1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: DOST SİTE SCN AÇILDI....

Default DOST SİTE SCN AÇILDI....

arkadaşlar turksportal ın dost sitesi scn açıldı. bu konuyu açma sebebim forumda bazı üyelerin scn ye ne oldu? kapandı mı? açılmayacak mı? gibi soruların yanıt bulması içindir. yöneticilerinde scn nin dost site olduğıu için burada bir sorun bulacağını zannetmiyorum.

www.soccercenter.net
    www.soccercenter.net/forum

Nesil
    2005
    Yer
    Konya

konuyu Cafeye taşıyorum.tutmuşsun Genel konuların içine bunu açmışsın

Hayırlı vede uğurlu olsun ...

Nesil
    2005
    Yer
    Orta Asyanın Kanla Sulanm

Benim Turksportal.net ile tanışmama vesile olmuşlardı, yeni siteleri hayırlı olsun

bi sürtüşme yaşamıştık onlarla Turksportal'lın yüzünden ama genede severim o site çok eskidir bilirsiniz fifaturkey

evet burayada yazıyım denendi onaylandı tam olarak hile sayılmaz ben hile yapmam çünkü ama Türk oyuncuların ateş pahası olması sebebiyle kullanılıyor bu şöyle anlatıyım
    arkadaşlar büyük sırrımı açıklıyorum milli takımda oynayan oyuncular için fm de save game editöründe yabancı oyuncuyu Türk yapınca oyunun gerçekçiliğ kalmıyo save gamede de birinci uyruğu oluyo bubakımdan direk Türkiyede oynuyo buyüzden diyelimki ribery türk yapıcan fm sava game editöründe varsa ( zaten sadece yanlışlık ları düzeltmek için yaptığım için kullanırım hile yapmam yani) her neyse ribery fransa milli takımına çağrıldıktan sonra dikkat edin çağrıldıktan sonra uyruğunu Türk yapıyosunuz eğer maçta oynarsa 2. uyruğu Türk oluyo oynamassa 1. uyruğu kalıyo geri 1. uyruğunu fransayapıp bidahaki maçı bekliyosunuz,Hangi milli takımda oynadığı önemli değil 21a vb...

Nesil
    2005
    Yer
    *Apricot City*

Quote Originally Posted by 19yusuf05
    evet burayada yazıyım denendi onaylandı tam olarak hile sayılmaz ben hile yapmam çünkü ama Türk oyuncuların ateş pahası olması sebebiyle kullanılıyor bu şöyle anlatıyım
    arkadaşlar büyük sırrımı açıklıyorum milli takımda oynayan oyuncular için fm de save game editöründe yabancı oyuncuyu Türk yapınca oyunun gerçekçiliğ kalmıyo save gamede de birinci uyruğu oluyo bubakımdan direk Türkiyede oynuyo buyüzden diyelimki ribery türk yapıcan fm sava game editöründe varsa ( zaten sadece yanlışlık ları düzeltmek için yaptığım için kullanırım hile yapmam yani) her neyse ribery fransa milli takımına çağrıldıktan sonra dikkat edin çağrıldıktan sonra uyruğunu Türk yapıyosunuz eğer maçta oynarsa 2. uyruğu Türk oluyo oynamassa 1. uyruğu kalıyo geri 1. uyruğunu fransayapıp bidahaki maçı bekliyosunuz,Hangi milli takımda oynadığı önemli değil 21a vb...
    Arkadaşım bu konu burda nedir?

arKAdaş şaşıRdı galibaa...neyse gereken yere taşınıRr...

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul'un İçinde Herhan

hoşgelmişler
    TURKSPORTAL
    Football Manager Turkiye
    www.turksportal.net

site bende şu an açılmıyor sizde nasıl???

Mesaj Yetkileri