PDA

View Full Version : Galatasaray Transfer Haberleri (II)

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14

Emurafu
12.Ağustos.2007, 15:19
Cuma 'ya kadar bitiodu Forvet transferi pazar oldu daha tık yok nasıl iş anlamadım
Bir yöneticinin agzından duydunmu hayır!!!

Bahri havadar mı ne O adam sormus Halduna cuma kadar bitecekmi diye haldunda ugrasıyoruz demiş:....Tabi haberya bahri hemen degiştirmiş..

Bne inanıyorum cok yartarlı bir forvet gelecek..İsmi olmasa cok iş yapann forvet gelecek.

ulucangs
12.Ağustos.2007, 16:20
ya beyler forumlarda herkes su konuyu konusuyo.yenı golcumuzü tribünde görebilirmişiz falan diyolar.sizce dogru olabilirmi

Hugo
12.Ağustos.2007, 16:23
Olabilir :)
Herşey olabilir..

Belki de gelmiştir bile istanbula :D

batuhanry
12.Ağustos.2007, 16:27
ya ole bısı olsa komedı olurdu:zuhaha

İsildur
12.Ağustos.2007, 16:32
Bide bakıyormuşuz Rizespor maçında yeni forvet gol atıyor

uAsamet91
12.Ağustos.2007, 17:28
Bence öyle bişey olmaz:D Galatasaray'ı takip eden bir sürü spor ajansları var.

g14
12.Ağustos.2007, 17:32
Düşünsenize maçta tribündesin ve iki sıra ilerde Morientes oturuyo ama tanımıyosun bide kavga çıkıyo adamı dövüyosun adam hayatını kaybediyo nasıl olur acaba :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Veya gelirken uçak düşüyo

Bende ne biçin konuşuyom yaw

eGowiCh
12.Ağustos.2007, 17:37
Balta Harekatı
Sarı-kırmızılılar Vestel Manisa’ya teklifte bulundu. Manisa 2.5 milyon Euro bonservis istedi.

YABANCI transferi arayışlarını sürdüren G.Saray yönetimi, uzun süre peşinden koştuğu ancak görüşmeler tıkanınca vazgeçtiği Hakan Balta’ya döndü. Vestel Manisa ile yeniden biraraya gelen sarı-kırmızılılar Hakan Balta için transfer teklifinde bulundu. Manisa ekibi, sözleşmesi süren futbolcu için 2.5 milyon Euro bonservis bedeli istedi. Bunun üzerine sarı-kırmızılılar, kadrolarında verebilecekleri futbolcular bulunduğunu,üzerine bir miktar para ödemek için görüşme yapılması teklifini iletti.

TOMAS RUSYA’DA
VESTEL Manisa yönetimi bu öneriye sıcak bakmadı ancak G.Saray’a henüz cevap vermedi. Bu arada, Hasan Kabze’den sonra Tomas da anlaşma sağladığı Rusya’nın Rubin Kazan ekibine transfer oldu. G.Saray yönetiminin ücretinde indirime gitme talebini olumsuz yanıtlayan Hırvvat futbolcu, kulüpten alacağı olan 1 milyon Euro’dan vazgeçti, bu rakama karşılık bonservisini aldı ve Rusya yolunu tuttu. Tomas G.Saray’dan resmen ayrılırken, yeni takımı ile sağlık kontrolünden geçmek ve sözleşme imzalamak için dün Rusya’ya gitti.

Bu arada G.Saray’da Tomas’ın gidişiyle savunmada sıkıntı başgösterdi. Defansta sadece Song, Servet ve Bouzid üçlüsünün kalması teknik heyeti düşündürürken, önceki hafta gönderileceği açıklanan Emre Aşık’a yeniden ışık yandığı öğrenildi. Yönetimin kadro dışı bırakıldığını açıklayıp “Kulüp bul” dediği, ancak buna karşılık “Sözleşmemin sonuna kadar G.Saray’da kalacağım.Ayrılmaya niyetim yok” diyen Emre Aşık’ın, savunmadaki sıkıntı nedeniyle yeniden takıma çağrılabileceği ifade edildi.

CARRUSCA BELİRSİZ
BU arada, Arjantin kulüpleri Boca Juniors ve River Plate’in transfer teklifinde bulundukları Carrusca’nın durumu ise netleşemedi. 2 yabancı transferini henüz yapamayan G.Saray yönetimi, Arjantinli futbolcu için dev kulüplerin kıyasıya bir rekabete girmesi nedeniyle şüpheye düştü ve kararını netleştiremedi. Carrusca’nın durumunun bu hafta kesinleşmesi bekleniyor.

BİTMEYEN ŞARKI
G.Saray’ın uzun bir süre peşinden koştuğu Hakan Balta geçen sezon Vestel Manisa forması ile Turkcell Süper Lig’de 28 maça çıkıp 4 gol kaydetti.

VATAN

Emurafu
12.Ağustos.2007, 17:51
Bu trnasferi sabahta konuştuk...Hakan baltaya gerek yok..ha adam sag bekte de oynuyorsa sorun yok..

BlackEagle19o3
12.Ağustos.2007, 17:55
Hakan Balta'ya ne gerek var yahu.Volkan Yaman var orda.

batuhanry
12.Ağustos.2007, 18:02
onun yedegı olarak anıl da var ama Emrah abının dedıı gıbı sag da oynayabılıosa sorun yok

ultraslan2091
12.Ağustos.2007, 18:18
zaten2 yabancıkontenjanı var türk adam almazlar tüm takımlar kontenjanı doldururken GS nin doldurmaması saçma olur

GeNç KaRTaL
12.Ağustos.2007, 18:46
Evet bende düşündüm acaba sağ bek mi oynayabiliyor mu bu adam diye.Yada Vatan gündemin gerisinden gidiyor.:D

Hugo
12.Ağustos.2007, 19:05
Bu akşam verkaç çok özel şeyler açıklayacakmış :p

douramss
12.Ağustos.2007, 19:28
Bu akşam verkaç çok özel şeyler açıklayacakmış :p

İmza aşamasına gelinen yeni forvetin çok özel sırları...:)

Emurafu
12.Ağustos.2007, 19:30
Hep acıklıyorlar zaten Hatta Adriano Öbürkü hafta sahada olur diyorlardı....İnanmayın sallıyorlar..Osman tanburacı oldugu için izlerim belki..

Hugo
12.Ağustos.2007, 19:30
çok özel sırları ne demek abicim :)

Biz önce forveti alalım sen sonra istediğini koy programa.
Evcil hayvanının pskilojoik sorunlarını mı verecekler acaba :D

Roberto Baggio
12.Ağustos.2007, 19:46
arkadaslar Man U.-Reading macını izlerken bi altyazı geçti bu gece 00:15'te verkaç programında gs nin forvet transferi konusunda gerçekleri acıklıcaklarmış.bakalım ne yumurtlıcaklar::::

douramss
12.Ağustos.2007, 19:51
Ayrıca Roberto Carlos la ilgili çok ilginç bir gerçek daha açıklanacakmış...Maçta ettiği küfür filan değidir umarım...:)

Roberto Baggio
12.Ağustos.2007, 19:56
ayrıca bide ibrahim akın at yarışı mı ne oynuyormuş onu da acıklıcaklarmış hey allahım yaa bide fox yine bi kolpa haber çıktı spor haberlerinde psv ile bonservis konusunda anlaşmısız da sıra koneye gelmiş))

batuhanry
12.Ağustos.2007, 19:56
verkac hangı kanalda ızlıım bari:S

uAsamet91
12.Ağustos.2007, 20:03
Fox Tv de.Ama palavradır büyük ihtimalle.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kone transferine Adnan Polat el koyuyor!
Galatasaray transfere devam ediyor. Sarı kırmızılı kulübün başkan yardımcısı Adnan Polat, PSV'nin genç forveti Arouna Kone'nin transferi için Eindhoven'e gitti.

Yönetici Haldun Üstünel de bir haftadır Kone'nin transferini bitirmek için adeta Hollanda'ya kamp kurarken, Üstünel'in görüşmelerinin olumlu geçmesi üzerine Adnan Polat'ta bu akşam oynayacakları Çaykur Rizespor maçını bir yana bırakıp gizlice Hollanda'ya uçtu. Bilindiği gibi Kone, Galatasaray'ın teklifine önce olumsuz yanıt vermiş ve Şampiyonlar Ligi'nde oynayan bir kulübe transfer olmak istediğini açıklamıştı. Ancak Haldun Üstünel, Kone ve menaceri ile yaptığı görüşmeler sonunda Gineli yıldızın transfere olumlu bakmasını sağladı. Henüz kesinleşmeyen transfere son noktayı koymak için de Adnan Polat devreye girdi. Sarı kırmızılı yöneticiler Kone'nin kulübü PSV Eindhoven ile büyük ölçüde anlaşmaya varırken, yıldız futbolcu ile görüşmelerin en geç iki gün içerisinde sonuçlanması bekleniyor.

12.08.2007

Kaynak : DHA

Hugo
12.Ağustos.2007, 20:37
ooh iyi Adnan Abi gitsin bakalım :D

inşallah olur.

Emurafu
12.Ağustos.2007, 20:38

Galatasaray transfere devam ediyor. Sarı kırmızılı kulübün başkan yardımcısı Adnan Polat, PSV’nin genç forveti Arouna Kone’nin transferi için Eindhoven’e gitti.

Yönetici Haldun Üstünel de bir haftadır Kone’nin transferini bitirmek için adeta Hollanda’ya kamp kurarken, Üstünel’in görüşmelerinin olumlu geçmesi üzerine Adnan Polat’ta bu akşam oynayacakları Çaykur Rizespor maçını bir yana bırakıp gizlice Hollanda’ya uçtu. Bilindiği gibi Kone, Galatasaray’ın teklifine önce olumsuz yanıt vermiş ve Şampiyonlar Ligi’nde oynayan bir kulübe transfer olmak istediğini açıklamıştı. Ancak Haldun Üstünel, Kone ve menaceri ile yaptığı görüşmeler sonunda Gineli yıldızın transfere olumlu bakmasını sağladı. Henüz kesinleşmeyen transfere son noktayı koymak için de Adnan Polat devreye girdi. Sarı kırmızılı yöneticiler Kone’nin kulübü PSV Eindhoven ile büyük ölçüde anlaşmaya varırken, yıldız futbolcu ile görüşmelerin en geç iki gün içerisinde sonuçlanması bekleniyor.

Adnan polat gitti ise bu iş biter........Lincoln,Volkan gibi bir cok trnasferde son noktayı Adnan polat koydu..

uAsamet91
12.Ağustos.2007, 20:39
Hallederse Adnan halleder.Hadi bakalım görücez artık...

Roberto Baggio
12.Ağustos.2007, 20:41
biraz lincoln transferine benziyor bu iş dostlar bence kıran kırana pazarlık bakalım insallah adnan abi işi çözer

Emurafu
12.Ağustos.2007, 20:44
Şuanda Psv forumunda Büyük hariketlilk var büyük abilerim aldık her halde diyor....Forumlara bende bakıcam..Önemli birsey olursa paylasırım..

fenerbahce_1907
12.Ağustos.2007, 20:45
Adnan Polat'ta ne adammıs be hemen el koyar getirir Kone'yi.Bu kadar kolaymı ya adam istemedikten sonra ister Adnan gitsin ister Kone'nin babası gitsin adam istemedikten sonra hiç bişey olmaz.

BlackEagle19o3
12.Ağustos.2007, 20:46
Adnan Polat gittiyse halleder demek:D:DNe alakası var yahu.Adnan Polatın sihirli güçleri mi var.Bence bu Kone traansferinin Lincoln transferi ile hiç bir benzer yani yok.Lincoln'ün geleceği belliydi.Kone transferi çok zor ama inşAllah gelir;)

Emurafu
12.Ağustos.2007, 20:49
Adnan polat bosu bosuna Avrupaya Transfer için gitmez....Varki bir gelişme gitmiş...Adnan polat haberi dogru gibi Biraz önbce Gs tvde paf takımı macını izleyen herkez vardı birtek o yoktu:)
Dalga geçilicek birsey yok.:):)

BlackEagle19o3
12.Ağustos.2007, 20:51
Adnan polat bosu bosuna Avrupaya Transfer için gitmez....
Dalga geçilicek birsey yok.:):)

Ayrıca haberde ne yazıyor bakın İkna edildi falan yazıyor:)Her kapıyı para acar:)

Saçmalama lütfen.Adnan Polat'ın elini attığı her transfer bitecek anlamına mı gelir.O zaman Morientes transferine el atsın da getirsin.Bir de sen orda yazan herşeye inanırsan ne diyim sana:)

Hugo
12.Ağustos.2007, 20:52
Adam Polat hakkında istediğini düşünür..

fenerbahce_1907
12.Ağustos.2007, 20:53
Para her kapıyı acmaz bazı oyuncular vardır ki para için değil başarı için oynar;).Kone imkansız transfer bence adam gelmek istemedi bi kere bi daha ikna edebileceğinizi sanmıyorum ben.Adnan Polat bosu bosuna gitmez diyorsun gülünecek birşey yok diyorsun bence cok gülünecek şey var.Adnan Polat'ta sihirli adam heralde Kerem'in dediği gibi;))

Emurafu
12.Ağustos.2007, 20:54
Ben ne dedim şimdi........
1-Adnanm polat bosu bosuna bir trnasfer için avrupaya gitmez...Ha belki kone için degilde Alvez için gitmişdir:):)

2-Biraz Gs tvde Paf takımı macı vardı hemde canlı bütün yönetim macı izliyordu birtek Adnan polat yoktu....Macı izleyen varsa cıksın konussun..

Buyrun Psv forumu:)

http://forum.psv.nl/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=4&t=000651

BlackEagle19o3
12.Ağustos.2007, 20:55
Para her kapıyı acmaz bazı oyuncular vardır ki para için değil başarı için oynar;).Kone imkansız transfer bence adam gelmek istemedi bi kere bi daha ikna edebileceğinizi sanmıyorum ben.Adnan Polat bosu bosuna gitmez diyorsun gülünecek birşey yok diyorsun bence cok gülünecek şey var.Adnan Polat'ta sihirli adam heralde Kerem'in dediği gibi;))

Kone bence imkansız değil.Ama böyle getirilmesi zor bir oyuncuya Adnan Polat gitti diye kesin gözüyle bakmak yanlış.Kone Türkiye'ye gelir.Türkiye'ye Crespo,Adraino,Ronaldo gibi oyuncular gelmez;;)

uAsamet91
12.Ağustos.2007, 20:56
Evet Adnan Polat yoktu.Başkan bile izliyordu maçı o yoktu düşünün yanii...

BlackEagle19o3
12.Ağustos.2007, 20:57
Evet Adnan Polat yoktu.Başkan bile izliyordu maçı o yoktu düşünün yanii...

Ya tmm olmayabilir.Yok diye Kone Galatasaray'da mı şimdi yani.Yapmayın Allah aşkına.Belki Postiga transferini bitirmeye gitti:p

uAsamet91
12.Ağustos.2007, 20:58
Beyler PSV resmi Sitesinin formu:

fenerbahce_1907
12.Ağustos.2007, 20:58
Ben ne dedim şimdi........Camiayı cok iyi tanıyorum ben...

1-Adnanm polat bosu bosuna bir trnasfer için avrupaya gitmez...Ha belki kone için degilde Alvez için gitmişdir:):)

2-Biraz Gs tvde Paf takımı macı vardı hemde canlı bütün yönetim macı izliyordu birtek Adnan polat yoktu....Macı izleyen varsa cıksın konussun..

Buyrun Psv forumu:)

Her gittiğ transferi bitirirmi yani bu Adnan Polat o zaman İspanya'ya gidio neden Baptista'yı almadı.

Bide o forumda 20 milyon euro lafı gecıyor Kone'nın bonservis bedelimi bu?

Kone bence imkansız değil.Ama böyle getirilmesi zor bir oyuncuya Adnan Polat gitti diye kesin gözüyle bakmak yanlış.Kone Türkiye'ye gelir.Türkiye'ye Crespo,Adraino,Ronaldo gibi oyuncular gelmez;;)

O senin düşüncen bence imkansız transfer adam gelmek istemıyorum dedi reddetti Gs'yi karar değiştirip geliceğini düşünmüyorum.

uAsamet91
12.Ağustos.2007, 21:00
Ya tmm olmayabilir.Yok diye Kone Galatasaray'da mı şimdi yani.Yapmayın Allah aşkına.Belki Postiga transferini bitirmeye gitti:p

Galatasaray'da diye bişey dedikmi biz şimdi.Adnan Polat Eindhoven'a gitti. Postiga için gidicek hali yok dimi.Adnan tuttugunu kopartan bir adamdır herkes bunu bilirm ama siz birazdan fanatizimciliginizden dolayı yok sihirli adammı falan diyosunuz

JameSawyer
12.Ağustos.2007, 21:00
ne anladık forumdan? :)

Roberto Baggio
12.Ağustos.2007, 21:01
arkadaslar bence kone türkiyeye gelebilir çünkü emrahın verdiği psv forumuna baktım adamlar psv kadrolarını falan oluşturmuşlar kone yi koyamışlar ilk 11 ine bence bu iş olabilir biz hollanda basınından iyi bilemeyiz ama onlar birseyler biliyorlar heralde ki koymuyorlar kadroya kone'yi

Emurafu
12.Ağustos.2007, 21:01
Arkadasım şimdi kim burda kone kesin geliyor dedi....Siz gelin güvey olmayın.Sadece adnan polat gitti ise iş biter dedik.nouda saka ıle karısık biz kesin gözüyle bakmadık sacmalamayın..Hollandalılar bile onu kadrolarındansılmıs:)

uAsamet91
12.Ağustos.2007, 21:02
Beyler forumda 20.000.000€ dan bahsediyolar:D

fenerbahce_1907
12.Ağustos.2007, 21:03
Galatasaray'da diye bişey dedikmi biz şimdi.Adnan Polat Eindhoven'a gitti. Postiga için gidicek hali yok dimi.Adnan tuttugunu kopartan bir adamdır herkes bunu bilirm ama siz birazdan fanatizimciliginizden dolayı yok sihirli adammı falan diyosunuz

Fanatizm yapan bizmiyiz?:zuhaha.Komiksin Samet.Madem bütce ayırdını 15 milyon euro fln gidin en iyisini alın Polat'ıda yollayın halletsin transferi herseyi bitirri Polat.Kone gelmeyınce ben burda Polat tuttugunu koparamamıs diycm sonra ne bahane üreticeksin acaba sen.

JameSawyer
12.Ağustos.2007, 21:03
Bence bu başka bir Kone..:D

Hugo
12.Ağustos.2007, 21:05
Belki Baky Kone'ye gitmiştir :D

Ama o da iyi adam ;;)

Emurafu
12.Ağustos.2007, 21:06
Arkadasalr kone için gittigi kesinmi.......belki alvez için gitti..Dalga gecmeleri bırakın.Biz diger konularda kimse ile dalga gecmıyoruz..Lütfen dikkat edin..

ulucangs
12.Ağustos.2007, 21:07
beyler bırde şu var.dün oynanan hollanda süper kupasında psvde kone ilk 18de yoktu.

BlackEagle19o3
12.Ağustos.2007, 21:08

'Adnan Polat gittiyse bu iş biter'.Sen ne anlıyorsun bundan.Neden Postiga için gidecek hali yok.Postiga kötü futbolcu mu.Belki Afonso Alves için gitti.Ayrıca beni fanatizmle suçlayan sen misin.Kone'nin Galatasaray'a gelceğine inanıyorsun.Beşiktaş transfer haberlerinde 'Beşiktaş Maxi Lopez'i alamaz' diyorsun.Bjk-Sheriff maçı zayıf bir takım karşısında Beşiktaş'ın işi çok zor diyorsun.Grafite gibi adamı Galatasaray'a gelme ihtimali var diye dünya starı yapıyorsunuz.Sonra da bize fanatik diyorsunuz ya helal olsun valla.

ulucangs
12.Ağustos.2007, 21:13
maçtan sonra belkı acıklayabılırler

Hugo
12.Ağustos.2007, 21:15
Arkadasalr kone için gittigi kesinmi.......belki alvez için gitti..Dalga gecmeleri bırakın.Biz diger konularda kimse ile dalga gecmıyoruz..Lütfen dikkat edin..

Bana diyorsan cevap vereyim..
Ne var ki bunda?

Dalga geçmek amaçlı değildi.

Emurafu
12.Ağustos.2007, 21:16

Galatasaray transfere devam ediyor. Sarı kırmızılı kulübün başkan yardımcısı Adnan Polat, PSV’nin genç forveti Arouna Kone’nin transferi için Eindhoven’e gitti.

Yönetici Haldun Üstünel de bir haftadır Kone’nin transferini bitirmek için adeta Hollanda’ya kamp kurarken, Üstünel’in görüşmelerinin olumlu geçmesi üzerine Adnan Polat’ta bu akşam oynayacakları Çaykur Rizespor maçını bir yana bırakıp gizlice Hollanda’ya uçtu. Bilindiği gibi Kone, Galatasaray’ın teklifine önce olumsuz yanıt vermiş ve Şampiyonlar Ligi’nde oynayan bir kulübe transfer olmak istediğini açıklamıştı. Ancak Haldun Üstünel, Kone ve menaceri ile yaptığı görüşmeler sonunda Gineli yıldızın transfere olumlu bakmasını sağladı. Henüz kesinleşmeyen transfere son noktayı koymak için de Adnan Polat devreye girdi. Sarı kırmızılı yöneticiler Kone’nin kulübü PSV Eindhoven ile büyük ölçüde anlaşmaya varırken, yıldız futbolcu ile görüşmelerin en geç iki gün içerisinde sonuçlanması bekleniyor.

Adnan polat gitti ise bu iş biter........Lincoln,Volkan gibi bir cok trnasferde son noktayı Adnan polat koydu..Haberde hersey yazıyor........Postiga da gelebilir.Bne iki forvet gelecek tahmin ediyorum..

JameSawyer
12.Ağustos.2007, 21:17

"Dalga geçmek" cümlesinin anlamını bilmiyorsan sus..

Emmanuel
12.Ağustos.2007, 21:19
Haber yalan olabilir.. Kone Gineli değil Fildişi Sahilli diye biliyorum ben...
Ama inşallah doğrudur belki yanlışlıkla öyle yazmışlardır:p

JameSawyer
12.Ağustos.2007, 21:21
Allahım ya yapılan habere bak..
Kone; Gineli meğer ? :s

fenerbahce_1907
12.Ağustos.2007, 21:21
Haber yalan olabilir.. Kone Gineli değil Fildişi Sahilli diye biliyorum ben...
Ama inşallah doğrudur belki yanlışlıkla öyle yazmışlardır:p

Evet ya Kone Fildişi Sahilli:zuhaha

Emurafu
12.Ağustos.2007, 21:23
"Dalga geçmek" cümlesinin anlamını bilmiyorsan sus..
Lafına dikkat et:):)

Tartısma cıkmasın lütfen....

ibo
12.Ağustos.2007, 21:34
Beyler Gazete Manşetlerini süsleyen haberler için KALP KIRMAYA değmez. Lütfen Saygı & Sevgi Çerçevesinde yorum yapın.!

ulucangs
12.Ağustos.2007, 21:42
beyler az önce ntv spor haberlerını ızledım.olimpiyat stadına baglandılar ve bır tane spor yazarı adını bılmıyom transfer hakkında bır soru soruldu oda aynen soyle dedı : adnan polat bugun haldun üstünelın yanına avrupaya gıttı.öncelık olarak koneyle ılgılenıliyomus.ve aşama kaydedılmıs bu transfede.bu aksam yada yarın netlesecekmıs.

ben heycanlanmaya basladım.bu arada soylemeyı unuttum 2 forvet transferı olcakmıs.1 tanede baska mevkiiye alıncakmıs

Emurafu
12.Ağustos.2007, 21:48
Ulucan Gökman Özdemiri dinledinmi.....Grafite hakkında neler dedi...herkezin dinlemesini tavsiye ederdim...Almamız cok zormus .ama gelirse cok büyük işler yaparmız hatta fransızlar o büyük takıma giderse yıldız olur falan derlermiş...Brezilyada en iyi oyunculardanmış o ara capraz bagları kopmus fransaya gelmiş gecen yol cok iyi bir performasn göstermiş....En büyük hedef kone miş..yarın veya öbürsü gün sonuclancakmış..

BlackEagle19o3
12.Ağustos.2007, 21:53
İnşAllah bu kadar yıldız arasından Grafite gelir de Galatasaray taraftarı da mutlu olur biz rakip takım taraftarları da:p

ulucangs
12.Ağustos.2007, 21:55
Ulucan Gökman Özdemiri dinledinmi.....Grafite hakkında neler dedi...herkezin dinlemesini tavsiye ederdim...Almamız cok zormus .ama gelirse cok büyük işler yaparmız hatta fransızlar o büyük takıma giderse yıldız olur falan derlermiş...Brezilyada en iyi oyunculardanmış o ara capraz bagları kopmus fransaya gelmiş gecen yol cok iyi bir performasn göstermiş....En büyük hedef kone miş..yarın veya öbürsü gün sonuclancakmış..

bende onu dinledım zaten ama adını hatırlayamadım

fenerbahce_1907
12.Ağustos.2007, 21:55
İnşAllah bu kadar yıldız arasından Grafite gelir de Galatasaray taraftarı da mutlu olur biz rakip takım taraftarları da:p

+1.
Düşüncelerimi aynen yansıttın buraya:zuhaha

Roberto Baggio
12.Ağustos.2007, 21:58
yalnız çok sevinmeyin o grafitede gelirse uff eder ..

leogs
12.Ağustos.2007, 22:00
Tranfer yerimi Döğüş yerimi belli değil ???***

Emurafu
12.Ağustos.2007, 22:01
Arkadaslar mesajlarınıza dikkat edin:)

fenerbahce_1907
12.Ağustos.2007, 22:01
yalnız çok sevinmeyin o grafitede gelirse uff eder ..

4 gözle bekliyorz.Gelsin bakalım uff etsin;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Arkadaslar mesajlarınıza dikkat edin:)

Naptık ki?:icon_sad:

ibo
12.Ağustos.2007, 22:09
Madem amaç üzüm yemek değil bağcıyı dövmek bende cezalarınızı vermeye başlıyorum. Konuda bir süre kilitli kalacaktır.! Kimileri oyuncu gelmeden oyuncuyu yıldız ilan ediyor kimileri vasat oyuncu ilan ediyor. Burası Dingo'nun ağırı değil. Belli bilgi ve araştırma ile yorum yapılacaksa yapılsın. Galatasaraylılar gündemdeki oyuncuları övüyor diğer takım taraftarları bu oyuncuları karalıyor. Ne kadar saçma bir tartışmanın içinde olduğunuzu siz göremesenizde dışarıdan çok rahat gözüküyor. Yorum yapacak olanlar konu kilitli kaldığı süre içinde ilgilenilen oyuncuların kariyerlerini, iyi ve kötü özelliklerini araştırsın da bari düzeyli bir tartışma ortamı yaratılsın. Bu konuyu sidik yarışı konusuna çevirmeyin... Konuyu Galatasaray Maçından sonra açacağım...

Konunun Kilidini Kaldırdım. Umarım Bundan sonra Yine Aynı Davranışlar Devam Etmez. Lütfen Transfer Haberlerinden Devam Edelim...

ulucangs
13.Ağustos.2007, 01:00
beyler dun oynanan hollanda super kupa macında koneyı galatasarya oynatmamıs.bugece ısı bıtırmek ıcın masaya oturcaklar.yarın bır acıklama yaparlar.kaynak kanal1 dekı telegolde acıklandı.süleyman rodop soyledı

fenerbahce_1907
13.Ağustos.2007, 01:02
beyler dun oynanan hollanda super kupa macında koneyı galatasarya oynatmamıs.bugece ısı bıtırmek ıcın masaya oturcaklar.yarın bır acıklama yaparlar.kaynak kanal1 dekı telegolde acıklandı.süleyman rodop soyledı

Ne kadar gercek bilmiyorum bence cok zor bir transfer ama eğer olursa Türk futbolu için süper benim için yıkıcı bir transfer olur:p:zuhaha

alman
13.Ağustos.2007, 01:06
2 tarnsfer forwete 3. transfer sağ bek mi sol açık mı:?:?:?:?

fenerbahce_1907
13.Ağustos.2007, 01:10
Adnan Sezgin 2 adam alcaz gibi birşey dedi Ntv'de son anda yakaladım tam duyamadım.

BlackEagle19o3
13.Ağustos.2007, 01:11
Adnan Sezgin 1 yada 2 tane forvet alacağız dedi.Ntv'de konuştu az önce;)

uAburak89
13.Ağustos.2007, 01:11
Rize maçından sonra takım iyi diyip, transferden vazgeçerlermiş.. :D

Heh iyi o zaman, Adnan Sezgin dediyse alır... (:

JameSawyer
13.Ağustos.2007, 01:17
Vazgeçme olmaz..

Santrafor bekliyoruz.

eGowiCh
13.Ağustos.2007, 01:28
Galatasaray 2 yabancı santrafor alır, Ümit Karan yedeğe çekilir bugünkü performansından sonra. Bouzid neden alındı, madem oynamayacak?

Emurafu
13.Ağustos.2007, 01:28
Arkadaslar kone gelecek...........

Adnan polat menejeri ile masaya oturmaya gitmiş bu gece.....Dünkü macta Koneyi Galatasaray oynatmamıs çünkü psv ile anlasmısız Menejerine söylemişler oynatmamıslar.. sadece kone bazı sorunlar varmıs.....Kone her an istanbula gelebilir.........

Macta oynatmama istihbaratını serhat ulueren bizzat verdi(Serhat ulueren)saglamdır
Rodop olsa inanmazdım....

Kaynak:Telegol,Cnn türk.....

Kone büyük ihtimal bizim yeni forvet olacak ayrıca dedigim gibi 2 forvet gelecek...

İsteyen inanır isteyen inanmaz....

BlackEagle19o3
13.Ağustos.2007, 01:31
Emurafu yine başlama bence:)Bakın gelmez demiyorum ama bu kadar kesin ifadeler kullanmanın yanlış olduğunu Saviola ve Morientes olaylarında gördük;;)

JameSawyer
13.Ağustos.2007, 01:32
Emurafu sabahki anlaşmazlık için kusura bakma.Sinirliydim..:)

Kone haberi güzel..

uAburak89
13.Ağustos.2007, 01:37
Kone gelse düşünemiyorum gerçekten.. Çatlatırız.. :p

fenerbahce_1907
13.Ağustos.2007, 01:38
Ben hala inanmıorum bu transfere ama olursa süper inanılmaz bir transfer olur.

UA dragon
13.Ağustos.2007, 01:39
kone gelse dünyayı sallarız

Emurafu
13.Ağustos.2007, 01:45
Arkadasalr ben kesin demiyorum hem cidd duyumlar var hemde bütün programlar diyor suan Adnan polat menejeri ile masaya oturmusd bu gece...Psv süper macında Galatasaray oynatmamıs onu bunuda(Serhat ulueren söyledi)Saglamdır yani........Ailevi bazı sorunlar kalmıs kone ile ilgili...ayrıca 2 forvet gelebilir..

Konenin istanbula gelmesi an meselesi miş.....

Murat Abbasi
13.Ağustos.2007, 01:48
kardes koneyi kone olarak degerlendir..yani genel olarak tüm özellikleriyle degerlendir ;)

sprinter
teknik
akıllı top oynuyo
hızlı
hava toplarında etkili
fırsatçı

varsın arasıra gol kaçırıversin ;)

kone , alves , grafite , postiga

hepside çok yetenekli golcüler..bunlardan birinin gelmesi golcü sorunumuzu çözer diye düşünüyorum

Walla bu dörtlüden ikisi gelsin ben sonra önyargılarımdan kurtulacağıma söz veriyorum benim tercihim Postiga ve Alves , ,fotospor transferi bitirmiş yine ama Adnan Sezgin bu konuda herhangi bir sır vermedi , yine yalan haber artık hangisini tutturabilirsek oynuyorlar ,birisi oluncada biz söylemiştik yapıyorlar :)

eGowiCh
13.Ağustos.2007, 01:50
Abartmayın isterseniz, Ronaldinho'yu almıyorsunuz, alt tarafı Kone. Aldığım duyumlara göre bu transferde ufak pürüzler kalmış, noktalanmak üzere.

douramss
13.Ağustos.2007, 01:50
Abi Bahri Havadir su an haber gecti...En gec pazartesi Istanbul'a geliyormus...Adnan Polat ile Haldun Ustunel transferi sonlandirmak icin Dusseldorf tan Hollanda'ya geciyormus...Son haber bu sanirim:)

edit:en gec yarin aksam dedi...hayirli olsu... diyorum gelince n yi de eklerim:)

Murat Abbasi
13.Ağustos.2007, 01:51
ya beyler forumlarda herkes su konuyu konusuyo.yenı golcumuzü tribünde görebilirmişiz falan diyolar.sizce dogru olabilirmi

seyircinin olmadığı bir maçta böyle gülünç bir hata yapmazlar ama ulusoyun maça gelmesine sinir oldum adam kulüpler birliğinden intikamını aldı ve glip maçımızı izliyor , ama inşallah ona rağmen şampiyon olucaz :)

BlackEagle19o3
13.Ağustos.2007, 01:51
Arkadasalr ben kesin demiyorum hem cidd duyumlar var hemde bütün programlar diyor suan Adnan polat menejeri ile masaya oturmusd bu gece...Psv süper macında Galatasaray oynatmamıs onu bunuda(Serhat ulueren söyledi)Saglamdır yani........Ailevi bazı sorunlar kalmıs kone ile ilgili...ayrıca 2 forvet gelebilir..

Konenin istanbula gelmesi an meselesi miş.....

Ben senin kullandığın ifadelerden kesin anlamına çıkarıyorum:icon_confused:.Böyle dedin şimdi de'Arkadaşlar Kone gelecek.'Eski söylemlerini gündeme getirmiyorum bile.Kelimelerimizi seçerek kullanırsak daha iyi olur bence;;).İnsanlar fazlaca umutlanıyor.Kone İnşAllah Galatasaray'a gelir.Bizde böyle bir yıldızı Türkiye'de izlemekten zevk duyarız.

galatASIRay
13.Ağustos.2007, 01:54
Evet arkadaşlar şu an lig tvde bahri havadır maraton programına bağlandı kone yarın akşam galatasaraydaymış.Haldun üstünel ile Adnan Sezgin Eindhoven'a gidiyorlarmış.Ayrıca alfonso alves adaında bi futbolcuyuda alıyomuşuz galiba öyede dedi 34 maç 34 gol o da hayırlı olsun;)

Emurafu
13.Ağustos.2007, 01:56
Bahri Havadır Lig tv de açıkladı.

kone galatasaray da diye..

adnan polat ve haldun üstünel hollandaya geçiyolarmış.

p.tesi akşamına kadar gelecekmiş...

Kone cepte imiş hatta Alvez lede ugrasıuyorlarmıs....

Adnan polat kopardı onu:):)

fenerbahce_1907
13.Ağustos.2007, 01:56
off Alves ve Kone gelirse düşğnemiyorum bile inanılmaz olur bu ikisi 60 gol atar Türkiye'de:zuhaha.

BlackEagle19o3
13.Ağustos.2007, 01:57
off Alves ve Kone gelirse düşğnemiyorum bile inanılmaz olur bu ikisi 60 gol atar Türkiye'de:zuhaha.

O ikisi gerçekten imkansız işte.Tamam para var da bu ikisine yetmez;;):zuhaha

fenerbahce_1907
13.Ağustos.2007, 01:58

Ya yeterse onu düşün bide.

douramss
13.Ağustos.2007, 02:00
O kadar yildiz da olmasin yahu:)...Real Madrid aldi Figolari Beckhamlari basarili olamadi....Kone yeter bize:)

Roberto Baggio
13.Ağustos.2007, 02:01
arkadaslar fox tv acıklıomuş acın foxu

JameSawyer
13.Ağustos.2007, 02:01
Impossible is Nothing .. :p

Emurafu
13.Ağustos.2007, 02:02
Lig TV’de Bahri Havadır konuşuyor şu an. Yarın Kone geliyormuş. Heerenveenli Alves de ikinci oyuncu olarak alınacakmış.

Fox da son dakika gecti..........FOX TV Acın.......

Bütün kanallar son dakika diyor Galatasarayın yeni transferi suan belli oldu diyorlar..........Resmi haber yakın..

Murat Abbasi
13.Ağustos.2007, 02:03
FOX birazdan yazıyor :D

JameSawyer
13.Ağustos.2007, 02:04
Kone tamam gibi. (Gazete manşeti sanki :D )

fenerbahce_1907
Lig TV’de Bahri Havadır konuşuyor şu an. Yarın Kone geliyormuş. Heerenveenli Alves de ikinci oyuncu olarak alınacakmış.

Fox da son dakika gecti..........FOX TV Acın.......

Bütün kanallar son dakika diyor Galatasarayın yeni transferi suan belli oldu diyorlar..........Resmi haber yakın..

Hayır olamaz bu offf düşünemiyorum helal olsun Gs'li yöneticilere gercektende cok calıstılar bu sene.

Emurafu
KOne geliyor...........2.forvet kim..Adnan polat Hollandaya gecmiş.Alvez de gelebilirmiş..

batuhanry
13.Ağustos.2007, 02:05
:zuhaha Imposıble ıs nothıng gusl cevap:D

douramss
13.Ağustos.2007, 02:06
Kone Turkiyeye burun kivirdi,Galatasaray i ikinci sinif takim diye nitelendirdi diye haber yapan medya kuruluslari eger Kone Istanbula gelirse basarili bir sinav daha vermis olacak...

Emurafu
13.Ağustos.2007, 02:08
Ben size demişdim Adnan polar bosuna avrupaya gidip de öyle uzun süren pazarlıklar yapmaaz....Adnan Polat bu..:D:D

galatASIRay
13.Ağustos.2007, 02:08
arkadaşlar yeter yetmez yok bitti artık transferler;)kone garanti yani alves de gelir herhalde.

JameSawyer
13.Ağustos.2007, 02:09
İnşallah bu haberlerin doğruluğu kesindir.Birde sağ bek alabiliriz aslında..

BlackEagle19o3
13.Ağustos.2007, 02:10
Kone ve Alves isimlerini aynı anda düşünemiyorum:p.

Emurafu
13.Ağustos.2007, 02:11
JameSawyer kardes büyük ihtimal 2 forvet gelecek:)
Carusca gidince sag bek gelir:9

düsseldorf dan eindhoven’ a giden adnan polat , hayırlı olsun diyen bahri havadır’ı, "senden de hiç bişi kaçmıyor" diyerek cevaplamış, bakalım nereye varacakmış bu iş, izleyip görecekmişiz.. iddaya göre sabah alıp, getireceklermiş..

kaynak:lig tv

Murat Abbasi
Hollanda liginde gol kıtlığı yaşanır ikisi birlikte gelirse.

fenerbahce_1907
Offf doğru değildir İnsAllah bende tek Kone neyse de Alvez'de gelirse kalbim kaldırmaz bunu:zuhaha

JameSawyer
13.Ağustos.2007, 02:12
Her zaman fener mi alacak, birazda bize olsun..:p

fenerbahce_1907
13.Ağustos.2007, 02:13
Her zaman fener mi alacak, birazda bize olsun..:p

Biz bu kadar abartmamıstık ya:zuhaha

douramss
13.Ağustos.2007, 02:14
Kone Galatasaray taraftari icin bir Pascal Nouma potansiyeli tasiyor bence...Lincoln u golgede birakir mi birakmaz mi bunun hic onemi yok...Takima faydali olsun yeterli...Hepsinden onemlisi Lincoln,Linderoth,Kone ve bugun izledikten sonra Baris bu yeni isimler taraftar arasinda bir heyecan yaratiyor...Ben bu heyecani yillardir Galatasaray da gormemistim...Bu sinerji teknik heyete,takima,yonetime yansiyacaktir...Bu itici guc de basari icin onemli bi adimdir...Benim icin en onemlisi Galatasaray in maclarini kazanir mi kazanmaz mi diye degil de keyif almak icin izliyecegim...:)

JameSawyer
13.Ağustos.2007, 02:15
İşin şaka yanı bir tarafa, eğer bu haberler doğruysa yani ;

"Kone Tamam + Alves Yolda + Sağbek"

Benimkide kaldıramaz bunu..:D

RaSenGan
Mertcan:

Galatasaray 10-0 ???
Kone 3
Alvez 3
Lincoln 2
Volkan 1
Şükür 1

Böyle olur :D

Murat Abbasi
G.Saraylılara müjde!

G.Saray'da santrafor transferinde sona gelindi. LİG TV'de yayınlanan Maraton programına bağlanan Galatasaray muhabiri Bahri Havadır'ın bildirdiğine göre PSV Eindhovenlı Aruna Kone Türkiye'ye geliyor.

Adnan Polat ve Haldun Üstünel'in Almanya'nın Düsseldorf kentinden Hollanda'nın Eindhoven kentine geçtikleri öğrenilirken Kone transferinin netleştiği ifade edildi. Golcü futbolcunun Pazartesi gününe kadar yöneticilerle beraber Türkiye'ye geleceği belirtildi. Heerenveen'li Alves'in de sırada olduğu gelen haberler arasında.

Kaynak:Ligtv.com.tr

Emurafu
13.Ağustos.2007, 02:16
Fox tv de suanda belli oldu diyor........

fenerbahce_1907
13.Ağustos.2007, 02:17
Mertcan:

Galatasaray 10-0 ???
Kone 3
Alvez 3
Lincoln 2
Volkan 1
Şükür 1

Böyle olur :D

Bu 1 maclık tablo sezon sonu ise.

Galatasaray 150 gol:zuhaha
Kone 30
Alvez 35
Lincoln 20
Volkan 10
Hakan 15
Ümit Karan 10
Diğerleride atsa Gs rekor kırar:zuhaha

JameSawyer
13.Ağustos.2007, 02:19
Kone "Tamam" denildi..

Bakalım zaman daha neler gösterecek? :p

BlackEagle19o3
13.Ağustos.2007, 02:19
Fox tv de suanda belli oldu diyor........

Fox tv ye inanmayın:)Adamlar az önce Beşiktaş küme düşecek diye haber verdiler.:mad:

douramss
13.Ağustos.2007, 02:21
Lig Tv de ayni haberi gecti Gs muhabiri Bahri Havadir...Bekleyip gorucez...

uAsamet91
13.Ağustos.2007, 02:22
Fox tv ye inanmayın:)Adamlar az önce Beşiktaş küme düşecek diye haber verdiler.:mad:

Evet Galatasaray Golcüsüyle anlaşıldı dedi.Beşiktaş küme düşme durumuna gelince ödemez ise evet düşücek.G.sarayında başına gelmişti bu olay

Emurafu
Kardes Sadece foxdegil bütün kanallar dedi.......Fox şimdi belli oldu diyor son dakika yani....
Kone bitmiş hollandada resmi imza atılcakmş...Maratonda da söylendi..

Eray Dengiz
Kone tamam diyorlar, 3-4 yerde daha görmeye başladım, şaka gibi, Kone gelirse heralde düşüp bayılırım.

Lincoln-Linderoth-Kone-Song

yabancılarımız inanılmaz olacak!

Hatta yarın gelecekmiş, bu gece uyumak yoooook!

JameSawyer
Arouna Kone hayırlı olsun..

Sıra diğerlerinde..:)

Emurafu
13.Ağustos.2007, 02:24
KONE Geliyor........

Yabancı golcü arayışlarını sürdüren Galatasaaray'ın PSV Eindhoven'ın golcüsü Kone ile anlaşmak üzere olduğu belirtildi. Galatasaray yöneticileri Adnan Polat ve Haldun Üstünel'in bu transferi gerçekleştirmek için Almanya'nın Düselldorf kentinden Hollanda'nın Eindhoven şehrine geçtiği öğrenildi.

Sarı kırmızılı yöneticilerin, bu oyuncunun transferi için 1 haftadır girişimlerde bulunduğu PSV Eindhoven'ın golcüsü Kone'nin transferini pazartesi gününe kadar bitirecekleri belirtildi.

Konuyla ilgili olarak Maraton'da Şansal Büyüka'nın sorularını yanıtlayan Lig TV muhabiri Bahri Havadır, Kone'nin transferi hakkında "Adnan Polat ve Haldun Üstünel'i aradım ve transfer için hayırlı olsun dileklerimi ilettim. Onlar da 'Senin gözünden de hiçbir şey kaçmıyor' diyerek bu transferi doğruladılar" dedi.

Öte yandan sarı kırmızılı yöneticilerin, geçen sezon Avrupa Gol Kralı olan Herenveenli Afonso Alves ile de yakından ilgilendikleri öğrenildi.

MARATON.COM.TR

Fox bilerek hemen söylemiyor.......İzlesinler diye.....Ümit bu arada yalan haber uyduranı mahkemeye veriyormus..En iyisi aferim ona.

BlackEagle19o3
13.Ağustos.2007, 02:24
Evet Galatasaray Golcüsüyle anlaşıldı dedi.Beşiktaş küme düşme durumuna gelince ödemez ise evet düşücek.G.sarayında başına gelmişti bu olay

Sence böyle bir ihtimal var mı.Konuşulması bile komik.Sırf rating kaygısı yüzünden yapılmış bir haber;;)
Kone büyük ihtimal Galatasaray'da.Hayırlı oslun.Çok büyük bir iş başırdı yönetim.Alfonso Alves de alınırsa Gs-Bayern uefa finali izleriz:p

douramss
13.Ağustos.2007, 02:25
Ben de inanamiyorum Kone transferine....Daha 23 yasinda olan Kone bu degil mi...:)

JameSawyer
13.Ağustos.2007, 02:26
Alfonso Alves'i de çok isterim.Umarım o da bitirilir..

Ama takımda kale sorunu var bence.Pek güvenemiyorum Orkun'a..

Emurafu
13.Ağustos.2007, 02:28
Jame Sawyer orkun iyi kaleci zaten takım iyi oldu rakibe pozizyon vermiyoruz..Orkun bugün cay içdi...

JameSawyer
13.Ağustos.2007, 02:29
Ama rakipte bize çay ısmarlayacak cinstendi yani Emurafu abicim..:)

Zaman herşeyi gösterecek.Umarım hayırlısı olur..

Emurafu
13.Ağustos.2007, 02:30
Cnn Turkte bi spor programında (ismini hatırlayamadım) oda Konenin tamam olduğunu ve adnan polatın almanyadan hollandaya geçeceğini söyledi....

UA dragon
13.Ağustos.2007, 02:31
kilitlendim sitede resmi açıklama bekliyorum

Jame sawyer bu arada hiç yakıştıramadım :D

JameSawyer
13.Ağustos.2007, 02:32
kilitlendim sitede resmi açıklama bekliyorum

Jame sawyer bu arada hiç yakıştıramadım :D
Resmi açıklama şimdilik zor gibi :). Neyi yakıştıramadın anlamadım? :D

Murat Abbasi
13.Ağustos.2007, 02:34
Fox haberlerinde tutarlı davranmayı eminim kendine görev biçmiştir çünkü Fox Network'ün Türkiye'de büyük hedefleri olduğu kesin bu yüzden haberlerinin doğru olması da kendileri için önemli fakat yeni birşey açıklayacaklarını sanmıyorum Bahri Havadır Lig TV'de açıkladıktan sonra habercilik olarak Fox ve diğerleri geç kalmıştır. Kone takımımıza hayırlı olsun. Umarım Postiga veya Alves te alınır

UA dragon
13.Ağustos.2007, 02:34
açıklama belki gelir konuşmaya çevirme lütfen

bide hem imzamı hem avatarımın bi benzerini koymuşsun hırsız :D

Emurafu
13.Ağustos.2007, 02:38
Fox tv ye haber yeni geldigi için kaset hazırlıyorlar.......

ibo
13.Ağustos.2007, 02:42
fox'u izleyin şimdi :)

Murat Abbasi
13.Ağustos.2007, 02:47
Yeni birşey yok Fox habercilikteki yenilgisini büyük bir habermiş gibi sunuyor. Ek olarak sıtma olayını ayrı haber yapmışlar sadece.

Emurafu
13.Ağustos.2007, 02:48
24 saat içinde resmi haberde cıkar bence.......Galiba bu transferi cuma günü acıklayacaklardı haberi görünce ertelendı galıba.....Hayırlı olsun.Devamı gelecek:):)

UA dragon
13.Ağustos.2007, 02:50
fox yalan haber yapar genelde ama bakalım

Murat Abbasi
13.Ağustos.2007, 02:50
Allah utandırmasın arkadaşlar inşallah yine büyük Avrupa başarılarımıza geri döneriz.

JameSawyer
13.Ağustos.2007, 02:51
İnşallah resmi olarakta açıklanır da rahat uyuruz.Mori ve Saviola olayına dönmesin iş. :)

Osman Tanburacı'nın sorunu ne acaba?

eGowiCh
13.Ağustos.2007, 02:53
Kone kesin olarak Galatasaray'da, hayırlı olsun. Bu kadar emin konuşuyorum uzun bir aradan sonra, aldığım sağlam kaynaklara göre Kone transferi bitmek üzere, pazartesi veya salı günü açıklanır resmi olarak.

Roberto Baggio
13.Ağustos.2007, 02:53
kone kone kone kone!!!

UA dragon
13.Ağustos.2007, 02:54
oh be rahatladım kone iyi bi transfer

Eray Dengiz
13.Ağustos.2007, 02:58
Hayırlı uğurlu olsun, umarım bu transferlerle bu sene Avrupa'da iyi bir yerlere gelebiliriz.

Ayrıca daha transfer bitmedi 1-2 tane daha yapılacakmış.

Emurafu
13.Ağustos.2007, 03:01
Eray dedigin gibi devamı gelecek.......Bir forvet daha gelecek:...

eGowiCh
13.Ağustos.2007, 03:01
Bir yabancı santrafor daha alınabilir. Adaylar; Postiga ve Afonso Alves.

Kone ile kesin olarak anlaşıldı, sırada Afonso Alves var, büyük olasılıkla o da transfer edilecek.

Galatasaray rüya takım kuruyor, bu sene şampiyonluğun en büyük favorisi olur Afonso Alves'i de alırsa...

JameSawyer
13.Ağustos.2007, 03:06
Bende inanıyorum yeni bir forvete.Alves yada Postiga.

Umarım sağbek içinde çözüm bulunabilir.Çünkü Sabri yetersiz bu takım için ve tutunamayacak böyle performans sergilerse..

Barış gayet iyidi."perpetua" nın dediği gibi kökü sağlam, futbolu biliyor..

Roberto Baggio
13.Ağustos.2007, 03:06
Bir yabancı santrafor daha alınabilir. Adaylar; Postiga ve Afonso Alves.

Kone ile kesin olarak anlaşıldı, sırada Afonso Alves var, büyük olasılıkla o da transfer edilecek.

Galatasaray rüya takım kuruyor, bu sene şampiyonluğun en büyük favorisi olur Afonso Alves'i de alırsa...

bencede hocam..

UA dragon
13.Ağustos.2007, 03:07
geçen sene inamoto gelirken şimdi yıldızlar geliyor kone kesin bitti dimi yani

Emurafu
13.Ağustos.2007, 03:08
Ben kac gün önceden dedim..

Egemen Grafite,Postiga,Alvez aralarında en kolay postiga gelir......

UA dragon
13.Ağustos.2007, 03:12
en kolay grafite gelir

erdemzorer10
13.Ağustos.2007, 03:13
beyler aklıma takıldı kone sıtmaymış hastanede yatıyomuş :S yani biz koneyi alınca iyileşmesinimi bekliyecez :S daha dogrusu hastalıgı devam ediyormu ? bi bilgisi olan varmı ?

birde kone nin istatistiklerini koyarsanız çok sevinirm..

son olarak da bgnkü maç gösterdiki bir sağ bek ŞART !!

JameSawyer
13.Ağustos.2007, 03:14
Bence Kone hastaneye ziyaret için gitti..:)

Emurafu
13.Ağustos.2007, 03:27
Arkadaslar kone coktan Taburcu oldu:)kapatın su konuyu...

Kone psv-Ajax macında oynuyordu Bizim yönetim rica etti onu oynatmadılar...Bunuda serhat ulueren acıkladı.

Bu arada Grafitenasıl en kolay gelir grafiteyi kulübü bırakmıyor..ayrıca 8 istiyorlar..

2forvet gelecek..Carusca gitsin sagbekte gelir..

RaSenGan
13.Ağustos.2007, 03:27
Forvet almayalım.Forvet dolu zaten.Şükür çok deli oynuyo :) Ümit iyi.Barış var.Kone var.Yeter bence..

fenerbahce_1907
13.Ağustos.2007, 03:29
Gelsin Gelsin.

Kone gelsinde Alvez gelmesin:p.Kalbim kaldırmaz felç geçiririm.Şaka bi yanada tebrik etmek lazım Gs'li yöneticileri tuttuklarını koparıorlar bide bizimkilere bakın Deivid'lerle falan urasıolar:mad:

JameSawyer
13.Ağustos.2007, 03:29
Forvet almayalım.Forvet dolu zaten.Şükür çok deli oynuyo :) Ümit iyi.Barış var.Kone var.Yeter bence..
Barış değil Serkan..:)

Emurafu
13.Ağustos.2007, 03:34
Aygün forvet lazım karanı sayma o iyice kopmuş..........karanla yola cıkılmaz ayrıca serkan ı kallı kanatta oynatıyor..

Kone 2006-2007 sezonunda 18 gol 11 asistle oynamış sanırım sadece ligde

erdemzorer10
13.Ağustos.2007, 03:37
kone yanında mehmet yıldız alınsa mutlu olurum (kişisel fikrim)

ama kone dışında bir yabancı daha alınacaksa bu umarım grafite yada alves olur

Omerdinho
13.Ağustos.2007, 03:50
Fox TV yi kaynak olarak göstermek ne kadar saglikli bilinemez..
Bu adamlar daha gecen hafta Topuz ve Zigic Fener'de demisti..

Emurafu
13.Ağustos.2007, 03:51
Omerdinho kaynak sadece fox degıl bütün kanallar...

Cuma gününe kadar İstanbul'a getirilecek ve imza attırılacak.

Ödenen bonservis 9 milyon € belirli bir miktar peşinat + 2 yıl taksitle ödenecek.

Kendisi PSV'de aldığı paranın 2 katını alacak.. Toplam maliyet 20 milyon €'ya yakın

Bu bilgilerde benden.....Hayırlı Olsun...

Devami gelecek:):)

JameSawyer
13.Ağustos.2007, 03:54
Arouna Kone Galatasaray'da..

Kim ne derse desin.

RaSenGan
13.Ağustos.2007, 03:54
Aygün forvet lazım karanı sayma o iyice kopmuş..........karanla yola cıkılmaz ayrıca serkan ı kallı kanatta oynatıyor..

Niye arada iş yapar.:)

Barış değil Serkan..:)

Ben Barış'tan söz ediyorum Serkan ayrı.O kanat..

Kone gelsinde Alvez gelmesin:p.Kalbim kaldırmaz felç geçiririm.Şaka bi yanada tebrik etmek lazım Gs'li yöneticileri tuttuklarını koparıorlar bide bizimkilere bakın Deivid'lerle falan urasıolar:mad:

Gelsin :D

REsist JuvE11
13.Ağustos.2007, 03:55
kone transferi hepimize hayırlı olsun..en sonunda yıpratıcı bir golcü alabildik..tutmayın bizi..:)

erdemzorer10
13.Ağustos.2007, 03:57

süper bi istatistik ...tam aradıgımız golcü...

Allah utandırmasın süper golcü aldık

JameSawyer
13.Ağustos.2007, 03:58
Ben Barış'tan söz ediyorum Serkan ayrı.O kanat..

Gelsin :D

Takımda forvet dolu dedin.Forvetlerin isimlerini yazarken araya Barış'ı da ekledin..:)

erdemzorer10
13.Ağustos.2007, 03:59
beyler boşverin tartışmayı :):) koneyi almışız gerisi yalan :)

JameSawyer
13.Ağustos.2007, 04:00
http://www.youtube.com/watch?v=QXS64MHh_ls&mode=related&search=Kone'nin attığı güzel gollerin bir derlemesi..:)

REsist JuvE11
13.Ağustos.2007, 04:00
bi de servet yerine boizid i oynatsak:)

Emurafu
13.Ağustos.2007, 04:01
Arkadaslar Hala inanmayan var Türkiyede ne kadar medya var hepsi yazdı...Tvler söyledi.......Devamı geliyo........Para yok diyenler vardı....Alvez da var adaylar arasında...Karsılama hazırlanıyor uA da....

Fıratcan Alçınkaya
13.Ağustos.2007, 04:02
Galatasaray lı arkadaşlar Kone transferi hayırlı uğurlu olsun... Eminim çok büyük başarılara imza atıcaktır...

erdemzorer10
13.Ağustos.2007, 04:02
rize maçıyla degerlendirmek ne kdr dogru olur bilinmez ama ben bgn serveti baya begendim :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Galatasaray lı arkadaşlar Kone transferi hayırlı uğurlu olsun... Eminim çok büyük başarılara imza atıcaktır...

sagol gerçek taraftar Fırat Alçınkaya ;)

fenerbahce_1907
13.Ağustos.2007, 04:03
süper bi istatistik ...tam aradıgımız golcü...

Allah utandırmasın süper golcü aldık

Gol kralının 34 gol attıgı bir ligde 18 gol cok fazla değil aslında ama 11 asistide var iyi istatistik yine.Süper bir oyuncu;;)

Emurafu
13.Ağustos.2007, 04:04
Neyse serveti konusmayalım bizim dememizle olmuyor zaten...song servet uyumlu bunuda herkes diyor..uzamasın...transfer konusalım:D

JameSawyer
13.Ağustos.2007, 04:04
Gol kralının 34 gol attıgı bir ligde 18 gol cok fazla değil aslında ama 11 asistide var iyi istatistik yine.Süper bir oyuncu;;)
Merak etme gol kralıda gelecek..:D

Hem bahsettiğimiz Hollanda Ligi..:p

REsist JuvE11
13.Ağustos.2007, 04:05
rize maçıyla degerlendirmek ne kdr dogru olur bilinmez ama ben bgn serveti baya begendim :)

sakın bu hataya düşmeyelim..sakın.

fenerbahce_1907
Arkadaslar Hala inanmayan var Türkiyede ne kadar medya var hepsi yazdı...Tvler söyledi.......Devamı geliyo........Para yok diyenler vardı....Alvez da var adaylar arasında...Karsılama hazırlanıyor uA da....

20 milyon euroya yakın para gitti Kone'ye.Alvez için en az 15 milyon euro gereki nerden geliyor ya bu para Alvez transferi cok zor bence Postiga alsın Gs.Oda süper oyuncu.

UA dragon
QXS64MHh_lsKone'nin attığı güzel gollerin bir derlemesi..:)

ben 10. yu sevmedim

UA dragon
QXS64MHh_lsKone'nin attığı güzel gollerin bir derlemesi..:)

ben 10. yu sevmedim

erdemzorer10

evt onu demeye çalışıyorum 11 de asisti var...

ayrıca gol kralı dedigin adam da gündemimizde :D:D :):):)

fenerbahce_1907
13.Ağustos.2007, 04:07
ben 10. yu sevmedim

10.gol güzelmiş:p:zuhaha

Omerdinho
13.Ağustos.2007, 04:08
Arkadaslar Hala inanmayan var Türkiyede ne kadar medya var hepsi yazdı...Tvler söyledi
Yahu resmi aciklama olmadigi sürece isteyen istedigini söylesin ne yazar?
Bekleyin resmi aciklamayi sizde rahatlayin inanmayanlarda rahatlasin, ispatlamaya kalkmayin sonra cok ümitlenen arkadaslar oluyor, transfer haberi fos cikincada yönetime sövüyorlar.

erdemzorer10
sakın bu hataya düşmeyelim..sakın.

ama şuan için gayet uyumlular ve benim izledigim hazırlık maçlarında bouzid bazı hatalar yaptı 3-3 biten bolu maçında örngegin...

neyse kararı kalli veriyor :)

biz transfere dönelim :):)

ne diyorsunuz sag bek alınmalımı ? trabelsi boştayken kapsak fenamı olur

fenerbahce_1907
evt onu demeye çalışıyorum 11 de asisti var...

ayrıca gol kralı dedigin adam da gündemimizde :D:D :):):)

Oda gelirse zaten inanılmaz bir takım olcak Gs her mac 5 gol ortalamayla oynar.

erdemzorer10
13.Ağustos.2007, 04:10
Oda gelirse zaten inanılmaz bir takım olcak Gs her mac 5 gol ortalamayla oynar.

ne yalan söyliyeyim bi fenerliden bunları duymak güzel :) benim şahsi fikrim kone gelsin artı birde sagbek bu iş tamamdır..ama 2. bi forvet alınırsa hyr demem :):)

REsist JuvE11
13.Ağustos.2007, 04:10
biz bu adamları aldık almasına da bunların maaşlarını kim ödeyecek:D

UA dragon
13.Ağustos.2007, 04:11
yok okadarda değil

Emurafu
13.Ağustos.2007, 04:11
Arkadaslar Belki yarın resmi acıklama olmaz heyecan yapmayın tekrar hayırlı olsun:):)İmza atılcak holllandada

İyigeceler herkeze:):)

fenerbahce_1907
13.Ağustos.2007, 04:12
ne yalan söyliyeyim bi fenerliden bunları duymak güzel :) benim şahsi fikrim kone gelsin artı birde sagbek bu iş tamamdır..ama 2. bi forvet alınırsa hyr demem :):)

2.forvete benim itirazım olur hele bide Alvez olursa itirazım çok yüksek olur:p:zuhaha.Birde sag bek Trabelsi gelirse off düşünemiyorum Galatasaray'ı Türkiye'de zaten rakipsiz olursunuz,Uefa'da da tek rakibiniz Bayern kalır

erdemzorer10
13.Ağustos.2007, 04:13
yönetim bu oyuncuları aldıgına göre gerisini de düşünmüştür bence..ama 2.forvetin alves olma ihtimali ne derece inandırıcı orasını bilemem..çok büyük paralar istiyo bu iş ...

neyse bekleyip görelim..elimizdekileri birkez daha kaçırmayalım da ben bu kadroya da razıyım
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Arkadaslar Belki yarın resmi acıklama olmaz heyecan yapmayın tekrar hayırlı olsun:):)İmza atılcak holllandada

İyigeceler herkeze:):)

sagol Emrah abi sanada iyi geceler

hepimize hayırlı olsun :)

Roberto Baggio
13.Ağustos.2007, 04:15
biz bu adamları aldık almasına da bunların maaşlarını kim ödeyecek:D

hallederiz abi:p
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

2.forvete benim itirazım olur hele bide Alvez olursa itirazım çok yüksek olur:p:zuhaha.Birde sag bek Trabelsi gelirse off düşünemiyorum Galatasaray'ı Türkiye'de zaten rakipsiz olursunuz,Uefa'da da tek rakibiniz Bayern kalır

olum dur bi an seni ua üyesi zannettim:icon_cool:

erdemzorer10
13.Ağustos.2007, 04:15

umarım bir sag bek gelir...çünkü gerçekten bgnkü maçta en zayıf bölgemiz bence orasıydı..

2.forvet alves gelirse şaşırırım çünkü çok ciddi paralrdan bahsediliyor alves için (15 milyon euro gibi bi rakam)

fenerbahce_1907
13.Ağustos.2007, 04:17
hallederiz abi:p

olum dur bi an seni ua üyesi zannettim:icon_cool:

Bu gece durmak yok moralim bozuldu bu son transferlerden dolayı:zuhaha.Burda kendime geliyorum.

umarım bir sag bek gelir...çünkü gerçekten bgnkü maçta en zayıf bölgemiz bence orasıydı..

2.forvet alves gelirse şaşırırım çünkü çok ciddi paralrdan bahsediliyor alves için (15 milyon euro gibi bi rakam)

Bu sağ bek Salgado olamas mı?

Emurafu
13.Ağustos.2007, 04:17
Ve Aruna Kone Galatasaray'da

Galatasaray Lincoln'den sonra ikinci büyük bombayı da patlattı.

Sarı kırmızılı ekip uzun süredir transfer etmek için uğraştığı Aruna Kone hakkında birçok gazetede haberler çıkmaya başladı. Galatasaray kafilesini Hollanda'da izleyen Sonsayfa yılın transferinin ayrıntılarını ele geçirmeyi başardı.

İşte gerçekler:

Sarı kırmızılı ekip önce PSV Eindhoven'le irtibata geçti. 14 milyon Euro isteyen kulübü 10 milyon Euro civarı bir paraya ikna eden yöneticiler asıl sorunun Kone olduğunu biliyorlardı ve hazırlıklara tam gaz başladılar. Çünkü Kone daha önce Shaktar Donekts'in kulübüne önerdiği 20 milyon Euro'luk teklifi reddetmişti.

Başlangıçta teklifi ciddiye bile almayan ve Hollanda basınına PSV Eindhoven'den daha büyük bir kulübe gitmek istediğini söyleyen Fildişi Sahilli oyuncu, Adnan Polat ve ekibinin operasyonuyla ablukaya alındı ve Galatasaray'ın PSV'den daha büyük bir takım olduğunu ikna ederek anlaşmaya kesin olarak vardı. Daha önce kulübüyle anlaşan sarı kırmızılılar aradaki ufak pürüzleri de giderip Aruna Kone'yi yarın akşam havaalanına indirecek.
Kaynak: Sonsayfa..

Sunuda belirtim Kone Uefakupası ılk macında oynayabilir tabi maca 24 saat kalana kadar listeye ekletirsen ama bence ilk macta oynamaz.Rövans macında oynar büyük ihtimalle..

fenerbahce_1907
13.Ağustos.2007, 04:21
Lincoln ve Kone transferinin gercekleşmesinde bizim Carlos transferininde etkisi var diyim takımımıda öviyim bu sırada:p :p :zuhaha:zuhaha

erdemzorer10
Bu gece durmak yok moralim bozuldu bu son transferlerden dolayı:zuhaha.Burda kendime geliyorum.

Bu sağ bek Salgado olamas mı?

salgado da olabilir ama trabelsiyi daha çok isterim kendi adıma

REsist JuvE11
Adnan Polat ve ekibinin operasyonuyla ablukaya alındı ve Galatasaray'ın PSV'den daha büyük bir takım olduğunu ikna ederek anlaşmaya kesin olarak vardı

burası olmamıs arkadaşlar..ben de koyu gs liyim ama burası olmamıs..objektif habercilik yapmak lazım

fenerbahce_1907
13.Ağustos.2007, 04:22
burası olmamıs arkadaşlar..ben de koyu gs liyim ama burası olmamıs..objektif habercilik yapmak lazım

+1.
Şu anda bende bunu alıntı yapıp koycaktım burası gercektende hiç objektif değil.

JameSawyer
13.Ağustos.2007, 04:23
Kone transferi tamam diyebiliriz demkki.İçimiz rahat.Umarım yarın akşam hava alanına iner..:D

Emurafu
13.Ağustos.2007, 04:25
Bence yarın gelmez resmi acıklama gelsin önce:)

JameSawyer
13.Ağustos.2007, 04:26
Bu arada şu paragrafa çok takılmayalım bence.Basının uydurması olabilir..

erdemzorer10
13.Ağustos.2007, 04:26
abi resmi açıklama gelsinde gerisi sorun degil

fenerbahce_1907
13.Ağustos.2007, 04:34
Ve Kone Galatasaray’da...

Galatasaray, geçtiğimiz sezon PSV'de forma giyen Arouna Kone ile 3 yıllık anlaşma sağlamıştır.

Futbolcumuz Kone'nin Türkiye’ye geliş tarihi ve imza töreni hakkındaki tüm detaylar resmi sitemiz Galatasaray.org’da açıklanacaktır.

Galatasaray Spor Kulübü
İletişim Koordinatörlüğü

Böyle bi haber cıkar 1-2 gün içinde:p :p:zuhaha

erdemzorer10
13.Ağustos.2007, 04:35

Galatasaray, geçtiğimiz sezon PSV'de forma giyen Arouna Kone ile 3 yıllık anlaşma sağlamıştır.

Futbolcumuz Kone'nin Türkiye’ye geliş tarihi ve imza töreni hakkındaki tüm detaylar resmi sitemiz Galatasaray.org’da açıklanacaktır.

Galatasaray Spor Kulübü
İletişim Koordinatörlüğü

gerçek sandım..neyse gerçegi de yakın ;)

UA dragon
13.Ağustos.2007, 04:36
bakıyorum haberleri sen ezberlemişsin içinde bir aslan mı yatıyor yoksa

JameSawyer
13.Ağustos.2007, 04:36
Kardeş yüreğime iniyordu yav..:D

fenerbahce_1907
13.Ağustos.2007, 04:37
bakıyorum haberleri sen ezberlemişsin içinde bir aslan mı yatıyor yoksa

Allah korusun:p:zuhaha.Gecenlerde biri daha yapmıstı burda aynısını onu copy/pste yaptım:zuhaha

Roberto Baggio
13.Ağustos.2007, 04:39
Allah korusun:p:zuhaha.Gecenlerde biri daha yapmıstı burda aynısını onu copy/pste yaptım:zuhaha

yaww git yat uyu abicim hey allahım yaa:icon_razz:

erdemzorer10
13.Ağustos.2007, 04:39
beyler şaka bi yana..gerçekten çok iyi bir kadro oluştu....Milli takımın yıldızı Arda bile yedek oturuyor

yönetim verelim hakkını.

RaSenGan
13.Ağustos.2007, 04:40

Olm bi sus.Bizden çok transferlere meraklısın :D

fenerbahce_1907
13.Ağustos.2007, 04:40
yaww git yat uyu abicim hey allahım yaa:icon_razz:

Uykum yok burdayım daha:zuhaha

JameSawyer
13.Ağustos.2007, 04:41
Arda çok farklı bir oyuncu..

Sanırım FM 2008'de AMRLC olrak göreceğiz onu.Kalli sağolsun..:)

Bu arada Emurafu kardeşimiz uA forumlarında karşılama hazırlanıyor dedi de, onların da çoğu şeyden haberi yokmuş galiba.Halen daha Kone kesin mi türü soranlar var..:(

fenerbahce_1907
13.Ağustos.2007, 04:42
Olm bi sus.Bizden çok transferlere meraklısın :D

Olm cok sıkıldım bu saatte tek sıkıntımı gidercek şey bu konu.

erdemzorer10
13.Ağustos.2007, 04:59
beyler futbol konuşalım :)

Atakan38
13.Ağustos.2007, 09:22
vaLLa
dün süLeyman rodop'u dınLedıkten sonra harbıden bıttımı dıodum ama buqun qordumkı
qeLdı qeLıor yazıor her yerde inşaLLah son anda bir aksiLik çıkmaz
dunyanın en mutLu ınsanıyım su anda :)
cok cok buyuk bir iş yapmıs oLuruz kone transferi tamamsa % 100.bunu lıncoLn transferi icinde soLuoduk
yanı yonetım akıLLandı her sey cok ii qorunuor su an
barca qıbı reaL madrıd qibi kadromuz oLdu vaLLa :)

Hugo
13.Ağustos.2007, 10:32

Galatasaray Spor Kulübü
İletişim Koordinatörlüğü

Ben Zigiç de gelebilir falan dediğimde Fener'e laf attı diyordu FB'li bir arkadaş.
Ben de senin gibi boşluk bırakıp ":D" koymuştum sonuna..

Bakalım gelip buna birşeyler diyecekler mi..

ulucangs
13.Ağustos.2007, 11:00
ben ilk basta afonso alves gundeme geldıgınde tanımıyodum.youtubeda videolarını ızlıyınce hayran kaldım.özellıkle frikiklerine.o gunden berı hep alves dıyodum.inşallah alırlar alvesı

aix2
13.Ağustos.2007, 11:31

Galatasaray Spor Kulübü
İletişim Koordinatörlüğü

İnşallah böyle bir haber çıkar 10.15 NTV spor haberlerini izledim onda da gazetelerde yazdığı gibi Kone'nin gelmeye sıcak baktığı eğer gelirse sponsor desteğiyle 10 milyon $ ödeneceği söylendi. Kone'nin dışında Postiga ve Afonso Alves ile ilgileniliyormuş.

ultraslanerdem
13.Ağustos.2007, 11:41
G.Saraylı'ya çifte transfer müjdesi

G.Saraylıların uzun süredir beklediği müjdeli haber sonunda geldi.. Adnan Polat ve Haldun Üstünel'in bugün ünlü santraforla beraber İstanbul'da olması bekleniyor

G.Saray'da santrafor transferinde sona gelindi. LİG TV'de yayınlanan Maraton programına bağlanan Galatasaray muhabiri Bahri Havadır'ın bildirdiğine göre PSV Eindhovenlı Aruna Kone Türkiye'ye geliyor.

Adnan Polat ve Haldun Üstünel'in Almanya'nın Düsseldorf kentinden Hollanda'nın Eindhoven kentine geçtikleri öğrenilirken Kone transferinin netleştiği ifade edildi. Golcü futbolcunun Pazartesi gününe kadar yöneticilerle beraber Türkiye'ye geleceği belirtildi.

Heerenveen'li Alves'in de sırada olduğu gelen haberler arasında.

ulucangs
13.Ağustos.2007, 11:47
alvesde gelırse bızı kımse tutamaz.tabı sagbekıde unutmamak lazım.eger alves gelırse kosa kosa formasını alırım

sandro
13.Ağustos.2007, 11:50
valla alves ve kone gelirse ligte gol rekoru kirariz uefa da sansimizda cook yuksek olur ins balon haber deildirler

Hugo
13.Ağustos.2007, 11:51
Adnan Sezgin 2 tane oyuncu alacağız dedi.
Sizin çıkarttıklarınızdan farklı çok ciddi görüşmelerimiz oluyor falan dedi birşeyler :D

İnşallah iyi trasnferler yaparız. Koné mükemmel oldu..

sandro
13.Ağustos.2007, 11:54
Walla kone transferi kesin gibi gozukuo ama ne olsa Galatasarayliyiz son anda gerceklesmyen transferlere asinayiz insallah bu da oyle olmaz ??:S

Atakan38
13.Ağustos.2007, 12:01
Walla kone transferi kesin gibi gozukuo ama ne olsa Galatasarayliyiz son anda gerceklesmyen transferlere asinayiz insallah bu da oyle olmaz ??:S

inşaLLah inşaLLah.buraya kdr qeLıpte transfer sonucsuz kaLırsa kahrımdan oLurum vaLLa

eğer kone qeLırse bıde sag bek faLan trabeLsi oLursa dusunemıorum qerısını

douramss
13.Ağustos.2007, 12:03

Bu yüzden ben temkinli davranıyorum...Hani en kötü ihtimal pürüz çıkar yalan olur transfer, o ihtimale alıştırdığım için kendimi hayal kırıklığı yaşamayacağım...:p

uAsamet91
13.Ağustos.2007, 12:05
Bize Kone bile yeter...

sandro
13.Ağustos.2007, 12:11
Ya aslinda Kone gercekten ii topcu bizde is yapar ama Benim ilk baskta Ruyam Johan Elmander in gelmesiydi gercekten ilerde buyuk bi yildiz olacak bence o Olmayinca Bu sefer Alvesi Cok istiodum insss o da Olurda Sirtimiz 3-4 sene yere gelmez eski efsane gunler Geri gelir :)

uAsamet91
13.Ağustos.2007, 12:21
Elmander çok iyi bir futbolcu ama Tam yükselme çağında Türkiye'ye gelmez bence...Kone'nin ardından Afonso'da gelse evet 3-4 sene sırtımız yere gelmez.

douramss
13.Ağustos.2007, 12:37
Kone gelirse, bundan sonra Kaka geliyo deseler inanırım....:)

ultraslanerdem
13.Ağustos.2007, 12:44
Kone kesin geliyor.İlgilendiklerimizin arasında en çok Moirentes ve Kone'yi istiyordum.Umarım Pazartesine kadar açıklarlar...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ALVES'de TAMAM GİBİ

Kone'nin işini bitiren Adnan Polat, Heerenveen'li Afonso Alves'i de markaja aldı. Kulübünde rahat olmayan sambacı da G.Saray'ı istiyor.

TEMAS BAŞLADI
G.SARAY'da transfer durmak bilmiyor. PSV'li Kone'ye imza attırmak üzere Hollanda'ya giden Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Polat, Heerenveen'in golcüsü Afonso Alves'i de markaja aldı. Polat, 26 yaşındaki golcü için Heerenveen yönetimiyle temaslara başladı.

34 GOLLE KRAL
GEÇEN sezon Hollanda liginde kaydettiği 34 golle krallık koltuğuna oturan Brezilyalı futbolcun da kulübünde rahat olmadığı ve G.Saray'a sıcak baktığı öğrenildi. Yakaladığı müthiş performansa rağmen Afonso'ya başka kulüplerin talip olmaması, G.Saray'ın elini güçlendiriyor.

Haydi Aslanım al bu ikisini ,getir UEFA ve SÜPER KUPAYI...

aix2
13.Ağustos.2007, 12:56
Kone geliyor Kone :) :yildiz: gelse muhteşem olur Ümit'e de yol verilse tadından yenmez :)

ulucangs
13.Ağustos.2007, 12:58
alvesıde alırsak cok ıyı olur.bırde sunu sorcam bu aksammı gelcekler acaba.bu aksam gelceklerse bugun aksam olmadan acıklamaları lazım.malum karsılama yapıcaz ya onun için.

ultraslanerdem
13.Ağustos.2007, 12:59
Haber 7 ve Fotomaç.Hadi Fotomaç'ı salla onlar biraz sallar ama HABER7 'de aynı haber var...

ulucangs
13.Ağustos.2007, 13:00
ne zaman acıklıycaklar ya.bu aksam gelcek dıyolar ama taraftara haber vermesı gerekmezmı.yanı transfer gerceklestıgını acıklaması gerekır.karsılama yapılmıycakmı

douramss
13.Ağustos.2007, 13:14
ne zaman acıklıycaklar ya.bu aksam gelcek dıyolar ama taraftara haber vermesı gerekmezmı.yanı transfer gerceklestıgını acıklaması gerekır.karsılama yapılmıycakmı

Lincoln ün gelişinden sonra belki de açıklanmaz ki bence açıklanmamalı...Hem futbolcu sıkıntı yaşıyor kalabalıkta hem de diğer yolcular mağdur oluyor...Polis ekstra mesai yapıyor....Ölçü kaçmadığı sürece karşılama yapılabilir,ama abartınca güzel olmuyor...

JameSawyer
13.Ağustos.2007, 13:16
Şu an "kesin" olduğuna emin değiliz ki arkadaşlar.Bu duruma gelip iptal olan çok fazla transfer olayımız var, unutmayalım..

aix2
13.Ağustos.2007, 13:18
Gazetede çıkan haberlere ben de inanmadım ama NTV spor haberlerinde söylendi doğruluk payı olabilir bakalım herhangi bi açıklama gelecekmi.

ulucangs
13.Ağustos.2007, 13:21
beyler psvnın formunda bakın ne buldum.birisi aynen boyle yazmıs

Kone is now a GALATASARAY player

I love u Kone
I love u Kone

He will become a Superstar @ Galatasaray

Galatasaray is the best team in Europe

UEFA CUP WINNER 2000
SUPER CUP WINNER AGAINST REAL MADRID 2000

---------------Orkun-----------
Sabri---SONG--------Servet-----Volkan
Barış----------Lınderoth-----Arda
-------------Lıncoln---------
-----Hakan Sukur------AROUNE KONE----

we will aproach daniel alves too

WELCOME TO THE HELL

http://forum.psv.nl/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=4&t=000651&p=4

JameSawyer
13.Ağustos.2007, 13:22
Bunu yazan besbelli bir Galatasaray'lı Türk taraftar..

fenerbahce_1907
13.Ağustos.2007, 13:23
Galatasaaray lı biri yazmıs bunu ve Daniel Alves yazmıs:zuhaha:zuhaha:zuhaha

douramss
13.Ağustos.2007, 13:23

Çok belli....Morientesin sitesinde de,Lincoln ün sitesinde de bu tip mesajlar vardı....

ulucangs
13.Ağustos.2007, 13:26

bende zaten en sonda yazdıgı seyden tanıdım.bızım ünlü sözümüz.welcome to the hell.

aix2
13.Ağustos.2007, 13:35
Sponsor bulunur Kone gibi oyuncuya Sponsor bulmak kolay olur da böyle giderse takımın çoğu oyuncusu sponsorlardan olacak :D

Hugo
13.Ağustos.2007, 13:37
Koné'yi almak için o kadar parayı da ayarlasınlar artık.
Koné gibi topçu için sponsorlar bulunur gibime geliyor..

douramss
13.Ağustos.2007, 13:39
Koné'yi almak için o kadar parayı da ayarlasınlar artık.
Koné gibi topçu için sponsorlar bulunur gibime geliyor..

Delgado ya bulunduysa Kone ye de bulunur...Düz mantık....Kimse yanlış anlamasın....

Mirza
13.Ağustos.2007, 13:48
Kendinize gelin biraz. Burası kıraathane değil !

nerazzuri
13.Ağustos.2007, 13:48
Niyetin tartısma cıkarmakmı???

Heryer bas bas bagırıyor.....ezbere yorum yapmasak

Tomas beles gıttı..

Kone geliyor..Sadece ufak pürüz kaldı..Bir yıldız forvet daha gelecek..
Emrah abi bu kadar kesin konuşma istersen.

1 ay önce de Heryer bağırıodu ADRİANO FB'De diye ama işte sonuç. Adriano'da da ufak prüzler kaldıydı. Nihat Özdemir'de
İtalya'ya gittiyddi

Atakan38
13.Ağustos.2007, 13:54
ya transferı oğrenmek için avrupa basını takıp etmeye n gerek var
bzm turkLerde atıo saLLıo faLan ama sağLam kaynk oLanLarda var
lıncoLn ıcınde oLe dıoLardı ama noLdu

kone'den bahsedıoz ronaLdinho,beckham qibi bahsetmeye gerek yok
sponsor buLuruz bı sekıLde onuda ıkna edrsek neden oLmasın

nerazzuri
13.Ağustos.2007, 14:08
Kone Ne zaman Havalimanına iner o zaman İnanırım. Serhat mış Maraton muş hepsi hikaye

Emurafu
13.Ağustos.2007, 14:08
Haldun üstünel 1 haftadan beri almanyada menejeri ile görüsüyordu.Dün gece adnan polatta gitti işi bitirdiler hollandaya gectiler orda imza atılcak...tekrar söylüyorum 10 sayfa geriden okuyarak gel....

douramss
13.Ağustos.2007, 14:11
Kone Ne zaman Havalimanına iner o zaman İnanırım. Serhat mış Maraton muş hepsi hikaye

Ben resmi sitede yayınlanıca inanırım...Hafta içi kesinleşir olumlu ya da olumsuz...

Emurafu
13.Ağustos.2007, 14:18
Galatasaray'da Kone son virajda

Galatasaray'da Kone transferi bitti, bitiyor. Feldkamp'ın ısrarla istediği golcü oyuncu için Başkan Yardımcısı Polat, son noktayı koymak için Hollanda'nın yolunu tuttu...

Galatasaray’ın transfer gündeminin ilk sırasında yer alan PSV Eindhoven’ın Fildişili golcüsü Aruna Kone konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Teknik direktör Karl Heinz Feldkamp’ın ısrarla kadrosunda görmek istediği genç yıldız ile büyük ölçüde anlaşmaya varan Sarı-Kırmızılılar, Kone’nin kulübü PSV’yi ikna etmek için girişimlerini sürdürüyor.

Hollanda’da görüşmeleri devam ettiren yönetici Haldun Üstünel’den gelen olumlu haberler üzerine dün Sarı-Kırmızılılar transferdeki son hamlesini yaptı.
Şimdi sıcak bakıyor
Tıpkı Lincoln’de olduğu gibi sona yaklaşan transferi noktalamak için Başkan Yardımcısı Adnan Polat olaya el koydu.

Polat, dün sabah saatlerinde Hollanda’da bulunan yönetici Haldun Üstünel’in yanına gitti ve PSV Eindhoven kulübünün kapısını çaldı.

Daha önce “Eğer PSV’den ayrılacaksam, çok daha büyük bir kulübe gitmek isterim” diyen Fildişili futbolcu, Galatasaray’ın cazip teklifi üzerine Türkiye’ye gelebileceğinin sinyallerini vermişti.

Arouna Kone kimdir?
Doğum yeri: Fildişi Sahilleri
Doğum tarihi: 11 Kasım 1983
Boy: 1.82 cm
Kilo: 85
Pozisyon: Forvet
Takımı: PSV (52 maçta 21 gol)
Oynadığı Takımlar: Lierse (32 maç 11 gol), Roda (63 maç 28 gol)
Milli Takım: 25 maç 7 gol

sitte
13.Ağustos.2007, 14:21
Bahri Havarıd Maratona bağlanıp Adnan Polat ve Haldun Ustunel le gorustum hayırlı olsun dedim diyor...Yöneticiler de senden bi şey kaçmıyo Bahri dedi diyor...Bu haber Kone transferi kesinleştiği anlamına mı gelirr,tabii ki hayır...Ama bu haber uydurma olamaz bence bjk4ever....

evet süleyman rodop ta söyedi
24 saat içinde imza atmaya geliyor.

Mirza
13.Ağustos.2007, 14:34
Transfer haberleri ile alakalı konuşacaksanız buyrun. Yok niyetiniz tartışmak ise bunu forum dışında yapın. Bundan sonra uyarmadan ceza sistemini kullanacağım.

Mirza
13.Ağustos.2007, 14:39
Konu açıldı. Lütfen biraz daha dikkatli olunuz arkadaşlar.

ForCimbom
13.Ağustos.2007, 14:54
Kone gelirse Lincoln'ü de gölgede bırakır, şahsen bana göre dünyanın en iyi Fast Striker'larından. İnşallah dedikleriniz gerçeği yansıtır da Kone'yi Galatasaray'ımızda seyretme zevkine varırız. Görünene göre de çok büyük ihtimal Kone bizde...

fmsmyrna
13.Ağustos.2007, 15:18
Kone gelicek sanırım bugün Lig tv'de öyle izledim gelirse Galatasaray bu senenin en akıllı transferlerini yapmış olur.Kone'nin yanında afonso Alves ile de ilgileniyormuş

uAburak89
13.Ağustos.2007, 15:20
Kone'nin Galatasaray' gelmemesi için hiç bir sebep yok.. Bu transfer gerçekleşirse bırakın Lincoln'ü Carlos'u bile gölgede bırakır bana göre.. Bu yaştaki iyi bir oyuncuyu getirmek kolay iş değil..

Emurafu
13.Ağustos.2007, 15:22
Kanaltürk , Lig Tv , Kanal 1 ve Fox

Bu 4 kanal da aynı şeyi söylediler dün akşam: aldığımız istihbarata göre Galatasaray Kone ile kesin olarak anlaşmaya vardı.

İki tane yabancı forvet gelecek.Caruscada gidince sag bek gelir..

paco
13.Ağustos.2007, 15:25
Aroune KONE ... Bu ismi turkiyede durdurabilcek defans oyuncusu tanimiyorum ...

murty54
13.Ağustos.2007, 15:26
ntv de de söyledi alındı diye

Emurafu
13.Ağustos.2007, 15:27
ntv de de söyledi alındı diyeOzaman o kanalıda listeye ekliyelim.

spider3784
13.Ağustos.2007, 15:29
Kone'yi sanırım Adnan Polat AJAX maçında oynatmamış.Dün gece Adnan Szegin "Polat Almanya'ya transfer görüşmesi için gitti. İstediğimiz adamlar belli artık, son dakika transfei yapmıyoruz" şeklinde bir açıklama yaptı.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Cuma gününe kadar İstanbul'a getirilecek ve imza attırılacak.

Ödenen bonservis 9 milyon € belirli bir miktar peşinat + 2 yıl taksitle ödenecek.

Kendisi PSV'de aldığı paranın 2 katını alacak.. Toplam maliyet 20 milyon €'ya yakın..

Emurafu
13.Ağustos.2007, 15:36
Ertan ben hepsini koydum.....Almanyadan Hollandaya gectiler coktan...

uAburak89
13.Ağustos.2007, 15:38
Kone yav, inanması güç.. Havaalanına çok büyük zarar gelcek, bu transfer gerçekleşirse.. Yıkar bizimkiler valla.. :D

spider3784
13.Ağustos.2007, 15:40
http://www.youtube.com/watch?v=QXS64MHh_ls
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Attığı gollerin(bze attıkları hariç.:)) hepsi çok güzel.:0:
Hayırlı olsun.
KONE
KONE
KONE.

Emurafu
13.Ağustos.2007, 15:42
Suanda Kone birlikte grafitedede gelse süper olur.....

spider3784
13.Ağustos.2007, 15:45
Çok abartmış olacağım, biliyorum. Bazı yerlerde Afonso Alveste gelecek gibi laflar var.:D

Hugo
13.Ağustos.2007, 15:46
Güzel goller atmış..

Hızlı da koşuyor :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Koné ve Grafite iyi olur.
Alves'e gücümüz yetmeyebilir.
Grafite benim Le Mans'ta fırtına gibi :)
Çok çevik ve kuvvetli.. Gözlemciler iyi incelemiştir herhalde Fransadaki FM'ciler :p

murty54
13.Ağustos.2007, 15:50
başka forumlarda kone için evrakların hazırlandığı ve akşama imza atılabileceği söyleniyor

ForCimbom
13.Ağustos.2007, 15:51
Harbiden yav inanması çok güç, Kone... Bizimkiler alırlarsa süper olacak, yılın transferi olur bence. Of of of.. Kone:D:D

ulucangs
13.Ağustos.2007, 15:52
saat 3 oldu neden hala bir haber yok

BlackEagle19o3
13.Ağustos.2007, 15:54
saat 3 oldu neden hala bir haber yok

Resmi açıklama hemen gelmez.Zaten transferde kesinleşmedi ki;)

spider3784
13.Ağustos.2007, 15:54
Adam leblebi gibi gol atıyor.
Bence Alvesten de iyi bu:rolleyes: :0:

ForCimbom
13.Ağustos.2007, 15:58
Herhalde daha iyi.. Alves daha ağır golcü, bu çok hızlı biraz geride oynayan süper bir oyuncu...:rolleyes:

spider3784
13.Ağustos.2007, 15:59
Saçlarıyla GS forması çok uyumlu olacak.:D

BlackEagle19o3

Herhalde daha iyi.. Alves daha ağır golcü, bu çok hızlı biraz geride oynayan süper bir oyuncu...:rolleyes:

İkinizin aksine Alves'in kesinlikle çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.

douramss
Galatasaraya attigi iki gol de superdi...Eger gelirse ayni golleri Galatasaray formasiyla atar umarim....

spider3784
13.Ağustos.2007, 16:01
İkinizin aksine Alves'in çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Niçin, Kerem? Gs aldı, Alves bir sezonda 34 gol attı mı diye? Alves'in bitiriciliği ve frikikleri daha iyi sadece, bence.

ForCimbom
13.Ağustos.2007, 16:03
İkinizin aksine Alves'in kesinlikle çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.
Şimdi şöyle bir şey var:
Alves daha ağır oynayan Ümit Karan, Necati stili bir forvet. Ama Kone stilinde çok az oyuncu bulunduğu;yırtıcı, güçlü, hızlı, çok teknik bir oyuncu. Böyle olmasına rağmen(Mevki-stil-lerin farklı olması) Kone az denilemeyecek miktarda gol atıyor. Bu yüzden Kone'yi tercih ediyorum...

fenerbahce_1907
13.Ağustos.2007, 16:03
Niçin, Kerem? Gs aldı, Alves bir sezonda 34 gol attı mı diye? Alves'in bitiriciliği ve frikikleri daha iyi sadece, bence.

Forvette zaten en önemli özellik bitiriciliktir Alves'de bu Kone'den yüksek.Tekniği Kone'den yüksek bence Kone'nin,Alves'e göre tek artısı sürati bence tabii;;)

Atakan38
13.Ağustos.2007, 16:04
Adnan Polat ve Haldun Üstünel'in Almanya'nın Düsseldorf kentinden Hollanda'nın Eindhoven kentine geçtikleri öğrenilirken Kone transferinin netleştiği ifade edildi. Golcü futbolcunun Pazartesi gününe kadar yöneticilerle beraber Türkiye'ye geleceği belirtildi. Maraton'da Şansal Büyüka'nın sorularını yanıtlayan Lig TV muhabiri Bahri Havadır, Kone'nin transferi hakkında "Adnan Polat ve Haldun Üstünel'i aradım ve transfer için hayırlı olsun dileklerimi ilettim. Onlar da 'Senin gözünden de hiçbir şey kaçmıyor' diyerek bu transferi doğruladılar" dedi.

Heerenveen'li Alves'in de sırada olduğu gelen haberler arasında.

Bu SözLeri Maraton Ekibi Kendi Yazıp SenaryoLaştırmamıstır HeraLde(İnşaLLah)

Şimdi BekLemeye Dvm.Kone Gerisi BoŞ
N Morientes N Alves Nede Postiqa
Kone Hepsine BedeL

ForCimbom
13.Ağustos.2007, 16:05
Forvette zaten en önemli özellik bitiriciliktir Alves'de bu Kone'den yüksek.Tekniği Kone'den yüksek bence Kone'nin,Alves'e göre tek artısı sürati bence tabii;;)
Tekniği yüksek mi? Yapma lütfen, Kone'nin videosunu izlemedin herhalde, o top sürüşleri, top kontrolleri, ilk dokunuşu.. Alves'in bitiriciliği biraz daha yüksek(hatta çok fırsatçı oldu için bu ÖN PLANa çıkıyor, belki de Kone'in daha iyi), onun dışında Kone çok süratli ve teknik bir oyuncu...

Murat Abbasi
13.Ağustos.2007, 16:06
Hele Kone'nin resmi açıklaması bir gelsin ondan sonra ister Postiga'yı ister Morientes'i yada ister Alves'i alsınlar bizim kabulümüzdür. Ben Kone'ya Galatasaray'a attığı 2 golden dolayı uyuz olduğumu anladım, artık gelip telafi ederse uyuzluğum da geçer. Ama sabırlı olmamız gerekir. Ben bu yönetimden korkuyorum açıkçası. Bazen işleri ellerine yüzlerine bulaştırmayı çok iyi yapıyorlar.

spider3784
13.Ağustos.2007, 16:06

En güzel açıklama bu olmuş.;;) ;;) ;;)

Şimdi şöyle bir şey var:
Alves daha ağır oynayan Ümit Karan, Necati stili bir forvet. Ama Kone stilinde çok az oyuncu bulunduğu;yırtıcı, güçlü, hızlı, çok teknik bir oyuncu. Böyle olmasına rağmen(Mevki-stil-lerin farklı olması) Kone az denilemeyecek miktarda gol atıyor. Bu yüzden Kone'yi tercih ediyorum...

BlackEagle19o3
13.Ağustos.2007, 16:07

Hayır.Galatasaray almasıyla alakası yok.Hem de ortada kesin bişey yok 'Gs aldı' diyorsun.Alves'in attığı gollere bakıyorum sonra bir de Kone'nin attıklarına bakıyorum Alves ağır basıyorl.Kone'nin bana göre tek avantajı hızı.f.Alves bitirici bir oyuncu bana göre en önemli özelliktir.Bir santraforda olması gereken.Bitiricilik...

Emurafu
13.Ağustos.2007, 16:08
Kone-Alvez tartısmasını bırakın ikiside cok iyi oyuncular hemde yırtıcılar:)
Ayrıca ikisindede tek vuruş var gereksiz tartısma cıkmasın:)

Suanda Galatasarayın ilgilendigi her forvet iyi..Panige gerek yok:)

douramss
13.Ağustos.2007, 16:09
Su anda Lig Tv de Pinar Argun haberi gecti

Dun aksam yoneticiler ile Kone yemek yemis...Kuluple her konuda anlasilmis...Sponsorler araciligiyla tabi...Bu konuda puruz yokmus...Tek sorun Kone nin Turkiye ye soguk bakmasi...Ama ikna cabalari etkili oluyormus...Adnan Polata gore gelme ihtimali gelmeme ihtimalinden daha yuksek...Gece belli olmasi muhtemelmis...

Ayrica Kone nin gonlunden Ingiltere de oynamak geciyormus...Ama transfer calismalarinin basladigi gunden dune yol katedilmis...

fenerbahce_1907
13.Ağustos.2007, 16:10
En güzel açıklama bu olmuş.;;) ;;) ;;)

Ben katılmıyorum size Alves,Kone'den daha teknık bence.

ForCimbom
13.Ağustos.2007, 16:10
Kone-Alvez tartısmasını bırakın ikiside cok iyi oyuncular hemde yırtıcılar:)
Ayrıca ikisindede tek vuruş var gereksiz tartısma cıkmasın:)

Suanda Galatasarayın ilgilendigi her forvet iyi..Panige gerek yok:)
Emurafu; bırak da saygı kuralları içerisinde tartışalım, kuru kuru transfer tartışmak çok iiyi olmuyor:zuhaha

spider3784
13.Ağustos.2007, 16:11
Hayır.Galatasaray almasıyla alakası yok.Hem de ortada kesin bişey yok 'Gs aldı' diyorsun.Alves'in attığı gollere bakıyorum sonra bir de Kone'nin attıklarına bakıyorum Alves ağır basıyorl.Kone'nin bana göre tek avantajı hızı.f.Alves bitirici bir oyuncu bana göre en önemli özelliktir.Bir santraforda olması gereken.Bitiricilik...

Alves'in frikiten attığı goller güzel , Allah aşkına Kone'nin gollerine bak, hangisinde yetenek daha ön planda?

uAburak89
13.Ağustos.2007, 16:14
Kone transferi gerçekleşirse, uyum sorunu da olmaz pek.. Song var takımımızda.. (:

BlackEagle19o3
13.Ağustos.2007, 16:15
Alves'in frikiten attığı goller güzel , Allah aşkına Kone'nin gollerine bak, hangisinde yetenek daha ön planda?
Alves'inkilerde;;)

Emurafu
13.Ağustos.2007, 16:15
Forcimbom ikiside gelirse tartısacak birsey olmaz:D:D

spider3784
13.Ağustos.2007, 16:17
Alves'inkilerde;;)

Sende haklısın, ben gollere gözümle bakmıyorum.;;)

batuhanry
13.Ağustos.2007, 16:17
kone ıng. yada almanca bılmıodur dımı:D