1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Jesus Datolo | Aml | 25

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Jesus Datolo | Aml | 25

Adı : Jesus Alberto Datolo

Mevki : Aml (Ml-Mc-Amc)

Oynadığı Takım : Napoli

Fiyat : 5.5 Milyon $

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : Crossing, First Touch, Passing, Technique, Pace

Benim hiçbir oyunumda Napoli'de tutunamıyor nedense.Ve 2. 3. sezonda falan çok ucuz fiyata satıyorlar.Orta düzey takımların her türlü Ribery si olur. Yalnız çok gelişmiyor bilginiz olsun...

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Gerçekte süper oyuncu artı gelişmesine gerek yok zaten profili yeterli hatta iyi

Nesil
    2006
    Yer
    11

Gelişmediğini bildiğim için, bu konuda beklentiye girilmemesi açısından söyledim. Ne demek dostum ya gelişmesine gerek yokNiye daha iyi olmasınki

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

maradona'nın vazgeçilmezi. dünya kupası'nda izleyeceğiz. bir kere izlemiştim. brezilya'ya uzaktan müthiş bir füze atmıştı. izlediğim kadarıyla birden parlaması dışında oyunda varlığıyla yokluğu belli değil. göreceğiz bakalım...
    Last edited by Lim10 : 19.Mayıs.2010 at 22:42 Reason: kelimelerimize biraz daha dikkat.

Nesil
    2006
    Yer
    KARSIYAKA

Maradona' nın Napoli' ye onca Arjantin li arasında önerdiği tek isim iyi futbolcu ama her maçta aynı performansı sergileyemiyor basitçe 5 maç yatar bir maç oynar

Mesaj Yetkileri