Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 35 sonuç

Konu: Yönetimin Finans Politikası

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

her sene böyle para giderse yandık vala...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

2 ay geçmeden yönetim yine yatırım yaptı...havadan 400 milyon $ gitti...

bunun önüne nasıl geçicem arkadaşlar...ama birşey dikkati çekti...1.9 milyar $ dolara ne zaman ulaşsam o zaman yönetim yatırım yapıyor...demekki 1.9 milyar $ a gelmeden harcama yapıcamda nereye harcıcam...zaten en iyi oyuncular bende...
    Last edited by shadowrefree : 03.Mart.2008 at 16:01 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

arkadaşlar olayı çözdüm...

1.9 milyar $ oldumu yönetim parayı saçmayı tercih ediyor...oyundan kaynaklanan bir hata bana kalırsa...bu sene en ağır darbeyi verdiler...610 milyon $

SI forumlarına giren arkadaşlar varsa rica ediyorum...bunu bir getirisi var mı sorsunlar lütfen...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

Quote Originally Posted by shadowrefree View Post

arkadaşlar olayı çözdüm...

1.9 milyar $ oldumu yönetim parayı saçmayı tercih ediyor...oyundan kaynaklanan bir hata bana kalırsa...bu sene en ağır darbeyi verdiler...610 milyon $

SI forumlarına giren arkadaşlar varsa rica ediyorum...bunu bir getirisi var mı sorsunlar lütfen...
    Yani bu kulüp daha fazla zenginleşmesin, oyunun tadı finansal olarak kaçmasın biz parayı kaşla göz arasında yok edelim demek mi oluyor

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

aynen o şekilde oluyor...hyr bir getiri olsa eyvallah...stadı falan büyütse neyse...ben getirisinide görmedim henüz...

CM serilerinden beri 2BN (2 milyar) bir sınır. Hatta o yıllarda (artık asla yapmıyorum) editörden düzenleme yapardım ve ona rağmen o sınır hep aynı kalırdı. Yani üstüne çıkamazdınız.
    Sınırı yükseltmenin tek yolu (O da göreceli olarak) para birimini Pound olarak oyuna yansıtmak. Malüm pound en değerli para dolara göre de euroya göre de 2BN sınırı aynı olduğuna göre poundla oyna kurtul.

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

kayserispor ile oynuyorum 64 m dolar transfer bütçem vardı. 40 m dolarını harcadım geriye 24 m kalması lazımken 2,7 küsür gibi birşey kaldı. 22 m dolar nereye uçmus olabilir ?

Nesil
    2007
    Yer
    34

Yönetim Transferlerini Gereksiz Bulmuş Olabilir. @aLka

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by ozzymanborn View Post
    CM serilerinden beri 2BN (2 milyar) bir sınır. Hatta o yıllarda (artık asla yapmıyorum) editörden düzenleme yapardım ve ona rağmen o sınır hep aynı kalırdı. Yani üstüne çıkamazdınız.
    Sınırı yükseltmenin tek yolu (O da göreceli olarak) para birimini Pound olarak oyuna yansıtmak. Malüm pound en değerli para dolara göre de euroya göre de 2BN sınırı aynı olduğuna göre poundla oyna kurtul.
    aynen dediğin gibi pounda çevirecem...bakalım işie yarıyacak mı?

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Başkanın 1,25 Milyar Dolar borç vermiş zaten kulübe.

25.07.2035'e kadar her ay 8.75 Milyon Dolar ödeyeceksin.

228 Milyon Dolar harcama yapmışsın transfere.
    Önceki yıl da 381 Milyon Dolar harcamışsın, pek tutumlu gibi gözükmüyorsun

Bana kalsa 60 Milyon Dolar'dan fazla harcamam, önemli olan reputation benim için.Genç yetenekler bularak mükemmel takımlar çıkartabilirsin, zira ben free-agent oyuncuları temizliyorum, çok fazla para ödemeden iyi takımlar kurmaya çalışırım
    Kardeş Doğrusu Şu olacak........

25.07.2035'e kadar her ay 8.75 Bin Dolar ödeyeceksin.

228 Milyon Dolar kazanmışsın transferden
    Önceki yıl da 381 Milyon Dolar kazanmışsın, pek tutumlu gibi gözüküyorsun

neden genel baskan cok yuksek para teklif edlince yıldızları satıyor bana sormadan?? siz caresini buldunuz mu bu oyun böyle oynanmıyo

Quote Originally Posted by onlyjardel View Post
    neden genel baskan cok yuksek para teklif edlince yıldızları satıyor bana sormadan?? siz caresini buldunuz mu bu oyun böyle oynanmıyo

kulubün paraya ihtiyacı varsa ve iyi bir teklif yapıldıysa satıyorlar bu durum genelde 2.lig takımları vs de görünüyor

Benimde basıma geldi borcu olan klubler bu paraları kenara ayırıo galiba böylece klubun parası biterse borçllar burdan ödenio

Nesil
    2008
    Yer
    İstanBul

hey massallah stadını büyüttür yönetimede sonra bilet fiyatlarını bedava yap para yeter sana herkes gelsin maca coluk cocuk ana baba avrat kardeş bütün herkes

hem böylece bayanlarıda stadlara cekmiş olursun

Quote Originally Posted by muzoadux View Post
    kulubün paraya ihtiyacı varsa ve iyi bir teklif yapıldıysa satıyorlar bu durum genelde 2.lig takımları vs de görünüyor

teşekkürler iyi oyunlar kardeşim

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Default Yönetimin Finans Politikası

arkadaşlar ManU ile 2019-2020 sezonuna giricem...ve yönetim mali durumumuz iyi olduğu için paranın bir kısmını kulubün geleceğini güvence altına alabilmek için uzun vadede gelir getirecek bir yatırım yaptı...

1. hiç başına gelen oldu mu?
    2. gelipde getirileri neler oldu?
    3. bu sezon rezerv lige katılmadım bundan dolayı olmuş olabilir mi?

yatırım yapmadan önceki kulubün finansal durumu...

yönetimin yapmış olduğu yatırım...

walla hiç başıma gelmedi o kadar bütçeyi etkilemez zaten yatırılan para

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

etkilemezde bende acayip para hırsı var...hiç para kaypetmeyeyim hem kazanayım param çoğalsın istiyorum ve başıma ilk defa geldiği içinde sizinle paylaşmak istedim...

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Daha önce hiç başıma gelmedi. Öğrenmiş oldum.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

yönetici arkadaşlar daha iyi bilirler...bilen bir yönetici arkadaşımız varsa yardımcı olabilir mi lütfen?...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Ohoo sen oyunda böyleysen,gerçek hayatta düşünmiyorum bu para hırsını
    hehehe...çok gıcık olmuştum kaç defa gir çık yaptım en az bu kadar gitti...en fazla 583 milyon dolar yatırdılar...benim amacım 2035 e kadar oynayıp kulubü amerikalılardan kurtarmak...

birçok kez bende yaşadım bu olayı ancak bi fayda veya yararını göremedim pek.belkide ben farkedemedim bi yararı olduğunu
    bazende düşündüğüm şey, takımın finans durumu kötüye gittiği anda bu yatırılan paralar sayesinde tekrar canlandırılabilir belki falan diyede düşünüyorum.gelecekte karşılaşılabilecek olan sıkıntılar için tedbir belkide bir nevi.tasarruf politikası

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

200 milyon dolar heba oldu desene...

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

way be iyi para shadow hava zaten soğuk özellkle dolaptan içmene gerek yok suyu
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

2019 yılına geldiğin halde transfer paran 494 milyon dolar... çok azmış-şaka yapmıyorum-

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Nerzhull View Post
    hehehe...soğuk içmek vücuttaki fazla yağları yakmaya yardımcı olur...Nasıl diyeceksiniz...içtiğiniz soğuk su kanı karıştığı gibi vücut sıcaklığını düşürür...vücutta bunu bertaraf etmek için ısı açığa çıkaran yağları yakar...fazla kilolular bu yöntemi kullanabilirler...

Quote Originally Posted by zzzeeeggg View Post
    2019 yılına geldiğin halde transfer paran 494 milyon dolar... çok azmış-şaka yapmıyorum-
    transfer param değil...maaş bütçem...bana kalırsada az değil normal...transfer parasıda olsa her sene sıfırlanıyor yönetimin vermiş olduğu para...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Orada çok büyük paralar dönüyor valla
    Benim hiç o kadar param olmadı fm de abi

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Bana kalsa 60 Milyon Dolar'dan fazla harcamam, önemli olan reputation benim için.Genç yetenekler bularak mükemmel takımlar çıkartabilirsin, zira ben free-agent oyuncuları temizliyorum, çok fazla para ödemeden iyi takımlar kurmaya çalışırım
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by ABOOO View Post

hacı ManU direk bu borçla başlıyor ve ben inat ettim bu borcu kapatana kadar oyuna devam edicem...

orada her ne kadar kırmızı gözüksede 228 milyon dolar benim transferden gelen kazancım geçen sene 381 milyon dolar kar etmişim...

ben oyuncu almayı pek sevmem...bosman kuralını tercih ediyorum bende ve genç ve iyi topçuları toparlamak çok hoşuma gidiyor...zaten dikkat ettiysen 1 milyar 891 milyon dolar var kasada...her sene bu kadar har vurup har savursam bu kadar bütçeyi nasıl yapabilirim...

hiç bir hile yokdur bu bütçeyi yaparken sadece MiniSe scout programı kullanıyorum...bu programıda sadece oyuncunun PA sını görmek için...170 üzeri ne kadar oyuncu varsa kulube getiriyorum...belli bir düzeye kadar getirip eğer işime yaramıyorsa yüksek fiyatlara satabiliyorum...onun için ingiliz takımları inanılmaz güçlü oluyor sayemde...

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

Quote Originally Posted by Nerzhull View Post
    Zaten adamın 2 milyar dolara yakın parası var, paylaşmayı öğrensin biraz değilmi?

Senin yönetim çok çılgın o belli.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri