Sayfa 1 / 14 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 408 sonuç

Konu: Atletico Madride 3 gol Atan Göztepe. Haydi! Yine El Ele Varacağız O Güne |2024|

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Cool Atletico Madride 3 gol Atan Göztepe. Haydi! Yine El Ele Varacağız O Güne |2024|

GÖZTEPE

Açık Ligler

Göztepe Tarihi Özet

STADIMIZ

Yeni Göztepe Stadı

Başkanımız

Mehmet Sepil

Muhteşem Taraftarımız

Kadromuz

Menajerlik Profilimiz

Evet arkadaşlar tekrar bir Göztepe kariyeri ile karşınızdayım.Klasikleşmiş sunumumu yaptım. Bildiğiniz gibi bu sene Göztepe çok iyi bir kadrosu olmasına rağmen istenileni veremedi.Biz bu sene Şampiyon olarak çıkmayı hedefliyoruz.Sonrası ise malum.Bir önceki kariyerde ki hataları da yapmamaya özen göstereceğim.

Kuralları Okudum Kabul Ediyorum.

Onaylanmıştır. Başarılar Dilerim. Hoşgeldin tekrar. Uzun bir kariyer bekliyoruz senden.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

başarılar..

Nesil
    2006
    Yer
    06

Hadi başarılar

Nesil
    2010
    Yer
    KOCAELİ

vira bismillah...

Renklerine karşı bir antipatim olmasa geçekten alınacak bir kaç takımdan biri olurdu , takipteyiz hocam bütçe durumun ne ?

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Kawaguchi View Post
    vira bismillah...

Renklerine karşı bir antipatim olmasa geçekten alınacak bir kaç takımdan biri olurdu , takipteyiz hocam bütçe durumun ne ?
    sırf bu yüzden lens i almıyorum ben de

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Onaylanmıştır. Başarılar Dilerim. Hoşgeldin tekrar. Uzun bir kariyer bekliyoruz senden.
    Teşekkür ederim hocam.Uzun olacak her zaman ki gibi.

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    başarılar..
    Teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Hadi başarılar
    Teşekkürler Hocam =)

vira bismillah...

Takım Ptt ye göre çok iyi oyun açısından da zevkli bir takım.Bütçe yok ama normal en önemlisi borç yok şimdilik.6 milyon € maaş bütçesi var 5 milyon € su kullanılıyor.110 bin € da transfer bütçesi var.bir iki takviye lazım sadece.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

sırf bu yüzden lens i almıyorum ben de

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Sezondan Beklentiler

Fikstür

Transfer Özeti

Transferler

Mahir Şükürov

Marian Sarr

Okan Adil Kurt

Onur Ergün

Taktiğimiz

Hazırlık Maçları

Az maç yaptık ve güçsüz takımlarla oynadık çünkü moral olarak hazır olmamız çok önemli benim için.Maçları kazanmak ta alışkanlık haline gelecektir.

Takım Lamine Diarranın üstüne kurulu.Şükürovu almamın da nedeni takımda Diarra gibi oyuncunun olması.Takım yaşlı ama işini iyi yapan oyunculardan kurulu.Vleminxi sevmediğim için kiraladık.Birde yabancı sınırı var tabi.Bu sene asimetrik bir taktik kullanacağım.Seneye değiştiririz belki.

Hazır mıyız Başlıyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Mahir Şükürov' un profili gayet iyiymiş alt lig için.. Ama benim için en değerli isim tabi ki "Başkan Gosso"..

Nesil
    2010
    Yer
    KOCAELİ

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Teşekkür ederim hocam.Uzun olacak her zaman ki gibi.

Teşekkür ederim.

Teşekkürler Hocam =)

Takım Ptt ye göre çok iyi oyun açısından da zevkli bir takım.Bütçe yok ama normal en önemlisi borç yok şimdilik.6 milyon € maaş bütçesi var 5 milyon € su kullanılıyor.110 bin € da transfer bütçesi var.bir iki takviye lazım sadece.
    OOOOO transferler bitmiş bile artık devre arası takviye ihtiyacı olursa önerilerde bulunuruz

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Mahir Şükürov' un profili gayet iyiymiş alt lig için.. Ama benim için en değerli isim tabi ki "Başkan Gosso"..
    Gosso bir önceki seride çok fazla kart görüyordu bu defa toparladı yada şansımıza kart görmeleri azaldı.Rolünüde değiştirdim savaşçı değilde defansif oyun kuruculuk ona daha iyi oldu gibi.Bir pirlo başkan değil ama olsun

OOOOO transferler bitmiş bile artık devre arası takviye ihtiyacı olursa önerilerde bulunuruz
    Transferler bitti lig başladı .Önerilere de sevinirim hocam

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

PTT 1.Lig Başladı

1.Hafta

Maça çok hızlı başladık.Diarra ise ilk maçtan kendini belli etti.Ama bu maçtan sonra kontrollü oyunu geride bırakıp kontra atak oyununa geçmeyi uygun gördüm.

2.Hafta

Kondisyon sorunu yaşamamıza rağmen iyi bir oyun ortaya koyarak ilerliyoruz.

3.Hafta

Maçı kaybettik 10 kişi kaldık derken Diarra yine sahne alıyor.çok ama çok iyi oynuyor.

4.Hafta

Yine Diarra yine 3 puan

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

5.Hafta

6.Hafta

7.Hafta

Malatya maçında kaçan 2 puandan sonra Karabük deplasmanında ki kötü oyuna rağmen gelen 3 puan çok iyi oldu.Diarraya da diyecek bir şey yok.Takımı resmen sırtlıyor.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

8.Hafta

9.Hafta

10.Hafta

Çok iyi başladık lige.Böyle devam etmesini de umuyorum.En önemli etken kazanma alışkanlığı oldu bizim için.Bakalım ne kadar devam edecek.Bu gün ilk sezonu bitirmek umuduyla devam ediyorum.

Nesil
    2010
    Yer
    KOCAELİ

Bekle bizi süper lig...

istatistik olarak sanırım en iyi maçın malatya maçı gibi duruyor ondada puan kaybetmişin

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Bekle bizi süper lig...

istatistik olarak sanırım en iyi maçın malatya maçı gibi duruyor ondada puan kaybetmişin
    O maçta tamamen benim hatam orta sahadaki oyuncuları dinlendireyim dedim defansif anlamda zafiyet gösterdik.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

11.Hafta

12.Hafta

13.Hafta

Maçları neredeyse zorlanmadan kazanıyoruz.Takım çok iyi daha yenilgi yüzü görmedik.İlk derbiyide deplasmanda kazanmasını bildik.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

14.Hafta

Daha 5. dakikada 10 kişi kalmamıza rağmen zorlanmadan Karşıyaka derbisinide kazandık.

15.Hafta

16.Hafta

Nesil
    2010
    Yer
    KOCAELİ

Şu anki süreç böyle devam ederse ki ikinci yarı 4-5 maçlık zor bir süreç geçirebileceğini düşünüyorum o ana dair b planın hazır ise süper lige dair nasıl bir yapılanmaya girecen transfer bütçen ne olacak bunlar üzerine düşünmeye başladın mı ? Çünkü şu an bu takım ptt 1. lige fazla süper ligede ort sıraları zorlayamayacak gibi duruyo

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Şu anki süreç böyle devam ederse ki ikinci yarı 4-5 maçlık zor bir süreç geçirebileceğini düşünüyorum o ana dair b planın hazır ise süper lige dair nasıl bir yapılanmaya girecen transfer bütçen ne olacak bunlar üzerine düşünmeye başladın mı ? Çünkü şu an bu takım ptt 1. lige fazla süper ligede ort sıraları zorlayamayacak gibi duruyo
    bu sene üst lige çıktık diyebiliriz ama devre arasında bile kiralık oyuncu almada zorlandı kulüp.Kadronun neredeyse yarısının ve bütün personellerin sözleşmesi bitiyor ve yenilemeyeceğim.Gelecek bütçe ile ilk yıl iskelet bir kadronun üzerine kiralık oyuncularla harmanlayarak girebiliriz diye umuyorum.Ama daha paramız belli değil 3 4 saate belli olunca görürüz hep beraber.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

17.Hafta

Puan Durumu

Oyuncu Genel Bakış

İlk yarıyı yenilmeden lider bitirdik böyle bir başarı beklemiyorduk ama Diarra tek başına sırtlıyor takımı.İlk devre 22 gol attı!!.Yenilmezlik rekoru olsun gol atma rekoru olsun hepsini kırdık.Devre arası yabancı oyuncularımızdan Claytonu gönderip bir kanat oyuncusu kiraladık.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

18.Hafta

19.Hafta

20.Hafta

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

21.Hafta

22.Hafta

23.Hafta

İyi top oynuyoruz genel olarak.Ziraat Türkiye kupasından elenmemiz bizim için iyi oldu.Maçlar arası dinlenmiş oluyoruz.

Güzel başlamışız ama bir düşüş var gibi son maçlarda. Dikkatli olmak lazım.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by krasafcik View Post
    Güzel başlamışız ama bir düşüş var gibi son maçlarda. Dikkatli olmak lazım.
    Biraz sallandık ama toparlayacağız

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Kariyerinde başarılar hocam ; Diarra'nın saydığım kadarıyla 23 24 maçta 5 6 maçta gol atmamış bu performans güzel fakat alternatif serdar özbayraktar da gol atmış . Son haftalarda ufak çatlaklar var ama o kadar çatlak su sızdırmaz süper lige göz kırpıyorsun

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Kariyerinde başarılar hocam ; Diarra'nın saydığım kadarıyla 23 24 maçta 5 6 maçta gol atmamış bu performans güzel fakat alternatif serdar özbayraktar da gol atmış . Son haftalarda ufak çatlaklar var ama o kadar çatlak su sızdırmaz süper lige göz kırpıyorsun
    Teşekkür ederim.Biraz rehavet oluştu ama üstesinden gelinmeyecek gibi değil zira bütün takımlar puan kaybediyo

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

24.Hafta

25.Hafta

26.Hafta

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

27.Hafta

28.Hafta

29.Hafta

Biraz bocaladık ama temelimiz sağlam.Şuan için ilk 2 garanti ama biz Şampiyonluk bekliyoruz.

Sayfa 1 / 14 12311 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri