1 ile 23 arası toplam 23 sonuç

Konu: Kayıtlı Oyunum Açılmıyor

benim 2 yillik tecrube vardi en parlak donemindeydim fenerbahcenin tum kulvarlarda kazandilar 2 gb ram var kaydettim ama pc kendiliginden kapandi simdi giremiyorum ama olan 4 saatlik emegime oldu otomatik saveler cok ise yariyor ...

Mrb Arkadaşlar. Bende PC ye format attım. yeniden yükledim ve kayıtlı oyunuma devam edemiyorum. database sorunu veriyo. bunu kurtarabilirmiyim.

arkadaşım oyunun son yamasını yüklerseniz probleminiz ortadan kalkar ama eski oyuna tabiki de elveda.. bi süre sonra yeni oyunda açamayacaksınız öle dewam ederse.. benden sölemesi.. tek çözüm son yamaları yüklemek.. resmi olanları..

oyuna allah rahmet eylesin oyun bi daha acilmaz beni oyunum da bisefer oyle oldu gecmis olsun

Bu sorun ile karşılaşırsanız %99'save dosyası gitti demektir... Bir daha kullanmanız çok zor... Genelde sebeplerinden biride yüksek boyuttaki save dosyasıdır... Seneler ilerledikçe o kadar artan dosya boyutu hataya sebep olur.. Özellikle 2013sonraları...Mecburen yeniden oyun açıp oynayacaksınız...

bende savegame dosyası gitti ne siliniyo nede açılıyo yeni oyunda bile save yapamıyorum bu dosya yüzünde yardımcı olurmusunuz

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Benim kayıtlı oyunuma girtmiyo ama genie scoutta çalışıyo save bunu bi yolu yok mu ? yeni oyun mu açayım?

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Çok mu bekliyor açılmak için. Yoksa hiç mi girmiyor
    Ortaya kadar geliyor sonra hata ekranı!Bu oyun açılamıyor gibisinden.

ben bazen oyunu kaydetsem de dalgınlıkla reset atıyorum.Bu sorun karşıma çıkıyor.Önemli olan oyunu kayıt edip oyundan düzgünce çıkmak.

Ahh ah bu sebepten Kasımpaşa oyunum gitmişti.Artık daha tedbirliyim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bende şöyle bir sorun var..Bir sürü veritabanı güncelleme paketlerim var..Herhangi biriyle oyun açtığımda save ediyorum..Sonra 1 kez oyuna girip yine aynısının üstüne save ettiğimde 2. gün giremiyorum..Ve bu sürekli böyle oluyor..Oyunu silip tekrar mı yükleyeyim..Ne yapayım bilmiyorum..Sorunumun ne olduğunu bilen varsa lütfen cevap yazsın.

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Üstüne save yapma , normal save yap , diğer save'yi sil ben öyle yapıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Teşekkürler bir de öyle yapalım..

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Kayıtlı Oyunum Açılmıyor

Kayıtlı oyununuz, eğer oyunu kaydetmeden bilgisayarı kapattıysanız bozulabilir, eğer kayıtlı oyun açılamadı uyarısı alıyorsanız, o oyunu artık bir daha oynayamazsınız.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Uzaklarda bir yer!!...

bu bana az önce oldu .... hatta bu 2. oluyor ... ikisindede oyunu,bilgisayarı kapatmadan kaydettiğime eminim... başka bir neden olmalı ölüyorum snrden

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Kayıtlı dosya temizleyici programlar bazen işe yarıyor...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Ayrıca RAM 256 veya 256'dan düşükse oyun kaydedilip kapatılsa bile işlem 30 saniye daha sürer. Eğer bu RAM hızına sahipseniz oyunu kaydedip oyunu kapattıktan hemen sonra bilgisayarı kapatmanız kayıtlı oyunun bozulmasına yol açabilir.

peki kayıtlı oyunu kurtarmanın hiç mi yolu yok yılların birikimi gitti oyunumda

bende bi kere elektrik gitmisti
    sonra oynadim kaydedip kapattim
    artik acilmiyo

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by murty54 View Post
    peki kayıtlı oyunu kurtarmanın hiç mi yolu yok yılların birikimi gitti oyunumda
    Sanırım yok yeni bir oyun açacaksın.

bu bana çok defa oldu.bitürlü açılmadı.ram düşük zaten 1 haftalık oynamışlığım war.10 senelik kariyerim war giresunspor u süper lig e çıkardım.uefa da oynuodum ilk maçımı 90 da gol yiyerek bitirdim.oyun sonra da açılmadı.acaip sinir oldum.

off ya bu banada oldu 2016 dayım bu kadar emek çaba boşa gitti

efebulbul12 ya bana fm 2007 turkce yamasini atarmisin

Mesaj Yetkileri