1 ile 3 arası toplam 3 sonuç

Konu: Rene Krhin | Mc | 19

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Rene Krhin | Mc | 19

Adı : Rene Krhin

Mevki : Mc (Dmc)

Oynadığı Takım : Inter u20

Fiyat : 1.8 Milyon $ (1M$ civarı veriyorlar)

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : First touch, Passing, Technique, Creativity, Positioning Determination

Eğer takımınıza geliyorsa sakın kaçırmayın.Çok iyi gelişiyor.Orta sahada çift yönlü oynayabilen genç bir yetenek.Kesinlikle öneririm...

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    11

Oyun başı almayıp daha sonra pişman olan arkadaşlar bir yana hala alma imkanı olan arkadaşlar için 2. sezondaki profilini koyuyorum.Sezon başı 1.5M$a kadronuza katabiliyosunuz.Şuan aldığım fiyatın nerdeyse 6.5 katı değeri var. Henüz yaşı 20 ve daha da gelişicekGenelde oyuna sonradan soktuğum için ortalaması pek iyi deil, aldanmayın

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ben beğenmedim Fenerbahçe'ye yedek olarak bile almam bu oyuncuyu mc özellikleri yüksek desen top sürmesi berbat dm özellikleri desen tackling marking özellikleri berbat

Mesaj Yetkileri