1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Work Permit

Default Work Permit

2009 a kadar Work Permiti reddedilen oyuncuları alamıyorduk, kulübünde kalıyordu.. Şimdi ise baktım oyuncu bana geldi heralde Wp si kabul edildi diye aldım bunları adamları maçlarda oynatamıyorum 3 adam aldım para gitti ya.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Pilot Külübe kiralık yollayıp izin almanlarını bekle..

O kulübe gittikleri anda Work Permit olayı kalkıyor mu? Kalkıyorsa o oyuncuyu geri nasıl getirebilirim

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Hayır kalmıyorda orda oynayıp Milli takım'da yeterli sayıda forma giyerse kalkıyor..

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Belçika'dan Bir Pilot Takım Bulursan Oyuncu'yu 3 Sene Orada Kiralık Oynatırsan Direk Avrupa Birliği Ülkesi Oyuncusu Statüsüne Geçiyor.Bence Çok Güzel Bir Özellik Olmuş.Bazı Genç Yetenekleri Alamıyorduk.Şimdi Alıp 3 Sene Pilot Takım'a Gönderip Sonra İstediğimiz Gibi Değerlendirebiliriz.Hem 3 Sene Boyunca Tecrübe Kazanır,Maçlarda Oynar Hemde Vatandaşlık Kazanır...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ya genç değilse ne yapıcaksın Bende bir kere böyle olmuştu.. Ben de pilot kulübe yolladım ama canım sıkıldı.. Adam orda 3 sene oynarsa ben onu ne yapayım.. Ben şimdiki ihtiyacım için almıştım... Ahhh ahh Gözlemcinin sözünü dinlemedim
    Sentugo.

Aynen ya gitti paralar gitti. ben 28 yaşında adam aldım diyelim 31 de mi geri alcam kalsın

Mesaj Yetkileri