederim.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Başarılar.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim. Everton ile kariyer düşünüyorum ben de. Takip edeceğim bu başlığı

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Başarılar.
    Teşekkürler.
    Quote Originally Posted by yigitgk View Post
    Başarılar dilerim. Everton ile kariyer düşünüyorum ben de. Takip edeceğim bu başlığı
    Teşekkür ederim.

İngiltere'de tuttuğum takım.Başarılar dilerim.

Unutmaman gereken tek şey "Nil Satis Nisi Optimum"

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Dennis Bergkamp View Post
    İngiltere'de tuttuğum takım.Başarılar dilerim.

Unutmaman gereken tek şey "Nil Satis Nisi Optimum"
    En iyi olmaya geldik .Teşekkürler.

Kolay gelsin hocam

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Catenaccio View Post
    Kolay gelsin hocam
    Eyvallah hocam

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Yapılan basın toplantısında Menajer Kaan ÖNEMLİ İngiltere Premier Lig için tam bir kurtlar sofrası dedi.Hoca basın toplantısının sonunda taktiğini ve planlarını gazetecilere açıkladı.

Türkiye'den Fanatik
    :Hocam Everton'un yeni menajerisiniz.Neler düşünüyorsunuz?.İlk etaptaki planlarınız nelerdir ?
    Menajer Kaan :Teşekkürler arkadaşlar.Gerçekten çok hayranlık beslediğim büyük bir camiaya geldim.Daha önceden bilindiği gibi gençlere çok önem veren bir insanım.Şimdilik tüm çalışmamın bu temelin üzerine kurulu olabileceğini söyleyebilirim.
    English Daily Futbol :Sayın Menajer,Forvetiniz Lukaku'nun takımdan ayrılacağı konuşuluyor?Gerçeklik payı var mıdır ?
    Menajer Kaan :Kesinlikle Lukaku takımın uzun vadeli planları içinde yer alıyor.
    English Telegraph :Yaklaşık 25 M Euro Transfer bütçesi oluşturdunuz.Yıldız getirecekmisiniz?
    Menajer Kaan :Bu takımın yıldıza değil adam gibi adama ihtiyacı var.Mesela Balotelli yıldız ama adam değil.Bakın Demba Ba'ya ELhamdulillah

Tercüman :Evet arkadaşlar basın toplantımız bu kadardır.Bir sonraki toplantıda hocamız taraftarlarımıza futbol mentalitesi ve taktik analizlerini paylaşacaktır.Teşekkürler.

Basın toplantısını dinlerken bir an kendimi beyaz futbol'da hissettim hocam Sinan engin gibi bir tarzın var

Başarılar dilerim

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Catenaccio View Post
    Basın toplantısını dinlerken bir an kendimi beyaz futbol'da hissettim hocam Sinan engin gibi bir tarzın var
    Sağolasın.Kuru bir anlatım değil hepimizin iç içe olduğu eğlenceli bişiler olmasını istiyorum

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Urias View Post
    Başarılar dilerim
    Teşekkürler.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Taktik ve oyun içi dağılımımız ve bazı önemli oyuncularımızı inceleyelim.

---Kalede Howard'ı sattık Robles ise yetersiz.Bu mevkiye bir oyuncu almamız şart.Bir oyuncuyla görüşmelerimiz devam ediyor.

---Defans hattımız pek derin değil.Merkeze ilk 11 için bir oyuncu almayı planlıyorum.Sol bekimiz Baines ise 29 yaşında hafiften yaşlı kurt oluyor.Ama bizi 2 sene götürür.Bu arada tecrübesi ile gençlerimize yol gösterir.Sağ bek Coleman ile de sağ bekimiz 3-4 yıl güvenli gözüküyor.Stones'u ayrıca inceleyecez.Jagielka 31 yaşında oda tecrübeli bu yıl faydalanmayı planlıyorum

---Orta Saha şu an için muamma.Bakalım neler olacak bende bilmiyorum .

----Forvette Lukaku reis var yedek olarak da Eto .Bence gayet yeterli fakat buraya da genç bir yıldız düşünüyorum.

LUKAKU

Başkan bizi sırtlar diye umuyorum.Yanılırsak Allah Kerim

Kevin Mirallas

James McCarthy

Defans önü orta saha arkasındaki hamalımız için kullanmayı düşünüyorum.

John Stones

Bu delikanlı arkadaşımıza Sağ bek eğitimi verip zaten oynuyada tam olsun diyorum.Orda kullanabilirim.Bu eleman denek olcak ama hayırlısı

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Arkadaşlar yarın sabah komitem var dolayısıyla bugün noktalıyorum.Bu esnada sizlerden merkez stoper ve genç oyuncu tavsiyeleri bekliyorum.Yarın öğleden sonra son sürat hızla devam ediyorum.Teşekkürler.Tavsiyelerinizi ve görüşlerinizi eksik etmeyin.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Başarılar Hocam. Takipteyim.
    ADANA DEMİRSPOR

Stones'u stoperde değerlendirmeni öneririm hocam.Stoper transferinden kurtarır.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Başarılar Hocam. Takipteyim.
    Teşekküler.

Quote Originally Posted by Dennis Bergkamp View Post
    Stones'u stoperde değerlendirmeni öneririm hocam.Stoper transferinden kurtarır.
    Hocam her halükarda sağlam bi stoper lazım bize

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Başarılar, Everton potansiyelli bir takım ilk sene bile zirveye oynayabilirsin bir de Coleman varken sağ bek Stones'a yazık olur PDS oynat en iyi verimi al derim.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by MassiveStroke View Post
    Başarılar, Everton potansiyelli bir takım ilk sene bile zirveye oynayabilirsin bir de Coleman varken sağ bek Stones'a yazık olur PDS oynat en iyi verimi al derim.

Sonunda oraya geldik hocam

Everton'ın yeni hocası Kaan ÖNEMLİ takımla idmana çıktı.Takımdaki kolej havası seyircileri mest etti.

Enkırman ---
    Kulüp binasında hareketli saatler yaşanıyor.İçerdeki muhabirimiz bizlere olayları naklen aktarıcak.

Muhabir---
    Evet Sevgili Charles şu an burda Everton antreman tesislerinde ıı büyük bir kriz var ııı.Yeni menajer takımın bünyesinde bulunan antrönerlerin sözleşme feshi için ıııı başkanın yanına çıktı.Bu arada kendisi için hazırladığı teknik ekibinde şehre giriş yaptığı söylentiler arasında ıııı.Sendeyiz.

Enkırman---
    Teşekkürler.Ayrıca Menajerin Norveç'e yıldız avına çıkacağı ve gözlemcilerini dünyaya salacağı konuşuluyor.Bakalım ilerleyen günler neler göstericek.Gün içinde son dakika gelişmeleriyle karşınızda olacağız.Esen kalın.

Yeni Yardımcı Kadrom

Transfer Piyasası Kızışıyor.

Norveç'e yaptığım gezide 2 oyuncu ile konuştuk,hasbıhal ettik.Almanya'ya gönderdiğim arkadaşımda keza İtalya'daki arkadaşım gibi işleri halletti.4 oyuncu ile yollarımızı birleştirdik.

İnter Altyapısından Melkamu Taufer'i 3.1 Milyon Euro vererek renklerimize kattık.

Norveç'ten Krisstofer Ajer ve John Hou Saeter'i toplamda 1.5 Milyon euro gibi bir bonservisle renklerimize kattık.

Bu üç oyuncuyla gelecek orta sahamı oluşturmayı planlıyorum.Uzun emek isteyen bir yola koyduk bu başı.En iyisi olmaya geldik.

En kötü bölgemiz Kale'yi Kevin Trapp'a emanet edeceğiz.Kendisini 4.2 Milyon Euro ile kadromuza kattık.

Stoper için Kyle Bartley, orta saha için Kharja' yı önerebilirim. Everton çok sevdiğim bir kulüptür, Mirallas' ın her zaman maç kazandıracak bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Başarılar dilerim

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by richard castle View Post
    Stoper için Kyle Bartley, orta saha için Kharja' yı önerebilirim. Everton çok sevdiğim bir kulüptür, Mirallas' ın her zaman maç kazandıracak bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Başarılar dilerim
    Sağol hocam oyunculara bakıcam.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Ligde ilk haftaya yaklaşırken hazırlık maçlarımızda tamamlandı her maç farklı 11 sahaya sürüp bi fantezi yaptım.Performansı ile gözüme girmeyi başaran bir 16'lık genç var.İlk 11 deneyebilirim onu.Hazırlık maçları toplu sonuçlarımız şöyle.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Everton - Leicester City

Premier Lig İlk Haftasında Everton- Leicester City ile karşılaşıyor.

Hızlı başladığımız maçta Gibson'ın atılmasıyla çok zorlandık dayandık fakat 84'te gelen gole engel olamadık.Kazanmamız gereken bir maçtı.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Taraftarlarımız stadı dolduracak bize düşen onlara zaferi tattırmak

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Everton 5-2 Crystal Palace

Uefa Avrupa Ligi Grubumuz

Tabi ki hedefimiz gruptan 1. olarak çıkmak.Fakat Porto ile maçlarımız hayati önem taşıyor.

Şimdiden takımımız futbolcu fabrikası rolüne bürünmeye başladı.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Everton 1-1 Tottenham

Everton 3-1 QPR

Everton 3-0 Hajduk

Genel olarak güzel gidişimiz devam ediyor.Hajduk maçının başında Lukaku 10 gün süreyle sakatlandı.Fakat Eto sağlam gözüküyor.Umarım 2 maç eksikliğini hissettirmez.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Lig bayağa zor geçer gibi ingiltere zor bir lig.
    UEFA Avrupa Ligin de Porto ile birincilik için yarışacaz gibi ama ilk 11 de oynatmadığın oyuncuları oynatsan hocam daha iyi olur grup aşamasın da
    ADANA DEMİRSPOR

Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri