1 ile 27 arası toplam 27 sonuç

Konu: Şubat'ta Gelen Kurtarıcı [ Beşiktaş - 11.1.0 ]

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Default Şubat'ta Gelen Kurtarıcı [ Beşiktaş - 11.1.0 ]

Quaresma ve Guti transferleriyle transfer şampiyonu olan Beşiktaş Avrupa Liglerindeki zayıf rakiplerini yenerek sezonu gollü açmıştı ve Bobo çok iyi bir performans sergiliyordu.
    Fakat lig başladığında durum değişti, Beşiktaş lige çok kötü başladı, Avrupa Ligi'nde ise 4. eleme turunda Dundee Utd.'ye yenilerek Avrupa'dan erken çekildi ve Fotomaç'a efsanevi bir manşet olanağı verdi(Beşiktaş Dundee'ye elendi).

Ligdeki kötü gidişat biraz düzelse de Beşiktaş gereksiz puan kayıpları yüzünden tam anlamıyla toparlanamadı. Ardından ilk yarının sonlarında durum kötüleşti. Bobo 4 ay sakatlandı. Nihat Schuster ile kavga ettiği için kadro dışı bırakıldı ve Schuster Nihat'ı kadro listesine bile almadı. Ardından takım disiplin olarak çöktü, Quaresma ve Hilbert ortamdan huzursuz oldukları için takımdan ayrılmayı düşündüklerini belirtti. Ferrari disiplinsizce hareketlerini arttırdığı için Schuster tarafından günah keçisi ilan edilip kadro dışı bırakıldı. Taraftar "Yeter Demirören Yeter" tezahuratlarına tekrar başladı.

Bazı sadık oyuncuların hırsı ve şansın da yardımı ile Beşiktaş bir süre durumu toparladı fakat İ.B.B'ye(belalımız) yenildikten sonra sabrı taşan Demirören 24 Şubat'ta Schuster'i kovdu. Yerine uygun bir teknik adam bulamayan Demirören Beşiktaş altyapısından yetişen fakat futbola kısa sürede veda eden ve pek tanınmayan bir ismi Beşiktaş'ın başına geçirme kararı aldı: Ozan Denizgünü.

Ozan Denizgünü Beşiktaş altyapısından çıkmış ve Daum'la şampiyon olunan 1994-95 sezonunda yedekten girip 7 maça çıkmıştır. Fakat sakatlıklar peşini bırakmamıştır. Türkiye ve Almanya'da 2. lig takımlarında bir süre oynadıktan sonra 27 yaşında futbolu bırakmıştır. Ardından Almanya'da özel bir okulda antrenörlük eğitimi alan Ozan Denizgünü 1 sene Türkiyemspor'un asistan menejerliğini yapmıştı.

Fakat Ozan Denizgünü'nün hiçbir teknik direktörlük deneyimi yoktu.
    Ozan Denizgünü'nün takımın başına geçtiği 24 Şubat'ta Beşiktaş Avrupa'da havlu atmış, ligde 6. sırada ve kupada da yarı finale yükselmişti. Kupada rakibi ise Fenerbahçe'yi sürpriz bir şekilde elemiş elemiş olan Kayseri Erciyesspor'du.

Başkanımız:

Yıldızlarımız

NOT: Oyuna Belarus liginin başladığı 24 Şubat gününde başlıyorum. Beşiktaş'ın başladığı sıra ve oyuncuların durumu böyle bir hikaye yaratma şansı vardı.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=92163
    Okudum ve kabul ediyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu,zevkli bir kariyer olur.
    So what?
    Saike

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

24 Şubat sabahında Ozan Denizgünü ilk basın toplantısını düzenledi:

Basın Toplantısı:

Özer Akman: Bir enkaz devraldınız, Beşiktaş'ta bir çok sorun var. Bunlarla başa çıkabileceğinizi düşünüyor musunuz?
    Ozan Denizgünü: Takımın bir enkaz halinde olduğunu düşünmüyorum, sadece oyuncuların kendine olan güveninin yerine gelmesi ve daha huzurlu bir ortamda çalışmaları gerektiğini düşünüyorum. Kadro kalitemiz oldukça yüksek bir seviyede.
    Can Terek: Taktiksel olarak nasıl bir yaklaşımda bulunmayı düşünüyorsunuz?
    Ozan Denizgünü: Takıma en uygun olan taktiği oynatacağım. Dizilim olarak 4-3-3 dizilimini düşünüyorum fakat maçtan maça veya maç içinde değişiklikler olacaktır.
    Ozan Özen: Peki takımdaki sorunlu oyuncularla nasıl ilgileneceksiniz?
    Ozan Denizgünü: Takımdaki her oyuncu bir 2. şans alacaktır. Kadro dışı bırakılan Ferrari tekrar takıma girecektir, kayıt edilmemiş Nihat ve Fink hakkında yapabilecek bir şeyim yok.
    Can Terek: Bu sene ligdeki beklentileriniz neler?
    Ozan Denizgünü: Ligde zirveden koptuk, hedefimiz bitirebileceğimiz kadar yüksekte bitirmek ve kupayı da alarak Avrupa Ligi'ne 1. sıradan gitmek. Ayrıca olabildiğince çok genç oyuncuyu takıma adapte etmek istiyorum, Cenk, İsmail ve Necip başta olmak üzere.
    Özer Akman: Peki uzun vadedeki planlarınız neler?
    Ozan Denizgünü: Teknik ve organize bir takım yaratmak, Beşiktaş altyapısından çıkan oyuncuların kadroda sayısının artması ve Avrupa'da başarıya ulaşmak. Ama bunları yapmak için öncelikle günü kurtarmam da gerekiyor.

Taktiksel Dizilim ve ideal ilk 11:

2. Taktiksel(ofansif) dizilim: 4-4-2(kanatlar amr ve aml)

3. Taktiksel(defansif) dizilim: 4-2-2-2(2 dmc ve 2 mc)

Bu taktikleri genellikle 2. yarılarda kullanacağız.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

STSL 23. Hafta

İlk maçtaki rakibimiz ligin dibine demir atan Konyaspor'du. Geç açıldık ama kazanmasını bildik. Maçı rahat kazandık ama Konya dışında başka bir takım olsa büyük bir ihtimal yenemezdik.

Giriş yazısı güzel olmuş. Başarılar.

Başarılar.

Başarılar, puan durumunu koyar mısınız?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

@ EndoplazmiK RetikuluM , Efkans1903 , rainmakerr

Teşekkürler. Puan durumunu alamıyorum, şu an ligin sonuna geldim. Lig bitince koyacağım.

Oyunda birkaç hafta ilerlediğim için bazı maçları hemen koyuyorum, sonra normal bir şekilde devam edeceğim.

STSL 24. Hafta - Gaziantep(E)

Gaziantep'e karşı 2-0 yeniliyoruz. Hücum hattı Hilbert-Holosko-Nobre üçlüsünden oluşan bir takımın gol atması imkansız herhalde. En çok güvendiğim Ernst bile bugün gününde değildi. Takımın bir alışma süresinden geçmesi gerekiyor, bu arada kazanabileceğimiz kadar maçı kazanmamız gerekli. 13 şutun sadece 3'ünün kaleyi bulması da ilginç bir enstantane(Nobre-Holosko sağolsun.)

STSL 25. Hafta - Sivasspor(D)

Ligde oldukça başarılı bir sezon geçiren Sivas karşısında deplasmanından son dakikada bir şans golüyle bir puanla dönüyoruz. Q7, Sivok ve Necip takımın iyilerindendi, Hilbert ise felaketti(5.4 puanla oynadı.).

STSL 26. Hafta - Kayserispor(D)

Kayseri karşısında takım daha dirençli bir oyun sergiledi. Önder Turacı'nın atılması ile hücumlarımızı arttırıp Quaresma ile golü bulduk fakat duran topta Ferrari'nin hatası yüzünden maçtan 1 puanla ayrılıyoruz.

STSL 27. Hafta - Gençlerbirliği(D)

Kötü serimizi Ankara'da Gençlerbirliği'ni 2-0 yenerek bitirdik(gerçeğe çok yakın bir durum oldu.) İbrahim Üzülmez'i kadroya alma kararı aldım ve o da harika bir futbol ve çok güzel bir asist ile maçın oyuncusu oldu.

STSL 28. Hafta - Kasımpaşa(E)

Ligin son sıralarında bulunan Kasımpaşa'yı evimizde farklı yendik. Bobo 4 aydan beri ilk kez bir maça çıktı ve golle geri döndü.

STSL 29. Hafta - Karabük(D)

Karabük karşısında şansın yardımıyla da bir galibiyet alıyoruz. Cenk kurtarışlarıyla maçın yıldızı oluyor.

Türkiye Kupası Yarı Final 1. Maç

Türkiye Kupası'na gerçekten önem verdiğimiz için çıkarabileceğimiz en iyi kadroyla çıktık ama Kayseri Erciyes'in direnci çabuk kırıldı. Lige kayıtlı olmayan Fink ve Nihat bu maçlarda oynayabildiler.

STSL 30. Hafta - Antalya(E)

Bir şeyi denemek için temayı geçici olarak değiştirmiştim.

Ferrari 6. dakikada atılınca oldukça zor bir maç olacağı belliydi. Holosko ile bir gol bulsak da Tita serbest vuruştan harika bir gol attı. Devamında maçtan gol çıkmadı ve kazanma serimiz bitti.

STSL 31. Hafta - Manisa(D)

Manisa deplasmanından galibiyetle ayrılıyoruz. Kanat oyuncularımız oldukça etkili bir performans sergiledi. Guti 4 ay yok, sezonu kapattı ve fiziksel düşüşlerini de düşününce seneye de etkili olamayacak.

Ayrıca bir çok kontratı bitmek üzere olan oyuncuyla da anlaştık, onları da açıklayacağım.

Sırada: Lider Trabzonla İnönü'de maç
    Last edited by ozaniel : 14.Kasım.2010 at 20:51 Reason: Ekleme

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Başarılar renktaş giriş güzel olmuş

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

@vego

Sağol renktaş.

STSL 32. Hafta - Trabzon(E)

Trabzon ligin lideri durumunda ve iyi bir formda olduğu için maçın çok zor geçeceğini düşünüyordum. Fakat 5. dakikada penaltı kazanınca Trabzon'un konsantrasyonu birden bozuldu. Haftalardır gol atamayan Holosko penaltıyı kullandı ve gole çevirdi. Hemen ardından yine ceza sahasında uygun pozisyonda topla buluşan Holosko'nun 2. golü geldi. Trabzon sonra bulduğu şansları değerlendiremedi. İkinci yarıda Holosko 3. golünü atınca maç iyice koptu ve çok değerli bir 3 puan aldık.

Türkiye Kupası Yarı Final 2. Maç

Kayseri Erciyes karşısına yedek oyuncularla çıktık ve 2-0 gibi net bir skorla maçı aldık.

STSL 33. Hafta - Galatasaray(D)

Galatasaray ligde iyi durumda değildi ve son 9 maçta 1 galibiyet almıştı. Fakat Galatasaray deplasmanı her zaman zorlu olmuştur.
    Maçın ilk yarısı iki taraf da defansif oynadığı için sıkıcı geçti. İkinci yarıda iki tarafta da daha fazla hücumu düşündü. Baroş çok güzel bir vuruşla takımını öne geçirdi, ardından Fatih Tekke 70'de cevap verdi. Insua da atılınca rahatladık. Fakat Galatasaray inanılmaz bir prese ve hücuma başladı. Takım olarak yarı sahadan çıkmakta zorluk çektik. Buna rağmen gol yemerek 1 puanı kazandık.

STSL 34. Hafta - Eskişehirspor(E)

Son haftada Eskişehir'i rahat geçerek ligi 4. sırada tamamlıyoruz. Bobo yıldızlaşıyor.

---------------------------------
    Türkiye Ligi Puan Tablosu
    ---------------------------------

Türkiye Kupası Finali - Sıvasspor

Uzatmalara giden maçta sürpriz bir yenilgi alıyoruz. Nihat'ın sakatlığı ile 10 kişi kalışımız ve Ersan'ın hem kırmızı görüp hem de penaltı yaptırması maçı koparıyor ve çok önemli finali kaybederek Avrupa'da yine 2. turdan başlamaya mecbur kalıyoruz.

Anlaştığımız sözleşmesi biten oyuncular:

Edigio Arevalo Rios

Ernst yaşlanmaya başladığı için onun yedeği olarak Uruguaylı futbolcu ile anlaştık. Savaşma azmi, hücuma katkısı ile takıma çok faydalı olacak.

Gai Assulin

Profili çok iyi olmasa da gelecek vaadediyor ve taktiğime cuk diye oturuyor. Çok düşük maaş alacağı için bir yabancı hakkına değer diye düşünüyorum.

İsmail Odabaşı

Gai Assulin ile aynı tipte bir oyuncu, Türk statüsünde ayrıca. Takıma katkısının olacağını düşünüyorum.

Ceyhun Gülselam

Hava hakimiyeti ve savunma için yüksek tekniği nedeniyle Sivok'un yanına düşünüyorum. Uzaktan şutları da iyi bir bonus.

Selçuk İnan

Şu ana kadar ki en önemli transferimiz Selçuk, yeteneği tartışılmaz ve oyunu çift yönlü oynaması çok büyük bir artı.

Furkan Özcal

Kayseri'nin genç yeteneği de orta sahada oyun kurucu görevinde. Takıma uzun vadede ciddi bir fayda sağlayacak.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

giriş ve transferler güzel. ancak verilen dizilimde maalesef 7 yabancı var lig için uygun olmamıştır. holosko yerine nihatı kullandın sanırım bu nedenle..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

@baZinga

Sağol. Dizilişteki kadro zaten ideal ilk 11. Hiç bir zaman sakatlıklar ve cezalar nedeniyle o kadroyla çıkamadım, Nihat da listeye alınmadığı için sadece kupa maçlarında oynayabildi.

Transferler(devam):

Jelen

Hızlı, bitirici ve tecrübeli forveti bonservis ücreti ödemeden kadromuza kattık.

Mehmet Ekici

Genç gurbetçiyi daha çok rotasyonda bir joker olarak kullanmak için aldım. Uzun vadede takıma oldukça faydalı bir oyuncu olacaktır.

Takımdaki ortasaha artışında sonra 3. taktiğimizi 4-1-2-1-2(iki mcli)'ye çevireceğiz ve daha sık kullanacağız.

Transfer dedikoduları:

Onur Kıvrak

1.5 senedir çok başarılı bir performans sergileyen Onur'a üç büyükler kancayı taktı, özellikle kaleci sıkıntısı çeken Galatasaray Onur için ciddi bir parayı gözden çıkardı.

Thiago

Barcelona'nın genç yıldızı Barcelona ile anlaşamadı. Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın genç yıldızla ilgilendiği söyleniyor.

Ronaldinho

Beşiktaş'ta her sene bir yıldız planı nedeniyle Serdar Adalı Ronaldinho'yu bitirdi, Ronaldinho'nun bir kaç güne İstanbul'a geleceği söyleniyor.

başarılar dilerim.

Nesil
    2006
    Yer
    Ýzmir

atila turanı alaydın keşke solbek ihtiyacına kökten çözüm olurdu,en klas türk oyunculardan olan Jem Karacan'ı ise neden almadığını anlayamadım açıkçası

Güiza Beşiktaş'ta mı?

Uzun zamandır hücum hattında ve gol yollarında sıkıntı çeken Beşiktaş bir dünya yıldızıyla anlaşmaya hazırlanıyor. Fenerbahçede bekleneni veremeyen Güiza, Ozan Denizgünü'nün kısalistesinde başı çekiyor. Beşiktaş taraftarlarını heyecanlandıran oyuncunun ise bu teklife ne diyeceği merak konusu.

not: tamamen eğlence amaçlıdır hiç bir art niyet yoktur.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Güiza

Ronaldinho gelirse süper olur gerçekten. Jelen'in ise bir katkısı olacağını düşünmüyorum.
    Ve bu Bobo ile bi' tek ben anlaşamıyorum sanırım Daha sezon başlamadan çok maaş istiyo diye Liverpool'a yolladım. Kariyerinde başarılar. Şampiyonluk bekliyoruz. Olmasa bile Şampiyonlar Ligi kesin

şampiyonlar ligine katılamıyor maalesef. uefada yarı final oynar bence bu sezon ama tabi ronaldinho gelince ne olur bilemem.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by rainmakerr View Post
    şampiyonlar ligine katılamıyor maalesef. uefada yarı final oynar bence bu sezon ama tabi ronaldinho gelince ne olur bilemem.
    şampiyonlar ligi derken bu sezon sonunda şampiyon olamasak bile şampiyonlar ligine gidelim demek istedim. çok fazla mı gizli anlam olmuş ne

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

@SER99

Teşekkür ederim.

@Ulgio

Jem Karacan çok iyi oyuncu da ortasaha çok doldu, oynama şansı bulamaz. Atila Turan'ı ise seneye alabilirim, İbrahim Üzülmez bir sene daha oynayacak.

@playeray

Bobo 4-3-3'te çok etkili oluyor, o yüzden banko oyuncum, herhalde taktiğine uymadı. Şu anki kadro ile şampiyon olmamam mümkün değil.

@rainmakerr

Beşiktaş teknik patronu Guiza iddialarını ve taraftarın heyecanlandığını yalanladı. Uefa'da durum biraz da rakiplere bağlı ama şanslı olursak kupayı bile alabiliriz bence.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ONUR KIVRAK BEŞİKTAŞ'TA!!!!!

Genç kaleci için Beşiktaş 5.5 Milyon € bonservis ödemeyi kabul etti. 4 yıllık anlaşmaya imza atan Onur Kıvrak yıllık 3 Milyon € kazanacak. Onur Kıvrak antlaşmayı imzaladıktan sonra çocukluğunda Beşiktaş'ı tuttuğunu da belirtti.

İlkay Yılmaz 1 seneliğine kiralandı.

Gençlerbirliğinin gelecek vaadeden 16 yaşındaki oyuncusu 4.4 Milyon €'lik satın alma opsiyonu ile kiralandı.

Ersan Adem Gülüm resmen Beşiktaş'ta.

Beşiktaş'ta kiralık oynayan genç stoper kendini 3 seneliğine Beşiktaşlı yapacak sözleşmeyi imzaladı. Beşiktaş bu transfer için 1 milyon € ödeyecek.

Transfer bombası: Barcelona'nın serbest bıraktığı Thiago resmen Beşiktaş'ta!!!

Barcelona'nın altyapısından yetişmiş 20 yaşındaki genç oyun kurucu, Atletico Madrid, Lyon gibi devleri reddetti ve Beşiktaş'la anlaştı. Thiago Beşiktaş'ta Guti, Nihat, Quaresma ve Ali Kucik'i tanıdığını söyleyen genç yıldız, Beşiktaş'ta efsane olmak istediğini söyledi. Thiago yıllık 2 Milyon € kazanacak.

Beşiktaş teknik patronu transferlerin büyük çoğunluğunun bittiğini fakat uygun koşullarda bir oyuncu bulursa alabileceklerini söyledi.
    -Beşiktaş'tan ayrılan oyuncular-

Yusuf Şimşek, Zapotocny, Erhan Güven ve birçok genç oyuncu kontratı bittiği için takımdan ayrıldı.

Tabata 700 bin €, Fink 1 milyon €, Nobre ise 500 bin € karşılığında Olympic Marsilya'ya transfer oldu.

Ferrari 1.5 milyon € karşılığında Juventus'a transfer oldu ve İtalya'ya döndü.

Mehmet Aurelio 700 bin € karşılığında Deportivo'ya gitti.

Hakan Arıkan 60 bin € karşılığında Lyon'a kiralandı.

Filip Holosko 5.5 milyon € karşılığında Bordeaux'a transfer oldu.

Cumali Bişi ve Ömer Yıldırım tecrübe kazanmaları için kiralandı.

Sırada: Çok kısa hazırlık kampı ve Avrupa Ligi maçları

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Başarılar dilerimSenin kariyerlerde alışılmışın dışında birsürü oyuncu görüyoruz ama bana göre bikaçı hariç kalitesiz oyuncular almışsınŞu Uruguay'lıyı falan neye göre aldın merak ettim

Nesil
    2008
    Yer
    Türkiye

Trabzon'dan gelenler ,Mehmet Ekici ,Furkan Özçal ,Thiago kaliteli diğerlerini pek beğenmedim .Güzel kariyer oluyor ,başarılar .

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

@ KaRaBükLü KraL , LeqenDary

Teşekkür ederim. Ben farklı oyuncuları denemeyi seviyorum, mesela Gai Assulin'i ilk kez aldım. Profili iyi değil ama oyun tarzı benim taktiğime çok uygun. Rios'u da biraz açgözlülükten aldım. Profili sağlam ve çift yönlü oynayabiliyor. İsmail Odabaşı ise hızlı olduğu için maçı önde götürürken oyuna sokabileceğim bir oyuncu.

Hazırlık Kampı

Çoğu oyuncu hazır olmadığı için Chelsea maçı dışındaki maçların sonuçları bizim için bir şey ifade etmiyor, sadece oyunculara maç kondisyonu kazandırdı.

Avrupa Ligi 2. Tur

Zayıf rakibimizi iki maçta da rahat yeniyoruz. Jelen iki maçta da etkisizdi ve karşı karşıya çok kaçırdı. Takıma alışınca bu sorunun çözüleceğine inanıyoruz. Thiago ve İsmail ise oldukça istekli oynadılar.

Avrupa Ligi 3. Tur 1. Maç

Rakibimiz karşısında hücumda zorlanıyoruz, Bobo 26. dakikada sakatlık nedeniyle çıkınca Nihat-Jelen ikilisi etkisiz kalıyor, Thiago ise amc pozisyonunda kendini buluyor ve etkili driblinglerle defansı zorluyor. 2. yarıda Sivok'un penaltısı ve Nihat'ın sürpriz uzaktan golüyle maçtan 2-0 galip ayrılıyoruz. Fakat Bobo'dan kötü haber geliyor: 4 ay yok! Geçen sene 4 ay sahalardan uzak kalmasına sebep olan yerden sakatlandı Bobo.

Destro kiralandı.

İnter'in genç oyuncusu Matteo Destro 200 bin €, Destro'nun maaşı ve 3.6 M€'lik satın alma opsiyonu ile kiralanıyor. Destro transferi Bobo'nun boşluğunu doldurmak için ama iyi performans gösterirse satın alabiliriz.

Avrupa Ligi 3. Tur 2. Maç

Zayıf rakibimizi rahat geçiyoruz, Thiago ilk golünü atıyor, Destro ise ilk maçında 2 gol birden buluyor.

Sırada: STSL başlıyor!

Not: Jelen 2. Guiza vakası olacağa benziyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by ozaniel View Post

@playeray

Bobo 4-3-3'te çok etkili oluyor, o yüzden banko oyuncum, herhalde taktiğine uymadı. Şu anki kadro ile şampiyon olmamam mümkün değil.
    Yok çok fazla para istedi 170.000 TL ben de yol verdim napiyim

Nesil
    2006
    Yer
    Ýzmir

abi dalga mı geçiyosun çabuk al destronun bonservisini,adam boboyu 3 e katlar

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

@ Ulgio

Satın alma opsiyonu ne de olsa bende, Destro ülkeye alışamazsa veya çok uzun süreli sakatlık geçirirse sorun olabilir.

@playeray

Bende de bayağı istedi ama kabul ettim.

STSL 1. Hafta

Eskişehir karşısında sürpriz bir yenilgi ile lige başlıyoruz. Maçın başında bulduğumuz golden sonra hücumlara devam etsek de Jelen'le bir çok uygun pozisyondan faydalanamıyoruz. Ardından Eskişehir beraberliği getiren golü buluyor. Son dakikalarda ise Batuhan kafa golüyle Eskişehir'e galibiyeti getiriyor.

Jelen=Guiza2?

Kaçırdığı goller nedeniyle eleştiri oklarını üzerine çeken Jelen, Fenerbahçe'nin sürekli dalga geçilen oyuncusu Guiza'ya benzetiliyor. Ozan Denizgünü ise Jelen'e olan güveninin tam olduğunu ve Jelen'in tek sorunun kendine güven olduğunu belirtti.

Avrupa Ligi 4. Ön Eleme 1. Maç

Zayıf rakibimizi rahat yeniyoruz, bu maçın en önemli özelliği Jelen'in attığı goller oldu. İkinci golü jeneriklik olan Jelen maç sonunda güven problemini aştığını söyledi.

STSL 2. Maç

Denizli karşısında farka giderken forvetlerimiz Jelen ve Destro yıldızlaştı.

Avrupa Ligi 4. Tur 2. Maç

Turu geçiyoruz ve Avrupa Ligi'ne katılmaya hak kazanıyoruz.

Avrupa Ligi'ndeki grubumuz:

CSKA ile grup birinciliğinde yarışacağımızı düşünüyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Güiza da öyle ara ara gol atıyordu

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quaresma ayrılmak mı istiyor?

Denizlispor maçında oyundan alınan Quaresma oyundan alınmasından memnun olmadığını teknik direktörüne söyledi. Bu olaydan dolayı tartışma yaşandığı ve Quaresma'nın transfer listesine alınmak istediği söyleniyordu. Bugün Beşiktaş Quaresma'yı transfer listesine koyunca iddianın doğru olduğu belli oldu.

STSL 3. Maç

Bu maçta da etkili olamadık, Destro'nun son dakikalardaki golü bizi kurtardı.

STSL 4. Maç

Sivas karşısında etkili olmamıza rağmen ortalarını durduramadık.

STSL 5. Maç

Kayseri karşısında da etkisiz olunca taraftar teknik direktör Ozan Denizgünü'nü istifaya çağırırken sahada ruh gibi dolaşan Quaresma'yı da tribüne çağırdı.

Avrupa Ligi I Grubu 1. Maç

CSKA maçı da sıkıcı bir beraberlikle bitiyor.

STSL 6. Hafta

Gençlerbirliği'ni yeniyoruz ama istifa sesleri durmuyor.

STSL 7. Hafta

Karabük karşısında da galip gelemedik, kötü bir futbol oynadık ve Selçuk'un uzaktan şutu sayesinde bir puanı aldık.

Ozan Denizgünü istifa etti!

Beşiktaş Karabük maçında da kötü oynayıp puan kaybedince Ozan Denizgünü maç sonunda istifasını açıkladı. Takımı ilerletmek için çok uğraştığını fakat başarılı olmadığını açıklayan genç teknik adam daha fazla kalmasının takıma zarar vereceğini belirtti. Taraftardan da destek alamadığını ve buna üzüldüğünü belirtti. İlerde ise büyük ihtimalle bir takımı yönetmeyeceğini söyledi.

Mesaj Yetkileri