1 ile 3 arası toplam 3 sonuç

Konu: Gustav Svensson | Mc | 22

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Gustav Svensson | Mc | 22

Adı : Gustav Svensson

Mevki : Mc (Dmc)

Oynadığı Takım : Göteborg

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : Heading, Tackling, Anticipation, Concentration, Positioning, Work rate, Strenght

Tam bir çapa.Benim için ön libero budur, varsın teknik olmasın, odun olsun Fark edermi, önemli olan top kapması.Playmaker rolü vermezseniz ve kısa pas oynatırsanız, tutupta oyun kuracak değilya, bence müthiş işler çıkarır.Dmc de Anchor, Mcde de Ball winning en iyi gidecek roller bence.Şiddetle öneririm bu çocuğu...

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    11

Paylaştığım oyuncuları fikir sahibi olabilmeniz açısından, elimden geldiğince deneyip, oynatıyorum arkadaşlar.Bu adamı şiddetle önermiştim, yüzümü kara çıkarmadı"MC-Ball winning" olarak kullandım, harika bi sezon geçirdi...

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

sağlam bir oyuncuya benziyor teşekkürler paylaşım için

Mesaj Yetkileri