1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: Array Access Out Of Bouns Nedir?

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Default Array Access Out Of Bouns Nedir?

Array Access Out Of Bouns
    Bu Cümleye İyi Bakın Ne Kadar Anlamlı ve Çekici Değil mi? İşte Bu Hata Benim Başımı Yedi..
    Bu Hatanın Çözümü Resmi Değil Ama...

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
    Türkçesi:
    Dizin Erişiminden Bahsediyor.
    Açıklama:
    Yani Kullandığınız Oyunun Dosyaları,Veritabanının Dosyaları vs. Herhangi Bir Dosyaları Ek******.Bunlara Ulaşamıyor.
    Mesela Haziran 19'dan Sonrası Gelmez.Neden Çünkü Devamı Yok..

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Default 19 June/Haziran 2010'u Geçenler... Array Acces Out Of Bounds [Dipnot:Admin İzniyle]

FM 2010'da

Bakıyorum Çoğunuzda TR Yama Var.3.Lig Var.Transfer Güncellemeleri Var. Ama Sizler 5 Sezon 6. Seozn Oynuyorsunuz. Ben 19 Haziran 2010'u Geçemiyorum...

Daha Sonra Ne Yaparsan Yap Hata Verip Kapanıyor.

Bu İşi Çözen Yok mu? Format,Güncellemeler,Oyun Kaldırma/Yükleme vs. herşeyi yaptım yok! Tatile de Gidince Çıkıyor.

Türkçe Yama Yok,Eklenti Yok.Sadece Kayıtlı Oyunum ve Yeni Oyunlarım Var.

Lütfen Konumu İyice Anlamadan Kilitlemeyiniz.Adminlerden Birine İlettim.Tekrar Açabileceğimizi Söyledi...
    Last edited by EmReLie : 12.Ağustos.2010 at 02:55

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Merhaba
    Oyunu kaldırın ve kurun hallolacaktır.Grafik eklentilerini de kaldırın çözülecektir.
    İyi geceler.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by Ahmet Göktaş View Post
    Merhaba
    Oyunu kaldırın ve kurun hallolacaktır.Grafik eklentilerini de kaldırın çözülecektir.
    İyi geceler.

Ya Özür Diliyorum.Sabahtan Beri Yanlış Anlaşılmalar İle Üzülüyorum.Bakın Orada Yazıyor Kaldırdım,Yükledim,Sildim,Çıkardım,Format Attım,İngilizce Oynuyorum.Logo,Eklenti Yok.Hata Dosyasını Sildim herşeyi ypatım.

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

O günden önce tatiile gitmeyi denedinmi?

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by DaveJones View Post
    O günden önce tatiile gitmeyi denedinmi?
    OO Herşeyi Yaptım.

Çözümü için ne yapmamız gerek onu anlamadım üstad ?

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by Smyrnian1925 View Post
    Çözümü için ne yapmamız gerek onu anlamadım üstad ?
    belki aranızda çözen vardır.

Oyunun Versiyonu İlk Çıktığı Gibimi Yani 10.0 mı Eğer Öyleyse 10.3 Versiyonunu Yükle

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Ekleme: Kayıtlı Oyunu Başka Arkadaşlara Verdim Onlarda 19/20 June(Haziran'ı) Geçemiyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by EmReLie View Post
    Ekleme: Kayıtlı Oyunu Başka Arkadaşlara Verdim Onlarda 19/20 June(Haziran'ı) Geçemiyor.
    Herhalde olmayacak. Olacağını mı sandım. Oynadığın kayıtlı oyunda problem var.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Default Kayıtlı Oyunumuz

Quote Originally Posted by Zekirdek View Post
    Herhalde olmayacak. Olacağını mı sandım. Oynadığın kayıtlı oyunda problem var.
    Ama Bütün Açtığım Kayıtlı Oyunlar Böyle.Hatta Buyrun Sizde Bakın!

Edit!
    Last edited by EmReLie : 15.Ağustos.2010 at 22:14

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

donanımsal bir problem olabilir. kullandığın işletim sistemi ve bölgesel ayarlardan olabilir. Para biriminden olabilir. Bu konuda bilgi verebilir misin
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Aynı sorun bende de var hiç bi şekilde çözemedim

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    donanımsal bir problem olabilir. kullandığın işletim sistemi ve bölgesel ayarlardan olabilir. Para biriminden olabilir. Bu konuda bilgi verebilir misin
    Xp Kullanıyorum.
    YTL & ABD $
    Bölgesel Derken Anlamadım.Ama Saat ve Zamanlama Pc de İstanbul...
    Last edited by EmReLie : 15.Ağustos.2010 at 21:30

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

cd de sorun olmasın çizik kopya falan?
    oyunu kaldır ve oyunla alakalı herşeyi kaldır gene kalan olur common cleaner ile temizle bilgisayarı yeniden başlat oyunu yeniden kur sadece 10.3 kur ingilizce olacak ne yapalım bakalım tutuyor mu bi dene(yeni oyunla)

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Bende bu sorun 2 gün önce ortaya çıktı bugün araştırıp okuduğum kadarı ile kesin bir çözüm yok.Fakat benim tahminim Hdd'den kaynaklanıyor.Hdd bozulmaya başladı benim sanrım dosyalar kayboluyor yada buna benzer bir problemden kaynaklanıyor.Benim için kesin çözüm yeni bir Hdd sanırım ...Ama yinede yardımcı olabiliecek biri varsa daha net şekilde sevinirim.Oyunu mu kaybetmek istemiyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

editörden düzeltmelerde oluyor ki arkadaş başka bir yerde söylemişti 20 haziranda neden olduğunu zira 20 haziran da yeni sezon başlayacak editörden değerler girilmediği yada yanlış girildiğinden o gün hata verip devam edemiyor.

oyunu kaldır sonra tüm dosyaları common cleaner ile temizle oyunu sıfırdan kur bakalım gene verecek mi bu hata+ sonradan ya bişey kurma yada kurduklarının sorunsuz olmasına dikkat et.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Quote Originally Posted by mehmetd View Post
    editörden düzeltmelerde oluyor ki arkadaş başka bir yerde söylemişti 20 haziranda neden olduğunu zira 20 haziran da yeni sezon başlayacak editörden değerler girilmediği yada yanlış girildiğinden o gün hata verip devam edemiyor.

oyunu kaldır sonra tüm dosyaları common cleaner ile temizle oyunu sıfırdan kur bakalım gene verecek mi bu hata+ sonradan ya bişey kurma yada kurduklarının sorunsuz olmasına dikkat et.
    Yardım için teşekkür ederim fakat şöyle birşey oldu.Ben fm 2010'u çıktığından beri bütün yama ve eklentileri ile 1 hafta öncesine kadar sorunsuz oynadım hiç bir problem olmadı.HDD uyarı vermeye başlayınca (donanımsal veriler kaybolmaya başladı) format attım böylelikle senin dediğin gibi herşey temilzlenmiş oldu Fm2010'u tekrar kurdum ve kayıtlı oyunumu içine atıp oynama devam ettim.Fakat 2 3 gün önce bu uyarıyı almaya başladım bence hdd'nin bozulmasıyla alakalı bir durum.Çünkü senin dediklerinide yaotım ve sonuç alamadım.Burdan şunu anlıyoruz benim hdd'yi değiştirmem lazım ...Değişikliği yaptıktan sonra sorunun devam edip etmediğini buraya yazıcam.Yardım için teşekkür ediyorum tekrar.

Mesaj Yetkileri