Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 99 sonuç

Konu: Herkes mi Başarılı?

Hybrid View

Quote Originally Posted by sarsar View Post
    Sende hiç başarı yakalıyamamışsın hocam
    Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Aynen arkadaş çok güzel bi konu açmış bende bi ara açmayı düşünüyordumda vazgeçtim çoğu kişi yaptığı hileyi kabullenmiyor çünkü.FM 10 çok kolaydı bence ama bu seri bence daha zor.Taktik oturtması falan özellikle.Galatasaray aynı gerçekteki gibi hiç başarılı olamadım ilk seneyi 6. bitirdim ZTK'yı almasak UEFA'ya gidemezdik.UEFA'da gruplardan elendim.Kariyer hikayelerede hile yapılmaması için save paylaşılabilir hile yapanlara ceza uygulanır vs. ama isteyen hileyle zevk alır isteyen normal oynayarak artık onlara kalmış o iş.
    Taktiğimi oturtamadım. 2 forvet biri target man oynatınca iyi sonuçlar aldım ama o zaman da Galatasaray dışındaki takımlarım küçük takım olduğu için orta saha süzgeç gibi oldu Şu sınavlarım bitsin ki yarın bitiyor adam gibi başlamayı düşünüyorum.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Post mjr

Fransa 2'den SEDAN'ı,
    İsviçre 2'den AARAU'yu
    Türkiye 3'den MALATYASPOR'u (fm10'da)
    Almanya 2'den ST.PAULI'yi'
    İtalya 2'den GROSSETO'yu

1. liglerine çıkardım fm10-11 karışık ama küçük bi takımla hiç 1.lig şampiyonlugu gormedım; save acıldıktan 3-4 sene içinde

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Bende gaza geldim GS kariyeri açıcam en kısa zamanda benim sorunum küçük takımlara karşı basit puan kayıpları yapıyoduk zor maçları ise kazanıyorduk.Anadolu takımları sanki daha güçlü oyunda

Quote Originally Posted by sonersoy View Post
    Arkadaşlar cmyi 97 den beri oynarım fmyide öyle

Cm de bela bi roma vardı hatırlarsınız montellalı batistutalı batistudan habire thundereous drive yada vieriden lost his marker yazısını gorur yenmeye calısırdık.

Sonra fm cıktı

Kariyerlere bakıyorum

Eski fm serilerinde adam genoayı almıs ilk sene lige cıkarmıs 2. sene şampiyon olmuş 3. sene şampiyonlar ligini kazanmış

Diğerine bakıyorum bursayı almış Cl şampiyonu olmuş iki senede

Yav millet save edip tekrarlamadan macı kazanamaz diye iddiam var benmi bilmiyorum bu oyunu millet hilemi yapıyor????

Şu manchester unitedı yahut barcayı tur macında ana takımlar haric fenerle cimbomla bursayla divriği sporlar rakip sahada yenmıs adam
    Gelsin gözümün önunde yensın oyunu saveleyip kapatıp açarak ona 10 mac hak vercem10 kere denesin bi kere yensin ben bu oyunu bırakıcam

Nasıl iştir benmi yanılıyorum?????????
    çok haklısın kardeş ben anlamıyorum mükemmel bir kadro kurdum bjk ile 3.sezonumda daha şamp. liginde gruptan çıkamadım adam bjk ile 2. sezonunda Şmapiyonlar Ligini almış :S benim kafam almıyor kimsenin günahınıda almak istemiyorum ama bence oyunu kaydetmeden çıkmak olmasada 48 ay,50 lig maçından sonra para gibi hileli transferlerle oluyo diyeceğim o zaman bile neolursa olsun istenen başarı gelmiyor belki genie scout kullananlar bu başarıyı yakalayanlardır çünkü çok işe yarıyor genie scout pa ve ca larına bakılarak futbolcuların harika bir takım yaratılabiliyor ama ben genie kullanmayan ve asla hile yapmayanlardanım ve başarısızlıklarımla küçük başarılarımdanda büyük zevk duyyorum...

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Her kariyerde falan olmaz bu dediğin kardeşim.Örneğin hile ile ilk seneden şampiyon olan var ancak bu oyunu iyi oynuyosan şansında yerindedir bence.Küçük takımı kesin yenerim dediğin maçta adamın tek şutu gol oluyosa şanssızlık en büyük sorundur.Hile yapana yapmayana karışmamak lazım evimin tapuyu vericeme kadar getirmişsin işi senBu nedir yahu adam şansına 20 maç kazanır 3-5 maç beraberlik görürse şampiyon olduğunda hemen hile yapmış bu dememek lazım.Böyle şüpheci arkadaşlar yüzünden kariyerlerde rastlıyorum adam büyük takımı yenip inanmazlar diye maçı koyuyo.Bence birazda takipçilerin aşırı şüpheden kaçması lazım

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ben her oyunda farklı isimlere yönelmeyi seviyorum ve 48 ay olayını ekstra durumlar hariç uygulama taraftarı değilim. 2. sezonda falan şampiyon olanlar bu sayede oluyor en çok.
    Çok da büyük başarılarım olmadı, genelde(eski oyunlarda da) üç büyüklerle 2-3 sezonda Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynuyorum(şanslı kuraların da yardımı var). Daha ilerisine bir kere gittim(yarı final).
    Ama ben rol yapmayı sevdiğim için ve kendi kafamdan uydurduğum basın toplantılarını falan oyuna eklediğim için çok eğleniyorum o ayrı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Burada , 15-16 yaşındaki küçük kardeşlerim , şampiyonluk resimler koyarak hava atmaktalar..Hepsinin hile yaptığını biliyorum , zaten bir çok kariyer hikayelerini okumuyorum.Arkadaşlar fm , continue game'den ibaret değildir !
    Onu anlamak için onu yaşamak lazım..
    Yaşamak için de , maç önceler save - fm scout vb. programları ile uğraşmamak gerek , editör'e bulaşmamak gerek..

Tabi herkes istediği gibi oynayabilir..Zaten hile yaparak başarıya ulaşanlar , patır patır dökülmeye başlıyor , oyundan sıkılıp kapatmalar başladı..

Bense , 2.senemde atd. madrid ile şampiyon oldum Real madrid ile aynı puanda , son maça kadar heyecan vardı ama kaybetme şansım olsa dahi save yapmadım , şampiyonlar ligi finalinde elendim..

dipnot : 18 ay taksit olayını kullanıyorum , bu bir hile değil , gerçekten de mevcuttur..
    Regen tavsiyelerine siteden bakıp , oyun içinde almıyorum..Başkasının taktiğini denemiyorum ..

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

@heavy

Regen tavsiyelerini siteden hiç bakma çünkü her oyunda aynı Regen'ler çıkmıyor.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Regen tavsiyesi diye bir şey olmazki sadece oyundaki regenlerin profillerini paylaşıyor arkadaşlar her oyunda farklı farklı regenler çıkıyor bunu biliyor olman lazım..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar , ben herkes de aynı çıkıyor diye biliyordum.Dediğim gibi hiç araştırmadığım için bu konuda bilgisiz kalmışım. Teşekkür ederim düzeltmeniz için.

Kim iddia edebilir yarın bir gün Diyarbakırspor başkanı dese ki al sana manchester 50 milyon euro bonsvervis, al sana tevez yıllık 20 milyon euro kontrat, hadi gel diyarbakırspor da oynayacaksın diyecek ve tevez gelmeyecek ? Yok arkadaşlar bu agentlerin sizin takımla görüşmek istemiyorum demesi çok mantıksız. Parayı veren düdüğü çalar, ha real madrid yıllık 5 verir de alır, fenerbahçe yıllık 10 milyon verir de alır, ama alır.

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Sunu da belirtmek lazimki oyun gittikcede kolaylasiyor , Tottenham'la ilk sezon sampiyon oldum parasi cok kaliteli kadrosu var dedim kapadim oyunu , Aston Villa ile actim yeni oyun yine ilk sezon sampiyon oldum , bi gariplik var oyunda onuda unutmamak lazim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by izmer96 View Post
    Sunu da belirtmek lazimki oyun gittikcede kolaylasiyor , Tottenham'la ilk sezon sampiyon oldum parasi cok kaliteli kadrosu var dedim kapadim oyunu , Aston Villa ile actim yeni oyun yine ilk sezon sampiyon oldum , bi gariplik var oyunda onuda unutmamak lazim

Ne kadar çok oyuncu o kadar iyi takımlar , kadrolar , transferler ve zorluklar..
    Benim fikrim bu yönde.. Oyuncu sayısının artışı ile zorluk seviyesinin artışı doğru orantılı..

çok şükür 48 aylık taksitle transfer dısında pek etliye sütlüye karışmam ama yine de başarılı olan herkes hile yapıyor demek yanlış belki geröektende başarılı oluyordur millet günahını almayın bence kimsenin ayrıca hile yapan da yapar kime ne? bende fm 2010 a kadar ki oyunlarda yapıyordum ama 2010 dan beridir yapmıyorum ama hiç hile yapmasam da fm2010 da Beşiktaş ile ŞL şampiyonu oldum ha bu 2. 3. senede değil 6. 7. senelerimdeydi , ama sonucta başarılı olurken hile yapan vardır yapmayan vardır , kabullenmeyenlerinde kendı sorunudur

Nesil
    2006
    Yer
    11

Genel olarak olumsuz eleştirilerin çoğuna katılıyorum.Geçen sene Kariyer Hikayelerinde Trabzonspor ile 2. sezon Şampiyonlar Ligini alan bir arkadaş vardı

İşin aslı konudan daha ilginç, bu bir oyunsa ve amaç zevk almaksa isteyen istediği şekilde oynar.Sanırım çoğumuz bunun bilincindeyiz.Ama benim ve her türlü hileden rahatsız olan arkadaşlarımında değinmek istediği nokta aynı.Olayın özeti,; hile yaparak başarı kazanan arkadaşların, bunun üzerinden sükse yapmaya çalışıp, oyunu yiyip bitirmiş havalarına girmeleridir.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Beşiktaşla İlk Sezondayım Ligde 24.Maçtayım Namağlup Lideriz. Her Maç 3,5 Üstü Gol Atıyoruz Şu ana Kadar 68 Gol Atıp 7 Gol Yedik Ligde. Rafael Toloi 16 Golle Takımın En Çok Gol Atan 3.Oyuncusu.

Avrupa Liginde Çeyrek Finaldeyiz Rakip Feyenord. Eğer Gerçekteki Gibi Kötüyse İlk Sezonda Final Oynarız Büyük İhtimal.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

ben farkediyorsanız hiç kariyer açmam,zira genie scout,kaybedince oyundan çıkma falan olursa zaten kaybedemezsin.ama kızmaya da gerek yok,sende yap o halde,yada yapana kızma,yapanda hile yaptım bak şampiyon oldum kariyerim... falan demesin.

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Bende gaza geldim GS kariyeri açıcam en kısa zamanda benim sorunum küçük takımlara karşı basit puan kayıpları yapıyoduk zor maçları ise kazanıyorduk.Anadolu takımları sanki daha güçlü oyunda
    küçük takım motivasyonu..maç öncesi,devre arası falan konuş,beğenmedim de,bende gs ile fb yi rahat yenip,ibb ye yeniliyordum,yani olacak şey değil gs ile fb yi yen,gsli a.avcının takımına yenil...

Quote Originally Posted by heavy86 View Post
    Burada , 15-16 yaşındaki küçük kardeşlerim , şampiyonluk resimler koyarak hava atmaktalar..Hepsinin hile yaptığını biliyorum , zaten bir çok kariyer hikayelerini okumuyorum.Arkadaşlar fm , continue game'den ibaret değildir !
    Onu anlamak için onu yaşamak lazım..
    Yaşamak için de , maç önceler save - fm scout vb. programları ile uğraşmamak gerek , editör'e bulaşmamak gerek..

Tabi herkes istediği gibi oynayabilir..Zaten hile yaparak başarıya ulaşanlar , patır patır dökülmeye başlıyor , oyundan sıkılıp kapatmalar başladı..

Bense , 2.senemde atd. madrid ile şampiyon oldum Real madrid ile aynı puanda , son maça kadar heyecan vardı ama kaybetme şansım olsa dahi save yapmadım , şampiyonlar ligi finalinde elendim..

dipnot : 18 ay taksit olayını kullanıyorum , bu bir hile değil , gerçekten de mevcuttur..
    Regen tavsiyelerine siteden bakıp , oyun içinde almıyorum..Başkasının taktiğini denemiyorum ..
    ben dediklerinin bazısını yapıyorum ben senin neden kızdığını anlamadım,ben bununla övünmem,övünen de yanlış yapar.

ama şamp.ligi finali ne çıkmışım ASLA YENMEDEN DEVAM ETMEM.

bir süre sonra oyun sıkıyor,oyun da zaten bilinçli olarak hatalı yada bu tarz şeylerle çıkıyor ki her sene yeniden satılsın.bende buna karşıyım zaten.update seçeneği olmalı,tabii bu para kazandırmaz.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Türkiye Liglerinden herhangi bir takımın ilk 3 senede Avrupa'da kupa alabileceğine inanmıyorum. Ekonomiyi bile iyileştirmek zor. Ancak sözleşmesi bitmek üzere olan oyuncuları alacaksınız ki kadro biraz gelişsin.

arkadaş bunu ben de anlamıyorum, şimdi örnek vereceğim: ben fm oynuyorum, hilesiz güzel gidiyor. yani oyun zevkli oluyor, işler kötü gitse de ... bir kariyer okuyayım diyorum, sıkıldığında delleniyorum... bu nasıl olur diyorum, anında İSTEMSİZ olarak hileye teşebbüs ediyorum... aslında okumamak lazım çok fazla, ama herkes böyle yapıyor demiyorum. örneğin ; RasAnt'ın bir kariyeri vardı çok zevk alırdım okurken... böyle kariyerler de yok değildi, ama kariyerlerin yarısı da hileli bence...

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

FM de FinaLde kaybediLen bir ŞL finaLini, kazanıLan bir ŞL kupasına değişmem. FinaLde kaybetmek ayrı bir zevk verir insana, iLerisi için, daha fazLa yıL oynamak için gaz verir.

Ama bu sonuçta bir sumiLasyon oyunu ve herkes nasıL istiyorsa, o şekiLde oynar. Kimsenin geLip burada bir başkasına karışmaya hakkı yoktur. KariyerLerde hiLe yapıLdığını düşünüyorsan okumazsın oLur, biter. Girip kariyere hiLe yapıyorsun demek biLe çok ayıp bir davranıştır.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    FM de FinaLde kaybediLen bir ŞL finaLini, kazanıLan bir ŞL kupasına değişmem. FinaLde kaybetmek ayrı bir zevk verir insana, iLerisi için, daha fazLa yıL oynamak için gaz verir.

Ama bu sonuçta bir sumiLasyon oyunu ve herkes nasıL istiyorsa, o şekiLde oynar. Kimsenin geLip burada bir başkasına karışmaya hakkı yoktur. KariyerLerde hiLe yapıLdığını düşünüyorsan okumazsın oLur, biter. Girip kariyere hiLe yapıyorsun demek biLe çok ayıp bir davranıştır.
    Tamamen katılıyorum.. önceden kimsenin kariyerine girip hile yapıyorsun demedim... zaten de okumadım hile olduğunu düşündüklerimi, bu yüzden en sevdiğim kariyerler ortak kariyerlerdir

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post

Arkadaşın kendi kendine hileli oyun oynayanlarla bir sorun yaşadığını düşünmüyorum. Hileli savelerler gelip forumda çarşaf çarşaf ilan verenlerden bahsediyor, ben de haklı buluyorum bu konuda fikrini.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Yalnız oyunun bazı cilveleri kariyerin kaderiyle direk oynuyo.48 ay olayına girmek isterim.İki kişinin aynı anda bir Galatasaray kariyeri açtığını düşünün.Biri peşin transfer diğeri taksit transfer yapıyor.İlk sezon Galatasaraydan ikiside 7 Mn € oyuncu sattı 8 Mn €'da bütçe 15 Mn €.Peşin alan çok üst düzey oyunculara mecburi yönelemeyecek.Elindeki bütçeyi akıllı kullanmak zorunda.Ancak taksit transferi yapanın elinde 4'le çarparsak 60 Mn € bütçe olmuş oluyo ki eşitsizlik burda tamamen ortaya çıkıyo.Taksitle transfer yapan çok büyük oyuncuları zorlanmadan getirirken peşin yapan biraz daha düşük seviye oyunculara yönelmek zorunda kalıyo kadrosunu zenginleştirmek için.E haliyle peşin yapanın kadrosu ile taksit yapanın kadrosu böyle fark edince taksit transferi ile başarının çok daha çabuk geldiğini düşünüyorum.Şöyle söyleyeyim.Newcastle ile o kadar uğraşmama o kadar transferlere rağmen 4.sezon Premier lig 6.sezon anca Ş.Ligi alabildim.Peşin kullanıyorum.Eğer o bütçeleri taksit olarak kullanmış olsaydım eminim başarı çok çok erken gelirdi.

bordeaux ile 3. senemdeyim. gruplardan, çıktım sonra shaktharı eledim evimde 1-0 yenildim orada 2-1 yendim. sonra real madrid geldi evimde 1-0 yendim heyecanlandım çıkar mıyım diye, yok olmuyor. deplasmanda bir büyük takımı yenmek imkansız nerdeyse, long shoots'u 10 olan oyuncu 40 metreden gol atıyor yine de yeniyorlar.ben inanmıyorum zaten 2. sene şl alanlara. çeyrek oynuyorum en fazla ki takım da fena değil yani (g. rossi, afellay, a. sissoko ve tremoulinas var yıldız olarak).

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

barca ile suanki takımımla 10 macın 6 sını kazanma garantisi veriyorum arkadaşa
    hani şöyle bir durum var.. barcayı reaLi yenmek aslında kolay yeterki mac icersinde taktiksel olarak oyunu okuyabilin. örn real kanat barca orta alandan hücumu sever sen eger reale karsı kanatları tıkarsan o takım bocalar helede orta sahada maestro görevi görecek saglam bir oyun kurucun varsa Barcaya karsı ise orta alanı bollastırıp gerekli markajları yapıp kanat oynu oynayıp hızlı ve teknik kanat oyuncuların olur ve forvetinde bitirici olursa barcayıda gecersin. suan fm 11 de galatasaray kariyerim var ve 4 sezonda 2 kez şampiyonlar ligi şampiyonlugum var. isteyen herkese save game yi atabilirim. tatile aldıgım ve oynadıgım macların hepsi belli
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    barca ile suanki takımımla 10 macın 6 sını kazanma garantisi veriyorum arkadaşa
    hani şöyle bir durum var.. barcayı reaLi yenmek aslında kolay yeterki mac icersinde taktiksel olarak oyunu okuyabilin. örn real kanat barca orta alandan hücumu sever sen eger reale karsı kanatları tıkarsan o takım bocalar helede orta sahada maestro görevi görecek saglam bir oyun kurucun varsa Barcaya karsı ise orta alanı bollastırıp gerekli markajları yapıp kanat oynu oynayıp hızlı ve teknik kanat oyuncuların olur ve forvetinde bitirici olursa barcayıda gecersin. suan fm 11 de galatasaray kariyerim var ve 4 sezonda 2 kez şampiyonlar ligi şampiyonlugum var. isteyen herkese save game yi atabilirim. tatile aldıgım ve oynadıgım macların hepsi belli
    Hocam olay Xavi'nin uzaktan boruyu döşemesine ve messisinin 2 kişiyi oyundan düşürüp köşeyi bulmasına bakar. Büyük takımlar böyle...

Quote Originally Posted by Chivalry View Post
    Hocam olay Xavi'nin uzaktan boruyu döşemesine ve messisinin 2 kişiyi oyundan düşürüp köşeyi bulmasına bakar. Büyük takımlar böyle...

katılıyorum.

@montolivo tamamda sen kanat yaparsan real madridin kadrosunu biliyoruz onlar seni oyundan düşürürse ne olacak? taktiğinin tam tersi olur da senin kanatlar tıkanır sen hiçbirşey yapamazsın.

oyundaki en zevkli şey taktik yapmak bence 2 saat taktikle uğraştığım oluyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Taktiği oturttuğun zaman özellikle Türkiye tarzı liglerde yerel başarıyı yakalamak kolay oluyor.

Galatasaray ile 2010-2023 yılları arasında kesintisiz şampiyon oldum. Yine aynı istikrara yakın şekilde Türkiye kupasını ve Süper kupayı kazandım. Avrupa'da başarı ise ancak 2020'de geldi. Çünkü oyun ilerledikçe Avrupa'da ki kalite aşağıya doğru inmeye başlıyor. Siz dışardan oyuncu almaya çalışırken birden Avrupa takımları için oyuncu pazarı haline geliyorsunuz. Buda belirli bir süreçte gerçekleşiyor.

Ciddi anlamda kısa sürede başarı yakalayanlar olabilir ancak bu oran bana göre çok düşüktür. Neticede kariyer ligi yaparken B. Münih'i verdik. Herkes ligi, yerel kupaları ve Uefa kupasını aldı. 2. sezonda dedim ki Cska'yı verelim. Yine herkes lig, kupa ve Avrupa şampiyonu olacak dedim. Malesef oldu da. Herkesin zevk alabilme unsuru farklıdır.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by rainmakerr View Post
    katılıyorum.

@montolivo tamamda sen kanat yaparsan real madridin kadrosunu biliyoruz onlar seni oyundan düşürürse ne olacak? taktiğinin tam tersi olur da senin kanatlar tıkanır sen hiçbirşey yapamazsın.

oyundaki en zevkli şey taktik yapmak bence 2 saat taktikle uğraştığım oluyor.
    şuana kadar hep taktiklerimi ve oyun içi stratejilerimi kendim geliştirdim.

Şöyle bir kac istatistik verip kadro yapım hakkında ve kadromu kurarken nelere dikkat ettigimi resimli olarak ve neden bu kadar başarılı oldugumu ve nasıl başarılar kazandıgımı anlatayım.

İlk önce squad harmony olayı..

takımın morali yüksek ise kücük takımda olsa yenemesen bile oynadıgın büyük bir takıma ızdırap ccektirebiliriz. bunu bilmeyen yoktur..

suana kadar bu serilerde oynadıgım takımlarda squad harmony %85ten asagı inmedi bunun nedeni her oyuncuya her sansı verip takımın moralini yüksek tutmam.

buda bu seride kullandıgım taktik..

Taktigi uzun ugraslar büyük hezimetler sonrasında işe yarar hale getirdim emek harcayarak yaptıgım taktik..

Sırasıyla devirdigim Avrupa Devlerinden bir kaç maç

Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

2011 cok az oynadım ama 2010 da galatsarayla ilk sezon uefa alınabiliyo hilesiz hatta bi kac yedek oyuncu dısında transfersiz ama şampiyonlar ligi şampiyonlugu deyince duruyorm cok cok cok sanslı olmadıkca en az bi 4 sezon lazm oda yine brazda sansın yardmyla alabilrsn gibime geliyo ben tum seriler icersinde sadece bi kez 3. sezonumda almıstm cl. oda 1.sezonun sonunda cok cok iyi iki regen cıkmıstı ustunede bi kac nokta transfer ve sansın yardımıyla tabiki

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri