Brondby IF

Bu forumda açtığım ilk kariyeri elimde olmayan sebeplerle yarım bırakmak zorunda kaldıktan sonra, beni renkleriyle ve kadrosunda bulundurduğu simalarla (Bu simalardan biri de Daniel Agger'di ve kendisi bugün 31 yaşında futbolu bırakmaya karar verdi ) beni kendisine çeken bir kulüp oldu. İnşallah Danimarka liginde başarılı bir kariyer izletebilirim sizlere.

Başarılar

Lig

Süperliga liginde görselden de görüldüğü gibi toplam 12 takım yarışıyor. İlk 3 Avrupa kupalarına katılma hakkı, sonuncu takım ise bir alt lige düşüyor. Her takımla 3 kez maç yapıp ligi tamamlıyoruz. Yani toplamda 33 maç oynanıp lig bitiyor.

Fikstür

Ya benim hatamdan ya da oyunun böyle başlatmasından (muhtemelen benim hatam oyuna Türkiye liginden başlama seçeneğiyle girmiştim) aksiyonun içine bir anda atılıyoruz. İmzayı attıktan bir gün sonra Avrupa Ligi 1. Ön Eleme Turu maçına çıkıyoruz. Oyuncuların maç kondisyonları %90 olsa da taktik konusundan yeterlilik sağlayabilmek için bir kaç hazırlık maçı yapabilmeyi isterdim ancak şartlar ortada. Avrupa Ligi maçlarından hemen sonra da lig başladığı için 2 hazırlık maçı dışında hazırlık maçı yapamayacağız gibi duruyor. Taktiksel anlamda sıkıntılı dönemler yaşayabiliriz.

Taktik ve Diziliş

Ofansif orta saha eksikliğinden ve defansta şuanlık kullanabileceğimiz oyuncuların kalite yetersizliğinden dolayı defansın önüne bir adam çekme ihtiyacı duydum. Ancak taktiklerden göründüğü üzere amacımız defansiz değil aksine ofansif bir oyun oynatmak olacak.

Kariyerime giriş kısmım bu kadardı. Kariyerimde eksik veya yanlış gördüğünüz (Taktik, diziliş, kariyeri sunum şekli vs.) durumları yorum olarak belirtirseniz çok memnun olurum. İnşallah güzel bir kariyer olur