1 ile 20 arası toplam 20 sonuç

Konu: Tug's Training V.2008 Yabancılarda en çok tutulan Antreman Programı + Genç Paketi!...

yaa bende schedules dosyası ne alaka yaww:S

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by tolgaycetinkaya View Post
    yaa bende schedules dosyası ne alaka yaww:S
    sanırım schedules dosyasının olmadığını söylemeye çalıştın anladığımkadarıyla eğer yoksa schedules isminde kendin bir dosya aç ve içine koy antrenman programlarını

şimdi bu program " Emurafu " arkadaşımızın paylaştığı antrenmanla aynıymış ama yayınlayan arkadaş son versiyonu falan demiş , ikisi arasında fark var mı sonuç olarak ?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by SkyJacker View Post
    şimdi bu program " Emurafu " arkadaşımızın paylaştığı antrenmanla aynıymış ama yayınlayan arkadaş son versiyonu falan demiş , ikisi arasında fark var mı sonuç olarak ?
    Evet ikisi arasında ne fark var .. ?

Birde keşke rapidshare e upload etseydin senspaceden indiremiyorum

Rica etsem birisi Rapidshare e upload edebilirmi acaba ?
    Last edited by Jushua : 29.Haziran.2008 at 04:35

rar dosyasının içindekileri klasöre atarken şifre istio. siteye koyan arkadaşlar ilgileneblirmi acaba???

Rar Psw: turksportal.net

görmedin galiba

aa dgru sluosn kardesm gormemsm.. tskkrler buarada

Nesil
    2005
    Yer
    eskisehir

eyvallah. 2 yıldan beri getafe'yi çalıştırıyorum,2012 yılına geldim bir şampiyon olamadım.kondisyon yetmiyo yetmeyincede oyuncular formdan düşüyo.inşallah bu paket işime yarar.

Şey bu programı kullandığımdan beri almamam gereken yenilgiler alıyorum.Bu bir tesadüfmü yoksa programın yan etkisimi

Nesil
    2008
    Yer
    football manager

abiler benim sizlere söyle bir sorum olacak diyelim ki ben maç yaptım sonraki maçla aramda 5 gün war duruma göre dinlenme verebilirmiyim ?

Cool Tug's Training V.2008 Yabancılarda en çok tutulan Antreman Programı + Genç Paketi!...

Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Antreman hakkında belirtmek istediğim küçük bir detay var antreman programı emurafu isimli arkadaşımızın paylaştıgı antreman programının hemen hemen aynısı olup genç takımlaır için olan antreman eklidir şu an yayınlanan En Son versyonudur

Antremanın faydaları:

Sakatlık: Programı eskişehirspor ve chelsea de denedim inanın 1 ay zaman geçtikten sonra çok nadir sakatlıklar gerçekleşti

Kondisyon: Programı kullandıktan sonra yaklaış 1.5-2 ay içerisinde oyuncularınız üzerindeki kondisyon etkisini sizde görüceksiniz ve hepimiz biliyoruzki maça başlarken oyununcunun kondisyonunun %100 olması ile %90 olması arasında çok fark vardır ve bu antreman sayesinde benim oyuncularım en az %98 ile başlıyor maça

Yetenek Gelişmesi: Eğer doğru antremana verirseniz futbolcunuzda 2 ay içerisinde Yukarıya doğru ok işaretlerinizi çok rahat bir şekilde görebilrisiniz.

Uyarı: Arkadaşlar ilk 2-3 hafta içersinde oyuncularınızda 1-2(max 3) özellikte düşüş işareti gözükebilir bu doğaldır sabır gösterin ve bekleyin antremanın etkisini sizde görüceksiniz

Antreman Dosyasını Oyuna Nasıl ekliyeceğinizi rar dosyasının içinde beni oku dosyasına ekledim!.. son olarak emurafu arkadaşın mevkilerin ne anlama geldiğini gösteren resmini koyuyorum bilmeyen arkadaşlar için umarım anlayışla karşılar

Mevkiler:

Download Linki:
    http://www.sendspace.com/file/1z5nu5

Rar Psw: turksportal.net

Antremanın etkisini göstermek için Chelsea den iki oyuncunun profil resmini koyuyorum kendiniz görün

Last edited by akrepveumut : 25.Nisan.2008 at 09:32 Reason: Resim eklendi.

Nesil
    2006
    Yer
    Afyonkarahisar İstanbul

ilk yazan ben olayım emeğine sağlık deneyelim görelim emurafunun antrenman programını kullanıyorum ben ama bunada bakarım saol...

Nesil
    2007
    Yer
    .

yalnız bu emurafı antrenman programı ile aynı galiba.
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

Emurafu'nun bahsettiği program bu olmalı. Daha önce bulmuş ama kaybetmiştim. Eklediğin için sağ ol.

Quote Originally Posted by fernandez View Post
    yalnız bu emurafı antrenman programı ile aynı galiba.
    arkadaşım zaten emurafunun paylaştığı antreman programı ile bunu yapan arkadaşlar aynı kişiler bunda ekstra genç paketide ekli

Not: Arkadaşlar oyuncu etkisi üzerindeki iddalarımın doğruluğunu arttırabilmek için iki oyuncumun resmini koydum ayrıca değinmek istediğim başka bir nokta resimdende anlaşılabileceği gibi genç oyuncularda çok büyük bir etksi var
    Last edited by akrepveumut : 25.Nisan.2008 at 09:34

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=52640(Tugs Training)

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=52938(Gençler için olanı)

Antreman hakkında gerekli açıklamalar konuda var..Nereye konulacagı,Nasıl fayda sagladı yazıyor.

Yaa ben bi şey sorcam bu antremanları nereye atcamm

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\schedules içine koyacaksın..

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by King_91 View Post
    Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\schedules içine koyacaksın..
    Sonrada oyun için training senior'a gelip edit schedules/import yapacaksın.

Thumbs up

Quote Originally Posted by cemre29 View Post
    Yaa ben bi şey sorcam bu antremanları nereye atcamm
    arkadaşlar kurulumu indireceğiniz rarlı arşivin içindeki beni oku.txt dosyasında en ince detayına kadar anlattım eğer dosyayı okursanız hiçbir zorluk çekmeden antremanı çalıştırabilirsiniz

Mesaj Yetkileri