Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 110 sonuç

Konu: each way goes to GOAL(Sheriff)

Sheriff Misafir

Default each way goes to GOAL(Sheriff)

each way goes to GOAL!! (Her yol gol!!)

Açıklama:
    Tüm takım ve her yoldan golü hedefleyen bir taktik.. Orta sahanın ortasındaki iki oyuncu sürekli uzaktan şutlar çekecek, bu nedenle uzun şut özellikleri iyi olmalı.. Forvet oyuncunuzun hızı ve topsuz alan özellikleri iyi olmalı.. Sıçrama ve kafa vurma özelliklerininde iyi olması size artı bir avantaj sağlar.. Bu taktiği kullanırsanız eğer, maç büyük oranda elinizde olacak, topa hakim olacaksınız ve her yoldan gol arayacaksınız..

Not: Son 10 dk. ya bir farkla önde girdiyseniz savunma çizgisini biraz geri çekip zaman geçirmeyi iyice açın.. Aksi taktirde çok baskı görürsünüz, defanasınızın en ufak hatası golle sonuçlanır..

Taktik linkleri:
    http://files.filefront.com/each+way+goes+to+GOAL+tac/;10522927;/fileinfo.html

http://rapidshare.com/files/12057320...GOAL_.tac.html
    Last edited by Sheriff : 09.Haziran.2008 at 16:54

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Teşekkürler deneyeceğim.

Kardeş FB de uygulamışsın sen de sanırım.Ben de FB de deniyicem transfersiz uyar mı ki ?

Sheriff Misafir

Transfersizde uyar.. Fakat transfer yapman senin için çok daha faydalı olur..
    Denedikten sonra sonuçları buraya yazarsanız sevinirim.. Çok iddalı bir taktikdir..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

bende FB'de uygulıcam ligi her ihtimalle alırımda avrupada işe yarar mı acaba liverpool,barca,milan gibi takımlara karşı?

Blackburn ile denedim sırf taktiğin için uzun şut çeken oyuncu arayışına girmiştim

masallah aldıgım oyuncu ilk maçında çok class bir gol + çok güzel asist yaptı

2.maçında da gol atmadı ama araya attıgı zehirler enfes gercekten boyle oyuncu gormedım .

1.maçta ıstatik olarak kotuyduk ama 2.maçta çok ii oynadık..

d.n: 2'side evimde oynadım. EV de oynarken gayet ideal 1 taktik.. onerırım

emegın ıcın ty

Sheriff Misafir

Quote Originally Posted by howarda3 View Post
    bende FB'de uygulıcam ligi her ihtimalle alırımda avrupada işe yarar mı acaba liverpool,barca,milan gibi takımlara karşı?
    Doğru transferleri yaparsan yarar.. Ben ilk sezonumda şampiynlar ligi kupasını almıştım bu taktikle.. Herşey doru transferlere bakar..

Quote Originally Posted by EnesBeyy View Post
    Blackburn ile denedim sırf taktiğin için uzun şut çeken oyuncu arayışına girmiştim

masallah aldıgım oyuncu ilk maçında çok class bir gol + çok güzel asist yaptı

2.maçında da gol atmadı ama araya attıgı zehirler enfes gercekten boyle oyuncu gormedım .

1.maçta ıstatik olarak kotuyduk ama 2.maçta çok ii oynadık..

d.n: 2'side evimde oynadım. EV de oynarken gayet ideal 1 taktik.. onerırım

emegın ıcın ty
    Rica ederim.. hangi takımlara karşı oynadın? İstatistik ekranının ss sini alıp buraya koyman mümkünmü?

Kardeş yarın kariyere başlayıp,sonuçları da aktarıcam Öncelikle teşekkürler paylaşımın için...

Sheriff Misafir

Rica ederim.. Bekliyorum sonuçları..
    Taktikten maximum verimi almak için.. Hızlı defanslar, uzun şutu yüksek 2 ortasaha oyuncusu, savunma özellikleri yüksek bir dmc, özellikle topsuz alan, hız özellikleri yüksek olan kaliteli bir forvet oyuncusu, bu oyuncunun sıçrama ve kafa özelliklerinin de yüksek olması ekstra verim sağlar.. Oyuncularınız iyi seviyede oyuncular olursa bu taktikle yenemeyeceğiniz takım yok..

güzele benziyor deneyecegim

Arsenalle hazırlık dönemim pek iç açıcı geçmedi ya inş. ligde başarı gelir.

Livorno ile denedim pek yararlı olmadı ama Barca ile harika işliyo taktik...

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Ben beğendim taktiği.İnterle Juventus karşısında berabere kaldım deplasmanda ama maçın adamı 9 ratingle Buffon seçildi.Göze hoş gelen bir futbol oynatıyor taktik.

Sheriff Misafir

ss koyun arkadaşlar

Unhappy

Kardeş yorumu sana bırakıyorum...

Sheriff Misafir

Kardeş şansızlık yaşamışsın malesef.. Maç sende ama adamların tek şutu gol olmuş İlerleyen zamanlarda iyi sonuçlar alacaksın gibi görünüyor..

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Werder Bremen Takımım taktiği diniyince sonuöları yazarım

Sheriff Misafir

Quote Originally Posted by Pazzini_06 View Post
    Werder Bremen Takımım taktiği diniyince sonuöları yazarım
    Tamamdır bekliyorum

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Werder Bremen 2-0 Dusiburg
    Werder Bremen 3-4 Dortmunt
    Werder Bremen 2-0 Bayern
    Werder Bremen 5-0 Sion

Taktik yavaş yavaş oturuyor

Sheriff Misafir

Werder Bremen 2-0 Dusiburg
    Werder Bremen 3-4 Dortmunt
    Werder Bremen 2-0 Bayern
    Werder Bremen 5-0 Sion

Taktik yavaş yavaş oturuyor
    Nispeten iyi sonuçlar.. Dortmund maçında öne geçtikten sonramı kaybettin?

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Nispeten iyi sonuçlar.. Dortmund maçında öne geçtikten sonramı kaybettin?
    Son dakikalarda 3 gol yedim
    85.dk
    89.dk
    90+6.dk

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Denemeye Değer..Hemen deneyip sonuçları yazarım..

Sheriff Misafir

Son 10 dk kaya önde giriyorsanız defans çizgisini biraz geri çekip zaman geçirmeyi iyice açın..

Nesil
    2007
    Yer
    .

Ayrıca tempoyu 2 kademe falan düşürmeniz ve ortasaha oyuncularından birinin ileri çıkışlarını mixed yani karışık yapmanız etkili olabilir.
    Taktik önceden denediğim bir taktikti.Hatta Burak abinin aklında yayınlamak yoktu,ben yayınla dedim Güzel bir taktik,defansif bir taktiğe benziyor ama iyi sonuçlar alabilirsiniz.Denemizini öneririm
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

Sheriff Misafir

Quote Originally Posted by Karizma_Aykut View Post
    Denemeye Değer..Hemen deneyip sonuçları yazarım..
    Deneyip burada belirtirsen sevinirim..
    Quote Originally Posted by fernandez View Post
    Ayrıca tempoyu 2 kademe falan düşürmeniz ve ortasaha oyuncularından birinin ileri çıkışlarını mixed yani karışık yapmanız etkili olabilir.
    Taktik önceden denediğim bir taktikti.Hatta Burak abinin aklında yayınlamak yoktu,ben yayınla dedim Güzel bir taktik,defansif bir taktiğe benziyor ama iyi sonuçlar alabilirsiniz.Denemizini öneririm
    Kardeş tempo zaten yavaş taktikde biraz daha düşürmek çok birşey farkettirmez ama yanlış değil söylediğin.. Taktik aslında defansif değil ofansif ama savunmayı unutmadan hazırladım bu taktiği.. Aynı taktikte hem savunma hem hücum..

Taktikle ilgili sıkıntılarınızıda dile getirirseniz taktiği geliştirmek adına birşeyler yapabiliriz tabi hep beraber..

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Sürekli uzaktan şutlar var organize bir gol izliyemiyorum

Sheriff Misafir

Sürekli uzaktan şutlar var organize bir gol izliyemiyorum
    Kanatlardan hücum yapamıyormusun? Ara pasları filan yokmu hiç? Oyunun kontrolünü eline alamıyormusun?

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Yaptığım iki maç:

Sheriff Misafir

Güzel.. Her iki maçtada her türlü üstünlük sende.. Aslında tam Chelsea'ya göre bir taktik.. İkinci maçta gol atamamış olman şaşırtıcı..

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Kanatlardan hücum yapamıyormusun? Ara pasları filan yokmu hiç? Oyunun kontrolünü eline alamıyormusun?
    Kanatlar pasları hep Mc'ye veriyorlar onlarda arapas fln vermeden şut çekiyorlar.

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri