PDA

View Full Version : Galatasaray Transfer Haberleri (II)

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14

yalcintheft
01.Eylül.2006, 07:55
"Kesin gözü" ile bakınca transferi göremiyoruz nedense ?
ben alamayacagimiz ya da transferde bize zorluk cikarabilcek bir adam degil manasinda solemistim

TürkuAz
01.Eylül.2006, 07:58
ben alamayacagimiz ya da transferde bize zorluk cikarabilcek bir adam degil manasinda solemistim
Kardeşim iyi niyetli olduğundan şüphemiz yok ancak arkadaşlarda bilir, bu forumda ne kesinler tartışıldı.Onlar yüzünden ceza alanlar oldu..

Sakat mesele..

:)

erdemzorer10
01.Eylül.2006, 07:59
arkadaşlar ne kdr dogru emin degilim ama aykutun bi sakatlıgı oldugunu ve o sakatlıgı tamamen geçtikten sonra kallinin kaleyi aykuta verecegini duydum..

kesinlikle hak ediyor..çok efendi çok sabırlı..sürekli çalışıyor..birtek olayı olmadı..takımla uyumlu..ben ona gelecegin ergünü olarak bakıyorum..(kişilik anlaımında :) )
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ortamı germek için demiyorum ama şöyle de bir gerçek var ki..volkan demirel milli takıma seçildiginde aykut erçetin yedek oturuyordu..ikisinin buldugu fırsatlar eşit olsaydı milli takımda olan bence aykut olurdu..lütfen bu konuyu ortamı germe olarak degerledirmeyin sadece kendi fikrim

yalcintheft
01.Eylül.2006, 08:09
Bence Aykut yeterince yedek kaldı bu takimda bu formayi rahatca tasiyacagina inaniyorum Orkun da iyi kaleci ama buyuk takim kalecisi olmak icin biraz sogukkanlilik gerek ki bu özellik Aykut da fazlasiyla var..

Fernando Gago
01.Eylül.2006, 08:36
Orhan Ak ve Necati bir yere gitmiyor mu ? P.tesi Son

douramss
01.Eylül.2006, 08:41
Cok garip gercekten...Feldkamp amator kume takimi atrenoruymus gibi ''Necati yi para etsin diye gonderiyoruz,Hakan para etmez'' diyor ki ben Necati yle ilgilenen bir kulup baskani olsam bu aciklamadan sonra direk vazgecerim transferden....Ve Necati hala takim bulamadi...Bir yere gitmezse ne olacak gercekten cok merak ediyorum...

ThersoN
01.Eylül.2006, 08:45
arkadaşlar ne kdr dogru emin degilim ama aykutun bi sakatlıgı oldugunu ve o sakatlıgı tamamen geçtikten sonra kallinin kaleyi aykuta verecegini duydum..

kesinlikle hak ediyor..çok efendi çok sabırlı..sürekli çalışıyor..birtek olayı olmadı..takımla uyumlu..ben ona gelecegin ergünü olarak bakıyorum..(kişilik anlaımında :) )
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ortamı germek için demiyorum ama şöyle de bir gerçek var ki..volkan demirel milli takıma seçildiginde aykut erçetin yedek oturuyordu..ikisinin buldugu fırsatlar eşit olsaydı milli takımda olan bence aykut olurdu..lütfen bu konuyu ortamı germe olarak degerledirmeyin sadece kendi fikrim

şu an tam manasıyla tecrübe,fizik kondüsyon vs. vs. açısından Türk Milli takımının kalesini korucak birini göremiyorum

Orhan Ak ve Necati bir yere gitmiyor mu ? P.tesi Son

orhan ak trabzon ile görüşüyor sanırım
ergun gaziantep ile anlaşmış

Cok garip gercekten...Feldkamp amator kume takimi atrenoruymus gibi ''Necati yi para etsin diye gonderiyoruz,Hakan para etmez'' diyor ki ben Necati yle ilgilenen bir kulup baskani olsam bu aciklamadan sonra direk vazgecerim transferden....Ve Necati hala takim bulamadi...Bir yere gitmezse ne olacak gercekten cok merak ediyorum...
Necati gidemezse kadroya alınır bence..

Sekopej
01.Eylül.2006, 08:51

Necati transfer olmaz ve affedilmezse, devre arasında ancak bir Türk takımına gider, bonservisine de pek para verilmez, belki de kiralanır. Affedilirse para için satıyoruz açıklamasını yapan, bu nedenle kadro dışı bırakılan bir oyuncuyla hocası nasıl anlaşır soru işareti? Madem para için satılacaktı, en azından lig maçlarında falan oynatılıp piyasa oluşturulabilirdi.

Türk takımlarına vermek istemiyorlar, Trabzon'un en baştan teklifi olmuş, eğer yabancı bir takıma gitmezse ki, şu anda gitmedi, Galatasaray Yönetimi Trabzon'a vermelidir. Orada parlayabilme ihtimali göze almalılar yoksa takımda kalması 2 taraf için de faydalı olmayacak...

ThersoN
01.Eylül.2006, 08:55
Necati de aman aman para etmez bu haliyle hani. Eger para için satacaksan adamın vitrinde kalması lazım. Oynamayan, antremana cıkmayan adam ne kadar para eder ki ..

douramss
01.Eylül.2006, 09:02
Ben bu yonetimin tutumunu da anlayamiyorum...Madem bu futbolcunun parlamasindan bu kadar korkuyorsunuz,bu oyuncunun performansinin yukselcegini dusunuyorsaniz takimda tutun...Bu kadar korkakca ve dar gorusle dusunuyolarsa cok yazik...Buna ben ne vizyon ne de ongoru derim...Lincoln,Nonda hepsi guzel de Necati yi bitirmek buyuk hata olur....

ThersoN
01.Eylül.2006, 09:05
Necati gitmezse kadroya alınabilir dedim ama artık Necati bu takıma hiç bir şey veremez sadece Kalli başı sıkıştıgında oynatabilir o da kucuk bi ihtimal... yani Necati çoktan bitti.

LaigLeNoiR
01.Eylül.2006, 10:34
Ahmet Çakar'ın 2 program falan önce söylediği bir laf vardı galiba gerçek oluyor, Necati Ateş'in burnunu sürtmeye çalışıyorlar.Satmayacaklar.

Ancak NECATİ'den de hiç hayır beklemesin artık GS yönetimi.

UA dragon
01.Eylül.2006, 15:08
necati kalli'nin gözünde bitti satılmazsa oynayacağını sanmıyorum

agoecmen
01.Eylül.2006, 15:19
Necati'ye Ankaraspor talip

Bu arada Galatasaray'da gözden çıkarılan Necati Ateş'e Ankaraspor talip oldu. Başkent ekibinin, yönetimle temasa geçerek, el sıkıştıkları golcü futbolcuyu bir yıllığına kiralık istedikleri bildirildi. Cim-Bom'un, Necati'yi bonservisiyle vermek istemesi yüzünden kulüpler arasında henüz anlaşma sağlanamadığı, ancak pazarlıkların olumlu yönde sürdüğü vurgulandı.

Mirza
01.Eylül.2006, 17:42
Mesaj Kontrol Noktasi

lincoln1979
01.Eylül.2006, 17:43
herhalde uefaya lısteler verılmıstır buyuk ıhtımal.ben seyı merak edıyorum acaba carrusca varmıdır o listed

UA dragon
01.Eylül.2006, 17:57
UEFA'ya listeler verildi ama içeriğini bilmiyorum şimdi oyuncu alırsak UEFA'da ancak şubat ayında oynar

lincoln1979
01.Eylül.2006, 18:06
sımdı süper lig ıcın transfer bu gece 00.00 damı bıtıyo yoksa yarın 00.00 damı bıtıyo

Emurafu
01.Eylül.2006, 18:26
Cok garip gercekten...Feldkamp amator kume takimi atrenoruymus gibi ''Necati yi para etsin diye gonderiyoruz,Hakan para etmez'' diyor ki ben Necati yle ilgilenen bir kulup baskani olsam bu aciklamadan sonra direk vazgecerim transferden....Ve Necati hala takim bulamadi...Bir yere gitmezse ne olacak gercekten cok merak ediyorum...Kardesim kallinin kafasın bir cok tilkilikler dolasıyor...Necati kadroya gitmesi ihtimali 0
Admlar kac kere acıkladı..Bence kimse tükürdügünü yalamaz:)

Fanatikte nilmar haberi cıktı bence yalan nilmar sakat 3 veya 4 ay yok üstelik napoli de saglık testinden gecemedi..

erdemzorer10
01.Eylül.2006, 18:32
napolide saglık testinden geçemeyen bi adamın bizde işi olmamalı..kalitesi tartışılmaz ama sakatsa yapacak bişey yok..

lincoln1979
01.Eylül.2006, 18:36
ya transfer bu gece 00.00 damı yoksa yarın 00.00 damı bıtıyo

erdemzorer10
01.Eylül.2006, 18:39
TSL içn 3 eylülde bitiyo ..tahminimce yarın 18 sularında biter..geçen yıl öyleydi yanlış hatırlamıyorsam

Emurafu
01.Eylül.2006, 18:39
Nilmar haberi yalandır...nilmar hadi geldi diyelim basımıza cok sorun acar 4ayda bekleriz oh...Riske gerek yok..

lincoln1979
01.Eylül.2006, 19:23
uefanın sıtesınde kadrolardan ozumu ayırmıyom ama hala guncellesmedı.neden ki ??.bide bakıyomusuz chevantonun ısmı varmıs yanı ısmını verısler ımzayıda sonra attırcaklarmıs.olabılır bikeresınde boyle bır olay yasanmıstı baska avrupa takımında

huntelaar10
01.Eylül.2006, 19:37
Bence Nilmar gelmesin sakat olduğu için..

agoecmen
01.Eylül.2006, 19:42
adnan sezgin orta saha oyuncusu arıyoruz demiş. ama orta saha olcaksa hiç olasın bence... ya bi sağbek, yada forvet(aslında forvet te yetebilir)

Emurafu
01.Eylül.2006, 19:46
Arkadaslar uefa listesine özgürcan,Ugur,Fırat bazı gencler alınmamıs sanırım bazılarının kuraldan haberi yok.....

Arkadaslar uefa 21 yas altındaki genclere listedede olmasada izin veriyor heleki alt yapıdan gelen gencleri oynatma zorunlulugudavar yani gencleri listeye koymanıza gerek yok bu kural fmdede var:)

Hugo
01.Eylül.2006, 20:28
alt yapıdan çıkan 2 oyuncu zorunlu.

diğer alt yapılar serbest :)

FM'de çok yaparız bunu..

Emurafu
01.Eylül.2006, 20:38
Mesela Yönetim suan avrupadan 20 yasında bir genc alsın uefada oynayabilir:)

agoecmen
01.Eylül.2006, 20:42
bizim yönetimin 20 yaşında bi genç alıp geleceğini hiç sanmıyorum. onlar nerden bulacak yetenekli genç...

Hugo
01.Eylül.2006, 20:54
oyuncuların alt yapıdan gelmesi gerekmiyor mu?

sitte
01.Eylül.2006, 23:30
20 yaşında olursa belki altyapı sayarlar:D:D

Nocna Mora
01.Eylül.2006, 23:38
ADu'yu alacaktık varya offf Benfica'ya gitti ama adam bu arada gelen giden var mı

uAburak89
01.Eylül.2006, 23:42
Necati Ankara yolcusu

Ankaraspor, Galatasarayımız'ın gözden çıkardığı golcü futbolcu Necati Ateş ile anlaşmaya vardı. Teknik direktör Feldkamp'ın göreve gelmesinde kadroda düşünmediği ve kendisine takım bulması istenen yıldız oyuncu Ankaraspor ile anlaştı. Başkent ekibi Galatasaray ile Necati'nin bonservisini almak için pazarlık yaparken, anlaşma sağlanamaması halinde milli futbolcuyu bir yıllığına kiralamayı palanlıyor.

Kaynak: DHA

lincoln1979
01.Eylül.2006, 23:42
tam ben yazcaktım burak sen yazmıssın.bence anlkaraya vermeyelım.kverceksek kıralık verelım.eger bonservısle verceksek cok yanlıs olur

LaigLeNoiR
01.Eylül.2006, 23:45
Necati Ateş, Ankaraspor ile anlaştı

Ankaraspor, Galatasaray'ın gözden çıkardığı golcü futbolcu Necati Ateş ile anlaşmaya vardı.
Teknik direktör Feldkamp'ın göreve gelmesinde kadroda düşünmediği ve kendisine takım bulması istenen yıldız oyuncu Ankaraspor ile anlaştı.
Başkent ekibi Galatasaray ile Necati'nin bonservisini almak için pazarlık yaparken, anlaşma sağlanamaması halinde milli futbolcuyu bir yıllığına kiralamayı planlıyor.

02.09.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : DHA

goosfraba
01.Eylül.2006, 23:47
Yurtdışına gitseydi daha iyi olabilirdi Necati açısından, Ankaraspor'da başarılar..

uAburak89
01.Eylül.2006, 23:47
tam ben yazcaktım burak sen yazmıssın.bence anlkaraya vermeyelım.kverceksek kıralık verelım.eger bonservısle verceksek cok yanlıs olur

:)

Aynen bende böyle düşünüyorum, Ümit Karan'da gitmişti kiralık olarak döndüğünde iyi performans göstermişti.. Necati'de Türkiye içinden bir kulübe satılmamalı, kiralık olarak gitmesi en mantıklısı..

---------------------------------------

Bir de Nilmar var
Corinthianslı Nilmar Honorato da Silva 1984 doğumlu. 23 yaşında, arayıp da bulunamayacak bir oyuncu, gol makinesi ve topu iyi kullanan isim… 2002-2004 yılları arasında Internacional forması giyen Nilmar 42 karşılaşmada 16 gol atan bir oyuncu. 2004 yılında Fransa Şampiyonu Lyon'a transfer oldu. Fransa’da ilk maçında Rennes’e iki gol attı. Lyon'da Fred, Sylvain Wiltord, Milan Baros, ve Govou gibi isimlerin arkasında kalınca 2005 yılında Corinthians'a gitti. Brezilya ekibinde 55 maçta 31 gol atarak yeniden birçok kulübün dikkatini çekti. Nilmar, Corinthians'la olan bonservis sorununu 21 Ağustos'ta çözdü ve Brezilya mahkemelerinin kararıyla serbest kaldı. Brezilyalı futbolcu 2005, 2006 ve 2007 yıllarında Brezilya Ligi'nin 'all-star' takımlarına da seçilme başarısı göstermişti.
Bu futbolcu şimdi serbest, Adnan Sezgin’in de ilgilendiğini biliyorum. Türkiye’ye gelmeyi kabul ederse mükemmel olur…

Osman Tanburacı'nın yazısından alıntıdır..

Napoli'ye sakatlığı yüzünden gidemediğini biliyorum ama, iyileştiği zaman çok faydalı olur.. Alırsak geleceğe yatırım yapmış oluruz..

Ilhan
01.Eylül.2006, 23:49
Bence Nilmar gelse harika bir transfer olur çünkü Brezilya'nın gelecek vaat eden oyuncularından biri. Ama GS'nin bir forvet daha alması çok gereksiz bence, Ümit Karan, Hakan Şükür var sonuçta.

UA dragon
01.Eylül.2006, 23:51
Hakan Artik Oynamaz

lincoln1979
01.Eylül.2006, 23:52
Necati de gitmiş oldu. Bakalım kiralık mı olacak; yoksa bonservisle mi; yoksa takas mı var?
Bu gece transfer olayımız %100 sonuçlanacak arkadaşlar. Maç sonunu bekleyin. Bu gece bütün dertler son bulacak; rahat bir uyku çekilecek...

ayrıca nılmar dıyen arkadaslara soyluyorum.ya o adam napolıye gıtcektı saglık kontrolunden gecemedı.biz niye alalım ya sakat adamı.alırsak 4-5 ay yok.ne yapalım sakat adamı

agoecmen
01.Eylül.2006, 23:54
bence necati kiralık gidecek. çünkü ankarasporun necatinin bonservisini ödeyebileceğini sanmıyorum. nilmara gelince acaba ronaldinhonun chelseayle yaptığı gibi ön anlaşma anlaşma yapılabilirmi. mesela ara transfer de alsak. böyle bişey mümkünmü?

lincoln1979
01.Eylül.2006, 23:56
olabilir ronaldınhoya yaptı chelsede.bizdekı baskan bunu akıl edermı orasını bılemem tabi

uAburak89
01.Eylül.2006, 23:57
ayrıca nılmar dıyen arkadaslara soyluyorum.ya o adam napolıye gıtcektı saglık kontrolunden gecemedı.biz niye alalım ya sakat adamı.alırsak 4-5 ay yok.ne yapalım sakat adamı

Geleceğe yatırım yapıyorsun, ilk etapta faydalanmasak bile sonuçta en kötü ihtimal önümüzdeki sene yararlanacağız.. Bonservis bedeli de yok, ayrıca sakat adam alınmaz diye bir kural mı var, sonuçta iyileşecek.. ManU Van Nistelrooy'u sakat olarak almıştı yanılmıyorsam.. :)

--------------------------

Galatasaray'ın gözden çıkardığı Necati Ateş'in Ankaraspor ile anlaşmaya vardığı ileri sürüldü.

Başkent kulübünün, golcü oyuncunun bonservisini almak için pazarlık yaptığı iddia edilirken, MARATON.COM.TR'nin ulaştığı Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, kendilerine henüz böyle bir teklifin gelmediğini belirterek, "Böyle bir şey yok ancak Necati eğer anlaşırsa biz de Galatasaray Kulübü olarak gereken kolaylığı gösteririz" dedi.

Necati Ateş, Teknik Direktör Karl Heinz Feldkamp tarafından kadroda düşünülmediği için satış listesine konulmuştu.

MARATON.COM.TR ÖZEL HABER / Bora EĞRİÇAYIR

ogcj_me
01.Eylül.2006, 23:58
Nilmar gelirse hata eder
Onun yeri Madrid Barca gibi büyük kulüpler
En azından Valenciayı hak ediyor

transatlantik
01.Eylül.2006, 23:59
nilmar dan hayir beklemeyin bosuna o tarz sakatliklar her zaman nukseder...zaten nilmar da hayir olsaydi napoli ile adi bile anilmazdi

Hugo
02.Eylül.2006, 00:02
Nilmar gelirse hata eder
Onun yeri Madrid Barca gibi büyük kulüpler
En azından Valenciayı hak ediyor

Eee bu saydığın kulüplerin varlığından haberi yok mu sence Nilmar'ın ?

lincoln1979
02.Eylül.2006, 00:08
arkadaslar necatıyı 1 yıllıgına kıralamısız.bu ıyı oldu.seneye daha ıyı olur.belkı ama az ıhtımal devre arasında alabılırız.

bu arada 1 yıllıgına kıralandıgı haberın kaynagı: http://www.goal.com/tr/Articolo.aspx?ContenutoId=401813

muytti
02.Eylül.2006, 00:13
1 yıllığına kiralandı filan denmiyor orada.

lincoln1979
02.Eylül.2006, 00:15
tamam denmıyor ama bonservısıyle anlasılmazsa 1 yıllıgına denıyor.bizde bonservısı vermeyecegımıze gore 1 yıllık olcak

batuhanry
02.Eylül.2006, 00:16
hadi ya gitti mi neco keşke almanya ya gitseydi üzldüm şimdi:(

lincoln1979
02.Eylül.2006, 00:19
aslında necatiyi verıyoz ya barı ordanda artık takaslamı olur paraylamı olur bılemem ama özer hurmacıyı alsak tam süper olur
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
"Transfer bitmez"

Galatasarayımız'ın Başkan Yardımcısı Adnan Polat, İzmir'in Aliağa ilçesinde, ''Aliağa Galatasaray Taraftarlar Derneği''nin açılış törenine katıldı. Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ve Yönetim Kurulu Üyesi Haldun Üstüner ile Aliağa'ya gelen Adnan Polat, dernek binasının önünde, Aliağa Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, Aliağa Belediye Başkanı Tansu Kaya ile çok sayıda taraftarca tezahüratlarla karşılandı.

Derneğin önünde bir konuşma yapan Adnan Polat, ''Türkiye çapında açılan bu derneklerimizin amacı, büyük rekabet içinde olduğumuz rakiplerimizle dostluk, kardeşlik içinde bu yarışı en güzel şekilde sürdürebilmektir'' dedi.

Çok güçlü ve genç bir takım kurduklarını, Hakan Şükür dahil kendi ülkelerinde milli takım kaptanlığı yapmış 4 oyuncuyu renklerine bağladıklarını ifade eden Polat ''Transferlerimizi büyük oranda tamamladık, ama hep söylediğim bir söz var, hayat biter, transfer bitmez'' diye konuştu. Polat, konuşmanın ardından dernek lokalinin açılışını gerçekleştirdi.

Kaynak: DHA

batuhanry
02.Eylül.2006, 00:23
O anKara da oynucam demişti 1-2 sene daha ;)

Hugo
02.Eylül.2006, 00:25
Transfer Bitmez!..

Bütün yöneticiler aynı şeyi söylüyor yahu :D

lincoln1979
02.Eylül.2006, 00:27
Hakan Şükür dahil kendi ülkelerinde milli takım kaptanlığı yapmış 4 oyuncuyu renklerine bağladıklarını ifade eden Polat

Yaw 4. kim Linderoth,Hakan,Song 4. kişiyi bir türlü bulamadım.transferdenmı bahsettı acaba

batuhanry
02.Eylül.2006, 00:31
Nonda olabilirmi:A

UA dragon
02.Eylül.2006, 00:36
olamaz milli takımda 3 maça çıkmış o

lincoln1979
02.Eylül.2006, 00:42
halla halla kım o zaman bu adam.belkı yenı transfer edılcek bırısını soylemıs olmasın.hanı ıpucu verme anlamında

batuhanry
02.Eylül.2006, 00:44
Jensen danimarka da kaptan mı acaba:S

LaigLeNoiR
02.Eylül.2006, 00:57
"Ankaraspor ile anlaşmadım"

Galatasaraylı futbolcu Necati Ateş, Ankaraspor ile anlaşmadığını söyledi. Ankaraspor ile görüştüğü yönünde haberler üzerine AA muhabirine açıklama yapan Necati, ''Ankaraspor ile anlaştığım şeklindeki haberler doğru değil'' diye konuştu.
Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ise ''Necati herhalde Ankaraspor ile görüşmüş, eğer anlaşırsa biz de gerekeni yaparız'' ifadelerini kullandı.

02.09.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : AA

El Comandante
02.Eylül.2006, 01:01
Yaw git iste 1 yilligina,olaylari daha da cikmaza sürükleme.Kalli istemiyor seni.Orada iyi performans göster,dön kulübüne geri!

lincoln1979
02.Eylül.2006, 01:04
maçtan sonra butun hersey acıklanır herhalde.hem transfer hemde necatının durumu netlık kaz
anır

UA dragon
02.Eylül.2006, 01:22
Yarin 17:00 Da Transfer Sezonu Bİtİyor Bu AkŞam SÖylerlerse SÖylerler Anca

erdemzorer10
02.Eylül.2006, 01:33
arkadaşlar dün necatinin röportajını dinledim..adam Türkiyeyi düşünmüyorum dedi..avrupayı düşünüyo adam ve bencede haklı..

cococha
02.Eylül.2006, 01:54
avrupa onu pek dusunmuyor ama galiba?
ne onemli bir oyuncuymus ki; son gune kadar 1 tane bile talibi cikmadi.... :((

Emurafu
02.Eylül.2006, 03:07
Eger necati kiralık olarak giderse seneye bu takımda oynar:)

Ankara işi ciddimiş...

uAsamet91
02.Eylül.2006, 03:25
Ümit Karan'ıda Ankaraya verdik adam taş gibi dönmüştü.

Emurafu
02.Eylül.2006, 03:41
osman şenher şimdı söyledı ..

orhan ak-ömer aysan takası kesınleşmiş...

TürkuAz
02.Eylül.2006, 03:44
Osman Şenher daha önce Chevanton Galatasaray'da diye konuşmuştu.Şu yalanları dinlemekten ne zevk alıyorsunuz anlamıyorum ?

lincoln1979
02.Eylül.2006, 04:07
arkadaslar hakan balta kım ya bıraz acıklarmısınız.yanı nasıl bır oyuncu hıc tanımıyom.diger forumlarda maçtan sonra acıklancak gıbılerınden yazılar varda.ömer aysandan ıy bır oyuncumudur

Galatasaray'ımız Hakan Balta ile anlaşmaya vardı.

Ayrıca sezon sonu Selçuk İnan'da takımımıza katılıcak.

Kaynak : V.Manisaspor Menajeri

uAburak89
02.Eylül.2006, 04:15
Hakan Balta ve Selçuk Galatasaray'da diye haber çıkmış kanal24'te.. Ayrıca Ömer Aysan da gelecek diyorlar..

Redrum
02.Eylül.2006, 04:17
arkadaslar hakan balta kım ya bıraz acıklarmısınız.yanı nasıl bır oyuncu hıc tanımıyom.diger forumlarda maçtan sonra acıklancak gıbılerınden yazılar varda.ömer aysandan ıy bır oyuncumudur

hakan balta sol bektir bence volkan yaman kalitesindedir

ogcj_me
02.Eylül.2006, 04:17
Osman Şenher daha önce Chevanton Galatasaray'da diye konuşmuştu.Şu yalanları dinlemekten ne zevk alıyorsunuz anlamıyorum ?
+ bilmem kaç
İlk defa aynı düişüncedeyim seninle

lincoln1979
02.Eylül.2006, 04:20
arkadalar hakan balta ıcın aydınla ferhatı vercekmısız.eger gercekten aydınla ferhatı verceksek bence almayalım hakan baltayı.transferı boyle yaparlarsa cok buyuk yanlıs yapar yonetım.2 genc yıldızımızı vermemelıyız.parayla almalıyız.yada orhanı verelım

yunusgs
02.Eylül.2006, 05:19
Aynen parayla alalım ya da hıc almayalım.

Hugo
02.Eylül.2006, 05:20
hakan baltaya ne gerek var yahu?

Varonil
02.Eylül.2006, 05:22
Volkan Yaman var kadroda ona alternatif olarakda Ferhat var.Hakan Balta transferi gereksiz olur..

Hugo
02.Eylül.2006, 05:32
Anıl da var. Hasan Şaş da sol bek olur :D

ThersoN
02.Eylül.2006, 05:43
Hakan Balta ve Selçuk Galatasaray'da diye haber çıkmış kanal24'te.. Ayrıca Ömer Aysan da gelecek diyorlar..

Balta milli takım kadrosunda...
Selcuk da milli takım yuzu görmüş genç bir oyuncu..
eger haberler dogru ise iyi transferler... fakat volkan n'olucak?:u:

Hugo
02.Eylül.2006, 05:50
Selçuh az önce bize de gol attı yahu... :(

LaigLeNoiR
02.Eylül.2006, 05:58
Hakan Balta ile maçtan önce görüşmüş anlaşmış GS'li yöneticiler.

TürkuAz
02.Eylül.2006, 06:06
Sol bek için alınıyor demeyin sakın?

lincoln1979
02.Eylül.2006, 06:13
şimdi gozumuz basın toplantısında ve acıklamalarda olsun

eGowiCh
02.Eylül.2006, 06:27
Hakan Balta resmen Galatasaray'da, yarın imzayı atıyor.

lincoln1979
02.Eylül.2006, 06:29
iyide kac para vermısız hangı oyuncuları vermısısz

Emurafu
02.Eylül.2006, 06:29
Egemen nerde gördün haberi valla hakan cok iyi olur size müjdem var kalli hakan uzun boylu falan diye stoperde düsünüyormus..

BlackEagle19o3
02.Eylül.2006, 06:30
Necati(kiralık)+Orhan Ak-Ferhat-Aydın 3lüsünden biri karşılığında anlaşcaklarSol bek için alındıysa boşa alındı bence;)

Emurafu
02.Eylül.2006, 06:34
Hakan balta galatasarayda Adnan sezgin Cnn türkde acıkladı..........
Selcukta gelebilir:)
Verılmesı gündemde olan oyuncular...

ferhat-aydın-necati

Ferhat ve aydın kiralık galiba:)

M.Scofield
02.Eylül.2006, 06:35
ferhat ile aydın kiralıkmı verilcek?

El Comandante
02.Eylül.2006, 06:36
Ikisinin de kiralik verilmesi iyi oldu.Oynayamiyorlardi Galatasaray`da.Orada banko oynarlar,tecrübeli olurlar ;)

Hakan Balta hayirli olsun.Fazla iyi futbolcu göz cikarmaz :D Hangisi formayi hakediyorsa o giyer.

Emurafu
02.Eylül.2006, 06:37
Orhan-Necati-Ferhat-Aydın artık kimler nasıl gider bilemem ama gencler kiralıktır

Selcuk içinde söz alındı selcuk ocak ayında belese gelebilir......

Arkadaslar hakanı kalli cok istemiş demişki fizik gücü iyi hava hakimiyeti var falan demiş hakanı stoperde oynatma ihtimali varmıs....

Servetten iyi oynar..

TürkuAz
02.Eylül.2006, 06:39
Bakalım Hakan Balta neler verecek Galatasaray'a ? Ayrıca, umarım Selçuk ile de anlaşılmıştır..

sitte
02.Eylül.2006, 06:41
Hadi hayırlı olsun Servet'i izlediniz mi maçta:S:S

Emurafu
02.Eylül.2006, 06:44
Selcuk için söz alındı odadaha sonra kesinbizde.......

Bu arada Adnan sezgin oyuncu takasları falan demedi

Oyuncu takaslarını rodop söyledi inanan inanır ben süpheliyim...

lincoln1979
02.Eylül.2006, 06:45
yabancı transfer zor demıs hay ben...

Emurafu
02.Eylül.2006, 06:47

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdür Adnan Sezgin, Vestel Manisaspor ile futbolcu Hakan Balta’nın transferi için anlaşmaya vardıklarını söyledi.

Sezgin, "Vestel Manisaspor ile çok önceleri Hakan için bir görüşmemiz olmuş ancak o zaman anlaşma sağlayamamıştık. Bugün maç öncesinde yine bir görüşme yaptık ve bu transfer için anlaşmaya vardık. Ancak Vestel Manisaspor ile bugün oynayacağımız için etik olmayacağından futbolcuyla bir görüşme yapmadık. Dolayısıyla Manisaspor ile anlaştık eğer Hakan ile de anlaşırsak transferin son gününde Hakan’ı kadromuza katmak istiyoruz" dedi.02.09.2007 Kaynak : DHA

Hakanla anlasırsak gelecek hakanında hedefi premier lig olmasın:):)

Hakanı bence bugece alıp gelirler:) takımla birlikte gelir.........

lincoln1979
02.Eylül.2006, 06:56
ömer aysan olmadı herhalde.bide yabancı zor dıyo ya buna sınırlendım.bi alamadılar chevanton veya baska bırısını.şimdi acıkta 1 tane yabancı hakkımız kaldı.ocakta doldururuz demeyın arkadaslar şimdi.ocakta zatenya carrusca yada bouzid gonderılecek.barı jensenı alsaydık ya.

sitte
02.Eylül.2006, 06:57
inşallah hayırlı olur....

Emurafu
02.Eylül.2006, 06:58
Transfer döneminin bitmesine sayılı saatler kala Manisa'da sıcak anlar yaşandı. Vestel Manisaspor maçı için Manisa'da bulunan G.Saraylı yöneticiler, V.Manisaspor'un tecrübeli futbolcusu Hakan Balta için Manisalı yöneticilerle masaya oturdular.

Galatasaray'ın Hakan Balta'ya talip olduğu ancak Vestel Manisa'nın buna karşılık Necati ve Ferhat'ı istediği öğrenildi. Sarı kırmızılı yönetimin bu teklifi kabul ettiği ancak son kararı Necati ve Ferhat'ın vereceği öğrenildi. Ancak G.Saray Yönetimi'nin Necati ve Ferhat Vestel Manisaspor ile anlaşamasa bile para vererek Hakan Balta'yı renklerine katacağı belirtildi

MARATON.COM.TR

Eray Dengiz
02.Eylül.2006, 06:58
Galatasaray önceden takımı FM'de kurdu sonra gerçek hayatta mı uyguluyor nedir anlamadım...

lincoln1979
02.Eylül.2006, 06:59
adnan sezgiin nilmarı almaya gitmiş türkiyeye gelmek isterse alınıcak beleş bide serbest kalmıstı osman tanburacıya söylemiş a.sezgin

Maraton sitesinde bir üyenin mesajından alıntıdır.

Hayırlısı.

LaOmerta
02.Eylül.2006, 07:02
Vallah bize acilen stoper lazim, tomas gibi adami yolladilar yaa icim yaniyorrr...

lincoln1979
02.Eylül.2006, 07:15
hakan baltayıda alsak uefada oynatamıaz bugunku kadroyla uefada oynucaz.bu kadroyla ısımız zor gibi

sitte
02.Eylül.2006, 07:18
Servet'le ilgili düşünceleriniz nedir?

lincoln1979
02.Eylül.2006, 07:21
benım anlamadıgım bır sey var.selcuk inanı neden sımdı almıyozda seneye alıyoz.

LaOmerta
02.Eylül.2006, 07:30
Servet'le ilgili düşünceleriniz nedir?

eskiden bizim beyenmedimiz almaguer bile servet'ten iyidi:icon_neutral:

C h A o S
02.Eylül.2006, 07:36
bu takıma SERvet'in yerini dolduracak oyuncu lazıM.Servet bu takımın ve renklerim adamı değil...

Forvetlerimiz yeterli.Nonda,Hakan,Ümit,Serkan.

Orta sahada yeterli.

Amaaaa Defans berbat.Belkide iyi ama Servet batırıyor.BOuzid ve Emre'ye daha çok şans verilmeli.Servet zaten sezon sonu bizde kalmaz gibime geliyor...

ogcj_me
02.Eylül.2006, 07:39
ya bir gidin ya servette almaguerde birbirlerinden kötüler servetinde gsdeki ömrü almaguer gibi kısa olabilir bence seneye yada devre arasında stoper düşünülmeli

Mirza
02.Eylül.2006, 07:42
Mesaj Kontrol Noktası.

C h A o S
02.Eylül.2006, 08:43
hakan balta hayırlı olsun umarım yararlı olur.

TürkuAz
02.Eylül.2006, 08:47
Hakan Balta hakkında ben açıklama falan görmedim. Doğruluğu nedir?

LaigLeNoiR
02.Eylül.2006, 08:51
Hakan Balta G.Saray'da

Galatasaray, Vestel Manisaspor'un genç oyuncusu Hakan Balta'yı transfer etti.
Galatasaray yöneticileri ile Vestel Manisaspor yöneticileri arasında maç ardından yapılan görüşmede Hakan Balta'nın sarı kırmızlı kulübe transferi kesinleşti.

Karşılaşmanın ardından Anemon Otel'de yapılan görüşmeye Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, Başkan Yardımcısı Adnan Polat, Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin, yönetici Haldun Üstünel ile Vestel Manisaspor Başkanı Haluk Çubukçu, Vestel Manisaspor Kulübü İdari Menajeri Mustafa Turgat biraraya geldi. Görüşmede taraflar, Hakan Balta'ya karşılık Galatasaray'dan Ferhat Öztorun'u bonservisiyle, Aydın Yılmaz'ı 2 yıl kiralık ve artı 750 bin Dolar olarak anlaşmaya vardı.

Bu gece Ümit Milli takım kampına katılmak için uçakla İstanbul'a gelen Hakan Balta'nın yarın Galatasaray'la sözleşme imzalaması bekleniyor.

03.09.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : DHA

C h A o S
02.Eylül.2006, 08:52
aldık artık bence hakan'ı.GÜzel transfer.Son transferimiz bu heralde

TürkuAz
02.Eylül.2006, 08:53
Resmi açıklama ?

C h A o S
02.Eylül.2006, 08:55
resmi açıklama gelir yarın:) zaten son gün.

nart_susruko
02.Eylül.2006, 10:18
ne alemdeyiz ?

: )

TürkuAz
02.Eylül.2006, 10:36
Balta çıktı ortaya (:

RaSenGan
02.Eylül.2006, 10:39
Yaman yetmiyo mu ?

Knightmare
02.Eylül.2006, 10:39
Hakan Balta kim ben tanımıyorum :S

CashFl0w
02.Eylül.2006, 12:15
ßouzidi bi göremedik gitti belki de Servet'ten iyi çıkacak.. Servet 2 maç iyi oynar 1 maç takımı batırır,istikrarsız yani.

yunusgs
02.Eylül.2006, 16:17
Şu Kallı lutfen artık Bouzıdı koysun adamın teknıgı bır defans oyuncusuna gore ozellıkle de Servete gore muhtesem bence Konya macında kesınlıkle Bouzıd oynamalıdır.

Varonil
02.Eylül.2006, 16:56
Volkan Yaman,Ferhat Öztorun <<<<<<Hakan Balta :confused: :confused:

WebMaster91
02.Eylül.2006, 17:09
Ferhat'ı satıp Hakan Balta'yı almışız..Yönetim büyük hata yaptı, Ferhat ileride Hakan'dan çok daha iyi bir oyuncu olacak potansiyele sahip..

uAburak89
02.Eylül.2006, 17:34
Ferhat bonservisi ile verilmemeli, o da Aydın gibi kiralık verilmeli..

lincoln1979
02.Eylül.2006, 17:48
hakan balta kaç yasında.bide selcuk inanı bız neden seneye alıyoz.bu sene neden alamıyoz onu anlamadım

onur1990
02.Eylül.2006, 18:25
http://www.vestelmanisaspor.com/web/cp/images/futbolcular/hakan1.jpgAdı Soyadı Hakan BALTAOynadığı Mevki Sol kanatForma No 16Doğum Tarihi 23.03.1983Doğum Yeri BerlinBoyu 184Kilosu 80 hakan baltayı bilmeyenler için...

lincoln1979
02.Eylül.2006, 18:33
bi sorum olucak bız selcuk inanı neden gelecek sene ıcın almısız.yanı bu sene için neden almadık

Atakan38
02.Eylül.2006, 18:38
İnşaLLah Almışızdır BaLta'yı(Gerci Soyadında BıLe Hayır Yok :)) Servet'ten KurtuLuruz BeLki

AsLında Uefa'ya Servetın MacLarını IzLetsek Durumu AnLatsak Başımıza Nası Bı BeLa Aldığımızı Gostersek AdamLar Acır BeLki Lısteye Onun Yerıne Baska Adam Almamıza İzin Verir :)

Bari Liqde Oynatmak Icın BaLtamı Olur Ömer'mi Olur Bırısı Alınsın
Yada Servet Oynamasın 10 Kişi OynayaLım
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

bi sorum olucak bız selcuk inanı neden gelecek sene ıcın almısız.yanı bu sene için neden almadık

BaLta'yLa SeLcuk OnLarın En ÖnemLi OyuncuLarı

Ikısını Bırden Aynı Anda Gondermek IstememısLerdir.

Emurafu
02.Eylül.2006, 18:47
Arkadaslar dünkü macta yedigimiz gollere baktınızmı sol kanattan adam bom bos geliyor...
Volkan cok geride kalıyor hakanın trnasferi yerinde...

Galatasaray'dan son dakika transferi

Galatasaray transferin bitmesine sayılı saatler kala Manisaspor'un başarılı defans oyuncusu Hakan Balta ile anlaştı. Genç futbolcu bugün resmi sözleşme imzalayacak

Galatasaray yönetimi transferin son gününe girilirken Manisasporlu Hakan Balta'yı sürpriz bir sekilde renklerine bağladı.

Sarı-kırmızılı takımın Manisa sporla oynadığı maç öncesinde Manisa Başkanı Haluk Çubukçu'yla bir araya gelen Başkan Yardımcısı Adnan Polat, Yönetici Haldun Üstünel ve Futbol AŞ. Genel Müdürü Adnan Sezgin, genç savunma oyuncusu Hakan Balta'yı resmen istediler.

Yapılan pazarlıklar sonucunda Galatasaraylı genç yıldız Ferhat, bnservisi ile birlikte ve bir miktar para daha eklenerek Hakan Balta ile takas edildi.

Milli takım kafilesinde bulunan yıldız oyuncu maçtan sonra gece Galatasaray'ın uçağıyla İstanbul'a döndü. Sarı-kırmızılı tamın Hakan ile bugün resmi sözleşme imzalayacağı öğrenildi.

Hakan Balta dün gece geç saatlerde yaptığı açıklamada, "Benim açımdan herhangi bir sorun yok. Galatasaray ile her konuda anlaştım. Çok mutluyum. Bundan sonra Galatasaray'ın başarısı için elimden geleni yapacağım. Çok çalışıp formayı sırtıma geçireceğim. Artık kulüplerin kendi aralarında işi resmiyete dökmesini bekliyorum" ifadesini kullandı.

agoecmen
02.Eylül.2006, 18:59
ayrica aydin da 2 yillik kiraya verilmis.

transatlantik
02.Eylül.2006, 19:01
ferhatin verilmesi mantikli cunku onun zaten bu hantallikla ve yetersiz fizigiyle oynamasi zordu ayrica hakan cok yonlu bi oyuncu sol acikta ve on libero da oynayabiliyo...bu transfer mantikli ama gs serveti ne zaman yollarsa o zaman asrin transfer bombasini patlatmis olur

Emurafu
02.Eylül.2006, 19:08
Hakan Balta çok iyi transfer arkadaşlar. Öncelikle Galatasarayın bu seneki transfer konseptine uyuyor. 24 yaşında ve Almanya doğumlu. Fiziği çok sağlam bir oyuncu. Taktik anlamda basit futbol oynuyor ancak çok sağlam. Tam Kallinin istediği gibi birkaç pozisyonda birden oynayabiliyor. Asıl yeri sol bek diyebiliriz. Ama orta sahanın solunda daha defansif bir anlayışla da oynayabilir, defansın göbeğinde stoper olarakta oynayabilir. Benim iki yıldır çok beğenerek izlediğim bir oyuncu. Volkan ve Hakanın takımımızda olması demek Türkiyenin en iyi iki sol bekine sahip olmamız anlamına geliyor. Tabiki bu oyuncuların dünya çapında olduğunu söylemiyorum ama kökenleri itibariyle iş ahlakları olan ve gelişmeye müsait gençler olduklarını ve önemli potansiyelleri olduğunu söyleyebiliriz. Ferhatın gönderilmesi konusunda ise çok isabetli bir karar verildiğini düşünüyorum. Ferhat taktik ve teknik anlayış olarak gerçekten çok iyi bir oyuncu ancak artık modern futbolun gerektiği fizik kaliteden tamamen yoksun. Ve dikkat ederseniz Kallinin Ferhatı göndermesi Anıla olan güveninden kaynaklanıyor. Bu tercihe saygı gösterelim.

Aydının 2 yılda kiralık verilmesi iyi iyice pişer.....
Sizlere müjdem var...Kalli hakanı stoperde oynatma ihtimali varmıs..

huntelaar10
02.Eylül.2006, 19:10
Zaten Servet,Bouzid,Serkan,Barış bonservissiz alınan futbolcular bunları sonradan Avrupaya pazarlamak ve para kazanmak için alınmış oyuncular...Hakan Balta bence çok yararlı olur..Milli takıma yükselmiş bir oyuncu ve bize katkı sağlayacaktır..

transatlantik
02.Eylül.2006, 19:11
hakani stoperde servetin yerine izlemek cok daha iyi olacak...
servet ve bouzid e bonsevis parasi odendi...zaten serveti avrupaya pazarlamak cok guc iyi bir enayi bulmak lazim
bu arad selcuk inanin da ismi geciyodu duyum alan var mi?

douramss
02.Eylül.2006, 19:17
Defansin gobeginde Servet-Boizid oynasin sag bekte Song oynasin diye hesap yapiyorduk bi aralar...Servet-Bouzid heralde iki tane canli bomba gibi bir ikili olur...:)...Ferhat da keske Aydin gibi 2 yillik kira ile gitseydi...Aydin adina cok sevindim,umarim forma sansi bulur Manisada...

Emurafu
02.Eylül.2006, 19:17
Kalli zaten stoper olarak düsünüyormus hakanı demişki boyu fizigi cok iyi demiş stoperde oynatabilirim demiş..Bence servetin yakında bileti kesilir..Kulübe görülür..Ayrıca hakan kallinin istedigi gibi Cok yönlü..

Selcuk inan belki hemen gelmez ama ocakta veya seneye Kesinbizde söz alındı..

Hepsini alırsak manisa biter:)

TürkuAz
02.Eylül.2006, 19:26
Selçuk transferine daha çok sevineceğimi belirteyim ama bu transferlerin kesin olma durumu nedir?

Emurafu
02.Eylül.2006, 19:30
Vestel sponsorluğunu çekti Manisa'dan,Manisa'nın borcu var..

Hakan alındı..Bugün imzayı atacak:)

Selcuk seneye bizde oda anlasıldı..

Ufuk ve Holoskoyuda alsak varya...

yalcintheft
02.Eylül.2006, 19:38
Defansin gobeginde Servet-Boizid oynasin sag bekte Song oynasin diye hesap yapiyorduk bi aralar...Servet-Bouzid heralde iki tane canli bomba gibi bir ikili olur...:)
bence Bouzid'i Servetle aynı kefeye koymayalım Bouzid'i herhangi bir resmi maçta izleme imkanı bulamadık henüz şans verelim sonra değerlendirelim belki de aynı şansı bulsa değişilmezi olacaktı bu takımın

sitte
02.Eylül.2006, 19:39
Hakan yerine yanlışlıkla Holosko yazıp imzalatsak:D:D

lincoln1979
02.Eylül.2006, 19:42
aslında hazır vestelde cekılmısken sponsorluktn ıkna edıp alabılırdık selcuguda

erdemzorer10
02.Eylül.2006, 19:49
Hakan Balta stoperde iyi iş yapacaksa iyi bir transfer olur..çünkü servet yüzünden sinir hastası olduk artık .. selçuk inan da çok iyi bir futbolcu böylece orta sahamız çok dinamik ve genç isimlerle dolu olacak..

Ah bide Holosko gelse :)

fenerbahce_1907
02.Eylül.2006, 20:01
Ve Necati Ateş gitti!
Ankaraspor, Galatasaray'ın gözden çıkardığı golcü futbolcu Necati Ateş ile anlaşmaya vardı. Teknik direktör Feldkamp'ın göreve gelmesinde kadroda düşünmediği ve kendisine takım bulması istenen yıldız oyuncu Ankaraspor ile anlaştı. Doğan Haber Ajansı bu haberi dün abonelerine duyurmuş, ancak Necati Ateş transferi yalanlamıştı.

Kaynak:DHA

the_imam912
02.Eylül.2006, 20:02
Necati Ateş Ankaraspor'da

G.Saray'da kadro dışı bırakılan golcü futbolcu Necati Ateş Ankaraspor ile anlaştı. G.Saray Necati'yi Ankaraspor'a sezon sonuna kadar kiralık olarak verdi. G.Saray'dan ayrıldıktan sonra Türkiye'de forma giymeyeceğini ve Avrupa'ya gitmek istediğini belirten Necati Ateş dün Ankaraspor ile transfer dedikodularının çıkması üzerine bu dedikoduların yalan olduğunu belirtmişti.
Sezon başından beri galibiyet yüzü görmeyen Ankaraspor ise Necati Ateş'i transfer ederek gol yollarındaki problemini çözme yolunda önemli bir yol katetti. Kasımpaşa'ya yenilen Ankaraspor'da teknik direktör Aykut Kocaman maçtan sonra yaptığı açıklamada Necati ile görüştüklerini doğrulamıştı. Adnan Sezgin de bu görüşmelerden haberdar olduklarını belirtmişti.

Ankara'da bulunan Necati Ateş yeni takımının bugünkü antrenmanına katılacak.

ÜMİT KARAN DA ANKARASPOR'DAYDI
G.Saray'ın golcü futbolcusu Ümit Karan da 2004-05 sezonunda kiralık olarak Hagi tarafından Ankaraspor'a gönderilmişti. Burada başarılı bir performans sergileyen Ümit Karan sezon sonunda takıma geri dönmüştü.

(Ligtv.com.tr)

uAburak89
02.Eylül.2006, 20:03
Ferhat'ı verdiğimize çok pişman olacağız..

Roberto Baggio
02.Eylül.2006, 20:03
yazık diyorum sadece...

TürkuAz
02.Eylül.2006, 20:04
Necati gideceğini yalanlamıştı.İnanmıyorum bu transferin gerçekleştiğine.

Fernando Gago
02.Eylül.2006, 20:13
Ümit Karanda Hagi zamanında Ankaraspora kiralık gitti kendini bir kez daha ispatladı ve Galatasarayın değişilmezi oldu Necatidende bu patlamayı bekliyorum

yalcintheft
02.Eylül.2006, 20:14
Insallah kiralık gitmistir zaten Ankaraspor'un bonservisini karsilamasi cok zor..umarim hem Necati icin hem de bizim icin hayırlısı olur..ama Emre ve Orhan hala elden çıkarılamadı sanırım..onların durumu hakkında bilgisi olan var mı?

TürkuAz
02.Eylül.2006, 20:14
Necati eğer gidecekse, bonservisiyle gidecek.Fark orada.

uAsamet91
02.Eylül.2006, 20:16
Necati Ankaraspora kiralanmış..

Fernando Gago
02.Eylül.2006, 20:17
Necati eğer gidecekse, bonservisiyle gidecek.Fark orada.

Yukarıdaki yazıda kiralık diyor

transatlantik
02.Eylül.2006, 20:23
orhan ak da ankarasporda ayrintilar birazdan diyor ligtv.com.tr

sitte
02.Eylül.2006, 20:23
Ferhat'ı neden bonservisiyle verdik ya:S

Roberto Baggio
02.Eylül.2006, 20:25
ferhat bonservisiyle verildiyse rezalet neco kiralık gittiyse kendini orada gösterir ve galatasaraya döner...

lincoln1979
02.Eylül.2006, 20:26
ya necoyu verıyoz barı özer hurmacıyı alalım.cok ıstıyom o adamı

erdemzorer10
02.Eylül.2006, 20:27
necatiyi kiralık veriyoruz..özeri nasıl alacagız :S

sitte
02.Eylül.2006, 20:29
Orhan Ak da Ankaraspor'da!

G.Saray'da kadro dışı bırakılan Orhan Ak da Necati gibi Ankaraspor'a transfer oldu. Teknik direktör Feldkamp'ın kadroda düşünmediği oyuncu Ankaraspor'la kiralık olarak sözleşme imzaladı
2002-2003 sezonunda Kocaelispor'dan transfer edilen Orhan Ak sezon başında Feldkamp tarafından performansı beğenilmediği için kadrodan çıkartılmıştı.

(Ligtv.com.tr)

Revolution
02.Eylül.2006, 20:30
Bu yılın en önemli hatasını yapmış olduk..Nokta transfer falan derken en büyük hatayı yaptık..Ferhat'ı neden veriyoruz yahu? :mad: 2 yıllık kiralama da iyi olmadı bence..

lincoln1979
02.Eylül.2006, 20:31
necatiyi kiralık veriyoruz..özeri nasıl alacagız :S

bizde özeri alacak para yokmu sankı.nondayı kendımız aldık sponsorların parasının kullanmadık ıste o parayla alsak ya.

transatlantik
02.Eylül.2006, 20:31
orhani keske kiralik degilde satilik verip kurtulsaydik...

uAburak89
02.Eylül.2006, 20:32
Birazdan Carrusca'da Ankarasporda yazarmış, ne güzel olurdu.. :D

ThersoN
02.Eylül.2006, 20:33
ferhat işi yanlış olmuş...

onur1990
Necati Ateş ve Orhan Ak gitti!

Ankaraspor, Galatasaray tarafından kadro dışı bırakılan golcü futbolcu Necati Ateş ve Orhan Ak'ı kiralık olarak renklerine bağladı.

Galatasaray'ın Alman teknik direktörü Karl Heiz Feldkamp'ın yeni sezonda kadroda düşünmediği ve kadro dışı bırakılan golcü futbolcu Necati Ateş, Ankaraspor ile anlaşmaya vardı. Mavi-beyazlı yönetim, Necati ve Galatasaray ile yaptığı görüşmelerde mutlu sona ulaştı. Transfer döneminin son gününde yapılan anlaşma sonunda golcü futbolcu Necati Ateş'in Ankaraspor'da sezon sonuna kadar kiralık olarak forma giyeceği öğrenildi.

Orhan Ak da Ankarasporlu oldu

Necati Ateş'i kiralık olarak renklerine bağlayan Ankaraspor, Galatasaray'ın bir başka kadro dışı bırakılan futbolcusu Orhan Ak'ı da bir yıllığına kiralık olarak renklerine bağladı. İstanbul'dan eşlayarını toplayan milli futbolcu, en geç yarın takımının çalışmalarına katılabileceğini söyledi.
Kaynak : DHA ve İHA

douramss
Birazdan Carrusca'da Ankarasporda yazarmış, ne güzel olurdu.. :D

Kaka gelse o kadar sevinemem....:icon_biggrin:

uAburak89
02.Eylül.2006, 20:34
Valla transferin en flaş takımı olduk, gelenler gidenler.. :D

yalcintheft
02.Eylül.2006, 20:34
Orhan'ı kiralamak da bence iyi oldu geri gelir oynar anlamında söylemiyorum orda her maç 90 dk oynarsa cok iyi rakamlarla olmasa bile birileri mutlaka talip olur..Ben ayrıca bu kadar hırslı bir Necati'nin Ankaraspor'da gol krallığına bile oynayabilceğini düşünüyorum bilmem katılır mısınız

transatlantik
02.Eylül.2006, 20:35
kiralamak kotu demiyorum keske talibi ciksaydi da satsaydik dedim...

onur1990
02.Eylül.2006, 20:37
Orhan'ı kiralamak da bence iyi oldu geri gelir oynar anlamında söylemiyorum orda her maç 90 dk oynarsa cok iyi rakamlarla olmasa bile birileri mutlaka talip olur..Ben ayrıca bu kadar hırslı bir Necati'nin Ankaraspor'da gol krallığına bile oynayabilceğini düşünüyorum bilmem katılır mısınız

katılmıyorum çünkü ankarasporda ona o kadar pozisyon üretecek adam yok

sitte
02.Eylül.2006, 20:41
HAKAN BALTA ve VOLKAN YAMAN var sol bekte Orhan takıma geri dönüncede sanırım forma şansı bulamayacak....

lincoln1979
02.Eylül.2006, 20:42
yabancı transferden hala haber yok demı kımsede

uAburak89
02.Eylül.2006, 20:43
Hakan Balta transferinin detayları her yerde farklı, net olarak belli olsa çok iyi olacak.. Ferhat bonservisi ile gitmez umarım..

Ayrıca Orhan Ak bonservisi ile gitse de olurdu, Hakan Balta, Volkan Yaman, Ferhat Öztorun(Gitmezse tabii) ve Anıl Karaer varken oynama şansı yok denecek kadar az..

transatlantik
02.Eylül.2006, 20:43
orhan in gitmesiyle takimda iki kazma kaldi biri de gidici gibi kaliyo geriye bir...

lincoln1979
02.Eylül.2006, 20:47
orhan akı bonservısıyle vermeyen zihniyet ferhatı hıc vermez

TürkuAz
02.Eylül.2006, 20:49
Necati kiralık mı gitti ? :confused:

yalcintheft
02.Eylül.2006, 20:50
geçen sezon alex 19 golle gol kralı olmuştu sanırım bütün sezon doğru dürüst gol atamayan Umut bile son 4 5 maçta attığı gollerle ortak olmuştu yarışa tabi 20 30 gol atması imkasız öle zayıf bi takımda ama ben en az 15 gole ulaşcağını düşünüyorum tabi bu benim düşüncem

sitte
02.Eylül.2006, 20:52
orhan in gitmesiyle takimda iki kazma kaldi biri de gidici gibi kaliyo geriye bir...

Kim bu kazlamar Servet mi:D aman KRAL demeyesinde...

yalcintheft
02.Eylül.2006, 20:53
:icon_biggrin: kim yaw o kazmalar

uAburak89
02.Eylül.2006, 20:54
Necati kiralık mı gitti ? :confused:

Evet, Orhan'la el ele.. :D

transatlantik
02.Eylül.2006, 20:56
:icon_biggrin: kim yaw o kazmalar

servet ve cihan:icon_biggrin:

Fernando Gago
02.Eylül.2006, 20:58
Edit : transfer dönemi bugün 18.00da bitiyormuş

transatlantik
02.Eylül.2006, 20:59
Gs ile alakası yokta burası baya yoğun :)
transfer dönemi tam olarak ne zaman kapanıyor yani saat kaçta bitiyor

18.00 da bitiyor...

TürkuAz
02.Eylül.2006, 20:59
Necati'nin kiralık olarak gitmesine sevindim, inanıyorum dönüşü güzel olacaktır.

Orhan bu sezon bitince bonservisiyle verilir büyük ihtimalle.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Cihan, Bursaspor'da.

WebMaster91
02.Eylül.2006, 21:01
Cihan Bursa'ya gitti ya :D:D..

transatlantik
02.Eylül.2006, 21:02
Necati'nin kiralık olarak gitmesine sevindim, inanıyorum dönüşü güzel olacaktır.

Orhan bu sezon bitince bonservisiyle verilir büyük ihtimalle.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Cihan, Bursaspor'da.

he dogru ya unutmusum hatta bize karsi oynamisti o zaman bir tane kaldi ki o da iki taneye bedel...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Cihan Bursa'ya gitti ya :D:D..

tamam kardesim sasirdik iste:icon_biggrin:

yalcintheft
02.Eylül.2006, 21:07
buna da sukur ya geçen sezon iki kazma vardı bu sene 1 kaldı inşallah seneye hiç olmaz :icon_biggrin: yavaş yavaş

Emurafu
02.Eylül.2006, 21:08
Necatiyi kiralık vermemiz cok iyi göreceksiniz seney bu takımda forma giyecek:)

Ferhatın gitmesi iy günümüz cagında fizigi ve yapısı iyi degil hakan balta iyi trnasfer

Orhana ise basarılar diliyorum...

transatlantik
02.Eylül.2006, 21:08
buna da sukur ya geçen sezon iki kazma vardı bu sene 1 kaldı inşallah seneye hiç olmaz :icon_biggrin: yavaş yavaş

evet yavas yavas temizleyecegiz hepsini insallah:icon_biggrin:

TürkuAz
02.Eylül.2006, 21:09
Emrah'a katılıyorum.

yalcintheft
02.Eylül.2006, 21:10
ya bence ferhat çok kaliteli bir oyuncu olabilir gelecekte ama gerçekten çok zayıf kalıyor ben aynı şeyleri mehmet güven içinde düşünüyorum sanki fizik gücü hiç bir zaman üst düzey olmıcak gibime geliyor

Emurafu
02.Eylül.2006, 21:11
Ferhata bu kadar üzülmeyin Kiralıksa iyi olur ama bonservisle verildi ise üzülmem...Ferhat da fizik ve yapısı iyi degil...

Hakan balta 24 yasında milli oyuncu yapısı ve durması gerekn yerleri iyibiliyor kalli ısrarla istemiş stoperde oynama ihtimali var:)

Necati kiralık gitti kendini kurtardı seneye necati oynar bu takımda..

transatlantik
02.Eylül.2006, 21:13
ferhat gitti ama yerine genc ve daha cok faydalanabilecegimiz hatta volkani kesebilecek kalitede cok yonlu bi oyuncu geldi neye uzuluyosunuz ki ferhatin futbol hayati bitmedi sadece gs icin yeterli degildi ve gitti...

yalcintheft
02.Eylül.2006, 21:21
ya arkadaslar bişi sorcam hem Song hem de Bouzid fransızca konuşmuyolar mı ben Bouzid ilk geldiğinde Songla beraber oynasın diye alındı diye düşünmüştüm bu Servet nerden çıktı takıma nazar değmesin diye bi kazma bulunsun diyo heralde Feldkamp

Emurafu
02.Eylül.2006, 21:21
Yönetim cok iyi işler yaptı...,

Necati kiralık verilmesi süper:) yıldızı parlarsa seneye banko oynar:)

Cok iyi bir takım olduk gelecege yatırımlar var:)

Selcuk seneye gelecek...

Arkadaslar stoperi bu kadar kafanıza takmayın hakan orda oynayacakmıs...Kalli onu cok begeniyormus:..

transatlantik
02.Eylül.2006, 21:24
ya servet oynamasinda isterse orada birak baltayi sukur oynasin...

onur1990
02.Eylül.2006, 21:38
Necati, Orhan ve Emre Başkent'te

Ankaraspor, Galatasaray tarafından kadro dışı bırakılan golcü futbolcu Necati Ateş, Orhan Ak ve Emre Aşık'ı kiralık olarak renklerine bağladı.

Galatasaray'ın Alman teknik direktörü Karl Heiz Feldkamp'ın yeni sezonda kadroda düşünmediği ve kadro dışı bırakılan golcü futbolcu Necati Ateş, Ankaraspor ile anlaşmaya vardı. Mavi-beyazlı yönetim, Necati ve Galatasaray ile yaptığı görüşmelerde mutlu sona ulaştı. Transfer döneminin son gününde yapılan anlaşma sonunda golcü futbolcu Necati Ateş'in Ankaraspor'da sezon sonuna kadar kiralık olarak forma giyeceği öğrenildi.

Orhan Ak ve Emre Aşık da Ankarasporlu oldu

Necati Ateş'i kiralık olarak renklerine bağlayan Ankaraspor, Galatasaray'ın bir diğer kadro dışı bırakılan futbolcuları Orhan Ak ve Emre Aşık'ı da bir yıllığına kiralık olarak renklerine bağladı. İstanbul'dan eşlayarını toplayan futbolcuların, en geç yarın takımının çalışmalarına katılabileceğini söyledi.

murty54
02.Eylül.2006, 21:39
Emre Aşık da Ankaraspor'da

Tıkla (http://www.sporx.com/futbol/superlig/78285/)

transatlantik
02.Eylül.2006, 21:39
emre gitmeyecem diyodu ama ikna etmisler demek...

lincoln1979
02.Eylül.2006, 21:40
bune boyle ya kaç oyuncu verıyoz ankaraspora.barı ozerı alsak ya.belkıde onlardan bır oyuncu alcaz dıye vermıs olmasınlar.takas hanı

onur1990
02.Eylül.2006, 21:42
sende tutturdun özer diye

yalcintheft
02.Eylül.2006, 21:45
ya acaba Servet'i de kakalayamaz mıyız Ankaraspor'a :icon_biggrin:

Fernando Gago
02.Eylül.2006, 21:48
Ankaraspor Galatasarayın Pilot takımı olma yolunda :)

lincoln1979
02.Eylül.2006, 21:52
sende tutturdun özer diye

peki ankaraspordan bize yararlı olcak baska kım varkı.tek ozer var bende ondan dıyom.bu kadar oyuncuyu ne karsılıgında verıyoz anlamadım.

murty54
02.Eylül.2006, 21:53
Galatasaray ile Ankaraspor arasında transferin son gününde büyük bir takas yaşandı. Ankaraspor, Galatasaray tarafından kadro dışı bırakılan Necati Ateş, Orhan Ak ve Emre Aşık'ı sezon sonuna kadar kiraladı. Mavi-beyazlı yönetim, bu oyunculara karşılık olarak sezon sonunda genç yıldızı Özer Hurmacı'yı 1.5 milyon Euro karşılığında Galatasaray'a verecek.

Galatasaray ile Ankaraspor arasında yapılan protokole göre Necati Ateş sezon sonunda Ankaraspor'da kalmak isterse, Mavi-beyazlı kulüp Özer'in transferinden alacağı 1.5 milyon Euro'nun 500 bin Euro'sunu iade edecek.

Emurafu
02.Eylül.2006, 21:55
Of of of Özer ardadan yetenekli.....
Yönetim baya cakallık yaptı.......

Sezon sonu özer geliyor selcuk geliyor..

lincoln1979
02.Eylül.2006, 21:56
onur1990sana soylıyom bak ozer dıye dıye tuturdum en sonunda oldu ıste :D sakın yanlıs anlama laf atmıyon

transatlantik
02.Eylül.2006, 21:59
tam ihtiyacimiz olan adamlardan biriydi cok iyi oldu bu ama keske bu sezon gelseydi ya tuh...

yalcintheft
02.Eylül.2006, 22:01
onur1990sana soylıyom bak ozer dıye dıye tuturdum en sonunda oldu ıste :D sakın yanlıs anlama laf atmıyon
yaw baska istedigin bi adam varsa onun icin de tuttursana transfer sezonu bitmeden :icon_biggrin:

Emurafu
02.Eylül.2006, 22:02
Necati(kiralık) Emre(kiralık) Orhan(kiralık)

Karşılığında Özer Hurmacı’yı 1.5 M Euroya aldık bu sezon
değil birdahaki sezon gelicek...

Hakan Balta karşılığında FerhAt bonservisiyle
Aydın 2 yıl kiralık üstüne 750 bin $....

Ersun Yanal Hakan Balta’nın çok iyi stoper oynadığını
söylemiş...
Hakan Balta ve Özer Hurmacı’da Almanyadan yetişme...

Özer buyrun.......

http://208.65.153.253/watch?v=oRlY6MZXNAo

Yönetim süper işler yaptı 5 yılın takımını kuruyor:)

TürkuAz
02.Eylül.2006, 22:04
Özer Hurmacı gelişmesi sevindirici.Sağ kanatta alternatiflerimiz bol..

transatlantik
02.Eylül.2006, 22:06
hakikaten gs mizin gelecegi parlak gorunuyor...

Fernando Gago
02.Eylül.2006, 22:08
Selçek İnan transferinde kesin bilgi var mı ?seneye gelicek filan

Vieri
02.Eylül.2006, 22:10
özer hurmacı ve hakan balta transferleri sevindirici

lincoln1979
ya bu sene nıye alamıyoz.verın parayı alın ya.hem seneye clye gırcez ya takımla uyum sorunuda yasamaz.acaba neden seneye dedıler.belkı yanlıs haberdır seneye gelecegı

erdemzorer10
Galatasaray gelecek için büyük adımlar atmakta...tebirk ediyorum muhteşem transferler oldu...

Özer Hurmacı ve Selçuk İnan muazzam kalitede oyuncular...ufuğuda alırsak tam olcak :)

spider3784
02.Eylül.2006, 22:12
Necati(kiralık) Emre(kiralık) Orhan(kiralık)

Karşılığında Özer Hurmacı’yı 1.5 M Euroya aldık bu sezon
değil birdahaki sezon gelicek...

Hakan Balta karşılığında FerhAt bonservisiyle
Aydın 2 yıl kiralık üstüne 750 bin $....

Ersun Yanal Hakan Balta’nın çok iyi stoper oynadığını
söylemiş...
Hakan Balta ve Özer Hurmacı’da Almanyadan yetişme...

Özer buyrun.......

http://208.65.153.253/watch?v=oRlY6MZXNAo

Yönetim süper işler yaptı 5 yılın takımını kuruyor:)

Bu adam şimdi bizim takımımıza mı geldi yani?:o:

lincoln1979
02.Eylül.2006, 22:13
ya neden bu sene alamıyoz ya bır bılgısı olan varsa paylassın.

onur1990
02.Eylül.2006, 22:13
ben bu adamı tanımamışım galiba baksana herkes bu adamı aldığımıza şükrediyo...

TürkuAz
02.Eylül.2006, 22:14
Eğer bu 3 transfer gerçekleşirse, yönetimi tebrik ederim. :p

huntelaar10
02.Eylül.2006, 22:15
Evet bu sene gerçekten güzel transferler yaptılar..Artık kılı kırk yararak transfer yapıyorlar..

murty54
02.Eylül.2006, 22:15
arkadaşlar resmi olarak açıklanmadan sevinmeyelim nasıl olsa bi kaç saat sonra transfer dönemi bitecek açıklama yapılır zaten sonra hayal kırıklığına uğruyoruz

eGowiCh
02.Eylül.2006, 22:16
Galatasaray müthiş revizyona gitti. Ferhat ve Özgürcan'ı bonservisleriyle, Aydın'ı kiralık Manisaspor'a vermiş. Karşılığında Hakan Balta'yı almış.

Necati, Orhan Ak ve Emre Aşık'ı Ankaraspor'a vermiş, karşılığında Özer Hurmacı'yı almış.

Selçuk İnan da sanırım Galatasaray'da.

Galatasaray müthiş kaliteli transferler yapıyor, FM'de kadro kurulmuş sanki, sonra da gerçek hayatta uygulanıyor, diye birisi yazmıştı, dediği oluyor hakkaten.

Galatasaray'ın yaptığı transferler kıskanılmayacak gibi değil, özellikle Hakan Balta, Selçuk İnan ve Özer Hurmacı transferleri...

uAburak89
02.Eylül.2006, 22:17
2 saat dışarı gittik geldik, neler olmuş yahu.. (:

Kiralık gidenler Ankaraspor'da başarılı olur umarım ( Bizim maçlarda olmasınlar.. :D )

Ferhat'ın da yolu açık olsun.. Aydın'da Manisa'da kendini geliştirerek Galatasaray'a dönecek inşallah..

Hakan Balta iyi bir transfer oldu, çok yönlü bir oyuncu mutlaka katkı sağlar.. Sezon sonu gelecek olan Selçuk ve Özer Hurmacı'da gerçekten yerinde transferler özellikle de Özer Hurmacı..

Seneye sağda Özer, Solda Arda ortada Lincoln.. Biri bizi durdursun yahu.. :p

eGowiCh
02.Eylül.2006, 22:19
Galatasaray'dan son hamle
Galatasaray, Manisasporlu Hakan Kadir Balta'nın transferi konusunda kulübüyle anlaştı. Hakan'ın menajeri ile bugün İstanbul'da görüşme yapacak Galatasaray'ın sol kanat oyunucu ile gün içinde sözleşme imzalaması bekleniyor.

http://www.ntvspor.net/Images/19052.jpg

Galatasaray, transfer döneminin son gününde Manisaspor'un sol kanat oyuncusu Hakan Balta'nın transferinde sona çok yaklaştı.

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdür Adnan Sezgin, Manisaspor ile futbolcu Hakan Balta'nın transferi için anlaşmaya vardıklarını söyledi.

Adnan Sezgin, "Manisaspor ile çok önceleri Hakan için bir görüşmemiz olmuş ancak o zaman anlaşma sağlayamamıştık. Dün maç öncesinde yine bir göreşme yaptık ve bu transfer için anlaşmaya vardık. Ancak Vestel Manisaspor ile oynayacağımız için etik olmayacağından futbolcuyla bir görüşme yapmadık. Dolayısıyla Manisaspor ile anlaştık eğer Hakan ile de anlaşırsak transferin son gününde Hakan'ı kadromuza katmak istiyoruz" dedi.

Siyah-beyazlı kulüple kesin anlaşmaya varan Galatasaray, Hakan'ın menajeri ile bugün İstanbul'da bir görüşme yapacak. Bu transferin gün içinde kesinleşmesi bekleniyor.

Öte yandan sarı-kırmızılıların Hakan Balta dışında başka isimlerle de görüşmelerinin bulunduğu öğrenildi.

NTVSpor

TürkuAz
02.Eylül.2006, 22:20
Galatasaray müthiş revizyona gitti. Ferhat ve Özgürcan'ı bonservisleriyle, Aydın'ı kiralık Manisaspor'a vermiş. Karşılığında Hakan Balta'yı almış.

Necati, Orhan Ak ve Emre Aşık'ı Ankaraspor'a vermiş, karşılığında Özer Hurmacı'yı almış.

Selçuk İnan da sanırım Galatasaray'da.

Galatasaray müthiş kaliteli transferler yapıyor, FM'de kadro kurulmuş sanki, sonra da gerçek hayatta uygulanıyor, diye birisi yazmıştı, dediği oluyor hakkaten.

Galatasaray'ın yaptığı transferler kıskanılmayacak gibi değil, özellikle Hakan Balta, Selçuk İnan ve Özer Hurmacı transferleri...

Bu sene takımlarımız yer değiştirdi. :p

Ayrıca Özgürcan ile ilgili bir haber göremedim.

Emurafu
02.Eylül.2006, 22:21
Özgürcandan haberim yok:)

Yönetim iyi işler yapıyor bütün kararlara saygılı olun..

Servetin forması hakana verilecek:)

Özer bu sene gelmemesi iyi seneye daha tecrübeli gelir:9

Selcuk inan içinde söz alındı...

uAburak89
02.Eylül.2006, 22:21
Maraton çok güzel başlık atmış, ANKARASARAY diye.. Ben olsam yönetimin yerinde Carrusca'yı da kiralardım.. :D

lincoln1979
02.Eylül.2006, 22:23
arkadaslar ligtvde bu sene ıcın dendı ozer hurmacı

transatlantik
vay be son gunun bombalarina bak bu kadarina da pes gercekten helal olsun cok iyi oldu bu transferler...
ozer hurmaci bu sene icinse daha super olur

eGowiCh
Hakan Balta stoperde Servet'ten farksız olmaz.

transatlantik
02.Eylül.2006, 22:25
Hakan Balta stoperde Servet'ten farksız olmaz.

yok ya servet kadar olamaz...

lincoln1979
02.Eylül.2006, 22:27
seneye için değil arkadaşlar. ancak bu sene herhangi bir ücret verilmeyecek. Necati ankarada kalırsa 1mil euro verilecek. Kalmazsa 1.5 mil euro verilecek.

galatasaray forumundan alıntı.herhalde bu sene ıcın

Emurafu
Ersun yanal acıklaması var hakan stoperde cok iyi:)

Bu arada Hakan dün gece Galatasarau özel ucagı ile geldi kalli onunla uzun konusdu..Hakanla görüsme varmıs ama hakan gelir kesin..

Yaslıları veriyoruz gencleri topluyoruz...

eGowiCh
Ayhan'ı kesip Hakan Balta'yı oynatır, çok faydalı olur o zaman. Volkan-Hakan olur sol kanat, bindire bindire, dinlene dinlene oynarlar.

batuhanry
Hurmaci bu sene gelsin ya:p

physicist87
02.Eylül.2006, 22:30
Bu transferleri gerçekleştirmişse Galatasaray yönetimine helal olsun,tebrik ederim umarım Fererbahçe'nin(tenikadamların) bi zaman yaptığı hataları yapmaz Kalli,futbolcu mezarlığı oluşturmaz!!

El Barto
02.Eylül.2006, 22:32
Hakan Balta ile Servet'i oynatsınlar madem arkadaşlar bukadar ısrarcı Balta'nın stoper oynaması konusunda. :p Fena olmaz hani... :)

Emurafu
02.Eylül.2006, 22:32
Bütün transferler kalli istegi ile yapılıyor..Sorun olmaz.
Gs Tv Acın haberler baslıyacak:)

Özer-Selcuk :seneye
Selcuk gelir mehmet güven gider...netakım oluyoz be..

lincoln1979
02.Eylül.2006, 22:33
su son 1-2 saat son bır aydan daha heycanlı geccek gıbı.ayrıca 3 tane falan milli oyuncu verıyoz ve alcagımız oyuncu seneye gelcek.bence yonetım boyle bır sey yapmaz.Allah korusun seneye ya sakatlık falan gecırırse ankarada veya baska bıse olursa ne olcak.saat 18.00 bekleyelım ogrenırız hepsını

anilton
02.Eylül.2006, 22:34
Özer Hurmacı'nın Türk futboluna kazandırılması açısından Kalli büyük şans...

Selçuk'ta Türkiye Liglerinde en beğendiğim play maker,G.Saray mükemmel işler yapıyor...

transatlantik
02.Eylül.2006, 22:34
Hakan Balta ile Servet'i oynatsınlar madem arkadaşlar bukadar ısrarcı Balta'nın stoper oynaması konusunda. :p Fena olmaz hani... :)

gol manyagi yaparlar bizi:icon_smile:

sitte
02.Eylül.2006, 22:35
HakanBalta GS TV'ye ropörtaj verdi ayrıca yarın resmi imzayı atçak.....

Özer Hurmacı sağ kanatta mı oynuyor???

EreN
02.Eylül.2006, 22:36
Ohoo bunlar transfer mi!
Fenerbahçe Beyonceyi getirdi...

Atakan38
ReaL Madrid 2 :)

Bu N Yaa NoLuyo Ozer,SeLcuk,BaLta Yavaşşş Ağır GeLebıLır Bıze

Servet'i Kessinde Defans'tan Ben Kımsenın GeLmemesınede Razıyım

TürkuAz
Ne güzel konuştun be Emre abi. :zuhaha

Emurafu
02.Eylül.2006, 22:37
Arkadaslar sanırım özerde bizde kiralık oynayacak begenirsek bonservisini alma yetkimiz bulanacak:)

uAburak89
02.Eylül.2006, 22:38
Mavi-beyazlı yönetim, bu oyunculara karşılık olarak sezon sonunda genç yıldızı Özer Hurmacı'yı 1.5 milyon Euro karşılığında Galatasaray'a verecek. Galatasaray ile Ankaraspor arasında yapılan protokole göre Necati Ateş sezon sonunda Ankaraspor'da kalmak isterse, Mavi-beyazlı kulüp Özer'in transferinden alacağı 1.5 milyon Euro'nun 500 bin Euro'sunu iade edecek.

transatlantik
HakanBalta GS TV'ye ropörtaj verdi ayrıca yarın resmi imzayı atçak.....

Özer Hurmacı sağ kanatta mı oynuyor???

evet sag kanatta oynuyo

Atakan38

5 Li Defasn Yapıp YanLarınada Sızden Baki'yi Koysak Nası Olurr :)

El Barto
02.Eylül.2006, 22:39
Baki'ye kendine takım bul demişler alabilirseniz süper olur. :)

lincoln1979
02.Eylül.2006, 22:39
Özer işi sezon sonuna kalırsa olmayacakmış gibi geliyor bana!
Melih Gökçek'in Ankaraspor'u hiç güven vermiyor bana bu konularda... FB daha yüksek teklif yapar onlara verirler.

eGowiCh
02.Eylül.2006, 22:40
Hakan Balta ne stoperi yahu, nereden duyuyorsunuz bunları, anlamak güç. Forvetten bozma bir sol kanat adamı Hakan Balta, stoperde iş yapamaz. Sol kanatta bence Türkiye'nin en iyi 3 adamından biri.

Roberto Baggio
özer hurmacı müthiş bir transfer...

TürkuAz
Tadından yenmez..:D

Umarım, Necati sezon sonunda Ankaraspor'da kalmak istemez.Hem paradan yırtarız :D hem de oyuncumuzu kaybetmeyiz.Ben inanıyorum, Necati Ateş bu takıma çok şeyler katacak.

transatlantik
5 Li Defasn Yapıp YanLarınada Sızden Baki'yi Koysak Nası Olurr :)

kaleye de runje:icon_biggrin:
sag bek icin bizimkiler ugur kavrugu dusunse super olur

anilton
02.Eylül.2006, 22:42
evet sag kanatta oynuyo

Özer hücum bölgesinin her yerinde oynayabiliyor...

TürkuAz
02.Eylül.2006, 22:42
kaleye de runje:icon_biggrin:
sag bek icin bizimkiler ugur kavrugu dusunse super olur
Kaleye Norveç Milli Takım kalecisi ;

Thomas Mhyre :zuhaha

Emurafu
02.Eylül.2006, 22:43
Necati seneye Gelir banko oynar göreceksiniz....

Özer bizde oynayacakmıs öyle diyorlar begenirsek bonservisini alacakmısız....

transatlantik
02.Eylül.2006, 22:43
Özer hücum bölgesinin her yerinde oynayabiliyor...
asil yeri sag kanat ama...

uAburak89
02.Eylül.2006, 22:46
İşler karıştı, yönetim transfer piyasasını alt üst ediyor.. :D

lincoln1979
içimden bir ses dıyokı asıl bomba en sonda patılıcak.

Emurafu
Özer bizde kiralık oynayacak fakat sezon sonu geldiği zaman 1.5 miyon euro verip alacağız eğer necati canı isterse Ankarada kalırsa 1 milyon euro vereceğiz sadece özer için....

Özer suanda bize gelecek deneme gibi olacak:)

anilton
asil yeri sag kanat ama...

Özer Hurmacı'nın asıl yeri orta sahanın ortası,Aykut hoca sağ kanatta oynattı sürekli,alıştı.Serdar Özkan gibi...

physicist87
02.Eylül.2006, 22:47
Necati huzursuz bir adam,onun gibisini Galatasaray çok bulur,bence kalması çok saçmaydı gerek kişisel gerekse oyunculuk anlamında hiç beğenmediğim bir oyuncu, Kalli'yi bu yüzden sevdimm adam kumaştan anlıyor..Bomboş şut atmaktan başka bi işe yaramayan bir adam 20 şuttan elbet birini gol atacak,atıyordu!!Seneye de mümkünse gelmesin geriiii,ben iyi futbolcu seyretmek istiyorum ezeli rakibimde:D

Özer mükemmel bir transfer bencee, tebrikler..

transatlantik
02.Eylül.2006, 22:48
Özer Hurmacı'nın asıl yeri orta sahanın ortası,Aykut hoca sağ kanatta oynattı sürekli,alıştı.Serdar Özkan gibi...

su an oynadigi mevkii asil mevkiisidir mesela ardanin asil mevkiisi sol aciktir cunku oraya uyum saglamistir ve surekli orada oynamistir neyse cok yonlu bi oyuncu diyelim...

anilton
02.Eylül.2006, 22:51
su an oynadigi mevkii asil mevkiisidir mesela ardanin asil mevkiisi sol aciktir cunku oraya uyum saglamistir ve surekli orada oynamistir neyse cok yonlu bi oyuncu diyelim...

Hadi öyle olsun bakalım... ;;)

lincoln1979
02.Eylül.2006, 22:51
transfer donemı 7 eylule uzatıldı denıyo dogrumu

transatlantik
02.Eylül.2006, 22:52
transfer donemı 7 agustosa uzatıldı denıyo dogrumu

oyle bisey olma ihtimali yoktur bence...

sitte
02.Eylül.2006, 22:54
7 ağustos mu:D:Dabi eylüle girdik

hayır uzatılmadı çünkü SAKARYASPOR yönetimide istemişti ama olmadı red cevabı elmişti...

transatlantik
02.Eylül.2006, 22:55
7 ağustos mu:D:Dabi eylüle girdik

hayır uzatılmadı çünkü SAKARYASPOR yönetimide istemişti ama olmadı red cevabı elmişti...

aboo harbi ne agustosu yahttp://forum.turksportal.net/vb/images/icons/icon10.gif

Emurafu
Arkadaslar keske su yasin cakmak bizde olsa idi........Servetin yerine ne güzel adamdı:)

erdemzorer10
dün lig tv de öyle dediler...7 eylülde bitecegi söylendi..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Arkadaslar keske su yasin cakmak bizde olsa idi........Servetin yerine ne güzel adamdı:)

Emrah abi dün aynı şey içimden geçti..:(:(

El Comandante
02.Eylül.2006, 22:57
Özer Hurmaci,Selcuk,Hakan Balta

Bunlar simdi hemen mi gelecekler ? Eger öyleyse muhtesem transferler yaptik :)

eGowiCh
3 Eylül, yani bugün 18.00'de transfer sezonu kapanıyor.

ZeroG
Adaşımı alarak hakikatten süper transfer yapmış oldunuz.Keşke biz alabilseydik.Neyse hayırlı olsun...

lincoln1979
02.Eylül.2006, 22:58
ya eylul yazcama agustos yazmısım.heycandan ne yazacagımı sasırdım

transatlantik
02.Eylül.2006, 22:58
dün lig tv de öyle dediler...7 eylülde bitecegi söylendi..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Emrah abi dün aynı şey içimden geçti..:(:(

mac sirasinda ayni seyi tekrarladim durdum yasin olayini...7 eylulde bitiyosa bize bikac gun daha eziyet var transferlerin devami gelebilir

Emurafu
02.Eylül.2006, 22:59
Özer Galatasaraya Kiralandı....

Transferin son gününde Galatasaray ile ligin son sırasında yer alan Ankaraspor arasında 4 oyuncunun yer aldığı bir takas gerçekleşti.

Ankaraspor, Galatasaray’da kadro dışı bırakılan Orhan Ak , Necati Ateş ve Emre Aşık’ı, birer yıllığına kiralık olarak kadrosuna kattı. Galatasaray ise Ankara ekibinin genç oyuncusu Özer Hurmacı’yı kiralık olarak renklerine bağladı.
Sarı-kırmızılı kulüp, sezon sonuna kadar kiralanan Özer Hurmacı’yı kadrosunda tutmak isterse 1.5 milyon Euro bedel ödeyerek genç oyuncunun bonservisini alacak.
Sezon sonunda Necati’nin Ankaraspor’da kalmak istemesi halinde ise başkent ekibinin 500 bin Euro karşılığında bu futbolcunun bonservisini alacağı belirtildi.
Kaynak :Ntv

Özerde bize geldi ok iyi oldu begenirsek bonservis hakkı bizde.......

Egemen keske servet yerine su yasini biz alsaydık:)

uAburak89
02.Eylül.2006, 23:01
Transferin son gününde Galatasaray ile ligin son sırasında yer alan Ankaraspor arasında 4 oyuncunun yer aldığı bir takas gerçekleşti.

Ankaraspor, Galatasaray'da kadro dışı bırakılan Orhan Ak , Necati Ateş ve Emre Aşık'ı, birer yıllığına kiralık olarak kadrosuna kattı. Galatasaray ise Ankara ekibinin genç oyuncusu Özer Hurmacı'yı kiralık olarak renklerine bağladı.

Sarı-kırmızılı kulüp, sezon sonuna kadar kiralanan Özer Hurmacı'yı kadrosunda tutmak isterse 1.5 milyon Euro bedel ödeyerek genç oyuncunun bonservisini alacak.

Sezon sonunda Necati'nin Ankaraspor'da kalmak istemesi halinde ise başkent ekibinin 500 bin Euro karşılığında bu futbolcunun bonservisini alacağı belirtildi

Kaynak: NTV

Özer bu sene geliyor anlaşılan..

sitte
02.Eylül.2006, 23:01
beyler 7 eylül(doğum günüm:D:D)reddedildi SAKARYASPOR yönetimi de istekte bulundu ama reddettiler....

transatlantik
02.Eylül.2006, 23:03
galiba bu sene kiralik geliyo sene sonunda da bonservisini alma hakkimiz olacak...

batuhanry
02.Eylül.2006, 23:04
Özer hurmacı bizde bu sezon kıralık oynucakkmıs istersek bonservısını alabılırmısız;)

lincoln1979
02.Eylül.2006, 23:04
renktaslar ozer ısıne netlık kazandıralım.özer bu sene kıralık oynuycakmış,eger begenırsek ve almak ıstersekde seneye bonservısıyle alcakmısız.yanı haberde sezon sonu gelcek denıyo ya o bonservısıyle denılıyo.yanı bu sezon bızde

douramss
02.Eylül.2006, 23:05
Ozer Hurmaci ne zaman geliyor kesin olarak???

Hakan Balta ne zaman imza atiyor???

uAburak89
02.Eylül.2006, 23:06
Son gün büyük takas
Galatasaray, transferin son gününde kadro dışı bırakılan Orhan Ak, Emre Aşık ve Necati'yi Ankaraspor'a kiralık olarak verdi. Karşılığında Özer Hurmacı'yı kiralayan sarı-kırmızılılar, sene sonunda genç oyuncudan memnun kalırsa 1.5 milyon Euro'ya bonservisini alacak.

Saat 18.00 olsun, transfer sezonu kapansın.. Açıklama bekliyorum, her yerde başka birşey sıkıldım yav.. :D

murty54
02.Eylül.2006, 23:06
beyler 7 eylül(doğum günüm:D:D)reddedildi SAKARYASPOR yönetimi de istekte bulundu ama reddettiler....

Sakaryaspor niye 7 eylüle uzatmak istediki Erman Ergin'i alarak transferi kapattılar zaten??

Emurafu
02.Eylül.2006, 23:08
İmzaları dert etmeyin onlar halledilir verirsin ellerine bir kagıt atarlar:)

lincoln1979
02.Eylül.2006, 23:09
ya bişe ıstıcem cokmu abartmıs olurum.barı omer aysanıda alsak tam super olurdu

sitte
02.Eylül.2006, 23:10
bilmiyorum SAKARYASPOR'umuzun resmi sitesinde vardı....

Emurafu
02.Eylül.2006, 23:16
Arkadaslar özer uefa da oynayabilir yası küçük...

Egemenin dedigine göre stoper içinde bekirin gelme ihitmali varmıs:)
İnsallah dogrudur..

eGowiCh
02.Eylül.2006, 23:18
Özer Galatasaraya Kiralandı....

Ankaraspor, Galatasaray’da kadro dışı bırakılan Orhan Ak , Necati Ateş ve Emre Aşık’ı, birer yıllığına kiralık olarak kadrosuna kattı. Galatasaray ise Ankara ekibinin genç oyuncusu Özer Hurmacı’yı kiralık olarak renklerine bağladı.
Sarı-kırmızılı kulüp, sezon sonuna kadar kiralanan Özer Hurmacı’yı kadrosunda tutmak isterse 1.5 milyon Euro bedel ödeyerek genç oyuncunun bonservisini alacak.
Sezon sonunda Necati’nin Ankaraspor’da kalmak istemesi halinde ise başkent ekibinin 500 bin Euro karşılığında bu futbolcunun bonservisini alacağı belirtildi.
Kaynak :Ntv

Özerde bize geldi ok iyi oldu begenirsek bonservis hakkı bizde.......

Egemen keske servet yerine su yasini biz alsaydık:)

Yasin'i siz alsaydınız sizi kimse tutamazdı zaten.

Bu sene yerli transfer konusunda Fenerbahçe ve Galatasaray çok iyi işler yaptı, Beşiktaş sönük kaldı.

Fenerbahçe ve Galatasaray'ın elindeki yerliler geleceğin milli takımını oluşturacak.

douramss
Umarim fos haber degildir Bekir..Servet in yerine harika bir transfer olur...Pek umudum yok ama gelirse cok buyuk bir basaridir transferi....

lincoln1979
evet dogru özer 20 yasında uefada oynayabılır

batuhanry
Özer uefa da oynıcak mı:o

21 yasında diilmi özer:o

transatlantik
02.Eylül.2006, 23:21
beyler hangi bekir bu?

murty54
02.Eylül.2006, 23:22
keşke gelse bekir irtegün çok iyi bir oyuncu ben çok beğeniyorum

Hugo
02.Eylül.2006, 23:22
Ankarasporla 1 yıllık anlaştığını kendi ağzından dinliyorum şu an Necati'nin..

Emre Aşık ve Orhan Ak da gitti dedi Necati. Kiralık gitmiş onlar da..

batuhanry
02.Eylül.2006, 23:23
erTugrul nerde dınlıoosun:s

Hugo
02.Eylül.2006, 23:24
Radyospor da Ulueren'in prgoramına bağlandı Telefonla..

batuhanry
02.Eylül.2006, 23:25
Bitti heralde tüh be kacırdık:)
ok devam edıo:)