1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: 4-1-4-1 [Taktik Cevap]

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Default 4-1-4-1 [Taktik Cevap]

Ayg.22 rumuzlu üyenin istemiş olduğu:

İstediğim Format : 4-1-4-1

İstediğim Mentalite : Defans

Özel olarak istenenler : Ortadaki MC'lerden birisi oyun kurucu olsun.MC'lerden biri atak biri defans oyuncusu olsun.Kanatlardan gelinerek forvetin kafasına ortalar yapılsın.Korner taktiğide olursa fena olmaz
    Formatına uygun taktik üretilmiştir. Yalnız formata bir noktada uymadım. Defansif taktikler dar alanda oynandığı için oyunu kanatlara yaymanın bir mantığı yoktu, bu yüzden takım mixed hücum ediyor.

Pozisyon ekranı:

Taktikte dikkat edilmesi gerekenler:

1. Sol MC oyuncusu oyun kurucu olarak seçilmelidir:

2. Sağ DC oyuncusu korner hatasından faydalanacağı için jumping, anticipation, bravery ve strength özellikleri yüksek olmalı.

3. Taktiği üyenin istediği şeylere göre düzenledim. Bu sebepten ötürü başarısızlıkta sadece başarısız taktik demektense sebeplerini üye ile paylaşın lütfen. Sadece başarısız demek yeterli değildir.

Taktiği indir
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanBul

abicim ekranlar gözükmüyor SSleri ynilemen mmknmü?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Ekran resimleri bende gözüküyor, sayfayı yenilersen belki tekrar görebilirsin.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanBul

hmm abi bana hiç uymuyor bu tek forvet sevmiyorum aslında iyi oluyoda alex i oynatamam bu taktikte o da biraz üzücü olur

Mesaj Yetkileri