1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: 4-1-2-2-1

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

Default 4-1-2-2-1 frq style

Diziliş: 4-1-2-2-1
    Genel Mantalite: Ofansif
    Tempo: Yavaş
    Pas: Kısa
    Defans Çizgisi: Normal

Taktiğin Etkili Olması İçin Gerekli Oyuncu Profilleri:
    GK: Eğer defansınız iyi ise kaleciye pek iş düşmez. ama uzaktan atılan şutlarda etkili olmalı.
    DR,DL: kanat ataklarında daha etkili olabilmek için winger back tarzı yani full backtan daha ofansif backler tercih edilmeli.
    DC: standar centre-back yeterlidir. eğer DC ler hızlı ise defence line yi push up yapabilirsiniz ve eğer bu oyuncuların top kapması 17+ ise tackling'i sert yapabilirsiniz.
    DMC: Defansif yönden etkili, defansın hatalarını kapatabilecek ve markaj özelliği iyi olan bir oyuncu yeterlidir.
    MC: BU oyunculara Çok fazla alan daraltma yaptığımız için dayanıklılığı iyi olmalı(15+)
    AML,AMR: Tam birer winger olmalı. Yani hızı, top sürmesi, orta yapması iyi olan oyuncular tercih edilmeli.
    FC: Oyunda target men olarak kullanacağımız adam. Kanatlardan hedef adama orta açıldığı için uzun boylu, iyi kafa vurabilen, bitiricilik ve güç bakımından iyi bir oyuncu olmalı.
    NOT: eğer defansif oynamanız gerekirse genişliği azaltın, AML-AMR yi MR-ML ye çekin ve defans cizgisini geride yapın.

NOT2: Bu taktik tamamiyle bana ait değildir. Peluk adlı üyenin alan daraltmayla ilgili yazısından yararlanarak yapılmaıştır...

http://files.filefront.com/4+1+2+2+1.../fileinfo.html
    http://uploaded.to/?id=ne84gv

Resmi büyütürsen sevinirim. Bir de nasıl etki ettiğini ve sonucun ne olduğunu yazarsan sevinirim ve sanırım filefront'ta bir sorun var o yüzden başka bir yere upload eder misin ?

Teşekkürler.

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

tamamdır kardeş

Taktik çok güzel. Denedim ve sonucunu aldım. Türkiye kupasını kaldırdım. Teşekkürler.

sağol güzel taktik yalnız geliştirmeye devam etmelisin iyi bir kadron varsa eğer harika galibiyetler alınabilir ama işini bilen savunma oyuncuları sart...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Total Dominasyona benziyor biraz
    Denemek lazım

Kardeş bu 8.0.2 için degil mi ?

sag ve soldaki oyunculara ileri ok cikarmak , pas trafigini kanatlara yikmak, paslari direct yapmak hizli ataklara cikmamizi kacinilmaz kilar. paylasim icin tskler arkadasim.

Mesaj Yetkileri