Sayfa 13 / 142 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
361 ile 390 arası toplam 4247 sonuç

Konu: Fenerbahçe Transfer Haberleri

Nesil
    2007
    Yer
    Ev

Kanal D altyazı geçti, menajeri yalanladı diye. Zaten önceden de yalanlamıştı..

Size diyorum bu transfer gerçek değil..

Quote Originally Posted by PESkolik View Post
    Uzun süre o takımda oynayıp ve X takımından başka takımda top oynamam diyen oyuncuların ne kadar samimi olduklarını anladım.Son yıllarda bu olaylar baya arttı..

abicim para bunun adı para geçen sene ümitkaranada beyaz showda fenere gidermisin dediler adam el işaretiyle para dedi adam parasını alıyomu alıyo fenermiş gs imiş kimin umrunda...
    .

Ayg.22 Fun Club's

Nesil
    2007
    Yer
    Ev

Quote Originally Posted by Deli_Ruh View Post

abicim para bunun adı para geçen sene ümitkaranada beyaz showda fenere gidermisin dediler adam el işaretiyle para dedi adam parasını alıyomu alıyo fenermiş gs imiş kimin umrunda...
    .
    Sene başında Fener istedi Ümit'i, hatta G. Saray'dan daha fazla para verdi. Ama o kalmayı tercih etti..

Herşey para değil, bazılar için öyle tabii ama...

Zaten bunlar paraya doymuş insanlar, bir zamandan sonra mutlu olabilecekleri, başarılı olabilecekleri bir takımda oynamak istiyorlar.

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Emre'nin menajeri henüz rakamda anlaşamadık demiş. Yani Fenerbahçe Emre'yi istiyor hadi bunu da yalanla Fenerbahce.org
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

startv son dakika !
    Emrenin manajerinden Ahmet Bulut'dan yalanlama geldi
    " Emre'nin fenerbahçe ile anlaştığı söylentileri tamamen asılsızdır" dendi.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

bir transfer için bu kadar emin konuşmayalım bence. yarın birgün emre açıklarsa, doğrularsa transferi, bu transfer gerçek değil diyenler ortada kalır.
    (/s)

Nesil
    2007
    Yer
    Ev

Quote Originally Posted by 10672196 View Post
    bir transfer için bu kadar emin konuşmayalım bence. yarın birgün emre açıklarsa, doğrularsa transferi, bu transfer gerçek değil diyenler ortada kalır.
    Emre'nin menajeri söylüyor bu durumu. Ayrıca ben Emre'ye güveniyorum b ukonuda..

Naz yaptılar iyice eninde sonunda anlaşacaklar işte suyunu çıkardılar

Ayg.22 Fun Club's

Bende NTVSpor'a güveniyorum Oldu bence transfer, bizim (Galatasaraylıların) üzülmesi için sebep yok, boşverin takmayın kafanıza

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Afferin emreye haber gerçekse aLi samiyen 'e nasıl çıkacak bakalım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Jesus_FB View Post
    Emre´nin menajeri Ahmet Bulut Star´da canlı yayındaydı.. Görüşmeler devam ediyor‚ imza yok dedi..
    Ntv'nin kesin güvendiği bir kaynak olmasa o haberi yayınlamazdı sanırım.
    Yada 2 sene öncesi gibi Tümer bombası'nın açıklamştı bu zamanlarda canlı yayında. Emre'nin süprizi kaçmaması için menejerden yalanlama gelebilir. Klüptende gelebilir.

Bana göre bu transfer oldu bitti. 2 haziranda açıklanacak tek transferde bu olabilir.

Diğer transferlerde detaya inilmeyecek bence.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by TR.CaPTaiN View Post
    Ntv kesin olmayan haberi kolay kolay yayınlamaz fakat haberin yayınlandığı dönemin Euro2008 öncesi olması ve menajerinin 1-2 gün önceki yalanlaması beni şüpheye düşürüyor. Bence hala kesin değil.

Emre gelirse Maldonado şutlanır,Mehmet Aurelio daha geride oynar. Ayrıca Alex'in kitlendiği maçlarda Fenerbahçe de kitleniyor. Emre Alex'in kitlendiği dakikalarda liderlik yapabilecek özellikte bir oyuncu.
    evet dediğine katılıyorum kesinlikle çok iyi bir transfer oldu. Ama fenerbahçenin sitesinden herhangi bir açıklama gelmedi.

Sheriff Misafir

Çok sevindim mükemmel bir transfer olacak Emre bizim için..

Quote Originally Posted by popfun View Post
    evet dediğine katılıyorum kesinlikle çok iyi bir transfer oldu. Ama fenerbahçenin sitesinden herhangi bir açıklama gelmedi.
    Yalanlamada gelmedi...

Ayg.22 Fun Club's

Nesil
    2007
    Yer
    Ev

İş haberlere menajer çıkarmaya geldiyse bu transfer bitmiş demektir. Zaten Ahmet Bulut açık konuşmadı, halen görüşüyoruz dedi..

Tebrikler Emre, hayırlı olsun..

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

İki gündür İngiltere’de olan Fenerbahçe’li yöneticiler Newcastle kulübünü her konuda ikna etti.

Newcastle kulü ile 5.5 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında her konuda anlaşıldı. Emre ile de yıllığı 3.5 milyon Euro 3 senelik anlaşmaya varıldı. Emre ise bu transferi doğrularken bu saat den sonra dönüşü olmayacağını ve Fenerbahçe ile her konuda anlaştığını söyledi.

BU ARADA EMRE'NİN FENERBAHÇE KULÜBÜNE GEÇTİĞİMİZ PAZARTESİ GÜNÜ ÖN PROTOKOL İMZALADIĞI ÖĞRENİLDİ.

Fenerbahçe kulübü Nihat Kahveci ile de çok ciddi şekilde ilgileniyor ama Nihat'ın yüksek bonservis bedeli bu transferi zora sokuyor. Feenrbahçe Nihat Kahveci'den henüz vazgeçmiş değil.

GELİŞMELER AN VE AN MARATON.COM.TR'DE OALACAK.....

MARATON.COM.TR/ ÖZEL/ BURAK ÖZKAYA

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Ekşizözlükten alıntı...

E.Belözoğlu bu formayla fotoyu ne zaman çektirdi bilinmez ama en azından F.Bahçe'ye gidebilitesini artırır...

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

NTV'nin de yalan haber verebileceğini göz önünde bulundurun abilerim, arkadaşlarım. Misal geçen sene verilen Morientes Galatasaray'da haberi. Bütün dünyaya kaynak olarak gösterilmişti NTV ve sonrasında haber "fos" çıktı. Ama alındıysa da hayırlı olsun.
    I'm back...

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Nihat'ın geleceğini zannetmiyorum. Çok iyi form yakaladı İspanya'nın gözde oyuncularından ayrıca bu sezon Villarreal şampiyonlar ligi'nde mücadele edecek. Fenerbahçe her ne kadar dünya kulübü olma yolunda emin adımlarla ilerlese de İspanya'dan Türkiye'ye gelmek 1 basamak düşmek demektir ki Nihat bu hataya düşmez.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Emre'nin yukardaki Fenerbahçe formalı fotosu yarın gazetelerde Manşet resmi olur

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2006

Kanal D Haberde bu transferi kesinleşti olarak duyurdu. Bakalım bir kaç güne kokusu çıkar. Aziz Başkan'ın 2 Haziran'da ki konuşmasını merak ediyorum. Ama transferlerden önce bir teknik adamımızı belirlesek.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

hayirli olsun, süper transfer..

ama yinede inanmadim

Alt yapindan gelip A takimda cok genc yasta oynayip yildiz olsun.
    Üzerine titreyerek o genc yetenegi büyüt,Hagi gibi bir efsaneden ders alsin.
    Rakip takim taraftarlari sana KATiL EMRE derken,bizim taraftarlar onu sonuna kadar savunsun ...
    Ve sonrasinda inter ile gizliden anlas ve geriye kalan bütün maclarda yat.Ankaragücü macinda saglik icin spor yapmiyoruz desin ...
    Ve sonunda en büyük kazigi attin bu taraftara Emre Belözoglu,adiligin adi profesyonellik olmus bu devirde,millet fazla sallamiyor.Ama harbiden ayip ettin Emre,bundan sonra o formaya nasil bakacaksin,nasil Adnan Polatin yüzüne bakacaksin,nasil o futbolcularimizin suratina bakacaksin,nasil Galatasaray taraftarlarina bakacaksin ? Nasil Ali Samiyene geleceksin ?
    Yazik harbiden yaziklar olsun sana,fatih akyelin izinden yürü sende ...

Inadina Metin Oktay !

Nesil
    2006

Zaten sorun o kimse inanmıyor. Hamdi Alkan bir yüz maskesi ile onuda halleder sahte bir video ile millete inandırırlar. Forma ile Kadıköy'de maça çıkmadan inanmam.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Menajer 2 Haziran'a kadar oyalıyor da olabilir Resmi olarak ilk Aziz Yıldırım açıklayacak belki

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

5 Milyon euro mâkul fiyat yıllık olarak 3.5 Milyon Euro biraz fazla gibi. Neyse hayırlısı olsun EMRE eğer aldıysak

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Fenerbahçe yönetiminin şuan İngiltere'de olduğu, 2 Haziran'da Emre ile resmi imzanın atılacağı kaydedildi.

IHA
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Sayfa 13 / 142 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Mesaj Yetkileri