Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
7. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

1 14.29%
  • İyi

5 71.43%
  • Vasat

1 14.29%
  • Hayal kırıklığı

0 0%
1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Ognjen Vukojevic | Dm | 26

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Ognjen Vukojevic | Dm | 26

Adı Soyadı : Ognjen Vukojevic

Kulüp : Dinamo Kiev

Pozisyonu : Dm (Mc)

Profili geçen yıl ile neredeyse aynı.Tam bir Ball Winning Midfielder.

Last edited by Lim10 : 09.Kasım.2010 at 04:08

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Bu adam Box to box midfielder rolünde nasıl olur? Stamina ve n.fitness gayet iyi. Yeri geldiğinde uzaktan da gol yapabilir. Ceza sahası içinde topla bulusursa finishing ve composure da iyi yani..

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Bu adami yorumluyabilicek kadar macini izleyen varmi ? profili sisirmemi degilmi cok merak ediyorum

Nesil
    2006
    Yer
    11

Box to Box da oynar, Cenrtal Mid.-Defend de, Defensive Mid de hatta Anchor Man de bile oynar.Ama en iyi Ball Winning Midfielder oynar.Geçen sene oynatmıştım, çatır çatırda oynuyor.Bütün mevkidaşları gibi kart sıkıntısı yaşatabiliyor ara sıra.

@izmer96

Şişirme olmasa şimdiye kadar büyük bir lige transfer olmuş olurdu.Hadi diyelim Kiev'de 3. yılı, büyük klüplerin dikkatini çekmemiş olabilir henüz ama Milli maç sayısı 18 değil daha fazla olurdu eğer gerçekten bu kadar kaliteli olsaydı.Oyunda olan onlarca şişirme oyuncudan biri.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

6.50 nin altına inmez ama 7.00 den yukarıda da oynamaz bir sezon boyunca, çok üst düzey bir oyuncu değil özelliklerine kanmamak lazım. ama baklavanın gerisinde dm rolünde iyi oynar. ya da 4-3-3 ün orta üçlünün gerisinde, iyi iki hucuma dönük orta sahanın gerisinde oynar, ama çok fark yarabilecek bir oyuncu değil.

bı arkadasın dedıgı gıbı ukrayna ve rusya arastırmaları cok garıp cogu kez ukrayna ruslarla ne kupalar aldım hep abartı gelır bana oralar.

Mesaj Yetkileri