1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: crash dumps çözümü

Default crash dumps çözümü

Arkadaşlar bu hatayla karşılaştığınızda oyuna tekrar girip ilerlemeden oyununuzu başka bir isimle tekrar kaydedin sora eski save dosyasını silin oyun devam ediyo. Ya da en azından ben de öyle oldu inş bu yöntemle sizde de sorum çözülür de bu can sıkıcı durumdan kurtulursunuz

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Crash Dump hatasi bendede oldu internetten arastirdim carpisma hatasi olarak adlandirildigini gordum. Oyunu sildim ve D surucusune yukledim hic bi hatayla karsilasmadim. Direk cozummudur bilmiyorum ama bende ise yaradi.

3. Default

savi dsilip deenedim ama belir bir ilerlemden sonra yine aynı hatayı veriyo patch le yamayla ilgili bir sorun gaiba

Crash Dumps appcompat.txt ile ilgili bir hatadır sadece fm de aldığınız bir hata değil aslında bi çok program (explorer dahi) bu hata karşınıza çıkabilir baya bi araştırma yaptım bu konuda save'rin silimi ad değişimi yada yüklenen yerin değişimi kesinlikle bir çözüm değil windows güncelleştirmelerini yapmanızı öneririm zira windows bu hataların Sasser virüsünden kaynaklandığını söylüyor güncelleştirmeler sonucundada bu hatadan kurtulamazsanız Format bir çözümdür ama kesin çözüm değildir çünkü Sasser virüsü format atsanız dahi kurtulamıyacağınız bir virüs olabilir crash dumpsun yeni çözümü yeni bir HardDisc'dir diye düşünüyorum ama Windowsun güncelleştirmelerini deneyin Sasser ile ilgili bikaç güncelleştirme yayımladı. yardımım dokunduysa bu konu ile ilgili ne mutlu

bu konu hakkında yöneticilerden talebim benim açıklamamı yada kendi araştırmaları doğrultusunda bulduklarını sabit bir başlık altında toplamalarıdır ancak yaptığım araştırmalardanda öteye gidilebileceğini pek sanmıyorum.

crash dump dosyası nerde ben bulamadım :S

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by bureak View Post
    crash dump dosyası nerde ben bulamadım :S
    C:\Documents and Settings\Kullanıcıadı\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2009

Quote Originally Posted by myeren View Post
    Crash Dumps appcompat.txt ile ilgili bir hatadır sadece fm de aldığınız bir hata değil aslında bi çok program (explorer dahi) bu hata karşınıza çıkabilir baya bi araştırma yaptım bu konuda save'rin silimi ad değişimi yada yüklenen yerin değişimi kesinlikle bir çözüm değil windows güncelleştirmelerini yapmanızı öneririm zira windows bu hataların Sasser virüsünden kaynaklandığını söylüyor güncelleştirmeler sonucundada bu hatadan kurtulamazsanız Format bir çözümdür ama kesin çözüm değildir çünkü Sasser virüsü format atsanız dahi kurtulamıyacağınız bir virüs olabilir crash dumpsun yeni çözümü yeni bir HardDisc'dir diye düşünüyorum ama Windowsun güncelleştirmelerini deneyin Sasser ile ilgili bikaç güncelleştirme yayımladı. yardımım dokunduysa bu konu ile ilgili ne mutlu

bu konu hakkında yöneticilerden talebim benim açıklamamı yada kendi araştırmaları doğrultusunda bulduklarını sabit bir başlık altında toplamalarıdır ancak yaptığım araştırmalardanda öteye gidilebileceğini pek sanmıyorum.
    Yeni bir harddiskmi ?Yok artık lebron james
    her virüs çıktığında yeni bir harddisk alırsak işimiz var.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by irfankeskin61 View Post
    Arkadaşlar bu hatayla karşılaştığınızda oyuna tekrar girip ilerlemeden oyununuzu başka bir isimle tekrar kaydedin sora eski save dosyasını silin oyun devam ediyo. Ya da en azından ben de öyle oldu inş bu yöntemle sizde de sorum çözülür de bu can sıkıcı durumdan kurtulursunuz
    Bende işe yaradı bu dünden beri hiç hata almadım.Umarım bundan sonrada almam.

arkadaşlar save silmek çözüm değil, zira ben hatayı daha oyunu açarken alıyorum!

10. Default

genelde fm çok açık kalınca çık oynayınca atıyor çözümü bence suan yok

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Bu hatayı alan arkadaşlar; herhangi bi grafik paketi yüklediniz mi?

evet paket yüklediyseniz paketler crash dumps dosyasını silin oluyor

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ben paket yüklemedim ama gene geliyor sorun.. format atmayı denicem bilgisayardan silmeye çalışıyorum bu sefer silerken java sorun veriyor direk formatda atmak istemiyorum lisans kodunu deaktif etmek istiorm çünkü napacam bilmiorm

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

turksportal dışında gördüğünüz türkçe yamaları veya skinleri yüklerseniz bu hatayla karşılaşırsınız...

uyunun en başlarında geliyor bu sorun, yani ne yapıp edip 3 4 yıl geçirmeye çalısın ,ondan sonra karşımıza çıkmayacağını düşünüyorum ben açıkçası

Aynen en az 1-2 ay oyunda vermez.Bende böyle yapıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by zemlinskis View Post
    turksportal dışında gördüğünüz türkçe yamaları veya skinleri yüklerseniz bu hatayla karşılaşırsınız...
    Ne alakası varmış bunun Turksportal'la ya ALLAH aşkına saçmalama.

Crach Dumps ' hatası alanlar, belgelerimde klasör oluşuyor, onu silin geri dönüşümdende silin.. sonra devam edin belli bir uzun süre vermiyecektir.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar ben kendimce bi çözüm buldum. Oyunu sıkça kaydederseniz crash dumps ı verme oranı azalıyo mesela her lig maçında bir her 2 lig maçında bir yapabilirsiniz yada auto save den 15 günde bire alırsanız uzun bir süre crash dumps almayacaksınız alsanız bile oyununuz çok fazla geriye gitmemiş olacak.

Mesaj Yetkileri