Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 125 sonuç

Konu: Nueva Mestalla'da Şampiyonluk Yürüyüşü (BüyükPivot 4. Sezon)

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Default Nueva Mestalla'da Şampiyonluk Yürüyüşü (BüyükPivot 4. Sezon)

27 Haziran 2008 tarihinde Skibbe ile yönetim arasında büyük bir kavga patlak verdi. Adnan Polat sandalyeyle Skibbe'nin kafasına vurdu ve olanlar oldu.

Bu olay üzerine Skibbe bavullarını toplayıp sözleşmesini Adnan Sezgin'le karşılıklı feshettikten sonra kaçtı. Ancak Almanya hudutlarında sorularımıza cevap veren Skibbe "Canımı zor kurtardım. Adnan Polat bir sonraki teknik direktörü öldürür muhtemelen." şeklinde yanıt verdi.

Bu gelişmeler üzerine Adnan Polat ve ekibi yeni teknik direktör arayışına başladı. Haldun Üstünel'i görevlendiren Adnan Polat, kulüp için en iyi hocayı aradıkları yönünde açıklamalar yaptı.

Haldun Üstünel Fanatik'e konuştu, işte Fanatik yeni hocayı açıkladı:

Galatasaray'ın yeni teknik direktörünün açıklamaları "Adnan Polat'la telefonda görüştük, Amerikan Güreşi izlemeyeceğine, izlese bile gördüklerini benim üzerimde uygulamayacağına söz verdi. Bu şartlar altında Galatasaray'la çalışabileceğimi söyledim. Para önemli değil, imzamı attım bile." şeklinde oldu. Bu ilginç açıklamadan sonra transfer konusuna değinmek istemeyen deneyimsiz teknik adam basın toplantısını tuvalete gitme bahanesiyle terkedip tuvaletin penceresinden kaçtı. İşte o ünlü pencere:

İşte bu şekilde göreve başladık. Oyunda şu anda 2. yıldayım, o yüzden ilk yılı bir sonraki mesajda hızlıca verip geçeceğim.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69954
    Okudum, kabul ediyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Default Kariyeriniz onaylandı.

Başarılar dilerim.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Basarılar ..
    R.I.P Tupac

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Başarılar Dilerim
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Galatasaray kariyer kariyerlerine bir yenisi daha bol şanslar..

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Teşekkür ederim.

İlk mesajımda da dediğim gibi ilk yılı hızlıca özetleyip geçeceğim. İkinci yıldan itibaren aksiyon başlayacak. Bu konuda göstereceğiniz anlayış için şimdiden teşekkür ederim

Gelenler:

Gidenler:

Fikstür:

Puan Durumu:

İlk Yılın Özeti:
    İlk yılda Turkcell Süper Lig Şampiyonluğunu ve Fortis Türkiye Kupası'nı kazanma başarısı gösterdik. Kupa kolay oldu, şampiyonlukta Fenerbahçe'yle son haftaya kadar kıran kırana yarıştık, kazanan biz olduk. Şampiyonlar Ligi'nde finale çıkmayı başardık, ama bunu açıkça kabul etmek gerek, basit kuralar geldi finale çıkana kadar. Finalde ise Premier Lig'i 6 puan farkla bitiren Arsenal geldi, ortada geçen maçta Arsenal attığı tek golle bizi yıkarak hem 9 yıl önceki UEFA Kupası'nın intikamını aldı, hem de Şampiyonlar Ligi şampiyonluğuna ulaştı. İlk yılda en golcü oyuncu Baros oldu 25 golle bitirdi tüm sezonu, fakat gollerin 12 tanesi penaltı olduğu için Baros'un performansından pek memnun kalmadım. En dikkat çeken isimler ise Arda Turan, Mehmet Topal, Servet Çetin, Barış Özbek ve Ayila Yussuf oldu. Bu 5 isim takımı adeta sırtladılar. Yeni sezona da revizyonla girmeyi planladık ve bunu yaptık zaten. Şimdi top oynamaya ineceğim, dönünce 2. sezonu da paylaşmaya başlarız

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başarılar hocam.

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Başarılar....

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

2. sezona girerken artık hedefler büyüktü. Geçen sene kılpayı kaçan kupada en azından çeyrek final oynamak istiyoruz. Geçen sene hedefimiz sadece gruplara ulaşmaktı, finale çıktık. Bu sene neden kazanmayalım o kupayı

Böyle bir hazırlık dönemi geçirdik. İlk iki maçta tüm oyuncuları denemek istedik. Son maçta ise kafamızda şekillendirdiğimiz ilk 11'i koyduk sahaya. Adımız Chelsea fatihi oldu iyice, 3 maç 3 galibiyet

Transfer döneminde geçen yıldan arttırdıklarımız ve Şampiyonlar Ligi'nden kazandıklarımızla çok iyi bir paraya sahip olduk, kulübün ekonomisi artık rich seviyesinde. İyi bir transfer bütçesiyle girdik transfer dönemine.

Milan Baros, Harry Kewell ve Fernando Meira ile karşılıklı görüştük. İşte detaylar:

GŞ: Beyler bu sene biliyorsunuz iyi işler yaptık, iyi yerlere geldik, sizin payınız da bu işte gerçekten çok büyük.
    MB, FM, HK: Eyvallah hoca.
    GŞ: Ben siziyollamak istiyorum beyler.
    MB: Hocam insan alıştıra alıştıra söyler.
    GŞ: Ne yani ben hayvan mıyım lan!?!
    HK: Hocam ben gitmek istemiyorum.
    GŞ: Bana ne olm gidecen işte, çattık ya!
    FM: Beni zaten az oynatıyodun hoca ben gitmek istiyordum zaten.
    GŞ: Açgözlü kocaoğlan, 40 maç oynadın yetmedi mi.
    GŞ: Herneyse kısacası kendinize kulüp arayın gençler, sizi uygun fiyata bırakırız.

İşte 3 yıldız oyuncuyla bu şekilde vedalaştık. Sonra Adnan Polat'a da bu kararımızı bildirdik.

GŞ: Adnan Baba, yolla bunları takımdan, revizyona gidecem ben.
    AP: Bu ne samimiyet lan, ben adamı yerden yere çarparım.
    GŞ: Adnan Başkan, hatırlatırım, Amerikan Güreşi uygulamayacaktın bana.
    AP: Ulan!?!

Yeni transfer sezonunda yollanacak isimler tek tek belirlendi, lüzumsuz olan isimlerle yollar birer birer ayrıldı. İşte o isimler:

Yeni sezonda revizyon demiştik, bunun için güzel transferler şarttı. Görüştüğümüz isimler için toplam 22,5 milyon pound harcandı. Yabancılar baştan aşağı yenilenmiş oldu, ayrıca gençleştirme operasyonu da tamamlanmış oldu.

Bu isimler için Haldun Üstünel ile görüşüldü. İşte görüşmenin detayları:

HÜ: Ne var yine hocam ya?
    GŞ: Haldun Baba, git bana Agüero'yu, Gattuso'yu, bir de Thierry Henry'yi getirsene.
    HÜ: Birincisi bu ne samimiyet lan!?! Askerliği birlikte mi yaptık??? İkincisi oha hocam, ben bunları nasıl getirecem Allah için?
    GŞ: Haldun Başkan para var, sen görüş bunlarla, olmadı ikinci plana geçeriz.
    HÜ: İyi bir deneyelim bakalım.

3 oyuncuyla da gerçekten görüşüldü. Thierry Henry ve Gattuso'nun takımları ile 15'er milyon pound karşılığında anlaşıldı, fakat oyuncular "Sen kimsin kardeşim, ben napayım senin kulübünde?" şeklinde tersleyince bir araba dayak yediler.
    Agüero için 30 milyon pound civarı bir paraya anlaşıldı kulüple, fakat Agüero problem çıkardı. Zaten bizim de 30 Milyon pound'umuz yoktu, blöf attık sadece

İkinci planda olan oyuncular ise hiç düşünmeden kabul ettiler teklifleri, işte o oyuncular:

Bu şekilde revizyonu da tamamlamış olduk, takımın yaş ortalaması 21'e düştü. İşte taraftarın bu olaya tepkileri:

"Bu ne lan çoluk çocuk mahalle maçına mı gidiyorsunuz"
    "Benim oğlanı da alın 12 yaşında Maradona gibi şerefsizim"
    "Gençlik ateşi iyidir, bu çocuklar kaldırır o kupayı"
    "Bir önceki yorumu yapanın alnını karışlarım, hadi lan oradan"
    "Lan çoluk çocukla olmaz bu iş, bu mesaja cevap yazanın ......"

İşte bu şekilde ilginç tepkiler aldık. Hele son mesaj gerçekten müthiş bir gözdağı içeriyordu, bir anda acaba Milan'ın yaşlılardan birkaç tanesini alıp da gönlünü yapıp küfürden kurtulsak mı diye de düşünmedim değil. Bir de acaba cevabımızı sahada verince de son yorumu yapan kişinin küfürleri geçerli olur mu

Birazdan yeni sezonun taptaze maçlarıyla buradayız...

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Sezonun ilk kupası için Trabzonspor ile karşılaştık:

Bu sezonu da kupayla açtık, Allah devamını getirsin Maçta zaten üstün oynayan taraftık, iyi oyunumuzu da golümüzle süsleyip kupaya uzandık.

Ligde de 6 haftayı geride bıraktık, lige de iyi başladığımız söylenebilir, 6 maçta 5 galibiyet 1 beraberlikle 16 puan topladık:

Ligi iyi açtık, kolay maçta rakibimizi 2 golle safdışı bıraktık.

Kardeş takımımıza da acımadık, aynı tarife kardeş takım için de konuştu.

İstanbul derbisinde İnönü'de zafer bizim oldu, zorlu maçı güzel gollerle kazanmayı başardık. 1-1 devam ederken 2. golle birlikte maçı kopardık, 2 farklı galibiyetlerimize bir yenisini ekledik.

Sami Yen'de 2 farklı galibiyetler devam ediyor. Güçlü rakibimizi yine 2 golle devirdik.

5 hafta arka arkaya 2 farklı galibiyet. Rastlantı olması gerek

Ve maalesef ligdeki ilk puan kaybımızı da yaptık böylelikle. Nazar boncuğu olsun...

Şampiyonlar Ligi'nde geçen yılki başarılarımız sayesinde direk gruplardan katılma hakkı kazandık. Grup kuralarına 3. torbadan katıldık. Kurada Üstün bir el olan Haldun Bey yer aldı. Fakat pek uğurlu bir el olmadığı açıkça ortaya çıktı

GŞ: Haldun Başkan, hangi takımları çektin?
    HÜ: Sorma hoca, Inter, Bayern ve CFR Cluj çıktı.
    GŞ: Yuh, daha zorunu çekemedin herhalde!?!
    HÜ: Konuşma laaayn, çok biliyordun da kendin çekeydin o zaman. Bu gruptan çıkacan arkadaş, onu bunu bilmem.
    GŞ: Dur başkan bakalım bi!?!

Gruplarda ilk maçımız Romanya'da Rumen ekibi CFR Cluj'le yapıldı, zaten Romanya'da Inter'le maç yapacak halimiz yoktu

Yeni sezonun ilk maçları bu şekilde gelişti. Bir sonraki maçımız Inter'le. Sami Yen'deki bu maçta hedefimiz en azından 1 puan...

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

başarılar dilerim...
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Abi diyaloglarına ve sunuşuna bitiyorum :
    HÜ: Konuşma laaayn, çok biliyordun da kendin çekeydin o zaman. Bu gruptan çıkacan arkadaş, onu bunu bilmem.

Bu arada iyi başlamışsın abi.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by nannar View Post
    başarılar dilerim...
    Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Abi diyaloglarına ve sunuşuna bitiyorum :

Bu arada iyi başlamışsın abi.
    Teşekkür ederim

BÜYÜK ZAFER

Başabaş mücadele verdiğimiz Inter'i Barış Özbek'in mükemmel golüyle sarstık, Hulk'ın müthiş vuruşuyla hizaya soktuk, Rakitic'in penaltısıyla dize getirdik. Maç sonu görüşlerim:

GŞ: Tüm takım çok iyi çalışıyoruz, yönetim-futbolcu-taraftar herkes müthiş bir özveriyle çalışıyor. Bugün Barış Özbek'in 30 metreden attığı şahane golü görünce yedek kulübesinde kolbastı oynadık, hatta Assulin, Khelifa ve Zuculini bile katıldı bize, her ne kadar 3ü çarpışıp beyin travması geçirse de... Arda'nın hafif sakatlık geçirdiğini gören kulüp doktoru kalp krizi geçirdi. Yardımcı antrenör bana atılan şişeyi görmüş, son anda önüme fırladı, şişe başını yardı. İşte bu takımdaki ruhu gösteriyor, gençlerle kurduk takımı, hırslıyız ve tüm kupalara talibiz...

Gördüğünüz gibi çeşitli isimler telef oldu, hastanede ayakta tedaviyle sağlıklı hale döndüler ve kulübe hizmete devam ediyorlar.(Kalp krizine ayakta tedavi nasıl oluyorsa artık )

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Transferler güzel iyi gidiyorsun.Başarılar.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Otomatiğe baglamıssın İnter galibiyeti güzel
    TariboWest

Klasik Göktuğ kariyeri
    200-300 Transferle bite rherhalde
    Başarılar Göktuğ, iyi sonuçlar almışsın. Özellikle İnter maçı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Okurken çok zevk aldım
    Başarılar dostum

sakary Ali Misafir

Başarılar dilerim her sene takım değişiyor

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

İnter Maçı Güzel Olmuş İyi Gidiyorsun

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

İnter galibiyeti harika olmuş.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by Togiii View Post
    Transferler güzel iyi gidiyorsun.Başarılar.
    Teşekkürler
    Quote Originally Posted by Ümit View Post
    Otomatiğe baglamıssın İnter galibiyeti güzel
    Öyle oldu biraz. Teşekkür ederim
    Quote Originally Posted by Hugo View Post
    Klasik Göktuğ kariyeri
    200-300 Transferle bite rherhalde
    Başarılar Göktuğ, iyi sonuçlar almışsın. Özellikle İnter maçı.
    3 yıl daha oynarsam 300 transfere ulaşırım herhalde Hugo'cum Teşekkür ederim
    Quote Originally Posted by welet1905 View Post
    Okurken çok zevk aldım
    Başarılar dostum
    Teşekkürler
    Quote Originally Posted by sakaryaligocmen View Post
    Başarılar dilerim her sene takım değişiyor
    Değişiklik iyidir ya, revizyon şart
    Quote Originally Posted by bugra 1905 View Post
    İnter Maçı Güzel Olmuş İyi Gidiyorsun
    Teşekkürler
    Quote Originally Posted by 3842 View Post
    İnter galibiyeti harika olmuş.
    Beklemediğim bir galibiyetti, beraberlik bekliyordum, galibiyetle gruptan çıkma yolunda büyük bir adım atmış olduk. Teşekkür ederim

Birazdan yolumuza devam ederiz, ama önce gidip bir bardak su içeyim

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Ligde yolumuza 2 maçla devam ettik, zorlu maçları başarıyla tamamladık.

Avni Aker'den de galibiyetle çıkmayı başardık, bir başka büyük maçta Rakitic'in muhteşem iki frikik golü, Arda'nın ceza alanı dışından falsolu vuruşu ve Hulk'ın iş bitiren kafa vuruşuyla 3 puana ulaştık.

Yalnız bu maçla dikkatimi çekti, 8 maçta 7 galibiyetimiz var, hepsi de 2 farklı. Nasıl bir olay ben anlamadım, yakında 7-5, 8-6, 9-7 gibi skorlar da görürüz herhalde

Ankaraspor maçı sonundaki görüşlerimize ulaşıldı:

GŞ: Bizim topçulara diyorum, oğlum çıkın bir gol daha atın, artık 2 farklı galibiyet olmasın diye ama ısrar ediyorlar. Bir maçta oğlum bu maç gerekirse gol atmayın, 2 farklı galibiyet olmasın dedim, ciddiye aldılar maç 0-0 bitti

Abi sen kendin de kariyeri hem yazarken hem de okurken çok eğleniyorsun herhalde yav.Ne ilginç kariyermiş bi de oyuncuları çok harcamasan tam süper.İlk sezonda da neler yapmışsın yav.MAŞALLAH ikinci sezonda da süper gidiyon.Hayırlısıysa Şl'yi de alırsan abooo olabilir yane.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Abi niiye oynamıyorsun yav.
    Last edited by ahmed0393 : 15.Temmuz.2009 at 05:14 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by ahmed0393 View Post
    Abi sen kendin de kariyeri hem yazarken hem de okurken çok eğleniyorsun herhalde yav.Ne ilginç kariyermiş bi de oyuncuları çok harcamasan tam süper.İlk sezonda da neler yapmışsın yav.MAŞALLAH ikinci sezonda da süper gidiyon.Hayırlısıysa Şl'yi de alırsan abooo olabilir yane.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Abi niiye oynamıyorsun yav.
    Revizyon iyidir abicim ŞL'yi almak çok zor, geçen yıl şanslı kuralarla finale kadar geldik, bu yıl da şanslı kuralar çıkmazsa çeyrek final anca. Ama adımız artık gittikçe daha da büyüyor, oyuncular artık Türkiye'ye gelmeye daha sıcak bakacak yavaş yavaş.

Kaldığımız yerden devam ederiz birazdan, ama önce bir reklam arası :

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=hU9gHi4D4J4[/YOUTUBE]

İlk Sezon ŞL'nde final mükemmel olmuş bu sezon kupayı istiyoruz başarılar

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Reklam cok guzeldi. Gogsum kabardi

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Tüm gün hiçbir şey koyamadım, kusura bakmayın. Benim ÖSS puanımı görüşmek için dersaneye gittik, anca şimdi fırsat buluyorum. Yolumuza 5 maçla devam ettik. İşte o maçlar:

Eskişehir karşısında 2 farklı galibiyet adetimizi bozduk, farklı skor taraftarın yüzünü güldürdü.

Kayseri'yi de soyunma odasına eli boş göndermeyi başardık.

Yedek ağırlıklı kadroyla çıktığımız maçta zayıf Adanaspor'u rahat geçmeyi başardık.

Allianz Arena'da 2 topumuz direkten döndü, kaçan 2 puana yandık

Rahat maçta kupaya yedek kadroyla çıktık, taraftarlar 2 farklı galibiyeti yeterli görmedi

Ve şimdi de puan durumu:

Fener ligde tam 38 haftadır yenilmiyordu, sonunda birileri bu seriyi bozmuş çok şükür Bizim seri 36 maçta şu anda...

Birazdan Sami Yen'de Bayern Münih var. Allianz Arena'dan 1 puanla döndük, burada alacağımız 1 puan bizi gruptan çıkarır. Birazdan...

5 5 5 5 haydi 5 5 5

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by ahmed0393 View Post
    5 5 5 5 haydi 5 5 5
    Yok canım o kadarında gözümüz yok

Yolumuza 3 kulvarda da birer maç yaparak devam ettik:

Ligde 3 puanı 3 golle aldık, başkent ekibini eli boş yolladık.

Şampiyonlar Ligi'nde Bayern Münih'e karşı kendi stadımızda istediğimizi aldık, gruptan çıkmak için sadec Cluj'u Sami Yen'de yenmek gerek. Inter maçı ise lideri belirler.

Kupada yedeklerle çıktığımız maçta 3 puanı almayı zor da olsa başardık. Bursa gerçekten kasap gibi oynadı. Şükürler olsun ki sadece İbrahim Kaş 2 hafta takımdaki yerini alamayacak.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Namaglup yola devam
    TariboWest

Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri