Sayfa 1 / 8 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 236 sonuç

Konu: Türkçe FM 2007 / Panel - Kurulum - Çalıştıramama Problemleri

ben vista kullanıcısıyım ve fm yi türkce oynamak istiorum ama yama calismiyor vista icin yama mevcut mu ya da vista icin yama cıkar mı bilgilendirirseniz cok sevinirim ingilizce anlıcam diye imanım gevredi ya of

2. Default

fm 2007 uygulama dosyasi bulunamadi diyo acilmiyo ark lar n pabilirim :S:S:S

3. Default yardim lutfen

ben editoru yedeklemeden hemen icine attim benim oyun 7.0.0 versiyon ne yapabilirim
    7.0.0 versiyon editor lazim bana yardim lutfen

Exclamation kurulum hatası

"Error in instructions. Invalid jvm file name specefied in LAUNCH. Invalid variable specification. Line number ( 9 )

arkadaslar kurulumda böyle bi hata veriyo Yardımcı olursanız sevinirim

Öncelikle merhaba.

Ben oyunu yükledim akşam ve biraz oynadım, bugün ise "Türkçe Fm 2007 v2.0" adlı dosyayı indirdim ve kurdum. Panel dediğiniz yani Türkçe Fm'i çalıştır olan yere (tabiki klasörü ayarlardan seçtikten sonra) tıkladıktan sonra logoları geçiyor siyah ekran fare imgesi top olduğu yani o ekran geçmiyor, sonra fare imgesi düzeliyo yani ok oluyor ama siyah ekran geçip oyunun ana ekranı gelmiyor.

Bu konu da yardımlarınızı isteyebilirmiyim, şimdiden teşekkür ederim..

Beyler oyunda yeni kullanıcı açamıyorum eskiden açılıyordu ama şimdi açılmıyor lütfen yardım!!!

Quote Originally Posted by anpinchlove View Post
    Öncelikle merhaba.

Ben oyunu yükledim akşam ve biraz oynadım, bugün ise "Türkçe Fm 2007 v2.0" adlı dosyayı indirdim ve kurdum. Panel dediğiniz yani Türkçe Fm'i çalıştır olan yere (tabiki klasörü ayarlardan seçtikten sonra) tıkladıktan sonra logoları geçiyor siyah ekran fare imgesi top olduğu yani o ekran geçmiyor, sonra fare imgesi düzeliyo yani ok oluyor ama siyah ekran geçip oyunun ana ekranı gelmiyor.

Bu konu da yardımlarınızı isteyebilirmiyim, şimdiden teşekkür ederim..
    Merhaba arkada$..
    tam olarak bilmiyorum ama galiba dili ingilizce yapman gerekli..

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by aragorn08 View Post
    ya bu run time error 76 hatasina bir cevap yazarmisiniz arkada;lar l]tfen
    Az önce skin değiştirmeye çalışırken bu hatayla karşılaştım.

Oyunu normal .exe dosyasından yani ingilizce olandan açtım ve ayarları tekrar yaptım. Daha sonra Türkçe FM v2.1 sorunsuz çalıştı. Sende böyle dene bakalım bir faydası olacak mı?

run time error 76 hatası çıkıp duruyo ne yaptıysam olmadı herşeyi denedim bendeki tek sorun oyun cdli çalışıyor ***** çalışmıyor ondan dolayı mı yüklenmiyo türkçe yama lütfen yadım edinnnnnnn

ya abi kaç kere yazıyorum lütfen cvp verin bende ayarlar kısmında türkçe yazıyo ama her yeri ingilizce yardım lütfen

Quote Originally Posted by ahmetbjk1903 View Post
    run time error 76 hatası çıkıp duruyo ne yaptıysam olmadı herşeyi denedim bendeki tek sorun oyun cdli çalışıyor ***** çalışmıyor ondan dolayı mı yüklenmiyo türkçe yama lütfen yadım edinnnnnnn
    senin mesajının bir üstünde çözüm yazılmı$..ne diyelim artık..

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

[YOUTUBE]SQSjt3EumXY[/YOUTUBE]
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

oyun bazen türkce acılıyo bazen ingilizce cache klasörünü silmeme ragmen <ama türkce acmayı tutturmak zor olmuyor bir sonraki versiyonda başarılar

ya abi kaç kere yazıyorum lütfen cvp verin bende ayarlar kısmında türkçe yazıyo ama her yeri ingilizce yardım lütfen

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Smile

Quote Originally Posted by sdtdursun View Post
    bu 15 sayfalık yorumların hepsini okusan tam süper olacak kanımca

beylerr bende güncelleştirmeden seçiyorum güncelleştirme başlat diyorum fakat ''run-eror....'' gibi bişey yaıyo bunu nsl halledicem?? yardım ederseniz sewinirim

arkadaslar soylenenleri yapmama ragmen oyuna girerken run time ereor 76 patch is not found hatasi hala gelior..yardim edermsnzzz

söylenenleri yapmama ragmen hala array access out of bounds cıkıyor tam macın ortasında uyuz oldum resmen

benim sorunum oyuna giriyo bikaç saniye sonra application error hatası verio bunun çözümü ne olabilir yardımlarınızı bekliyorum 1 haftadır oyunu oynuyamıyorum e

////////////////////////

bu hatayı veriyo ne yapmalıyım :/:/:/:/

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

YA ARKADAŞLAR BENDE BU HATAYI ALIYORUM LÜTFEN Bİ YARDIM YA

Nesil
    2007
    Yer
    Luleburgaz

versiyonum 7.0.2 türkçe yamayı kurdum hedef klasörü de belirledim ancak uygulama dosyası bulunamadı filan diyo :S her seferinde yapıyorum ama olmuyo şu son versiyonu az da olsa türkçe oynayamadım ya ona yanıyom :S gerçi ingilizce açısından pek bi sıkıntım yok ama türkçe olunca daha ayrı bi zevkli oluyo. bu konuda yardımlarınızı rica edicem şimdiden sağolun.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

arkadaşlar ben türkçe oyunu açarkan oyunu başlata tıklıyorum oyun açılırken vindovs kapatma yeri çıkıyor hep önceden yoktu sonradan oldu neden oldu anlamadım bana bi yardım etsen volkan abi ve diğer arkadaşlar lütfen

ben eskiden 2.1 i sorunsuz oynuyordum 2-3 hafta oynamadıım sonra türkçe fm çalıştır dediğimde run time error 429 activex component can't create object hatasını veriyor

abi bn 7.0.2 yi yükledim dvd-rom dio ona ***** yaptım ama sonrada oyunu açarken şöyle bi hata veriyo 1520168 yordam giriş noktası,dbghelp.dll dinamik bağlantı kitabında bulunamadı dior lütfen yardım edin

Ya Ben Bugun Turkce Yaptim Oynadim Biraz Ara Verim Dedim Neyse Fm Turkce Calistir Butonuna Bastim Reklam Faln Neyse Ana Menu Bir Geldi Sok Oldum Cunku Ingilizce///ne Yapabilirimilgili Arkadaslarin Dikkatine

Dipnot//cache Dosyasini Bulamiyorum
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

'ISTE BUNLAR VAR HANGISINI SECEYIM ARKADASLAR SIZ YARDIM EDENE KADAR INGILIZCE DEVAM EDICEM AMA MUHAKAK DEGERLENDIRMEYE ALINIZ

SIMDIDEN SAGOLUN
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    SIZ YARDIM EDENE KADAR INGILIZCE OYNIYAYIM DEDIM AMA KAYITLI OYUNUMU ACARKENKARSIMA BU CIKTI NAPMAM GEREKIOR BU SEFER ACIL YARDIM

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Cika N Bu Uyarida Tamam Butonuna Bastigim Takdirde Ise Yazi Ayni Kodlar Farkli Oluyor Ben Bu Oyunu Oynamazsam Cildiririm //

arkadaslar setup dosyalarını acamıorm..mesela sole bi hata alıorm..

acaba runtimemi die yukledim bşi degşmedi..visual basici yükledim hala ayni...bilen varrsa yardm edermsnz..

Default arkadaşlar yardım lütfen

arkadaşlar. bende yaz aşkı v7,2 bi de orjinali falan var hepsi mevcut turkce fm editörüde kurdum fakat turkce fm editörünün kuruldugu klasörde çalıştırmam için hiç bir kısayol ya da uygulama .exe yok.dediğiniz gibi oyunun kurulu oldugu klasörün içinede kurdum ordada aynısı ben bu editörü türkçe yapmak istiyorum. oyunum türkçe. tek derdim editör türkçe olması lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

Quote Originally Posted by serhatbozkurt View Post
    arkadaslar setup dosyalarını acamıorm..mesela sole bi hata alıorm..

acaba runtimemi die yukledim bşi degşmedi..visual basici yükledim hala ayni...bilen varrsa yardm edermsnz..
    hocam galiba senin sisteminde hata Setup uygulaması hata veriyor..bendede vardı format atıldıktan sonra oldu..

Sayfa 1 / 8 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri