PDA

View Full Version : maça başlama hatası...

Achilles26
05.Ocak.2008, 22:26
takım oyuncularını seçip maça başlamak için devamı tıkladığımda oyun takılıyor ve görew yöneticisinden baktığmda yanıt vermiyor diyor nedendir arkadaşlar...

KaF KeF
05.Ocak.2008, 23:34
Oyunu Pencere Modunda oynamayı denediniz mi ?

Preferences-Sound & Display'a gel windowed'e bas..Eğer öyle olmuyorsa; ekran çözünürlüğünü 1024*768 yapmalısın sonra fm'nin kısayoluna sağa tıklayarak target kısmına bir boşluk bırakarak -windowed -small_screen yaz..Pencere modunda oynayabilirsin..

Achilles26
06.Ocak.2008, 04:21
maça başlayamıyorki pencere moduna geçeyim donup kalıyor :S

BeeTLeJuiCe
06.Ocak.2008, 05:00
Sen oyunu sil baştan yükle en iyisi. Ne sorunlu oyunmuş :D

Yanlız ben anlamadım, pencere modunda oynamayı denedinmi Aykut'un dediği şekilde?

bluefunner
08.Ocak.2008, 07:39
Aynı Sorun bendede cikiyor taktiği verip maça baslayı tikladıktan sonra donup kalıyor maca girse sececem zaten pencere modunu ama oraya gelmeden donuyor ve bir daha düzelmiyor yardım ederseniz sevinirim

xuq
08.Ocak.2008, 07:50
Aynı Sorun bendede cikiyor taktiği verip maça baslayı tikladıktan sonra donup kalıyor maca girse sececem zaten pencere modunu ama oraya gelmeden donuyor ve bir daha düzelmiyor yardım ederseniz sevinirim

aynısı banada olmuştu 3-4 kere aynı maçı açıp oynamaya çalıştım bi türlü olmadı sonra save dosyasını alıp arkadşın pcde açtım bir kaç maç yaptım save dosyasını tekrar kendi pc me koydum düzeldi sonra bir kaç maçta daha yapacak gibi oldu ama uzun süre bekledim düzeldi

bluefunner
09.Ocak.2008, 00:27
anladim kardes saolasin ama ben kurar kurmaz denedim olmadi 9.1.0 di ben 9.2.0 a yukselttim bu seferde product key istiyor bu gidisle yalan olcak oynayamayacam oyunu
belki benim makina vista diye kabul etmiyor olabilir