1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Tüm oyuncular 5 yıldız yardım

Default Tüm oyuncular 5 yıldız yardım (RESİMLİ)

Arkadaşlar bende şöyle bişey var kariyer açtım beşiktaşı seçtim alt yapıda silik yazıyla gözüken oyuncular vardı bi baktım değerleri efsane yüksek ve sözleşme imzaladım takıma geldiler ve hiç para ödemedim istersem alt yapıdan as kadroya 11 kurarım messi kadar iyi oyuncular fakat bu oyundaki rekabet herşeyi öldürüyor bunu nasıl kaldırabilirim oyunu durdurdum devam etmicem bilen biri varsa yardım etsin emek verip güzel takımlar kurmak istiyorum böyle beleş 5 yıldızlı oyuncular almak rekabeti eğlenceyi öldürür.
    Last edited by turankrc : 02.Aralık.2015 at 17:47

fm 2012 den beri fm oynamıyorum fm 2016 yeni basladım bu normal mi lütfen nasıl bunu düzeltiriz kariyeri devam ettirmiyom biri cevap versin nasıl o silik oyuncuları kaldırırız bütün kulüplerden sizdede böyle bişey var mı

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

oyunun orjinal mi?

FM 15 te ilk başta böyle bir problem vardı yamayla düzeltmişlerdi

Bende böyle bir problem yok . Acaba bir yama falan mı var kullandığınız.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Bende böyle bir problem yok . Acaba bir yama falan mı var kullandığınız.
    yama filan hiçbişey kullanmadım ve böyle diğer kulüplerdede böyle oyuncular var

Bende yamasız oynuyorum. Bende bu şekilde değil .Oyun versiyonu da 16.1.1740934
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyununuz korsan sanırım.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Quote Originally Posted by turankrc View Post
    Arkadaşlar bende şöyle bişey var kariyer açtım beşiktaşı seçtim alt yapıda silik yazıyla gözüken oyuncular vardı bi baktım değerleri efsane yüksek ve sözleşme imzaladım takıma geldiler ve hiç para ödemedim istersem alt yapıdan as kadroya 11 kurarım messi kadar iyi oyuncular fakat bu oyundaki rekabet herşeyi öldürüyor bunu nasıl kaldırabilirim oyunu durdurdum devam etmicem bilen biri varsa yardım etsin emek verip güzel takımlar kurmak istiyorum böyle beleş 5 yıldızlı oyuncular almak rekabeti eğlenceyi öldürür.
    Kaç Yıldır Oynarım Bana Şöyle Bir Adam Denk Gelmedi

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

arkadaşım bunları oldukları yere yani altyapıya yollarsan sorun çözülür hiç yoklarmış gibi davran.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Korsan oyun exe'sinden kaynaklı bir durum bizzat test ettim. millet malum yerlere harıl harıl yazıyor.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri