Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 87 arası toplam 87 sonuç

Konu: DK.75 - Yenik Durumdan Maç Çevirin!

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by akyoliverpool View Post
    Bu konuyla ilgili soruları da orda mı soracaksın. Dediğim gibi kadronun bir fotosunu koy sana ideal kadronu yazayım. Ben üşeniyorum şimdi bakmaya.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Zaten yapay zeka da geri düşünce 79-80. dakikalardan itibaren bu dizilişe geçiyor. Forvetlerin oklarının çokluğu takıma fayda sağlayabilir. Tebrikler Emrah.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

FM2008 de ne kadar ok o kadar yapay zekayı aLt etmek demektir. Yapay zeka kendisi 424 e geçtiği zaman mübarek Dünya kadar pozisyona girer, ama biz geçtiğimizde zaman akar gider, bunun önüne de anca böyLe boL okLar iLe karşıLık veriLir.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    FM2008 de ne kadar ok o kadar yapay zekayı aLt etmek demektir. Yapay zeka kendisi 424 e geçtiği zaman mübarek Dünya kadar pozisyona girer, ama biz geçtiğimizde zaman akar gider, bunun önüne de anca böyLe boL okLar iLe karşıLık veriLir.
    O kadar teknik tabir kullanamıyorum ben. Taktik üretmek birkaç mouse darbesinden başkası değil, ancak ben bu mouse şekillendirmelerini hep oynayarak yapıyorum. Uzun bir süre başarılı olmadıkça da siteye eklemiyorum. Şimdilik taktiğin keyfini çıkartmak lazım. Daha önce söylediğim gibi bu taktiği birinin üzerinden denemek isterim.

Yakında Anti-Maç Çevirici Taktik sizlerle!!! Belki bu daha çok hoşunuza gider!

Nesil
    2003
    Yer
    Kayseri

kutsal bi taktik eleştirmeni olarak mutlaka deneyeceğim

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Arkadaşlar bu kez son 20 dk. değil tam 60 dakika tek kale oynadım. İlk 13 dakikada Valencia 2-0 öne geçti ve maç çevirici taktiğe döndüm. Hemen 2-1 yaptım. Sonra da kaleyi bombaladım da bombaladım ama 2. gol gelmedi bir türlü. Olsun keser döner sap döner gün gelir hesap döner Valencia.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Fenere karşı 8 kişi iken bu taktiği uyguladım onda bile baskı kurdum ama gol atamadım
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2003
    Yer
    Kayseri

ilk deneyimimi yazayım

tottenham takımı ile oynuyorum. rakip evimde aston villa. 4-1-3-2 taktiği ile başlıyorum. Resmen tek kale top oynuyorum ama beklenen meyve bir türlü olmuyor

dakka 79 diyor. Tamam vakti geldi diyorum. Geçiyorum bu taktiğe, dakka 90*2, penaltı, gol, 1-0

ellerine sağlık, bence çözümlenemeyen maçlarda güzel netice verecek.
    borcum ne kadardı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Kusura Bakmayın Arkadaşlar Açıklama Yapmadan Edemicem..

@Delirium

Eğer Taktiğini Bizimle Paylaşmak İstiyorsan Diğer üyelerimiz gibi kendi konunu açarsın biz de onaylarız beğenen indirir.. Ama bu şekilde Başkasının konusunu adeta " Baltalayarak" taktiğini paylaşmaya izin vermeyiz kusura bakma..

Ayrıca bu Sitede yazabilen tüm üyelerin TC kimlik numaraları sadece ve sadece Admin ve Üst yöneticilerimiz tarafından görülebilmektedir.. Bu konuda İçiniz rahat olsun..

Emrah Arkadaşımdan tekrar özür diliyorum.. Bunu Sadece okuyup geçin.. Kaldığınız yerden Devam edin..
    Last edited by barahir : 12.Ağustos.2008 at 21:04

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by ZIP_ZIP View Post
    ilk deneyimimi yazayım

tottenham takımı ile oynuyorum. rakip evimde aston villa. 4-1-3-2 taktiği ile başlıyorum. Resmen tek kale top oynuyorum ama beklenen meyve bir türlü olmuyor

dakka 79 diyor. Tamam vakti geldi diyorum. Geçiyorum bu taktiğe, dakka 90*2, penaltı, gol, 1-0

ellerine sağlık, bence çözümlenemeyen maçlarda güzel netice verecek.
    borcum ne kadardı
    Valla gönlünden ne koparsa. Artık bir DVD mi olur bilmem.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Az önce Arsenal karşısında dk 67'de golü yedim döndüm bu taktige ve 3-1 kazandım gerçekten bu taktik maç kazandırıyor.

Nesil
    2003
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by emrah44 View Post
    Valla gönlünden ne koparsa. Artık bir DVD mi olur bilmem.
    dvd'ler mvd'ler feda olsun bu taktiğe

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Anti maç çeviriciyi deen kısa zamanda bekliyoruz.. Şahsen çok ihtiyacım var
    Ayrıca taktik için de tebrik ederim..

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Arkadaşım çok saol senin sayende bu skor oldu
    CL Finalinde 3.dk modric çakıyor milana 91de kaka senin sistemi uyguluyom
    93Arshavin çooooooook saol
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Vay vay vay herkes kazanmaya başlamış. Hmm ama bunu online oyunda yasaklamak lazım "Maç çevirici taktiği kullanmak yasaktır!"..

Anti maç çevirici taktik çalışmaları tüm hızıya devam ediyor. Kim bilir belki de bu akşam.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

2 rakip birbirine aynı anda yaparsa kontra ataktan çok fazla gol olur sanırım
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

bu taktikle online oynadım milan juve tek kale oynadık ama gilardinonun etkisizliği ve buffon yüzünden gol atamadık tam 45 dk bu taktikle oynadık ama gol yemedik çok güzel bi taktik

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    2 rakip birbirine aynı anda yaparsa kontra ataktan çok fazla gol olur sanırım
    İlginç bir düşünce denemek lazım. Tabi normalde çok pozisyon olabileceği aklımıza geliyor ama oyun kitlenebilir de. FM bu ne yapacağı belli olmaz.

Arkadaşlar az sonra Anti-Maç Çevirici taktik sizlerle.. Birazdan konuyu yazacağım ve artık onayı bekleyecek. Bu gece onaylanır sanırsam. Şimdiden hayırlı olsun. Bu taktik de tutarsa çok ciddi bir avantaj olacak bizler için.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Bir maçta denedim sadece.Son 15 dakika.Son saniyede duran toptan attım bir tane İyi bir taktiğe benziyor.Anti Maç Çeviriciyi de bekliyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by ZIP_ZIP View Post
    dvd'ler mvd'ler feda olsun bu taktiğe
    Tüh keşke büyük birşey isteseydim.

denedim 10 dk da maçı juveyle romaya karsı maçı 2-1 den 3-2 ye çevirdm işe yarıo koca maç pozisyon buldgm kadar pozisyonu 10 dk da buldm eywallah

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

En büyük sürprizi Aygün yapmış galiba. 4-1 yenikken 4-4 yapmış maçı. Şu ana kadar olumsuz bir tepki almadık. Tabi bu taktiği kullandıktan sonra gol yerseniz üzülmeyin, çünkü hiçbir şey mükemmel değildir. Ama büyük oranda skoru çevirirsiniz garanti veriyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Abi, 3-0 yeniliyordum, bu taktiğe geçtim 5-0 oldu.

Takım Tottenham, rakip West Ham.

Nesil
    2007
    Yer
    34

Arada Olru Böyle Vakalar Bende Taktiği İlk Kullandığımda Mutlaka Gol Yiyordum bir Süre Sonra Takım Taktiğe Alıştı ve Maçları Çevirmeye Başladım.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Demek ki o gün çok formsuzmuşsun 3-0 geriye düştüğünde, seni maç çevirici taktik bile kurtaramazdı.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

indirip deniycem umarım işe yarar.

Nesil
    2007
    Yer
    türkiye

Quote Originally Posted by FenerBahceLi View Post
    Kusura Bakmayın Arkadaşlar Açıklama Yapmadan Edemicem..

@Delirium

Eğer Taktiğini Bizimle Paylaşmak İstiyorsan Diğer üyelerimiz gibi kendi konunu açarsın biz de onaylarız beğenen indirir.. Ama bu şekilde Başkasının konusunu adeta " Baltalayarak" taktiğini paylaşmaya izin vermeyiz kusura bakma..

Ayrıca bu Sitede yazabilen tüm üyelerin TC kimlik numaraları sadece ve sadece Admin ve Üst yöneticilerimiz tarafından görülebilmektedir.. Bu konuda İçiniz rahat olsun..

Emrah Arkadaşımdan tekrar özür diliyorum.. Bunu Sadece okuyup geçin.. Kaldığınız yerden Devam edin..
    Ben son dakkalarda kullanılan bi taktik olduğu için buraya koydm alakasız bi taktik koyup bu daha iyi demedim niye baltalim konuyu açan kişinn taktiğini?????
    neyse bi daha da koymam ztn hevesim kaçtı

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri