1 ile 23 arası toplam 23 sonuç

Konu: Avrupa Fatihi Tekrar Sahnede 2.Sezon

Default Avrupa Fatihi Tekrar Sahnede 2.Sezon

1905 yılında Ali Sami Yen ve arkadaşları tarafından, öğrenci oldukları Galatasaray Lisesi' nde kurulan kulüp, futbol branşında şu ana kadar 17 kez Türkiye Ligi şampiyonu olmuş; 2000 yılında da UEFA Kupası ve Süper Kupa'yı kazanmıştır. Galatasaray ayrıca Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu (International Federation of Football History & Statistics) tarafından yapılan istatistik çalışmasında, 2001 Ocak ayında "Dünyanın en iyi futbol kulüpleri" sıralamasında 1. sıraya yükselmiştir. Galatasaray UEFA Kupası'nı yenilmeden ve Şampiyonlar Ligi gruplarını 3. olarak bitirip kazanan tek takımdır. 1999-2000 yılında, UEFA Kupası finalinde İngiltere'nin Arsenal kulübünü penaltılarla yenerek, namağlup bir Avrupa Kupası kazanan ilk ve tek Türk futbol kulübü olmuştur. Galatasaray aynı yıl; Super Kupa'yı da Real Madrid'i 2-1 yenerek kazanmıştır. Avrupa'da en fazla başarı yakalamış Türk takımı olan Galatasaray'ın Avrupalı rakiplerine oranla mütevazı olarak görülen kadrosuyla kazandığı UEFA Kupası ve Süper Kupa dünyada büyük bir başarı olarak görülmüş, böylece Galatasaray adı tüm dünya tarafından tanınan bir marka hâline gelmiş ve kulüp dünya çapında büyük bir taraftar topluluğu kazanmıştır.

Hazırlık maçlarının iyi geçtiğini düşünüyorum.Takım oldukça gol atıyor. Monaco ve Kasımpaşa maçlarından memnunum.

Transferde alacak adam bulamadım bu sezon.Gerek olduğunu pek düşünmüyorum.Gençler ve kendini genç hissedenlerle yoluma devam edeceğimGerekirse ara dönemde 1-2 transfer gerçekleştiririm.

Ve kadrom.(Düzenlenmemiş hali)

Güzel oyun bize galibiyeti getirdi.Deplasmanda çok iyi bir skor aldık.%99 çıkarız

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69954
    Okudum kabul ediyorum

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Default Kariyer onaylanmıştır.

Başarılar diliyorum..
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Başarılar Diliyorum
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Basarilar. Umarim uzun soluklu olur...

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Başarılar Mert. Umarım uzun soluklu kariyer olur..

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

başarılar umarım uzun soluklu olur

tşk ederim herkese. Şampiyonlar ligini üst üste 2kez kazanmadan bırakmam ben bu oyunu = ) yeni ss ler geliyor

İyi oynadık ama skora gidemedik. Bir üst turdayız..

2-0 geriye düşsekte taktik bilgimi ortaya koyuyorum ve maç bizimdirGüzel oynadık hakettik.
    Maça iyi ama lige çok kötü başlıyoruz. Sağlık olsun. Telafi edicez. Bu sene şampiyon olmalıyız.

Güzel oyun galibiyeti getirdi.Gruplardayız..

Bizim için çok rahat maçtı. Bitiriciliğimiz iyiydi. Skora gittik. Sevinçliyiz. Bu maçta gol atan karşı takım oyuncusu kornerden atmıştır.Nesi ilginç derseniz;adam kornerden direk kaleye soktu topu.Şaşırdım

Bitiriciliğimizi kullanamadık. Rahat maçtı. Galip geldik.

Zor bir gruba düştük. En kötü uefa ya düşmeliyiz. Şans bizimle olsun

Güya transfer yapmıyacaktım ama para harcamadan duramıyorum 33milyon ingiliz sterlini param var daha

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Sinan Bolat transfesinin ne kadar doğru olduğunu gelecek sezon anlıcaksın dostum..

Ayrıca Arda'yıda çok ucuza göndermişsin.
    Sentugo.

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

CL de cok zorlu bir gruba dusmussun ancak imkansiz degil. 2. olamazsa bile mutlaka 3. olacagina inaniyorum...

Başarılar transferler güzel ..

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Sinan Bolat transfesinin ne kadar doğru olduğunu gelecek sezon anlıcaksın dostum..

Ayrıca Arda'yıda çok ucuza göndermişsin.
    kardeş arda gitmek istiyordu bende GALATASARAY'ı istemeyen bu takımda duramaz dedim en yüksek fiyata yolladım

Evet zor grup. 3. kesin olcağıma inanıyorum.Werder i zorlamam lazım

Güzel oyun

Sivas burda futbol oynanıyor dedi. İnş takıma ders olur

Oda ne ASLAN kükredi gibi

Werder üstün oynadı ve yendi. Evimizde alıcaz maçı inş

Rahat bir maç oldu

Bükemediğin eli kıracaksın dedi antalya ve 2oyuncumu sakatladı

Fazla söze gerek yok durum ortada. Maçın yıldızı SİNAN BOLAT oldu

Kötü bir maç geçti benim için. Yapılır mı bana bu

Son toplarda etkili olduk ve maçı rahat aldık

Oda neee tribün coşuyor. Aslan'ı tırmalama kafana yersin pençeyi diyor Panter Sinan maçın yıldızı oldu

Şl'de iyi gidiyorsun ama ligde biraz istikrarsız gidiyorsun Altay yenilgisi kötü olmuş bnce ..

Quote Originally Posted by tarikko View Post
    Şl'de iyi gidiyorsun ama ligde biraz istikrarsız gidiyorsun Altay yenilgisi kötü olmuş bnce ..
    haklısın kardeş malesef 2.yim şuan ligde. Ama düzelmeye başlıyorum bidahaki ss lerde inş daha iyi skorlar görücez ŞL de gruptan çıkarsam çok sevinicem. Para için değil ama adamlar gelmek istemiyor

Hem ofansif hem defansif bir taktik arıyorum düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim. ilerde parlıyan Türkler biliyorsanız onlarada açığım
    Last edited by heyhatmertgs : 08.Mayıs.2009 at 23:57

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

defansif olarak nannar hocanın bir aralar exiting hocayla yaptığı bir total dominasyon vardı.onu kullanabilirsin.ordaki dm'yi amc veya forvet olarak kullanıp
    pasları kısaltıp atak seviyesini artırırsanda ofansif bir taktik oluyor total dominasyon hocam

Quote Originally Posted by Haygary View Post
    defansif olarak nannar hocanın bir aralar exiting hocayla yaptığı bir total dominasyon vardı.onu kullanabilirsin.ordaki dm'yi amc veya forvet olarak kullanıp
    pasları kısaltıp atak seviyesini artırırsanda ofansif bir taktik oluyor total dominasyon hocam
    baya ofansif olur ama defansta adamım kalmaz golleri yerim

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

baya ofansif olur ama defansta adamım kalmaz golleri yerim
    o dm nin gitmesi ile birşey olacağını sanmıyorum.Ama forveti alırsan dediğin gibi gol yiyebilirsin mc veya amc olarak oynatırsan gol yiyeceğini sanmam.

Hiç aramaya gerek yok matrakan taktik gerçekten inanılmaz sadece oyuncuları seçip oynatıcaksın.Ayrıca hem ofansif hem defansif taktik oyunun doğasına aykırı,ya normal oynatıcaksın 1-0 0-0 gibi skorlara hazırlıklı olacaksın ya defansif oynatıp korner golleri aricaksın ya da kontra atak 3.seçenek olarakta atak yapıp ara sıra yenilsende bol gollü maçlar izleticeksin.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

En Önemlisi İnter Macı kazanman Güzel oLmus
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

birkaç adamın yerini değiştirip maçlarda performansı arttırmayı düşünüyorum. Evet inter maçı iyi oldu ama avantajımı kaybettim malesef. Son ŞL maçını oynuyorum şuan. Bitince ss leri koyucam

Güzel oyun galibiyeti getirdi.

Derbinin galibi GALATASARAY

Bu alınacak skor değildi

Olmayınca olmuyor.

Ligdeki çoğu maç gibi bu maçtada üstündük tek fark bunda bitiriciliğimiz iyiydi. Diğer maçlarda böyle olur inş

Rahat bir maçtı.

Büyük şanssızlık. Uefa yı kaçırdım. Eğer yenseydim ŞL devam ediyordum berabere kalsaydım Uefa ya gidiyordum yenildim Türkiye'ye dönüyorum. 90+3 te yenilmez be dostum naptın sen

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Denizlispor maçı her zamanki fm adaleti

Mesaj Yetkileri