1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: '' Gelecek maç için kızgın ''

Default '' Gelecek maç için kızgın ''

Arkadaşlar oyunda defalarca bununla karşılaşıyorum oyuncular bir maça çıkararken '' Galatasaray maçı için gerçekten kızgın '' gibi düşünceler söylüyorlar Sizce neden kaynaklanıyor ve nasil halledebilirim. Ve bir sorunum daha var;

- Bazı oyuncular birbirini sevmiyor Orn '' Alex isimli oyuncuyu sevmiyor '' yazıyor bunu nasıl halledebilirim ?
    - Durup dururken kulupte kalmak istiyor yaziyor bunu nasil çözebilirim ?
    - Menejerinin disiplin derecesinden endişeli yazıyor bunu nasil halledebilirim.

Çok soru sordum konu açarken yanlışlıkta yapmış olabilirim hatam varsa özür.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Riskli zor bir maç olduğu için ve senin medyaya verdiğin demeçlerden olur.Kesin yeneriz falan dersen bu bazen olabilir benim de başıma geliyor.

Oyuncuların birbirini sevip sevmemesine biz karışamıyoruz.

Satılık listesinde ise kulüpte kalmak istiyor yazar.Listeden kaldırırsan düzelir.Satılık listesinde değilse de kulüpte mutlu olduğunu gösterir.

Disiplin derecesinden endişelenmek sorunu da verdiğin veya vermediğin cezalardan oluşur.Mesela bir oyuncu antrenmana gelmedi.Ceza vermedin.Başka birisi gelmedi ona da ceza vermedin.Veya çok ağır cezalar verdin.Bu oyuncuda endişe,soru işareti bırakır.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Ilgin için çok teşekkür ederim hepsinde beni aydınlatabildin fakat oyuncuyu satılık listesine koymadığım halde böyle bir durum var. Daha öncede satılık listesine koymadım takasa teklif etmedim
    Birde bu sevmeme olayına çözüm bulmam lazım :/ Sevilmeyen oyuncu takımda kilit rolü görüyor fakat onu sevmeyenlerde Robinson Vaart ve berbatov satmayı düşünüyorum ama iyi oynuyor 2'lemdeyim

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Quote Originally Posted by Feanaro View Post
    - Durup dururken kulupte kalmak istiyor yaziyor bunu nasil çözebilirim ?
    Onun bölgesinde oynayan oyunculara teklif yolladığında veya ilgilendiğini belirttiğindede böyle üzülme sebeplerini görebilirsin. Onun bölgesinde çok oyuncun varsa buda bir etkendir.

Teşekkürler dostum bir sorunu daha anladım

Mesaj Yetkileri