1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Luca Tremolada |AM R/L| 17

Nesil
    2006
    Yer
    Ýzmir

Default Luca Tremolada |AM R/L| 17

Adı : Luca Tremolada

Kulüp : Inter

Oynadığı Mevki : Am R/L

Değer : 3 milyon euroya kadronuza katabilirsiniz ama interden ayırmak zor olabiliyor

Önemli Özellikleri : Flair,Dribbling,Composure,Technique

Henüz 17 yaşında fakat 3 sene içinde gelişip sağ kanatta inside forward pozisyonunda mükemmel oynuyor.Hemde sol ayaklı.Alıp denemenizi hatta geliştirmenizi tavsiye ederim,sağ kanatta inside forward olarak oynayacak sol ayaklı adam kıtlığında ilaç gibi biri...

Last edited by Lim10 : 03.Temmuz.2010 at 21:56

Nesil
    2006
    Yer
    11

Geçen seride Celtic kariyerime almıştım bedavaya.O kadar iyi bir performans göstermişti ki geçen seriden hala unutamadığım oyunculardan biri.Bu sene hiç denemedim wingerli oynamadığım için.Şuan oyuna bakma gibi bir ihtimalim yok ama İnter altyapısından yetişme bir oyuncu diye hatırlıyorum.Yoksa gerçekte Genoa'ya mı geçti?Şu yaşında bile çok iyi özelliklere sahip.Önümüzdeki yıllarda İtalya'da adından çokca söz ettirirse şaşırmam.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Gözlemcilerim önerip duruyor deneyelim bakalım .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    Ýzmir

Lim10 yazmayı unuttuğum için özür dilerim,ben genoada oynuyorum oyuncu hala interde.Özür dilerim bu hata için

Nesil
    2006
    Yer
    11

Önemli değl.Hemen hallederim.Bu arada istatistiki bilgilerini ve geçmişinide koyarsan almayı düşünen arkadaşlara daha iyi referans olur.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

FM 09 da wonderkiddi bu seridede iyi bir oyuncu

Nesil
    2006
    Yer
    Ýzmir

Eski oyunlarımda keşfetmiş bu adamı şimdi yeni aldım ondan dolayı geçmişi ve istatistikleri hakkında net bişey diyemem.Ki sürekli gelişen bir oyuncu kendisine ara ara şans veriyorum,oyunda ilerledikçe etkisi daha net ortaya çıkacaktır.Keşke eski oyunlarımın saveleri dursa da oradaki istatistiklerini gösterebilsem,oralarda bayağı etkili istatistikleri vardı

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Aldım bu oyuncuyu Parma'ya. Ama çok dikkat çekmedi. Livorno'ya kiraladım 1 sezon.

Mesaj Yetkileri