Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
10. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

5 50.00%
  • İyi

5 50.00%
  • Vasat

0 0%
  • Hayal kırıklığı

0 0%
1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Jadson | Mc-Amc | 26

Nesil
    2006
    Yer
    11

Default Jadson | Mc-Amc | 26

Adı Soyadı : Jadson Rodrigues da Silva

Kulüp : Shakhtar

Pozisyonu : Mc-Amc

Oyun başı satış fiyatı : 10.75 M$

TR'ye göre falan fazla bir adam.Ben susayım, istatistikleri konuşsun.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Quote Originally Posted by Lim10 View Post

Adı Soyadı : Jadson Rodrigues da Silva

Kulüp : Shakhtar

Pozisyonu : Mc-Amc

Oyun başı satış fiyatı : 10.75 M$

TR'ye göre falan fazla bir adam.Ben susayım, istatistikleri konuşsun.

Adam yönetiminiz iyiyse kesinlikle oyundaki en iyi amclerden biri.Ama sürekli sorun çıkarıyor(Çıkarmaya çalışıyor.). Çabuk küsüyor..Eğer idare edebilirseniz müthiş işler yapar herkese tavsıye ederim

Nesil
    2006
    Yer
    11

2. sezon ilk sezonki verimi alamadım.Av. Ratinge bakarsanız istikrarsız olduğunu anlarsınız zaten.Böyle istatistiklere sahip bir oyuncunun sezonu en az 7.40-7.60 ortalamayla bitirmesi gerekirdi.Maçlarda çok kopuk oynuyor.4-5 maçta bir parlıyor, tek başına götürüyor takımı, ardından bir var bir yok.Ama yinede Tr'de her türlü işi götürür.

Last edited by Lim10 : 05.Aralık.2010 at 17:18

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Version07 Misafir

Bence kesinlikle Beşiktaş, Fenerbahçe gibi takımlarla kariyer yapılıyorsa alınmalı. Burda görüp aldım Beşiktaş'ta 4 maça çıktı 4 gol 3 asistle oynadı.

Mesaj Yetkileri