1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: David Alaba | Mc | 17

Nesil
    2006
    Yer
    11

Default David Alaba | Mc | 17

Adı : David Alaba

Mevki : Mc ( Ml )

Oynadığı Takım : FC Bayern

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : Passing, Technique, Determination

Bence harika bir yetenekİlerleyen yıllardaki profilini görmedim açıkçası.Ama Kroos gibi Alaba'nında iyi geliştiğini düşünüyorum ki 17 yaşında böyle bi profile sahip olan bi oyuncunun 25inde vasat bi oyuncu olması saçmalık olur aksi taktirde.Almanya bu çocuğu nasıl olmuşta Alman vatandaşı yapmamış derseniz, enteresan Avusturya haricinde 2 vatandaşlığı daha var.Yoksa kaçırırlarmıydı

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Bugün kadroma kattım.Ben sunucaktım fakat listede gördüm.İlerleyen yıllarda müthiş olacağına hiç şüphem yok.Zinedine Zidane gözlemcim olarak;

Dediği an bende tereddütsüz Bayern'e teklif götürdüm.İlerleyen yıllardaki gelişimini ss olarak atarım çok sürmez.

Nesil
    2007
    Yer
    Samsun

10.2 de ki gelişimi.

Sezon ortasında aldığım için Cem Sultan'ı Alaba'yı falan pilot kulüplere kiraya verdim.Sergio Ramos'ta bu davranışımı çok takdir etti.

Nesil
    2008
    Yer
    FENERBAHÇE FACE PACK

alın oynatmayın 2-3 sene sonra satın degerinin kaç katına gidio

Nesil
    2007
    Yer
    34

adam edene kadar çok zorlanılır
    Tırtılın : " Dünyanın sonu " dediğine ,
    Usta : " Kelebek " der ..

bayern munihle oynarken cogu zaman kurtaricim oldu.. bu adam cok gol atti sol acik oynattigimda.. tavsiye ederim..

Mesaj Yetkileri