Anket Sonuçlarını Görüntüle: En başarılı menejer kim olur?

Voters
74. You may not vote on this poll
  • Mehmet Topcu = Chelsea

25 33.78%
  • Muhammed Kaptan = Liverpool

6 8.11%
  • Yağız Varol = Manchester United

18 24.32%
  • Serkan Büyükgüroğlu = Arsenal

25 33.78%
Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 168 sonuç

Konu: Ada'da Büyük Kapışma 7 [ Ortak Kariyer ]

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Default Ada'da Büyük Kapışma 7 [ Ortak Kariyer ]

Kapağı Hazırlayan; Bursaspor'a sonsuz teşekkürler.

Serkan Büyükgüroğlu : Bu genç kadromuza ekstra olarak katacağımız tecrübeli oyuncularla şampiyonlğa en büyük aday olacağız.

Yağız Varol : Yaşlı kurtların önderliğinde gençlerimizle ve menajerlik Kâbiliyetimle ligin tozunu atacağım.

Muhammed Kaptan : Para tarihi satın alamaz.

Mehmet Topçu : No Comment*

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=55538

Kuralları Okuduk ve O-nay-lı-yo-ruz!

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Öncelikle kariyerinizde başarılar dilerim. Eski seriler gibi bunda da takipçiniz olacağım.

Gereken herhangi bir şey olursa her zaman buradayım.

Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2007
    Yer
    .

Ada'da Büyük Kapışma'nın son bölümüne geldiler galiba
    Bu seride ben de gazeteci olarak bol bol asparagas haber yapacağım
    Başarılar herkese.
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Kapış Kapış Nereye Kadar Haydi İyi Kapışmalar Favorim Liverpool =)

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Bu ne be ? 7 cilt ansiklopedi gibi 1 ay sonra 8.cildi görürüz Çoğu yarım sezon sürüyor bu kapışmaların İki tanesinde vardım.Hangi seriydi hatırlamıyorum ManU favorim.Liverpool kümeye

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Sponsorumuz[Gazete sorumlum aynı zamanda :P] Bursaspor nikli Oğuz Kağan abime teşekkürler.

Nesil
    2007
    Yer
    .

Chelsea Takımında Transfer Çalışmaları!
    Chelsea takımındaki sağlam kaynaklardan aldığımız bilgilere göre yakın zamanda göreve
    gelen Türk teknik direktör Mehmet Topçu yönetimden acil olarak bir sağ bek istedi.
    Detaylar:
    Göreve geldiği 2.gün Bosingwa ile konuşan ve onu takımda istemediğini açık açık belirten Mehmet Topçu yeni sağ bek için adaylarını yönetime bildirdi.Bize gelen bilgilerde bu isimlerin Daniel Alves,Maicon,Cicinho,Lahm,Bakary Sagna,Sergio Ramos olduğu belirtiliyor.Şu anda transfer edilmeye en yakın isim olarak Sergio Ramos ve Lahm olarak gösteriliyor.Ayrıca
    Chelsea’nin bu oyuncular için yüksek meblağları gözden çıkarabileceği hatta 40 MN Ytl’lik bir teklif götürmeye hazırlandığı son dakika haberleri olarak basın merkezimize akıyor.Önümüzdeki günlerin neler göstereceği merakla bekleniyor.Bu arada Bosingwa 15 MN Ytl karşılığında Muhammed Kaptan’ın yönetimindeki Liverpool’a transfer olmuştu.
    Kaynak:Fernandez Habercilik İngiltere Bürosu

Liverpool Takımında Transfer Çalışmaları!
    Liverpool takımından yapılan açıklamaya göre Paris Saint Germain’in gelecek vadeden savunma oyuncusu Mamadao Sakho 950 Milyar karşılığında takıma dahil olurken,
    Chelsea’nin genç sağ beki 14.5 Trilyon transfer ücreti ile transfer edildi.

Kaynak:Fernandez Habercilik İngiltere Bürosu
    Bosingwa:

Lahm:

Sakho:

Ramos:

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Manchester United'ın Resmi Haber Merkezi olarak, gittik Yağız Hoca ile konuştuk. Kendisinden bir-iki transfer bilgisi alırız diye düşündük. Hocamızda bizi kırmadı ve tesislerde ağırladı.

Yağız Hoca: Manchester United sürpriz bir sağ bek alacak.
    MURHM: Hocam acaba bu sağ bek kim olacak?
    Yağız Hoca: İsmini veremem ama size düşündüğüm oyuncuları söyleyeyim, transfer bu oyuncular arasından da olabilir bunlardan olmayabilir de,

İşte o "Altı'lı";

Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2007
    Yer
    .

Arsenal Kulübünde Hareketli Saatler!
    Arsenal takımı yetkililerinden alınan bilgilere göre takımda oldukça hareketli saatler başladı.Oldukça yüksek transfer bütçesine sahip Serkan Büyükgüroğlu'nun menajerler tarafından önüne gelen her oyuncuyu almayı düşündüğü gelen haberler arasında.Bu haber üzerine yüksek meblağlara oyuncu kazıklayan menajerler Arsenal Kulüp Binası'nın önünde toplanmaya başladı bile.
    Şimdilik yapılan transferler:
    Gelenler
    Christopher Samba----------->>>4 Trilyon----Blackburn Rovers
    Gidenler
    Robin Van Persie------------>>>50 Trilyon----Manchester City

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Van Persie satılır mı ya

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Serkan satar, üstüne igli tare'yi bile alır.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Manchester United'ın Resmi Haber Merkezi olarak, işi daha da resmiyete dökelim dedik. Transfer çalışmalarından son dakika haberler, idmanlardan özel bağlantılar ve özel röportajların hepsi size MURHM vasıtasıyla sunulacak.

Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

sakary Ali Misafir

Favorim L'pool mükemmel transferlerle şampiyonluğa aday bir takım çok iyi bütçesi var tabi herkezde var ama gönlümden Liverpool geçiyor

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Yine güzel bir kariyer olacak sanırım. Tatil devam ettiği sürece devam eder inşallah Başarılar.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Gazete haberlerine bayıldım
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Kaç sezon sürecek bu film..

Favorim Arsenal tüm arkadaşlara bol şanslar...

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Chelsea alır bence ama hadi bakalım ne olacak

CHAA

cHElsea haber alma ajansını da kurun xD
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Zevkli bir kariyerolcak gibi Chelsea Favorim (!) BasarıLar ...
    You'll Never BeatThe Irish !

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Başarılar Favorim Chelsea

Ada'da büyük kapışma,hiç bitmesinn Hepinize başarılar dilerim.Favorim Liverpool...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Favorim Manu,Serkan Persie'yi iyi paraya satmış

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

FM nin en iyi ligi zaten 4 büyük süper olacak başlayın artık ya
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Oh be 7 başLadı sonunda.
    Favorim Everton.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ayg.22 View Post
    Van Persie satılır mı ya
    Ben satarım üstünede Tare'yi bile alırım
    Quote Originally Posted by Mehmet Topcu View Post
    Serkan satar, üstüne igli tare'yi bile alır.
    Bende seni seviyorum Mehmet
    Quote Originally Posted by Aydoğan View Post
    Yine güzel bir kariyer olacak sanırım. Tatil devam ettiği sürece devam eder inşallah Başarılar.
    Teşekkürler İlhan abi. Ramazan sonuna kadar devam edicek inşAllah. Bir aksilik çıkmazsa tabi Tekrar teşekkürler.
    Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    Kaç sezon sürecek bu film.. .

Favorim Arsenal tüm arkadaşlara bol şanslar...
    Bu flim bitmez Oğuz 2009'da da devam edeceğiz inş. Teşekkürler
    Quote Originally Posted by cekochan View Post
    Ada'da büyük kapışma,hiç bitmesinn Hepinize başarılar dilerim.Favorim Liverpool...
    Hiç bitmicek siz meraklanmayın
    Quote Originally Posted by QaaN-07 View Post
    Favorim Manu,Serkan Persie'yi iyi paraya satmış
    Teşekkürler iyi paraya satarım ben

Bu Arada ;

Blacburn Rovers takımının Defans oyuncusu Christopher Samba ile 5 yıllık sözleşme imzalanmıştır. Blacburn klübüne 4 trilyon para verilmiştir. Kendisine ise yılda 2.5 trilyon para verilicektir. Tüm camiamiza hayırlı uğurlu olsun
    Arsenal Yönetimi
    Persie Man. City'de

Forvet oyuncumuz Hollanda'lı van persie ise Manchester City Klübüne 50 Trilyon karşılığında transfer olmuştur. Kendisine geri kalan futbol hayatında başarılar dileriz.

Ayrıca ;

Real Madrid'in genç Orta Saha oyuncusu Ruben De La Red ile görüşmelerimiz sürüyor.
    Pazar günü Madrid'e giden yöneticilerimiz bonserivis konusunda anlaşma sağlandığını bizlere telefonla bildirdiler, en kısa sürede De la Red ile anlaşıp en geç bir dahaki Cuma gününe kadar Londra'da olacaklar.

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

persie satıLdıysa sisteme uymuyordur,ve 50 triLyon çok iyi.
    İçimden bir ses ArsenaL gümbür gümbür geLiyor diyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Vay vay vay vay.....

Vay vay vay vay.....

Tekrardan vay vay vay... Helal olsun

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Mübarek bu kapışma CV ye ekLenecek bi oLay

Çekiişmeli bir kariyer bizi bekliyor demek ki...

Nesil
    2007
    Yer
    .

Serkan Büyükgüroğlu ile Röportaj
    Merhaba Sayın Büyükgüroğlu yeni görevinizde başarılar dileriz.İlk olarak neler söylemek istersiniz?
    Sizede merhaba Emre bey. Arsenal gibi bir ekibe gelmek inanılmaz mutluluk verici. Öncelikle sözlerime beni bu koltuğa layık gören Arsenal yönetimi ve sayın başkanımız Peter Hill-Wood'a sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.
    Arsenal gibi bir dev ekibe gelmek büyük başarı olsa gerek,sizi buraya getiren geçmişteki başarılarınız nelerdir?
    13 yaşımda Champions Manager oyunu ile tanıştım. Zamanla oyuna ısınıdm kendi yeteneklerimin farkına vardım ve 15 yaşımda Fenerbahçe alt yapısına yazıldım amacım futbolcu olmak değil futbol hakkında bilgi kazanmaktı. 20 yaşımda kadar Fenerbahçe paf takımına kadar yükselmiştim. Oradan sonra 35 yaşıma kadar çeşitli amatör kulüplerde forma giydim ve 35 yaşımda futbolu bıraktım. Teknik Direktörlük kurslarına katıldım ve diplomamı aldım. Önce futbol oynarken formasını giydiğim Haşhaşspor ve Makarnasporda yardımcı antrenör olarak görev yaptım. Orda beni keşfeden Ersun Yanal Trabzonspor'da ben yanına antrenör olarak aldı ve Ersun Yanal'ın aldığı 2 maçlık ceza benim için dönüm noktasıydı
    Ard arda 2 derbimiz vardı Fenerbahçe ve Galatasaray deplasmanları. 2 maçıda 3-0 gibi net bir skorla kazanarak kazasız belasız atlattık. Sezon sonu geldiğinde ise Arsenal'in teklifi ile karşı karşıyaydım. Hiç düşünmeden kabul ettim ve burdayım.

Sizin gibi genç bir teknik direktörü kulübe kazandırmanın büyük bir risk olduğu aşikardır.
    Taraftarında bu konudan huzursuz olduğu söylentilerini duyuyoruz.Bu konuda ne diyeceksiniz,beklentileri karşılayacağınza inanıyor musunuz?
    Tabiki benim gibi genç bir teknik adamı hele kariyerinde bu derece yükseliş yapan bir teknik adamı almak her zaman risktir. Ama futbol risk işidir risk almadan hiç başarı gelmez korkak olarak hiç başarıyı yakalayamazsınız. Arsenal yönetimine tekrar beni bu koltuğa layık gördüğü için teşekkür ederim. Taraftara ise burdan sesleniyorum tüm kulvarlarda şampiyon olacağız bundan şüphe etmeyin.
    Hangi mevkiilerde eksik hissediyorsunuz,göndermeyi düşündüğünüz,transfer etmeyi planladığınız isimler kimlerdir,ne gibi hedefleriniz var?
    Şu takımda birçok eksik görüyorum. Genç ve kaliteli oyuncularımız var fakat hedeflerimiz çok büyük bu baskıyı kaldırabileceklerine inanmıyorum. Öncelikle bir kaleci, bir ön libero , bir sol açık ve bir forvet almayı planlıyorum. Bunlar tecrübeli ve bir o kadarda dünya çapında futbolcular olacak. Göndermeyi planladığım Van Persie ile yollarımız'ı ayırdık sistemime uymayan bir futbolcu ve 50 trilyon çok iyi para idi. Defanstaki eksiğimizi ise Samba ile doldurduk transferler devam edecek.
    Son olarak oynatmayı düşündüğünüz taktik hakkında bilgi verir misiniz?
    Şampiyonlar ligi'nin favori taktiği 4-3-3. Total Domination Summer. Bu arada bu taktiği bizlere sunan Sayın İlhan Aydoğan'a burdan sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Tabiki tek bir sisteme sabit kalmayacağız benimde kendi kafamda bazı sistemle var ama benim kafamdaki oyun stilide Summer'e yakın bir stil.

Zamanınızı bizimle paylaştığınız için teşekkürler sayın Büyükgüroğlu görevinizde başarılar dileriz

Teşekkür ederim.

Kayıt Dışı: -Şu tarafa 2-3 poz verir misiniz Serkan bey?
    -Peki verelim hadi.
    -Yalnız Serkan bey o taraf değil bu taraf olacak.
    -Bu tarafta hoş bayanlar var bu taraf olsa olmaz mı,hadi be hacı biraz idare et.
    -Peki dilediğiniz gibi olsun.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Kaptan Favorim..

Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri