Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 167 sonuç

Konu: Sözümüzü Tuttuk Sakaryaspor ile Yeniden Süper Ligdeyiz (Fm09 Son Kariyer Orj.Data v.9

Quote Originally Posted by Haygary View Post
    Bank asyada kral tsl de normal oynayabilecek bir oyuncu.
    Oynasın Kerata Oynasın Kulübe Para Lazım Hocam

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    7.47 ortalama.Mükemmel bir oyuncu.Harika bir isabet sağlamışsın Fabiano transferinde Mehmet abi.Önceden tanıyormuydun?Oyuncuları dolaşırken mi gözüne çarptı?
    Valla Gördüm Desem Daha Önce Yalan Olur Araştırırken Birde Baktım Free Hemen Kaptım Atladım Üstüne Balıklama

Quote Originally Posted by Baba Hamdi View Post
    Oyuncuyu adam etmişsin canım abisi süperstar diyede sattın mı tamamdır Bazen belli olmuyor bende Morales'i bank asyada iken bulmuştum adam iyi kulube gitti ve büyük kuluplere karşıda gol attı,biraz bir bakarsın süper ligde ne yapıyor diye abisi.Bu arada sizin ortak kariyere ne oldu Mehmetcim? Oraya yazmıştım ama orası duraksadı galiba.
    Teşekkür Ederim Hocam Evet Senin Kadar Olmasada Abicim İyi Bir Baltaya Sap Ettik Gibi Bakalım İlerde Napacak İyi Para Etseydide Biraz Para Görseydik Hocam Ya
    Bu Arada Ortak Kariyer Devam Edecek Hocam Turgay Şehir Dışında Olduğu İçin Bayram Boyunca Devam Etmedik Ama Bugün Veya Yarın Artık İlerleyeceğiz Kısmetse

Arkadaşlar Oyunu Oynadım Ama SSleri Koymaya Bir Türlü Fırsat Bulamadım Şimdi Geliyor Ssler

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

BANK ASYA 18.HAFTA

Ligin İlk Yarısında Açılış Maçında Berabere Kaldığımız Antep Temsilcisi Karşısında Rahat Oynadığımız Bir Maçta 3 Puanı Cebe Koyuyoruz Fabigolü Biraz Dinlenmeye Alırken Özgürcan'a Verdiğimiz Formayı O da Performansta 1 Asistle Yine Güzel Oyununu Sürdürürken Ligde Fazla Fırsat Bulamayan Yabancılarımızdan Marcinhoya Forma Verdiğimiz Maçta Bizi Mahçup Etmedi ve Oynadığı Futbolla Emeğinin Karşılığını Aldı
    Maçın Kahramanı Forma Şansını İyi Değerlendiren Yabancılarımızdan Marcinho Oldu Kendisini Kutluyoruz

FORTİS TÜRKİYE KUPASI C-GRUBU 3.MAÇ

Eskişehir'e de Kim Olduğumuzu Hatırlattık Bizden Çok Üstün Bir Takıma Karşı Hemde Deplasmanda 3-0 Yenik Durumdayken Son 10 dk'daki Bunaltıcı Ataklarımız Sonuç Verince Kelimelerle Tarif Edilemeyecek Müthiş Bir Dönüş Yaşadık İlhan Fabigol ve Küçük Fernando A.Ş İle Borsada Tavan Yaptık 3 Oyuncununda Birbirlerine Asistleri Görülmeye Değerdi Gerçekten
    Maçın Oyuncusu Küçük Fernando(Gomez) Oldu

FORTİS TÜRKİYE KUPASI C-GRUBU 4.MAÇ

Grubun Son Maçında Bir Anlamda Liderlik Maçını Belirleyecek Olması Nedeniyle Önem Arz Eden Bir Maçtı Maça Tartışmasız Bizden İyide Lafı Az Kalır Çok Çok İyi Bir Takım Karşısında Biraz Sönük Başlasakda Bizde Elimizden Gelenin Fazlasını Mücadelemizle Ortaya Koyduk Kırmızı Karttan Sonra Kalan Dakikalar Pres Kursakta Son Anlarda Karşılıklı Çok Net Bi Kaç Pozisyon Hediye Edildi İki Takımca Rakip Gsda Olsa Oynadığımız Her Alanda Baskı Kurduğumuz Gs Karşısında Puan Aldığımız İçin Mutluyum Böylece Gurubu Gs ile Beraber Yenilgisiz Lider Olarak Tamamlayıp 2.Olarak Çeyrek Finale Çıkıyoruz
    Maçın Oyuncusu Kaçırdığı 2 Net Gole Rağmen Gs'den Yaser Yıldız Oluyor

FORTİS TÜRKİYE KUPASI C-GRUBUNDA SON DURUM

BANK ASYA 19.HAFTA

Bize Gol Atan Takımların Bizden Daha Çok Çekeceği Var Dahada Başka Bişey Demiyorum
    Maça Hızlı Başlayan Ordu Ama Sakin Duran Atın Çiftesi Fena Olur Deyişini Bir Kez Daha Gösterdik Yalnız Fabiona Maçı Hafif Sakatlıkla Bitirsede Özgürcanıda 4 Hafta Sakatlamaları Biraz Tadımı Kaçırdı Allahından Bul Ordu

Maçın Adamı İlk Devre Boyunca Ne Olduğu Belli Olmayan Cezasını Tamamlayan Okan Koç Sahalara Fırtına Gibi Döndü

FORTİS TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL İLK MAÇLARI

Şansımızın Yanımızda Olduğu Bir Maçta Biraz Daha Dayanabilseydik Bu Ballı Karşılaşmadan Yenilmeden Ayrılacaktık Kadıköyden Ama Olmadı Fark Yemediğimiz İçin Ayrıca Mutluyum 60dk 10 Kişiyle Böyle Bir Takıma Karşı Böyle Bir Mağlubiyet Çok Büyük Şansımıza Umarım Her Zaman Yanımızda Olur Bu Şans
    Maçın Oyuncusu Kritik Top Kapmalarıyla Büyük Fernando(Almeida) Oldu Tebrikler

BANK ASYA 20.HAFTA

Deplasmanda Yenemediğimiz Rakibimiz Karşısında Zorlansakta Son Sözü Yeniden Forma Şansı Verdiğimiz Fabiona Söylerekten Rakibin Tüm Umutlarını Söndürüyor Zorlandığımız Karşılaşmada Kazandığımız İçin Ne Mutlu Bana
    Maçın Oyuncusu Sağbekimizdeki Bindirmeleriyle Atağa Destek Veren Tecrübeli Oyuncumuz Leven Demiray Oldu

FORTİS TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL RÖNANŞ MAÇI

Sakarya Atatürk Stadının Çimlerinden Kimler Geldi Kimler Geçti Fenerbahçe'yi Oynatmadığımız Bir Maçta Adeta Göz Zevkine Hitap Eden Bir Maçla Futbol Dersi Verdik Desek Yalan Olmaz Fenerbahçeye Sahaya Gömdüğümüz Karşılaşmada Uzatmaya Götürdüğümüz Maçta Klas Golcümüz Feneri Boş Geçmeyerek Şimdiden Tavan Yapmış Olmalı Sıradaki Büyük Gelsin Hiç Farketmez

Fenerbahçenin Bizim Karşımızda Ne Kadar Aciz Duruma Düştüğünün En Büyük Kanıtı

Maçın Oyuncusu Kesmeleriyle ve Atakları Yönlendirmesiyle Büyük Fernando Oldu:icon_wink

Kupada Toplu Sonuçlar ve Yarı Finalistler

BANK ASYA 21.HAFTA

Çok Zorlandığımız Karşılaşmaların Birinde Geleceğine Çok Güvendiğim Alper Yine Beni Mahçup Etmeyerek Kritik Gollerine Yenisini Ekliyor Diyarbakır Deplasmanından Çok Önemli Bir Puanla Dönüyoruz
    Rakiplere Çok Nadir Kaptırdığımız Ünvanda Maçın Adamı Diyarbakırdan Emrah Bozkurt Oluyor

BANK ASYA 22.HAFTA

Maçın Adamı Biraz Aradan Sonra Tekrar Fabigol

BANK ASYA 23.HAFTA

Maçın Oyuncusu Form Tutan Okan Koç

BANK ASYA 24.HAFTA

Maçın Kahramanı Sağbekin Alternatifsiz Oyuncusu Levent Demiray Kutluyoruz

BANK ASYA 25.HAFTA

Maçın Adamı Yine Bir Rakibe Adanananın 10 Numarası Herşeyi Emrah Bedir

Ligin Sonu Göründükçe Heyecan İyice Kızışıyor Son 9 Haftaya Girilirken Terfi Mücadelesi ve Düşmeme Mücadelesi Kıran Kırana Çekişmeli Geçiyor Bu Arada Son 9 Hafta Kala Playoffu Garantiledik Ancak Gözümüzde Şampiyonluk Var
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Evet Arkadaşlar Yorumlarınızı Esirgemeyin Desteklerinizi Bekliyorum
    Last edited by BaGa TaRKaN : 24.Eylül.2009 at 09:22 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Vay be. Ne diyeyim ben sana, bu nasıl bir performanstır. GS-FB maçlarındaki performans müthiş. Birde bu takım Süperlige çıkınca neler olacak acaba. Bank Asya maçlarında aldığın sonuçları değerlendirmeye almıyorum, Sakarya iyi takım o lige göre. Ama kupa maçları, hele ki Süperlig takımlarından oluşan bir grupta muhteşem.

Sen hep bizi pohpohluyorsun ama kaç kariyer ve turnuvadır yaptıklarınla asıl bizim senden birşeyler kapmamız gerektiğini fazlasıyla gösterdin. Ben daha elindeki kısıtlı kadrolarla senin yaptıklarını yapan başkasını görmedim bunca senedir Fm serilerinde. Zaten ilk hayranlığım Kırıkkale kariyerinde başlamıştı. Son derece sıradan bir anadolu takımını tek bir üst düzey Fm oyuncusu olmadan, Bülent Akın gibi bir oyuncunun liderliğinde şampiyonluğa oynatman, kupadaki ve Avrupa maçlarındaki başarın her babayiğidin harcı değildi. Filistin milli takımı senin bu işi aştığını iyice tescilliyordu. Ardından TSI Challenge ortak turnuva kariyerinde gene kadro olarak senden üstün birçok takımı nasıl geride bıraktığını da gördük.

Diyorum ya, bizi pohpohluyorsun ama biz anca kadromuzu istediğimiz düzeye getirdikten sonra birşeyler yapmaya başlıyoruz (kendi adıma konuşuyorum). Ama sen şimdi Sakarya ile Süperlige çık, hiç transfer yapma gene ilk 6 içinde bitirirsin eminim. Asıl başarı budur. Helal olsun, başka ne diyebilirim
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Harikasın Mehmet abi.Özellikle Türkiye Kupası grubundan çıkman ve Fenerbahçe'yi elemen zaten yapabileceğin en büyük işlerdi bence.Kaan abi gibi efsane olma yolundasın Ligde ise bildiğimiz gibi mükemmel gidiyorsun.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Abi sen hala bank asyada mısın ya.
    Kovalıycam seni sakarya yollarında
    Çok yavaşsın çok yakıştıramadım

FORTİS TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL İLK MAÇI

Kupada Son Viraja Girdiğimiz Maçta Hakem Saolsun Fenerbahçe Maçında Olduğu Gibi Yine Oynatmadı Bizi Böylesine Yine Eksik Oynadığımız Maçta Kalemiz Abluka Altına Alındı Böyle Oyuna Böyle Mücadele Fark Olmadığı İçin Şanslıyız
    Maçın Oyuncusu Yaşlı Prens Yusuf Şimşek

BANK ASYA 26.HAFTA

Kümede Kalma Savaşı Veren Kartalspor Önünde Bir Türlü Bulduğumuz Pozisyonları Değerlendiremedik İlk Yarının Son Saniyelerinde Penaltı Golüyle Soyunma Odasına Soğuk Duş Etkisiyle Gittik Buna Rağmen Oyunun Hakimi Olan Taraf Bizdik Gol İçin Sürekli Yüklendiğimiz Dakikalarda Fabigol Şeytanın Bacağını Kırmasıyla Biraz Rahatladık Kalan Dakikalarda Yine Pozisyonları Değerlendiremeyince Artık Herkes Maçın Bu Skorla Biteceğini Düşündüğü Anda Savunmamızın Bel Kemiği Serkan Galibiyet Golüyle Taraftarlarımızı Kendinden Geçirdi
    Maçın Adamı Tabiki Serkan Oluyor

BANK ASYA 27.HAFTA

Zirve Takipçilerimizden Olan Ligin Güçlü Takımlarından Kasımpaşa İle Çok Rahat Oynadığımız Maçın Ardından Fabiano ve Özgürcanın Usta Bitiricilikleriyle Farkımızı Belli Ettik Büyük Maçların Takımı Olduğumuzu Bir Kez Daha Gösterdik Herkese Bu Sonuçla Ligin Bitimine 7 Hafta Kala Ligde En Az Playofflara Kalmayı Garantiledik Darısı Şampiyonluğumuzu İlan Etmeye
    Maçın Kahramanı Kralımız Herşeyimiz Fabigol Tabiki

BANK ASYA 28.HAFTA

Hey hey, Efeler Hey Hey, Yinede Hey Hey
    Benden Selam Olsun Bolu Beyine, Hey Hey Bolu Beyine
    Çıkıp Şu Dağlara Yaslanmalıdır, Hey Hey Yaslanmalıdır
    Ok Gıcırtısından Kalkan Sesinden, Hey Hey, Kalkan Sesinden
    Dağlar Seda Verip Seslenmelidir, Seslenmelidir.
    DUY SESİMİ BOLU BEYİ

Bolunun Defterini Düren Levent Demiray'a Tebrikler

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Ligde zaten şampiyonluk çok yakın.Beşiktaş maçının rövanşını merak ediyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Takımda 4 oyuncu ile kaleci dışında herkes gol atmış. Güzel bir istatistik

Baba Hamdi'ye katılıyorum, 1 uzun forvetin büyük katkısı oluyor. Ali Küçik'i kapabilirsen süper olur, sağ açıkta oynayabiliyor aynı zamanda. Hem havadan iyi, hem top saklayabiliyor, hemde top sürebiliyor.
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Beklemedeyiz, özellikle transferleri..

BANK ASYA 2008-2009 GOL KRALI FABİGOL

BANK ASYA 2008-2009 SEZONA DAMGASINI VURAN YILIN OYUNCULARI

KRAL'A SAYGILAR

SEZONUN SÜPER GENÇLERİ SAMSUNDAN

AMA SAMSUN'UN DÜŞMESİDE İŞİN İLGİNÇ BOYUTU

YILIN TEKNİK DİREKTÖRÜ

Bi ÖDÜL GÖRDÜM SANKİ EVET GÖRDÜM GÖRDÜM

RÜYA TAKIM

Levent'in Açıkçası Böyle Oynayacağını Düşünmemiştim Gönlümdeki 2.Bülent Akın'da Levent Demiray Olacak Bu Adamı Kariyerimin Boyunca Dikkatle Takip Edin Çok Önemli İşler Başardığını Göreceksiniz
    O BİR KRAL O BİR EFSANE YORUM SİZ TARAFTARLARIN

TARAFTARLARIN GÖNLÜNDEKİ 11 TAKTİĞİMİZİ BİLE BENİMSEMİŞLER

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Abi transferleri bekliyoruz, daha önce benim konuya transferlere yorum bekliyoruz..

TURKCELL 2008-2009 SEZONU PUAN DURUMU ŞAMPİYON GALATASARAY

Özellikle Oğuzcuğumun Görmesini İstiyorum

ŞAMPİYONLAR ŞAMPİYONU REAL MADRİD

AVRUPANIN 2 NUMARALI KUPASINI BERLUSCONİ VE TALEBELERİNİN

ANA KULÜBÜMÜZ GS FİNALİST TAKIMA ELENMESİ AYRI BİR TESELLİ

ALMANYANIN SÖZ SAHİBİ RUMENİNGE

COTBUSS PLAYOFF FİNALİNDE 2.LİG RAKİBİNİ YENEREK LİGDE KALMAYI BAŞARDI

ALMANYA KUPASI FİNALDE ZAYIF RAKİBİNİ YENEN DİEGO VE MESUTLU BREMEN TAKIMIN OLDU

FRANSADA LYON HEGOMONYASI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

FRANSA KUPASININ FİNALİNDE MEVLÜTLÜ SOCHAUX LİLLE KAYBEDEREK KUPADA 2.OLUYOR

FRANSA LİG KUPASINDA LİLLE BU SEFER MONACOYA YENİLEREK KUPADA 2.OLUYOR

İTALYADA İNTERİN EĞEMENLİĞİNE BAŞKENTİN TAKIMI ROMA SON VERİYOR

İlginç Bir Nokta Oyunlarımda Şuana Kadar İnter Ligde Şampiyon Olamadı Hiç

İTALYA KUPASINDA SEZONU DUBLE YAPARAK KAPATAN ROMANIN KEYFİNE DİYECEK YOK

LA LİGA SON ZAMANLARIN EN İYİ ŞAMPİYONLUK YARIŞLARINA SAHNE OLDU

EL CLASSİCONUN GALİBİ DÜZENLİ FUTBOLUYLA TARTIŞMASIZ BARÇA

İSPANYANIN DUBLESİDE BARÇADAN

ADADA FUTBOLUN GALİBİ PARA OLUYOR

Premier Ligin En Mütevazi Takımlarından Aston Villanın Düşmesi İlginç

FA CUPTA L'POOL SEZONU BOŞ GEÇMEYEREK TARAFTARLARINI SEVİNDİRİYOR

SEZONU BOŞ GEÇMEYEN DİĞER TAKIMSA GENÇLERİYLE ARSENAL OLUYOR

Lig Kupasının En Büyük Sürprizlerinden Alt Lig Takımının L'poolu Elemesi

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Kadroya Bosman Olarak Kattığımız önemli Oyuncular Ve Yeni Sezon Beklentileri Ve Bütçeleriyle Beraber Yeni Transferler Ilerleyen Saatlerde Yayınlanacaktır
    Yorumlarınızı Eksik Etmeyin Lütfen
    Last edited by BaGa TaRKaN : 29.Eylül.2009 at 01:14 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Abi özellikle oğuzcuğumun görmesini istiyorum diyince biran ben sandım ss'i görünce anladım.. Hala bekliyorum abi transferleri..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Hani nerde abi sırf taraftarı uyutuyorsun ya

2008-2009 PROFESYONEL LİGLERİN TESCİLİ ŞU ŞEKİLDE YAPILDI

YENİ SEZON ANA HEDEFİMİZ YÖNETİM LİGDE KALMAMIZI İSTERKEN BİZ LİGİ ORTA SIRALARDA BİTİRME SÖZÜ VERDİK BU DOĞRULTUDA GELİRLERİMİZİN ARTMASIYLA HATIRI SAYILIR BİR KAYNAK VE MAAŞ BÜTÇESİYLE YÖNETİMDE BİZE DESTEK OLDU

2009-2010 FİKSTÜRÜNÜNDE ÇEKİLMESİYLE İLK 3 HAFTAKİ MAÇ PROGRAMIMIZ ŞU ŞEKİLDE

Bütçemizinde Belli Olmasıyla Kontratı Biten Aşagıdaki Oyuncularıda Takımımıza Katarak İddaalı Bir Takım Oluşturduk

TRANSFER ŞOV BAŞLIYOR

Öncelikle Takıma Çok Büyük Tecrübe Katacak Süper Ligin Demirbaşlarından EL SAKA ve Ümit Bozkurt Takımımıza Katılmışlardır

Yine Yılların Tecrübesi ve Profesyonelliğiyle Süperligin En İstikrarlı Oyuncularından Cihan Haspolatlı ile Eski Öğrencimiz Fatih Ceylan Takımımıza Katılmışlardır

Ankaragücünün İki Genç Yıldızı Abdullah El Yasa Süme ve İlkem Özkaynakta Kulübümüzü Tercih Ederek Formasını Terletecektir Hayırlı Olsun Camiamıza

VE VE VE ASIL BOMBA TRANSFERİMİZİ PATLATIYORUZ

BU TRANFERLER GÜNDEMİ DEĞİŞTİRİR

Fenerbahçenin Yeni Sözleşme Teklifine Bir Türlü Yanaşmayan ve Sakarsporunda Tüm İmkanlarını Kullanarak Ön Liberosunu Sağlama Almak İstemesi Bu Transferin Gerçekleşmesini Sağladı Evet Selçuk Şahin Artık Sakaryaspor İçin Oynayacaktır Hayırlı Olsun Tüm Camiamıza

VE VE SİVASSPORUN PARLAYAN YILDIZI YETENEĞİYLE HERKESİN DİKKATİNİ ÇEKEN TÜRKİYENİN EN İYİ SAĞBEK OYUNCULARINDAN ABDURRAHMAN DERELİDE ARTIK SAKARYASPOR İÇİN OYNACAKTIR KENDİSİNE BAŞARILAR DİLERİZ

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Abicim son transfer müthiş, yabancı transferleri bekliyoruz..

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Kardeşim tamda beklediğim tarz oyuncuları almış orta sıralar diye alçak gönüllülük yapmışsın gibime geliyor He bide en az 2 bomba transfer daha gelecek hissediyorum
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bu transferler seni kümeye götürür abi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Abi ne oldu kümeye düştünde koymuon mu ssleri

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

İyi transferler yapmışsın abi ama yabancı oyuncu almadınmı?

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Abi transferlerin süper ligte iyi yerlerde bitirecek güçtesinBu arada yönetim nasıl verdi o bütçeyi yaw
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Haygary View Post
    Abi ne oldu kümeye düştünde koymuon mu ssleri
    İsmail ligin başında nasıl küme düşcek Ankaragücü ile mi birleşti
    Last edited by KaRaBükLü KraL : 01.Ekim.2009 at 23:04 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Hadi abicim kariyeri bekliyorum soluksuz takip edicemm

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

İsmail ligin başında nasıl küme düşcek Ankaragücü ile mi birleşti
    hocam finansı batmıştır -20 puanla kümeye yollamışlardır mehmet abiyi

sakary Ali Misafir