1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: UnabLe To Connect To Sever Hatası..

Unhappy UnabLe To Connect To Sever Hatası..

UnabLe To Connect To Sever Hatası..
    ÖnceLikLe merhaba,

Benim bir sorunum var. Çok araştırmama rağmen bir sonuç buLamadım burada yardım istemekte buLdum çareyi.

ArkadaşımLa onLine fm oynamak istedik, herşeyi yaptık oynadık bir gün ama ertesi gün oLdu giremiyoruz . Sunucu oLarak çaLış işaretLi, hamachi tamam, herşey tam dünkü gibi fakat aşağıdaki hatayı veriyor. Dün hiç bişey yoktu bugun hata veriyor. Çözümünü biLen varsa yardımcı oLabiLirmi ?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Virüs programı kullanıyormusunuz?
    Aktifmi virüs programınız bu işlemi yaparken.

Güvenlik Duvarı ve Virüs Programları Engelleyebilir. Versiyon Farkları Engelleyebilir. Bunlara Dikkat Edip Tekrar Deneyin

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

Ilaveten ayarlar kismindan networke girip run as server kutucugunu isaretleyin (oyunu kuran kisi bunu yapmali mutlaka).

BiLiyorum. Yukarda tavsiye ettiğiniz herşeyi uyguLadık. Ben biLgisayarcıyım, yani biLmeyen birisi değiLim. Daha öncede cok onLine oynadım ama böyLe bi sorunLa iLk defa 2010 da karsıLasıyorum. Virüs programLarı ve güvenLik duvarLarı her 2 pc' nin de kapaLı, Sunucu işaretLi hamachi tamam. Ama haLa aynı sorun :S

Şu SSin Tamamını Bir Alabilirmiyim. Resmi Hiç Kestin mi? Sanki Bu SSde Birşeyler Eksik Eğer Tam Haliyse Bu. Arka Plan Temasından yada Türkçe Yamadan da Kaynaklanabilir. Online FMe Giriş Ekranı Böyle Değil Eksiklik Var

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

Hamachi'den arkadaşının IP adresine bak. Oyuna o adresden bağlanmayı dene. Eğer sunucu sensen dedikleri mi o yapsın.

Quote Originally Posted by nouma16 View Post
    Hamachi'den arkadaşının IP adresine bak. Oyuna o adresden bağlanmayı dene. Eğer sunucu sensen dedikleri mi o yapsın.
    Onuda denedik. Ayrı ayrı ağ oLuştrduk her türLü denedik oLmadı. Dün gece girdik bugun sabah yine giremiyoruz ya bu nasıL birşey böyLe

Bende de bu sorun vardı. Herşeyi yaptım olmadı oyunu tekrar yükledim olmadı. En sonunda Windows'u yeniden kurdum oldu. Sorunsuz oynuyorum şuan.

Mesaj Yetkileri