1 ile 25 arası toplam 25 sonuç

Konu: Hamsterm Başarı İksiri(4-4-2)

Default Hamsterm Başarı İksiri(4-4-2)

ÖNEMLİ NOT:Taktik 8.0.0 için hazırlanmıştır ve 8.0.1 ile denenmesi önerilmez.

Taktik: Hamsterm 4-4-2

Denenen Takım: Borussia Dortmund

Başarılar : Bungesliga,German Cup,German League Cup Şampiyonluğu

Oynanan Maçlardan Görüntüler:

Önemli Noktalar;

Genişlik: Deplasmanda oynarken kötü oynadığınızı görürseniz genişliği normal duruma getirmenizi tavsiye ederim

Forvet : Sol Fc Zıplama ve Kafa vuruşu iyi olan uzun boylu bir target striker olmadılır.Sağ Fc ise indirilen topları gole çevirebilecek hızlı,iyi top sürebilen,bitiriciliği iyi bir forvet olmadılır

Orta Saha Kanat:Kanatlar kesinlikle iyi top sürebilen ve iyi orta açabilen hızlı oyuncular olmalıdır.

Orta Saha Orta:Sol Mc iyi bir dmc sağ mc ise iyi bir amc olmalıdır.

Defans Kanat: Top kapma,top sürme,orta açma,hız özellikleri 13+ oyuncular tavsiye ederim

Defans Orta :Markaj,Top Kapma, Sıçrama,Kafa özellikleri iyi olan ortalama bir defans kullanılabilir

Download Link
    http://rapidshare.com/files/64491694/Hamsterm_442_.tac.html

Deneyen arkadaşlar beğensin beğenmesin yorumlarını yaparlarsa sevinirim.

Not:Lütfen söylediklerime dikkat etmeden eleştiride bulunmayın.
    Last edited by hamsterm : 07.Ocak.2008 at 16:01

Nesil
    2006
    Yer
    -

Resim yok malesef ama başarılar gerçekten inanılmaz.

Resimleri düzelttim.Şu ana kadar taktiğin işe yaramadığı 2 takım karşıma geldi.Zaman ilerledikçe bilgiler vermeye devam edeceğim.

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

Şu Dsudzak'ı alamadım ona üzülüyorum. Performansı nasıl?
    Taktiğin özellikle FM07'de sıkça kullanılan bir sistem. (Anlattığın kadarıyla) Zigic+FS formulüyle West Ham'ı ilk sezonda şampiyon yapan biri vardı sigames forumlarında. Bende onu örnek almıştım 07 dedik ama 06 da olabilir.

Cdown, Def Line ayarlamaların nasıl?

Dzsudzsak muhteşem bir oyuncu.Attığı goller ve yaptığı asistler muhteşem.Avrupa Yılın Futbolcusu adayı oldu 2. sezonumda.

bu taktiği galatasaray da nasıl bir diziliş ile kullanmamı tavsiye edersin daha önemlisi galatasarayda sonuç verirmi sezonun ikinci yarısına yeni başladım. takıma eklediğim isimler şunlar pablo piatti, damian escudero, ufukhan bayraktar, özer hurmacı, gustavo cabral bir de ek olarak belirteyim carrusca ve nonda yı lig kadrosuna almadım.

sağlam taktik ortası sanki berbuda şeytan üçkeni gibi 4-4-2 ama 4-1-2-1-2 oluyor defansın ortası denizlerin gemileri yuttuğu gibi oyuncuları yututo böyle bi yorum getirdim ama güzel mantıklı rakibin kafasını karıştırır üstelik sahaya hakim olmanı sağlar

Güzel bir taktikmiş. Bursaspor ile Türkiye kupası finaline kadar götürdü beni

Şuan bu taktikle ilk maçımı yaptım Fenerbahçe takımım. Milan ile yaptım şampiyonlar liginde ama deplasmanda 2-1 yenildim bakalım gözlemlerime göre ligde ne olacak. Teşekkürler paylaşım için.

Bende Atletico Madrid te deneyeceğim birazdan.Yorum yazıcam konu hakkında.Ayrıca Balasz Dzsudzsak bende yedek takımda fırtına gibi.Bu aralar A takıma çıkartıcam gibi.

Güzel Görünüyor.Ellerine Sağlık.

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

iyi taktik teşekkürler

Valla bu taktik beni Fenerbahçe ile 1.liğe taşıdı ama sonradan kötü oynamaya başladı takım ama cidden çok sağlam bi taktik teşekkürler bugüne kadar aldığım galibiyetler için

Yorumlarınız için teşekkürler.Taktik işinize yaradıysa ne mutlu bana

cidden mükemmel bi taktik kadro yapıma çok uygun ligden düşmekten kurtuldum bu sezonda zirveyi zorluyorum bu taktikle ... tavsiye edrimm

saygılarımla

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Taktiği Arsenal ile deniyorum ve önüme geleni devirdim şu ana kadar. Harikasın.

link çalışmadı bende önceden indirmiştim yaklaşık 1 ay felan oluyor ama şimdi inmedi.linkleri kontrol eder misiniz?

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Saol denicem.Rehber aranında okuduğum bi yazıda bu yaratıcılığı azaltmakla ilgili senin taktiğini kullanıyomuş denicem.
    turksportal...

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya-Edirne(Üni)

heh yav bende 4-4-2 nin katıksızını arıyodum

şimdiden eline sağlık kardeşim

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

çok mükemmel bir taktik. Sağlam forvetin olursa şampiyonlar ligini bile kazanırsın.

Quote Originally Posted by handemert View Post
    Saol denicem.Rehber aranında okuduğum bi yazıda bu yaratıcılığı azaltmakla ilgili senin taktiğini kullanıyomuş denicem.
    Linkte hiçbir sorun yok tekrar denersen sevinirim.

target man olarak sadece sol fc yi mi seçiyoruz yoksa iki forveti demi? aydınlatırsan sevinirim

Quote Originally Posted by hamsterm View Post
    ÖNEMLİ NOT:Taktik 8.0.0 için hazırlanmıştır ve 8.0.1 ile denenmesi önerilmez.

Taktik: Hamsterm 4-4-2

Denenen Takım: Borussia Dortmund

Başarılar : Bungesliga,German Cup,German League Cup Şampiyonluğu

Oynanan Maçlardan Görüntüler:

Önemli Noktalar;

Genişlik: Deplasmanda oynarken kötü oynadığınızı görürseniz genişliği normal duruma getirmenizi tavsiye ederim

Forvet : Sol Fc Zıplama ve Kafa vuruşu iyi olan uzun boylu bir target striker olmadılır.Sağ Fc ise indirilen topları gole çevirebilecek hızlı,iyi top sürebilen,bitiriciliği iyi bir forvet olmadılır

Orta Saha Kanat:Kanatlar kesinlikle iyi top sürebilen ve iyi orta açabilen hızlı oyuncular olmalıdır.

Orta Saha Orta:Sol Mc iyi bir dmc sağ mc ise iyi bir amc olmalıdır.

Defans Kanat: Top kapma,top sürme,orta açma,hız özellikleri 13+ oyuncular tavsiye ederim

Defans Orta :Markaj,Top Kapma, Sıçrama,Kafa özellikleri iyi olan ortalama bir defans kullanılabilir

Download Link
    http://rapidshare.com/files/64491694..._442_.tac.html

Deneyen arkadaşlar beğensin beğenmesin yorumlarını yaparlarsa sevinirim.

Not:Lütfen söylediklerime dikkat etmeden eleştiride bulunmayın.
    target man olarak sadece sol fc yi mi seçiyoruz yoksa iki forveti demi? aydınlatırsan sevinirim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

yazıdan öyle anlaşılıyor...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

sol.çünkü uzun olan,zıplayan adam top indirir ya da kafa vurur.

Mesaj Yetkileri