Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 46 sonuç

Konu: tatile gidemiorum vol1.....

Default tatile gidemiorum vol1.....

herkes gidio benim farkımda bu işte gidemiorum

bu yaz ist benim

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

iyi bak istanbula
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2005
    Yer
    Orta Asyanın Kanla Sulanm

Al eline plaj çantanı, şezlongunu doooru Kız Kulesine. ama suya girmek yok. Sen şimdi oradan bi başlarsan yüzmeye Çanakkale boğazından çıkarsın

kıs kulesine bilem yüserek giderim ne dion

böğüü tatil yapamamak ne kadar kötü bişe 2 ay staj 1 ay yas okulu geriye bişi kalmadı ekime çıktım direk zaten

Quote Originally Posted by Vieri
    iyi bak istanbula
    demesi kolay dimiii

Nesil
    2005
    Yer

seni teselli edecekse söyliim, ben de gidemiyorum tatile.
    kabul edilirsem temmuz 10 dan soora yeni bir işe başlıyoz hayırlısıyla. Off of bu sıcakta da çekilmeski şimdi faprika sıcaa(ama heralde bana klimalı bi oda verirler sanırsam)

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesir

Valla ben de hep Balıkesir deyim !!
    Offf yaaa sıcaktı dershane ev ders çalışma --dershane ev ders çalışma

Nesil
    2004
    Yer
    Ankara

Sergio boş ver bi sene sonra acsını çıkartırsın...

Nesil
    2005
    Yer
    *Apricot City*

Ya böyle sabitlenmiş tatille alakalı bir topic açalım. Herkes bu içinden çıkılmaz tatil dialoglarını ona yazsın. Ne çentefilli bir iş bu yahu böyle.

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by totti_20
    totti zaten ben de öyle yapıcam bir şu ÖSS ye girip çıkayım o yaz (yani seneye yazın) hiç yapmaddğım kadar tatil yapıcam

Quote Originally Posted by Sergio
    Quote Originally Posted by totti_20
    totti zaten ben de öyle yapıcam bir şu ÖSS ye girip çıkayım o yaz (yani seneye yazın) hiç yapmaddğım kadar tatil yapıcam
    sen öle san

Nesil
    2005
    Yer

aplası bırak öyle sansın, şimdi o tatilin hayaliyle nasıl çalışıyordur ÖSS'ye (ama nerden bilecek, kazandığı zaman bi daha tatil yüzü görmeyeceğini)

Nesil
    2005
    Yer
    *Apricot City*

Bende gidemiyorm biryere maddi problemlerden dolayı.

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by Genghis_Khan
    aplası bırak öyle sansın, şimdi o tatilin hayaliyle nasıl çalışıyordur ÖSS'ye (ama nerden bilecek, kazandığı zaman bi daha tatil yüzü görmeyeceğini)

ne güselde söledi bak doru söze ne hacet

Nesil
    2004
    Yer
    iStAnBuL

bende sergio gibi demiştim ama sınavdan sonra aynı tas aynı hamam ne tatili ya zaten tatil lafını duyunca kafayı yiyorum en son 7. sınıf bitince tatil yapmıstım üni bitti ama tatil gene yok kardeşim şimdide iş işten sonra askere hayata bak be bu arada arkadaslar deniz nasıl bir sey bayadır gitmedin unutmusum

Nesil
    2005
    Yer
    Konya

hatırladığım kadarıyla maviydi.yoksa sarı mıydı?pembe miydi acaba?

bak bende unutmuşum en iyisi bilene sormak

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by apaydin2148
    hatırladığım kadarıyla maviydi.yoksa sarı mıydı?pembe miydi acaba?

bak bende unutmuşum en iyisi bilene sormak
    Maviydi maviydi kesin maviydi

bana sorun ben sölim ama havuzu

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by scream_of_night
    bıyır söyle

Nesil
    2005
    Yer

walla ben mavisini gördüm, yeşilini gördüm, pembesini gördüm ve ciddiyim. sebebi de ben ve diğer asker arkadaşlarım(olay askeriyenin yüzme havuzunda geçiyor çünkü)

şimci böle mafi taam mı ama kalebodurları hangi ton maviyse o ton mavi oluo hani açık mafiyse rengi açık koyuysaki bu da derin gibi gösterio koyu ton mafi oluo atlama yerleri far kulvarlara ayrılıo dalıosun yarış yapıosun yüsüosun fln ne güsel ne güsel bu kapalı hafusdu şimdi açık hafusa geçelim öhöö havuz başı şezlonglarına uzanıosun tenine göre factorunu belirlediğin güneş yağını sürüosun sora coslamak istediinde hafusa atlıosun yüsüosun sora havus başı meyfeni yiyip içeceğini içiosun bla bla bla

Nesil
    2005
    Yer

bana faktörünü söyle sana kim olduğunu söyliyeyim

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesir

şimci böle mafi taam mı ama kalebodurları hangi ton maviyse o ton mavi oluo hani açık mafiyse rengi açık koyuysaki bu da derin gibi gösterio koyu ton mafi oluo atlama yerleri far kulvarlara ayrılıo dalıosun yarış yapıosun yüsüosun fln ne güsel ne güsel bu kapalı hafusdu şimdi açık hafusa geçelim öhöö havuz başı şezlonglarına uzanıosun tenine göre factorunu belirlediğin güneş yağını sürüosun sora coslamak istediinde hafusa atlıosun yüsüosun sora havus başı meyfeni yiyip içeceğini içiosun bla bla bla
    Ahahahaha Çok güzelmiş yaa Bir ara denemek isterdim

Nesil
    2005
    Yer

şimci böle mafi taam mı ama kalebodurları hangi ton maviyse o ton mavi oluo hani açık mafiyse rengi açık koyuysaki bu da derin gibi gösterio koyu ton mafi oluo
    şimdi şööle oluyor efenim, öncelikle suya mavi rengini veren havuz döşemesinde kullanılan malzemedir ama başka nedenlerin olduğunu da unutmamak gerekir. Mesela suya katılan Klor, suyun PH seviyesini ayarlayan kimyasal sıvı, suyun berraklaşmasını sağlayan ve daha bir çok kimyasal madde karıştırılır. Bütün bu maddeler suyun renginde etkili olurlar. Eğer yukarıda da kısaca bahsettiğim gibi bizim gibi beceriksizseniz bu maddeleri yanlış oranlarda havuza kattığınızda maviden başka renklerle(yeşil, pembe, mor, turkuaz vs vs) karşılaşma şansınız da pek yüksektir

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

eywaah!burdaki herkesi sıcak çarpmış!

Nesil
    2004
    Yer
    iStAnBuL

Valla beyler harikasınız ya ne diyim daha yalnız scream_of_night cok ayıp yuzumuze vurma bari ya kardesim bu aksam kesin ruyamda havuz bası falan gorurum heralde

şimci böle mafi taam mı ama kalebodurları hangi ton maviyse o ton mavi oluo hani açık mafiyse rengi açık koyuysaki bu da derin gibi gösterio koyu ton mafi oluo
    şimdi şööle oluyor efenim, öncelikle suya mavi rengini veren havuz döşemesinde kullanılan malzemedir ama başka nedenlerin olduğunu da unutmamak gerekir. Mesela suya katılan Klor, suyun PH seviyesini ayarlayan kimyasal sıvı, suyun berraklaşmasını sağlayan ve daha bir çok kimyasal madde karıştırılır. Bütün bu maddeler suyun renginde etkili olurlar. Eğer yukarıda da kısaca bahsettiğim gibi bizim gibi beceriksizseniz bu maddeleri yanlış oranlarda havuza kattığınızda maviden başka renklerle(yeşil, pembe, mor, turkuaz vs vs) karşılaşma şansınız da pek yüksektir
    aştınmı sen yaf ya da kimya okudun pembe hafusda yüsmek istiom

bizim klorcu amcalara sölim ben bigün havuzumuzu pembe yapsınlar herşeyden bol döksünler malzemeden çalmasınlar

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesir

aştınmı sen yaf ya da kimya okudun pembe hafusda yüsmek istiom

bizim klorcu amcalara sölim ben bigün havuzumuzu pembe yapsınlar herşeyden bol döksünler malzemeden çalmasınlar
    Yüz Yüz pembe su da yüzmek iyidir
    insanı 10 yaş gençleştiriyormuş

benim gençleşmeye ihtiyacım yokki zaten ufak gösteriom taş gibiyim maşallah

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri