1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: crash dumps sorunu cozum

Exclamation crash dumps sorunu cozum

arkadaşlar crash dumps u sılmek dogru yol ama crash dumps u sılınce bır sure sonra bır bakmısız oyun yıne aynı hatayla atıyor ve bu lanet dosya her zamankı yerınde duruyor.bugun 3 saat boyunca ugrastım we bunun nedenını buldum! crash dumps dosyası load game we save game yaptıkca kendını tekrar tekrar o belgelerımdekı yerınde olusturuyor ılk olarak ayarlardan auto save ı ıptal edın
    kendiniz oyunu kaydedin sonra bu lanet dosya tekrar cıkacaktır (bende hemen olustu arkadasta 1-2 kere oyunu contınue yaptıktan sonra oldu bu 2 sını de deneyın)
    sonra dosya olusunca tekrar silin bir sonraki save ve load a kadar rahatsınız. oyuna gırerken,save ya da load yapınca silin çunku bu dosya load ve save yapınca olusuyor.her defasında silin .
    hem bende hem de arkadasta ıse yaradı yanı denendı

Umarım yardımcı olabılmısımdır...İyi oyunlar

bende de yeni yeni olmaya başladı.çok teşekkürler saolasın

mantıklı gibi geldi denemek lazım o kadar para verdm haram olsn diyorm başka bişey demiorm ...:@

maalesef bende hiçbir işe yaramadı lanet olsun böyle işe!...

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

Bir arkadaş 1156Xbilmem kaç çözünürlükte oynayın demişti, öyle yaptıktan sonra bende de düzeldi bu hata.

walla nasıl bır iş ise bu kiminde bir yontem oluyor kımınde baska bır yontem..

bu yöntem bende de işe yaramadı

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Ek oLarak konuya gerek yoktu.Crash Dumps başLığı var zaten.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=70720

Bende De Oluyordu Bir Aralar

Bu salak hata ben sadece Galatasaray ile oyun açınca oluyor. Ondan başka hiç rastlamadım
    Sadece Galatasaray'da oluyor grrr

Mesaj Yetkileri