Anket Sonuçlarını Görüntüle: Hangisi daha başarılı olur?

Voters
50. You may not vote on this poll
  • Lazio

17 34.00%
  • Fiorentina

33 66.00%
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 63 sonuç

Konu: Ateş ile Barut Yan Yana

Default Ateş ile Barut Yan Yana

Ali Göçmen vs. Yusuf Can Bektaş

Ali Göçmen Basın Toplantısı;

Güzel transferle güzel bir sezon geçireceğiz.Hedef yapabileceğimizin en üstü.

Yusuf Can Bektaş Basın Toplantısı;

Herkese çok zevkli bir sezon yaşatacağız.Tek rakibimiz İnter!..

SS Lazio

S.S. Lazio, 9 Ocak 1900 yılında İtalyan Ordusu mensupları tarafından kurulmuş bir Roma kulubüdür. Mavi-beyaz renklere sahip kulübün simgesi kartal,takma isimleri ise "Biancocelesti"dir. Ezeli rakibi AS Roma olup bütün derbilerden farklı olarak bu iki kulüp arasındaki siyasi görüş ayrılığı rekabeti kine dönüştürmektedir. Maçlarını 82000 kişilik Olimpico Roma Stadı'nda oynarlar.

Lazio kelimesinin kökeni Latince geniş anlamında olan "latiumdur" fakat bu ismi almalarının nedeni, Roma şehrinin İtalya'nın 1948 Anayasası'na göre 20 özerk bölgeden biri olan Lazio bölgesi icerisinde olmasıdır.Kulubün renkleri mavi-beyazdır ( 1902 yılına kadar çeşitli sportif aktivitelerde bulunmuş 1902 yılında ise futbol şubesi kurulmuştur.

2. Dünya Savaşı'ndan sonra S.S. (Societa Sportivo) takısını Gestapoları anımsattıgı icin birçok takım değiştirmişken, zamane diktatörü Benito Mussolini'nin de desteklediği Lazio, kulüp politikasını açığa vurmuş ve kararlı bir tutumla ismini değiştirmemiştir.

Sergio Cragnotti'nin başkanlığında,külüp altın çağını yaşamış Veron, Crespo, Nesta, Stam, Vieri, Claudio Lopez, Fiore, Negro, Couto, Inzaghi, Peruzzi gibi yıldızlarla tanışmıştır fakat bunun sonrasında maddi krize girip Claudio Lotito adlı bir girişimciye satılmıştır. İtalya'daki son şike skandalında ise küme düşmenin eşiğinden dönmüş,bu sezona -11 puanla başlayacaktır.

Yakın zamanda ise Lazio'nun takım kaptanı 36 yasındaki tecrübeli oyuncu Paolo Di Canio A.S. Roma galibiyetinden sonra tribünlere koşup faşist selamı vermiş,bunun sonucunda İtalya Futbol Federasyonu'ndan 1 maç yasaklama ve para cezası almıştır.

ACF Fiorentina

ACF Fiorentina, İtalya'nın Toscana bölgesinin önemli şehirlerinden Floransa'da kurulmuş futbol kulübüdür.

İlk kurulduğu günlerde Kırmızı - Beyaz olan renkleri 1928 yılında bugünkü haliyle Mor - Beyaza çevrilmiştir. O günden beri takım "i Viola" (Morlar, Menekşeler) olarak bilinmektedir. Futbol takımı iç saha maçlarını 47.282 seyirci kapasiteli 'Comunale' Stadium "Artemio Franchi"'da yapmaktadır. 2000-2001 sezonu başında Fatih Terim teknik direktörlüğe getirilmiştir. Seri A'da 18 hafta boyunca alınan başarılı sonuçlara rağmen kulüp başkanı Cechi Gori ile anlaşamayan Fatih Terim istifa etmiştir. Görev yaptığı 6 aylık süre içinde İtalya futbolunun önde gelen takımları Milan,Juventus ve Roma'ya karşı gayet başarılı sonuçlar almış ve İtalya Kupasında Milan'ı eleyerek finale yükselmiştir. Final maçlarında Parma takımını Roberto Mancini yönetiminde safdışı bırakarak İtalya Kupasını kazanmışlardır. 2005-2006 sezonunu 4. sırada bitirip Şampiyonlar Ligi ön elemesi oynamaya hak kazanmışlardır. Hemen akabinde 2006-2007 sezonu başında patlak veren futbol skandalı sonrasında şike yaptıkları gerekçesiyle Juventus ve Lazio kulüpleriyle birlikte küme düşürülmüşler, sonrasında Lazio kulübüyle birlikte bu cezaları eksi puanla lige başlamaya çevrilmiştir.[/QUOTE]

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=55538;Okunmuş kabul edilmiştir

Başarılar, takım faktöründen dolayı favorim Yusuf.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

İlk mesajınız benden olsun hepinze başarılar şansları %51e 49a fiorentina lehine görüyorum
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2007

gönlüm ali den geçiyor ama mantığım fiorentina diyor

Hayırlı olsun güzel bir kariyer olur umarım...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Favorim Fiorentina...Genç kadrosu ve finansal yapısı ile takıma birkaç katkıdan sonra Fİorentina şampiyonluğa oynar gibimde geliyor...Lazio da sezonu ilk 5 içinde bitirecektir. Başarılar.

Fiorentina daha iyi yerde bitirir bana göre. UEFA'yı da alabilir.
    Bu arada resim süper yahu kim yapmış acep

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Favorim Fiorentia

herkesin favori fiorentina.ben lazioyu tutuyorum favorim lazio.sevdiğim bir takım olduğundan dolayı.

Nesil
    2007
    Yer
    Bahçelievler

Lazi olur diyorum,Lazi favorim.

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Fiorentina dağıtır,başarılar

Fiorentina ligi alır.

Lazio Daha İyi Bir Yerde Bitireceq Bnce AMa İki Takımada Yürekten Başarlıar Diliyorum...

sakary Ali Misafir

Beni destekleyen tüm arkadaşlara teşekkür ederim desteklemeyenlerede sezon sonunda görüşeceğiz diyorum
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Lazio Transferleri
    Öncelikle Gidenler
    Pandev Liverpool'da

Pandeve Liverpooldan gelen 30MN lik teklifi başkan kabul etti.Ve Pandev Liverpool'la anlaştı.Eski oyuncumuza yeni klübünde başarılar dileriz.
    Rocchi Fio'ya

Rocchi iyi bir miktara şuan fiyatını hatırlayamıyorum Fio'ya transfer oldu.Yeni klübünde başarılar dileriz.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Lazio Gelenler
    Kale Sağlama Alındı.

Fiorentinadan Lupatelli ile anlaştık.Oyuncumuza klübümüzde başarılar diliyoruz.İyi bir transfer olduğunu kanıtlar.
    Diego Cavalieri

İyi bir tansfer oldu.Diegodan bu sene çok şey bekliyoruz.
    Per Kroldrup

Defans oyuncusunu Fiodan aldık.Takımımıza yararlı olacaktır.
    Bomba Transfer:Rafael van der Vaart

Takımmımız HSV'tan Van der Vaartı transfer etti.İtalyada şok etkisi yaratan transferi çoğu taraftar karşıladı.van der Vaart bize çok yararlı olacaktır.
    Andrea Gasbarroni

Andera da yaralı olacaktır.İyi bir transfer kulübümüze katkı sağlıyacaktır.
    Bombalar Sürüyo:Vagner Love

Brezilyalı oyuncuyu CSKAdan transfer ettik.Bu sene gol kralı olacağını düşündüğümüz bir transfer Vaart ile güzel uyum yakalarlarsa çok iyi olacaktır.

Gelenler

Chernobil Samba

Jeremy Mathieu

Mathieu Delpierre

Tommaso Rocchi

Jefferson Farfan

Senna

Poulsen

Diğer Transferler;
    Steven Defour
    Pablo Piatti
    Buonanotte

Gidenler;

Kuzmanovic
    Adrian Mutu
    Kroldrup
    Lupatelli

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Her iki takimda iyi transferler yapmis, ama Lazio biraz daha agir basiyor gibi...

S.S Lazio'nun transferler daha ii ßaşarılar...

Nesil
    2007

lazio 2 önemli golcüsünü satmış bnce vagner love onların yerini dolduramaz

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Mutu'yu Satmasaydın Keske TransferLerde IsımLere BakıLırsa Vagner Love Ve Van Der Vaart Muthis Tabi Ama Poulsen Senna Samba ve Farfan cok yerinde Transferler bence FAvorim Fiorentina ...

Hazırlık Maçları

Firentina--Lazio

Bomba Patladı.Güvenleri boşa çıkarmadık.Bir ortak kariyerde atılan en büyük fark.

Lazio--Fiorentina

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

şuana kadar tarafLarın yayınLadıkLarı kariyerLeri baz aLırsak fiorentinanın hocası bariz önde.TakımLarı baz aLırsak fiorentina önede.ŞampiyonLuk bekLiyoruz.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

ben vaart artık bomba degıl bu oyunda her oyunu acan ve ıyı parası lan onu alıo .sureklı aynı transferlr.oluyor.

ıkı takımada basarılar dılerım ligi mılan kazanır dıe dusunuyorum

sakary Ali Misafir

şimdi söze şöyle başlamak istiyorum ondan 1-2 gün önce ben şampiyonlar liginde önemli bir maça çıkmıştık Fio hazırlık maçı teklif etti ii hadi bende kabul ettim Fio maşallah en hazır döneminde biz yorgunuz bu farkın tek sebebi bu

Quote Originally Posted by sakaryaligocmen View Post
    şimdi söze şöyle başlamak istiyorum ondan 1-2 gün önce ben şampiyonlar liginde önemli bir maça çıkmıştık Fio hazırlık maçı teklif etti ii hadi bende kabul ettim Fio maşallah en hazır döneminde biz yorgunuz bu farkın tek sebebi bu
    O sakın 3-4 gün olmasın.İlk yaptığımı kabul etmedin.1-2 gün sonra tekrar yaptım.Ayrıca Premier Lig'de olsak ne ya***aktın?3 günde 1 maç var.

sakary Ali Misafir

Quote Originally Posted by SiR ToMaSRoSiCkY1 View Post
    O sakın 3-4 gün olmasın.İlk yaptığımı kabul etmedin.1-2 gün sonra tekrar yaptım.Ayrıca Premier Lig'de olsak ne ya***aktın?3 günde 1 maç var.
    kardeşim daha sezonun başında öle maç trafiği olmas ztn oyuncular hazırlık maçı diye asılmadılar asılsalar tam tersi olurdu

Arkadaşlar küçük bir açıklama.Oyunda açılan ligler;
    Almanya
    İspanya
    İtalya
    İngiltere
    Fransa 1.Ligleri+Data;Huge

sakary Ali Misafir

kariyere yarın devam edeceğiz arkadaşlar bilginize

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Chernobil samba deil---Christopher samba bunu belirtmeden geçemedim çünkü çok sevdiğim bir oyuncu onun haricinde fiorentina alır diye düşünüyordum iki takımda yıldızını sattı ve çok akıllı davrandı fio genç ama ilerde müthiş olacakları aldı lazio ise şu an iyi olanları aldı . Fiorentina ilk patlayan takım oldu lazio da vandder vaart pek etkili olamamış bu yüzden taktiğini değiştirmesini öneriyorum başarılar diliyorum

NOT: Van der Vaart yerine matias fernandez daha yararlı transfer olurdu bence ama geçti artık zevkli kariyerler
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Samba cidden iyi, çok popüler transferler olmuş, ateş ile barut yan yana deyince, aklıma livorno - lazio geliyor hep, başarılar dilerim, iyi bir kariyer olacağa benziyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Fiorentine şoa erken başlamış.Christpoer Samba olacak o Chelnober ne öyle

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri