1 ile 26 arası toplam 26 sonuç

Konu: pişmanlık mı? saçmalık mı?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Default pişmanlık mı? saçmalık mı?

görünce bu kadarı da olmaz dedim ama oluyor bu futbol bu fm =)

bjk önce 300k pounda g.birligine yolladıgı mehmet sedefi iki sezon sonra 4.6m pounda transfer etti bana garip geldi bilmiyorum..

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Anlayamadım..
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Ne olmuş ki??

Nesil
    2006
    Yer
    Çorlu

Çok ta önemli bir olay değil kardeş, aynısını bende yapıyorum bazen oyuncuyu gençken potansiyeli yoktur diye ucuz bir paraya gönderiyorum. Sonra tekrar sattığım fiyatın 3-4 katına geri alıyorum normal bir olay.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

3-4 katı degil abi bayagı bayagı yıldız alıncak bi para vermişler ilk gidişinin 10-15 katı felan acıkcası böle bişiy yapamam ben

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa/Akhisar

bnde resime olee bakiom keske anlatsaydin ne olduunu

Nesil
    2006
    Yer
    Çorlu

Quote Originally Posted by ThersoN View Post
    3-4 katı degil abi bayagı bayagı yıldız alıncak bi para vermişler ilk gidişinin 10-15 katı felan acıkcası böle bişiy yapamam ben
    Yahu satılan fiyat 300k geri alınan fiyat 4.5 milyon euro , çok bi oynama yok, eğer oyuncu kendini geliştirmişse normal bir fiyat.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

editleyip anlattım =)

euro degil, pound o =)
    300bin ile 4milyon 600bin arasında pek bi fark yok diyorsan hiç bişiy demiyorum!

Quote Originally Posted by M@rmel@t View Post
    Çok ta önemli bir olay değil kardeş, aynısını bende yapıyorum bazen oyuncuyu gençken potansiyeli yoktur diye ucuz bir paraya gönderiyorum. Sonra tekrar sattığım fiyatın 3-4 katına geri alıyorum normal bir olay.
    sende herseyi yapiosun senin icin acmiolar kounyu sadece bu bolum zaten genel yani cogunun bildii bilmeyenlerinde saskinliklarini gosterdigi bi bolum iste muhalefet etme iki dakka ya

Nesil
    2006
    Yer
    Çorlu

Quote Originally Posted by ribery21 View Post
    sende herseyi yapiosun senin icin acmiolar kounyu sadece bu bolum zaten genel yani cogunun bildii bilmeyenlerinde saskinliklarini gosterdigi bi bolum iste muhalefet etme iki dakka ya

Muhalefet ettiğim filan yok ayrıca niye bu kadar kızdın anlamadım ben sadece kendi görüşümü bildirdim ben bu menajerlik oyunlarını 6 senedir oynuyorum ben çok gördüm böyle olaylar . Ayrıca istediğim konuya istediğim görüşü bildiririm bu na sen karar veremezsin bu sitenin yöneticileri var yanlış bir haraket görürsen onlara bildirirsin.

Muhalefet ettiğim filan yok ayrıca niye bu kadar kızdın anlamadım ben sadece kendi görüşümü bildirdim ben bu menajerlik oyunlarını 6 senedir oynuyorum ben çok gördüm böyle olaylar . Ayrıca istediğim konuya istediğim görüşü bildiririm bu na sen karar veremezsin bu sitenin yöneticileri var yanlış bir haraket görürsen onlara bildirirsin.
    sen cok gordunse zaten yorum yapmana gerek yok senin icin yeni bi olay diilse... her konu acana atliosun bu siradan bisey bu cok oluo bilmemne birak adam yeni gormus sen yorum yap die acmioki konuyu nie hevesini kursaginda birakiosun insanlarin..birak gormeyenler konussun ozaman biseyi biliosan ben biliorum ben biliorum die ortalarda gezmek dill susup tevazu gostermektir bilmek

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

mehmet sedef oyunda çok iyi beşiktsaşın 2 seneden sonra alması doğal bence

Nesil
    2006
    Yer
    Çorlu

Quote Originally Posted by ribery21 View Post
    sen cok gordunse zaten yorum yapmana gerek yok senin icin yeni bi olay diilse... her konu acana atliosun bu siradan bisey bu cok oluo bilmemne birak adam yeni gormus sen yorum yap die acmioki konuyu nie hevesini kursaginda birakiosun insanlarin..birak gormeyenler konussun ozaman biseyi biliosan ben biliorum ben biliorum die ortalarda gezmek dill susup tevazu gostermektir bilmek

Buradaki çoğu kişi biliyor bu tür olayların olduğunu bu forumda böyle olaylar çok olduğu için gereksiz konu durumundadır. Bilmem anlatabildimmi

Daha fazla alıntı yaparak konuyu uzatma birazdan silinir zaten konu merak etme.

Bazen oluyo oyunda böyle şeyler... Msla bende sattım adamı vazgeçip pahalıya geri almışımdıR...

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

hicbir zaman sattigim oyuncuyu geri almadim almamda.

Nesil
    2005
    Yer
    Kayısı Diyarı

BEnde de bi ara burak yılmazı 3milyon sattılar 9 milyon aldılar 2 sezon sonra oluyo özellikle bjk de.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Bende hiç bir zaman sattgım oyuncuyu aynı kulube tekrar hem de daha pahalıya almak gibi bi politika uygulamam görüsüm budur
    herkes saygı göstermek zorunda
    eger cok gören bilen varsa zaten yorum yazmasın
    konu gereksizse şimdiye kadar yöneticiler şimdiye kadar kaldırırlardı

baştan satmıcaktı yada kiralık verecekti beşiktaş sonra bunlar olmazdı

Buradaki çoğu kişi biliyor bu tür olayların olduğunu bu forumda böyle olaylar çok olduğu için gereksiz konu durumundadır. Bilmem anlatabildimmi

Daha fazla alıntı yaparak konuyu uzatma birazdan silinir zaten konu merak etme.
    He kaldırdılar bak yok konu .. gereksiz olan konu deil de senin yorumların bana kalırsa

baba bu oyunun zeka kapasiştesı olamdıgnı ogsterır genclerde ıyı perfrmans gosterdı ya hemen almışlar oyuna gore mantıklı

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bende sattıgım oyuncuyu hıc gerı almadım
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Quote Originally Posted by Omerdinho View Post
    hicbir zaman sattigim oyuncuyu geri almadim almamda.
    Aynen Bende::.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Bunlar normal şeyler.Gerçek hayattada olur bu gibi dengesizlikler..

Nesil
    2006
    Yer
    Artık fener ıcın calısıom

ne yapıcan beşiktaş para harcıcak yer arıyo...

Nesil
    2006
    Yer
    football manageri olduğum

garip mi!!!her zaman olan seyler bunlar bir ornek vereyim sana.volkan babacani 17 yasinda aldim 2-3 sene sonra fenere 25 milyon ytl ye sattim mesela

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

evet sedef oyunda çok iyi ancak benim başıma böle bişi gelmez çünkü potansiyel programı kullanıorum

Mesaj Yetkileri