1 ile 21 arası toplam 21 sonuç

Konu: FM 2011 Dev Forma Paketi

1. Default FM 2011 Dev Forma Paketi

Daha önce 30 Ligi kapsayan bir forma paketi sunmuştum. Şimdi ise 70'den fazla ligi ve uluslar arası takımları kapsayan geniş bir forma paketi sunuyorum. Yine birçok kaynaktan derlediğim bu güzel paket oyununuza renk katacaktır. Boyut: 132 MB

Dosyaları Nereye Atacaksınız?
    • İndirdiğiniz Dev Forma Paketi - Havlayan Kirpi'den!.rar içindeki kits adlı klasörü,
    • Belgelerim > Sports Interactive > Football Manager 2011 > graphics > klasörüne çıkartın,
    • Eğer graphics klasörü yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz..

İndirme Linkleri (3 Ayrı Alternatif Mevcuttur!)
    RAR Şifresi: havlayankirpi.blogspot.com

Oyun içinden birkaç forma örneği;

Barcelona

Galatasaray

Litvanya Milli Takımı

Belarus Ligi - Naftan

Siena

Türkiye A Milli Takım

Daha fazla bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Teşekkür çalışma için.Keşke +70 çıkarıcağınızı dün söyleseydiniz diğerini indirmeseydik.Emeğinize sağlık

3. Default

Teşekkürler. Bende çıkarmayı düşünmüyorum ama oldu bir kere

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Teşekkürler süper paylaşım.

çalışması için app datada herhangi bir klasör silinecek mi?

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by cengavs View Post
    çalışması için app datada herhangi bir klasör silinecek mi?
    Ben yükledim. Bir şey silmem gerekmedi. Sorunsuz çalışıyor.

Quote Originally Posted by playeray View Post
    Ben yükledim. Bir şey silmem gerekmedi. Sorunsuz çalışıyor.
    sorundan öte fm ye giriyorum formalar olmuşmu diye bakmak için information diyorum oyun öylece kalıo uzun süre bekledim düzelmedi sorun ne olabilir acaba

8. Default

Kirpi'den Yeni Alternatif Linkler:

Uploading ile indir!

FileServe ile indir!

Rar Şifresi: havlayankirpi.blogspot.com

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

güzel çalışma. teşekkürler.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ben bunu indirdim. Kits klasörünü de belgelerimde denilen yere koydum. Ancak formalar oyunda gözükmüyor. Nedendir acaba?
    7

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by b7baris View Post
    Ben bunu indirdim. Kits klasörünü de belgelerimde denilen yere koydum. Ancak formalar oyunda gözükmüyor. Nedendir acaba?
    Cache dosyasını silip öyle bir dene.

C:\Users\xxx\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2010\cache
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Saike View Post
    Cache dosyasını silip öyle bir dene.

C:\Users\xxx\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2010\cache
    Sagol Şemsi, düzeldi.
    7

teşekkürler yalnız bende olmadı steamden oynuyorum oyunu acaba başka yeremi kopyalıcam

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Quote Originally Posted by cengavs View Post
    sorundan öte fm ye giriyorum formalar olmuşmu diye bakmak için information diyorum oyun öylece kalıo uzun süre bekledim düzelmedi sorun ne olabilir acaba
    Dosyada bir sıkıntı var sanırım.Aynı sorun benim ve kardeşimin bilgisayarında da oldu.Kits klasörünü silince herşey normale döndü.Yapımcı arkadaştan yardım istiyoruz bize bir çare lütfen.Aynı bölgede benimde bilgisayarım dondu yeni oyun açtım takım seçme ekranına geçerken yine dondu yani formaları görsel olarak gösteren ekranlara girmeden donup kalıyor oyun.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

judaklomen heryere yazdım senin blog'unada yazdım bir cevap ver bana.Hackermısın sen bozuk dosyayı veriyosun bize napıcaz nasıl olucak bu iş

16. Default

Quote Originally Posted by kasım akdemir View Post
    judaklomen heryere yazdım senin blog'unada yazdım bir cevap ver bana.Hackermısın sen bozuk dosyayı veriyosun bize napıcaz nasıl olucak bu iş
    Masaüstüne logos adlı bir klasör oluştur. Partları tek tek içine at. Hacker değilim biraz uğraşman iftira atana kadar yazdıklarımı okusan emin ol yapardın. Yine yapamassan tek link olanı indir.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Quote Originally Posted by judaklomen View Post
    Masaüstüne logos adlı bir klasör oluştur. Partları tek tek içine at. Hacker değilim biraz uğraşman iftira atana kadar yazdıklarımı okusan emin ol yapardın. Yine yapamassan tek link olanı indir.
    İftira attığım yok.Yıllardır fm oynuyorum ben neyi nereye atıcağımıda emin ol çok iyi biliyorum.Üst tarafta yazdıklarımı okusaydın bana laf dokunduracağına soruma cevap vermiş olurdun.senin kits dosyanı oyuna ekledikten sonra oyunun DONDUĞUNU söylüyorum ben.Buna odaklanırsan sevinirim.Bunu bir kaç kişi daha yaşamış sence ne olabilir diye sordum?Yine bu soruya odaklan lütfen.Ayrıca ben sorunu kendi YÖNTEMLERİMLE çözdüm ehh sende bu işi iyi biliyosun yhaa sende çöz bizde görelim.Kirpi işte illa dikenlerini çıkarıcak

Ayrıca logos klasörü değil Kits klasörü oluşturmak gerekir Kirpicim sen konuları karıştırmışsın.Logos klasörü logolar içindir formalar için değil.Pictures içinde kits klasörü açarız biz genelde formalar için Nasıl yapılacağını da anlatıyım istersen
    Last edited by kasım akdemir : 01.Aralık.2010 at 09:25 Reason: Ek yapalım yetmez bi ek daha yapalım

18. Default

Quote Originally Posted by kasım akdemir View Post
    İftira attığım yok.Yıllardır fm oynuyorum ben neyi nereye atıcağımıda emin ol çok iyi biliyorum.Üst tarafta yazdıklarımı okusaydın bana laf dokunduracağına soruma cevap vermiş olurdun.senin kits dosyanı oyuna ekledikten sonra oyunun DONDUĞUNU söylüyorum ben.Buna odaklanırsan sevinirim.Bunu bir kaç kişi daha yaşamış sence ne olabilir diye sordum?Yine bu soruya odaklan lütfen.Ayrıca ben sorunu kendi YÖNTEMLERİMLE çözdüm ehh sende bu işi iyi biliyosun yhaa sende çöz bizde görelim.Kirpi işte illa dikenlerini çıkarıcak

Ayrıca logos klasörü değil Kits klasörü oluşturmak gerekir Kirpicim sen konuları karıştırmışsın.Logos klasörü logolar içindir formalar için değil.Pictures içinde kits klasörü açarız biz genelde formalar için Nasıl yapılacağını da anlatıyım istersen
    Çözümünü anlatman benim değil, sorunu olan arkadaşların ihtiyacı anlatıp anlatmamak sana kalmış. Benim ve kullanan arkadaşların böyle bir sorunu olmamıştı. Belki başka bir paket ile çakışıyor olabilir dosyaların, ondan kaynaklanmış bir hata olabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Senin forma ve logo paketlerini kullanıyorum.Herhangi birşeyle çakışma olması mümkün deil.Bu arada logolarda bir acayiplik var 2010 dakilere hiç benzemiyor.Daha önce çok fazla görmediğim logolar var.Benim bilmediğim bir tarz olabilir yada ona benzer bişey.Neyse.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

logo paketi olarak senin vermiş olduğun paketi kullanıyordum formayıda öyle yapayım dedim ama bir arkadaşımda olan banada oldu information a bastımda oyun yanıt vermiyor oluyor ve öyle kalıyor.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Yaptım sonunda. Emeği geçenlere teşekkür ederim. 2 tane SI klasörü var. İkisine de atınca oldu.
    Last edited by AntareS : 25.Ocak.2011 at 20:17

Mesaj Yetkileri