1 ile 25 arası toplam 25 sonuç

Konu: Hedef Avrupa'ya Bir Güneş gibi doğmak -- GS [9.3.0]

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Default Hedef Avrupa'ya Bir Güneş gibi doğmak -- GS [9.3.0]

Kulüp Adı : Galatasaray
    Kuruluş yılı : 1905
    Ülke : Türkiye
    Lig : Süper Lig
    Statü : Profesyonel
    İtibar : Kıtasal
    Efsaneler : Gheorge Hagi, Bülent Korkmaz
    Önemli isimler : Hakan Şükür, Fatih Terim
    Favori Personeller : Suat Kaya, Mircea Lucescu, Tugay Kerimoğlu, Mondragon, Ergün Penbe, Arda Turan, Hasan Şaş, Ümit Davala, Mustafa Denizli, Ümit Karan, Graeme Souness
    Ezeli Rakipler : Fenerbahçe, Beşiktaş
    Diğer Rakipler : Trabzonspor
    Finans : Güvende
    Kulüp Bütçesi : 7.000.000
    Transfer Bütçesi : 400.000
    Stadyum : Ali Sami Yen
    Stadyum Kapasitesi : 23785
    Antrenman Tesisleri : En üst düzey tesisler
    Genç Antrenman Tesisleri : Üst düzey tesisler ve Genç Akademisi
    Kıtasal Turnuva : Şampiyonlar Ligi
    Medyanın Tahmini : Şampiyon
    Ortalama Kadro Yaşı : 24
    Takım Kişiliği : Azimli
    Yıldız Oyuncular:

Lincoln
    Geldiği sezon sakatlıkların da etkisiyle beklentileri karşılayamayan Brezilyalı yıldız Galatasaray'ın Hagi'den beri gelen 10 numara sıkıntısına çare olmaya çalışıyor. Ara pasları ve yüksek tekniği dikkat çeken özellikleri.

Arda Turan
    Galatasaray ve Türkiye milli takımının genç yıldızı Arda Turan başarılı geçen bir turnuvanın ardından tekrar takımı için mücadele ediyor. Orta sahanın her yerinde oynayabilmesi nedeniyle en önemli futbolcunuz konumundaki Arda'nın en göze batan özelliği top sürüşü.

Harry Kewell
    Uzun yıllar süren sakatlıkları nedeniyle tam olarak istediği noktaya gelememiş bir yıldız olan Kewell kendini tekrar kanıtlama niyetinde. Tekniği ve top sürüşü sayesinde sol kanattan pek çok asist ve gol ile takıma katkısı olan bir oyuncu.

Diğer önemli oyuncular:
    Mehmet Topal
    Geçen sezon ile birlikte büyük bir çıkışa geçen ve milli takıma kadar yükselen Mehmet Topal ön liberonun değişilmez ismi. Takım oyunu ile çalışkanlığı en önemli özellikleri ve hala gelişmeye açık.
    Fernando Meira & Servet Çetin
    Takımın en önemli bölgelerinden bir olan defansın ortasında görev alan iki oyuncu güçlü fizikleri ve hava topu hakimiyetleri ile dikkat çekiyor. Servet'in yüksek markaj özelliği ve Meira'nın hızı bu iki futbolcuyu birbirini iyi tamamlayan bir defans ikilisi haline getiriyor.
    Emre Güngör
    Servet veya Meira'nın eksikliğinde görevini tam anlamıyla yerine getiren bir defans oyuncusu. Çok dengeli özellikleri var. Birkaç sezon sonunda takımın bankosu olabilir.
    Tobias Linderoth
    Lincoln gibi büyük umutlarla beklenen ancak sakatlığı nedeniyle takıma faydalı olamayan Linderoth bu sezon bunu değiştirmeyi hedefliyor. Yavaş oluşu dışında çok sağlam bir oyuncu ve Mehmet Topal ile iyi bir ikili.

Genç yıldızlar
    Takımda elde tutmanız gereken en önemli dört genç yıldız Semih Kaya, Serkan Kurtuluş, Emre Çolak ve Cem Sultan. Dördüde çok iyi yerlere gelecek potansiyele sahipler
    GaLaTaSaRaY'da Şok GeLişMe
    Camiada büyük sarsıntı yaşanıyor... GS'nin başına hiç tecrübesi oLmayan bir teknik direktörün getiriLmesi camiada soğuk duş etkisi yarattı. Başkan Adnan PoLat'ın Özgür Kadir Altuntaş'ı takımın başına geçirme amacı saman altından KaLLi'nin teknik direktörLüğünü devam ettirmek oLduğu konuşuLuyor. Bunlara rağmen AsLanLarın çiçeği burnunda teknik direktörü şu açıkLamaLarı yaptı.

İşime Kimse Karışamaz
    Özgür Kadir Altuntaş'ın açıkLamaLarı: Tecrübesiz olduğum doğru ama bu başarısız oLacağım anLamına geLmez.

Muhabir: KaLLi'nin takımı yöneteceği konuşuluyor siz buna ne diyorsunuz?
    Ö.K.A: İşime kimse karışamaz. Sayın Kalli burada sadece teknik danışman, takımın teknik direktörü ise benim.
    Muhabir: BunLarı bir kenara bırakalım, takımı nasıl bir oyun anlayışıyla oynattıracaksınız?
    Ö.K.A: Ben ofansif futbolu seven bir teknik direktörüm ama bu demek değilki kontrolsüzce atak yapacağız. Önce topu aLıp rakibi yoracağız ve sürekLi atak organizasyonLarıyLa goL veya goLLer buLacağız.
    Muhabir: Transfer PoLitikanız nasıl oLacak?
    Ö.K.A: Bu sezon takıma bir iki takviye yapacağım ve bazı oyuncuLarı göndereceğim. Alt yapıdaki oyuncuLarı sürekLi olarak izLicem. GeLecek sezon ise genç ve potansiyeLLi oyuncular aLacağım. Tabii bunun için scoutLarımın bana yardım etmesi Lazm.

Özgür Kadir Altuntaş basına teşekkür edip toplantıdan ayrıLdı...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Default Kariyeriniz onaylandı.

Başarılar dilerim.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Başarılar güzel bir kariyer olur inşallah

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Basarilar. Umarim uzun soluklu olur.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

başarılar hocam.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Default TransFerLer

geLenLer...

Razvan Ochirosii Galatasaray'da

Oscar Cardozo GaLatasaray'da

Per Ciljan Skjelbred GaLatasaray'da

Emerson Galatasaray'da

GidenLer
    Meira Ajax'a kiraLandı
    Linderoth boLton'a satıldı
    Ümit Karan Nürnberg'e satıldı
    Nonda Sheff. United'e satıldı
    Serkan Çalık serbest bırakıldı
    Ferdi Elmas NEC'e kiralandı
    Barış Özbek Hoffenheim'a satıldı

HazırLık MaçLarı birazdnn...

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

HazırLık MaçLarı sonrası Özgür Kadir Altuntaş'ın açıkLamaLarı:

HazırLık maçLarındaki performansdan memnunum. OyuncuLarım kendiLerini gösterdi, yeni transferLerde ne kadar doğru transferLer oLdukLarını kanıtLadı. Sadece Emerson'un kampa daha geç katıldığı için daha tam alışamadığını düşünüyorum. Oscar Cardozo'nunda nasıL bir insan oLduğunu anLayamadım bi futboLcu hiç mi yabancıLık çekmez 6 maçta attığı 10 goLLe güvenimi boşa çıkarmadı. Aynı zamanda taktiğimizi ve alternatif taktiklerimizi denedik iki taktikte karar kıLdık.
    Last edited by E.Cartman : 25.Mayıs.2009 at 01:39 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Öncelikle Başarılar Diliyorum.. Emerson Haric Transferlerin Güzel
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

ŞampiyonLar Ligi 3. Ön eLeme turu ilk maçı
    GLasGow RanGers vs GaLaTaSaRaY

Rangers'ı adeta ezdik, daha fazLa goL atabiLirdik ama evimize avantajlı bir skorLa döndüğümüz için mutLuyuz

SüPPeR KuPa GaLaTaSaRaY'ın

Özgür Kadir Altuntaş: Başabaş bir maç geçti, biz daha çok pozisyon buLduk ve bunLarı değerLendirdik. Cardozo'nun sakatLığıyLa ilgili konuşursak. Oscar çok önemli bir oyuncu ama hiç kimsenin yeri doldurulamaz değil ben Milan(Baros)'ın bu fırsatı iyi değerLendiriceğine inanıyorum. Bana uLaşan bilgiye göre'de Cardozo 5 hafta sahaLardan uzak kalacakmış.

AsLanLar Çift Dikiş Gidiyor...

Ve... GaLaTaSaRaY ŞampiyonLar Liginde

Özgür Kadir Altuntaş:ŞampiyonLar Ligine kaLdığımız için MutLuyuz ama bu maç daha farkLı oLabiLirdi. OyuncuLarımı tebrik ediyorum...
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2009
    Yer
    SaraçoğLu

Başarılar .. Transferler iyi Emerson yerine Diarra'yı önerirdim ..
    55>44 5am5un5por 44<55

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Emerson Dışında Transferlerin Çok İyi Başarılar Dilerim

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Evet emerson hem ucuz diye aldım, transfer bütçesi az diye zaten sözLeşmesini fesettim aldığıma bin pişman oLdum ÖzeLLikLerine kandım adamın EkLerim SS Lerini...

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by AirJeT View Post
    Evet emerson hem ucuz diye aldım, transfer bütçesi az diye zaten sözLeşmesini fesettim aldığıma bin pişman oLdum ÖzeLLikLerine kandım adamın EkLerim SS Lerini...
    ,

Bende oNu kastetmek İstemiştim. Oyunun Şişmesi Oynamayamıyo Hiç Bir Maç

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

AsLanLar gümbür gümbür geLiyor...

AsLanLar'da Şok GeLişme,
    Emerson'La yoLLar ayrıLdı

Emerson'unun sözLeşmesi tek taraflı olarak fesedilirken neden fesedildiği kulüp tarafından açıkLanmadı

Zor DepLasman'da GaLatasaray 3 Puan aLmayı başardı...

UEFA ŞampiyonLar Ligi
    GoLsüz Maçta İtaLyan Devi onLarı Dev-iremedi

Dev Derbide AsLanLar Çifte TeLLi oynadı...

Dev derbi sonrası basın mensupLarının soruLarını yanıtLayan Özgür Kadir Altuntaş oynanan oyundan memnun oLduğunu, daha farklı bir maç olabileceğini söyledi. Her maçın takımı için aynı statüde olduğunu ve her maça kazanmak için çıktıklarını ve çıkacaklarını sözlerine ekledi.

GoLsüz beraberLik TaraftarLarı üzdü...

İki takım arasındaki bitiriciLik farkı sonucu getirdi, AsLanLar Kayserispor maçının intikamını Porto'dan aLdı...

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Gayet guzel baslamissin. Emerson kotu bir deneyim olmus

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by MaliKaya View Post
    Gayet guzel baslamissin. Emerson kotu bir deneyim olmus
    Evet abi kötü oLdu ama onun yerine ZucuLuni'yLe anLaştım ocakta geLio yine ocakta gelcek bi adam aldm barçanın aLt yapısndan Alacantra diye...
    Gelince onLar payLaşırım ssLeri...

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Güzel Başlamışsın

GüzeL başlangıç

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

AsLanLar'dan 3 GoL 3 Puan

AsLanLar GaLibiyet Serisine DevaM Ediyor!

UEFA ŞampiyonLar Ligi
    YeniLdik aMa EziLmedik

GaLatasaray BarceLoNa'ya yeniLmesine rağmen oynadığı futboLLa iLeriye yöneLik ışık verdi. Maç sonrası Özgür Kadir Altuntaş açıkLamasında şu sözLere yer verdi...
    Bugün ki sonuçtan memnun değiLim zaten bu sonuçta pek memnun oLunabiLinecek bir sonuç değil ve GaLatasaray'a yakışmayan bir sonuç. Barça gerçekten çok güçLü bir takım ve onLarı kendi evLerinde yenmek zor. Ancak şunLarı söyLemeLiyim ki YeniLdik ama EziLmedik bu bizim bir ayrıcaLığız oLduğunu gösterir. Dikkatinizi çekiyim sonuçtan memnun değiLim oyundan değil...

AsLanLardan Çifte TeLLiye devam

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Kardesim Güzel Bu Arada Kamp Nou da Ezilmemen İyi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Prince2005 View Post
    Kardesim Güzel Bu Arada Kamp Nou da Ezilmemen İyi
    evet abi o iyi oLdu zaten dk4 de bi goL yedim takım n'olduunu anLamadı
    tam toparLanırken bi goL daha oLdu ilk yarı idare ettik ikinci yarı bastırdım goL atcakken bi anda bi goL daha yedim ama yendim onLarı şimdi yayınLarım ssLeri

zaten abi topLa oynama oranLarına baksana %32 ye %64 daha ne konuşuosam
    Last edited by E.Cartman : 29.Mayıs.2009 at 02:16

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

AsLanLar Samsun'a Çıktı...

AsLanın gücü Hamsi Sürüsüne Yetmedi...!*
    Sarı KırmızıLıLar Trabzonspor'a yeniLmesine rağmen oynadığı futboLLa BarceLoNa maçı için umut verdi...

AvRuPa avRuPa duy sesimizi iŞte bu CimBom'un Ayak SesLeri

Özgür Kadir Altuntaş ve oyuncuLarı rakip tanımıyor... Bu akımın son kurbanı ise avrupa devi BarceLoNa... GençLeri ve tecrübeLiLeri bir arada çok iyi yöneten maç içi hamLeLeri - bu tecrübesizLiğe rağme - iyi oLan bi antrenör ve yeni bir ekoL. İşte o SüPPeR MaRio LakapLı teknik direktör ve oyuncuLarının başarısı.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Default Genç Teknik adam FANATİK'e konuştu...

Muhabir: Hocam hazır geçmişinizden başlamışken bu SüPeR MaRio Lakabı size ne zaman ve neden takıldı?
    Özgür Kadir Altuntaş: Bu lakap lisedeyken bana bir arkadaşım tarafından takıldı neden takıldığını bende biLmiyorum bir çok nedeni oLabiLir ama büyük ihtimaLLe oyun oynamayı çok seven bi insan olduğum için sınıfına oyunlara ben teşvik ederdim arkadaşımda bana Seni BiLe yenerim Süper Mario dedi o Lakapta öyLe kaldı

Muhabir: Hocam gerçekten ilginç bir geçmişiniz varmış peki hocam buraya geldiğinizde medyanın büyük bir baskısı oldu sizin için takımdan ayrılacağınız zamanı söyLeyenLer bile oldu ama siz performansınızla herkesi şaşırttınız. BunLar hakkında ne diyeceksiniz.
    Özgür Kadir Altuntaş: Ben buraya gelirken nelerle karşılaşıcağımı biliyodum. Ama kendime güvendiğim için buraya geldim teknik direktörlük tecrübem olmadığını biliyorum. Ama tecrübesizlik herşey değildir. Bunuda biraz göstermiş oldum ve medyanın bi çok olaya bakışını değiştirdiğime inanıyorum ama şunu söylemeliyim ki bu yaptıklarım daha hedeflerimin en fazla %5ini oluşturur.

Muhabir: Hocam verdiğiniz demeçlerden gerçekten iddaalı bir antrenör olduğunuz belli. Kısa vadede ki hedefleriniz neler onları öğrenebilirmiyiz.
    Özgür Kadir Altuntaş: Kısa vadede ki hedeflerimden biri şampiyonlar liginde gruplardan çıkmak şu an ki sonuçlara göre barceLona büyük ihtimalle grup Lideri olarak çıkacak böyle bir durumda biz eğer tur atlamaya hak kazanırsak 2. olarak çıkacağız bu demek oluyor ki bize 2. turda Avrupa'nın güçLü ekiplerinden biri çıkacak. Ama biz yinede yılmayacağız. Diğer kısa vadeLi hedefim ise Turkcell Süper Lig ve Fortis Türkiye Kupası şampiyonLuğu.

Muhabir: Hocam yeni bir teknik direktör olduğunuz için kimse sizin oyun planınızı nasıl bir transfer politikası izleyeceğinizi bilmiyor bizi biraz bu konularda bilgilendirebilirmisiniz?
    Özgür Kadir Altuntaş: Şimdi transfer politikasından başlarsak ben her zaman genç oyunculardan yanayım zaten transferlerimde hep bu yönde olacak alacağım genç oyuncular en fazla 24 yaşında olur tabi ki arada istisnalar olabilir ama tabiki her takıma tecrübede gerek bunun için 30 yaşını geçmiş ama hala oynayabilecek düzeyde bir oyuncu da transfer edebiliriz bu da iki senede bir anca olur. Benim oyun sistemim her zaman atağa yöneliktir maçın hangi takmla oynanacağı hiç farketmez çünkü en iyi defans atakta yapılır.

Muhabir: Hocam evinizi bize açtığınız için gerçekten çok teşekkür ederiz. BaşarıLarınızın devamını diliyoruz.
    Özgür Kadir Altuntaş: Bende size teşekkür ederim bende sizin başarılarınızın devamını dilerim...

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Barcalamıssın İspanyoL devini

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Antep'e 3Lük Basket...

Kupada MaLatya Pert oldu...

BeLediye Cimbom'a Cezayı Kesti

GerçekLeri Tarih Yazar Tarihi de GaLatasaray
    Dev derbide AsLanLar Beşiktaş'a karşı tarihi bir skor aldı bütün Türkiye'de taraftarLar sokağa döküLdü. Maçta Delgado'nun yaptığı hareket BeşiktaşLı taraftarLara saç baş yoldurttu.

DeLgado resmen 25metre faln gidip Mehmet TopaL'a tekme attı

Zafer Sarhoşu GaLaTaSaRaY'a İtaLya'da Acı Kahve...

Yine EziLmedik, Yine EziLmedik...!*

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

AsLanLar BuLunmaz Bursa Kumaşını BuLdu

İçerde 3 Dışarda 3

AsLanLar bu skordan sonra grupLardaki son maçınıda yaptı ve grupLarda 2. oLarak bir üst tura çıktı...

Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

AsLanLar Birdir Bir Oynamaya BaşLadı

GaLatasaray bugün gerçekten çok güzel bir oyun sergiLedi... Maç sonunda DenizLispor un hiç şutunun oLmaması dikkatLeri çekti...

Mesaj Yetkileri