1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Kral Taktik vFM 2008

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

Default Kral Taktik vFM 2008

Genel Bilgiler
    Taktik İsmi: Kral Taktik
    Diziliş: 4-3-1-2
    Genel Mantalite: Ofansif(Attacking)
    Tempo: Çabuk(quick)
    Paslar: Karışık(kısaya yakın)(mix)
    Defansif Cizgi: Önde(push up)

Taktiğin Etkili Olması İçin Gerekli Oyuncu Profilleri:
    GK: Defans önde basacağından arkaya atılan kontra toplar için "Bire Bir(one on ones), Reflex, Hız(pace)" en önemli özellikler...
    DRL: Ofansif yönü iyi olan "attacking full back" tarzı oyuncuları tercih etmeniz gerekir özellikler "Orta Yapma(crossing), top sürme(dribbling), Teknik(technique), Hızlanma(acceleration), hız(pace)
    DC: Hızlı kontralara karşı sağlam durabilecek nitelikde oyuncular olması lazım "Top Kapma(tackling), bire bir(one on ones), ilk temas(first touch), hızlanma(acceleration), hız(pace)
    MC: sağa ve sola doğru ok çıkarılan mc lerin oyunun iki yönünüde oynayabilen dengeli oyuncular olması şart ortada ki mc nin ise defansif yönü kuvvetli olması kafi
    AMC: oyunumuzun kilit adamı hem serbest rolde hemde oyun kurucu olacak olan oyuncunun tekniği, pasları ve şutları çok etkili olmalı
    FC:benim her zaman tercihim bir hızlı asister özelliği daha fazla olan forvet ile bitirici yönü kuvvetli bir forveti yanyana oynatmak olur herzaman...

Not: Bu taktik ile oyunu forse eden rakibi kendi alanına hapseden hücum ağırlıklı bir futbol oynamak mümkündür...
    Galatasaray ile bu taktikle oynuyorum şuan gayette iyi gidiyorum...

Link:

http://rapidshare.com/files/65309499...2007_.rar.html

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

paylaşım için tşk. ama ben başarılı olamadım nedendir aceba

Quote Originally Posted by sonOsmanLI View Post
    paylaşım için tşk. ama ben başarılı olamadım nedendir aceba
    sana süper bi taktik önereyim.. şunu bi dene

DOWNLOAD

valla KardeŞ Elİne Aglik SÜper Bİ Taktİk Uefayi Nerdeyse Alacam Şampİyon Olcam Yanİ Tek Kelİmeyle SÜper Bİ Taktİk Galatasarayda SÜper İŞe Yariyo

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

Valla enteresan bi durum bir arkadaş başarılı olmuş bir arkadaş başarısız olmuş heralde oyuncularla ilgili bir durum defansın hızlı olması lazım...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bence bu durum Galatasaray - Fenerbahçe farkından kaynaklanıyor iki takımın da kadro yapısı farklı ... Ben de FB için kullanılan taktiklerin kaçında başarılı oldum : 000 ... Taktik güzel gibi sağol

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Güzel taktige benziyor saolasın
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Mesaj Yetkileri