1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: maça başlama hatası...

Default maça başlama hatası...

takım oyuncularını seçip maça başlamak için devamı tıkladığımda oyun takılıyor ve görew yöneticisinden baktığmda yanıt vermiyor diyor nedendir arkadaşlar...

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Oyunu Pencere Modunda oynamayı denediniz mi ?

Preferences-Sound & Display'a gel windowed'e bas..Eğer öyle olmuyorsa; ekran çözünürlüğünü 1024*768 yapmalısın sonra fm'nin kısayoluna sağa tıklayarak target kısmına bir boşluk bırakarak -windowed -small_screen yaz..Pencere modunda oynayabilirsin..

maça başlayamıyorki pencere moduna geçeyim donup kalıyor :S

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sen oyunu sil baştan yükle en iyisi. Ne sorunlu oyunmuş

Yanlız ben anlamadım, pencere modunda oynamayı denedinmi Aykut'un dediği şekilde?

Aynı Sorun bendede cikiyor taktiği verip maça baslayı tikladıktan sonra donup kalıyor maca girse sececem zaten pencere modunu ama oraya gelmeden donuyor ve bir daha düzelmiyor yardım ederseniz sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    sakarya

Quote Originally Posted by bluefunner View Post
    Aynı Sorun bendede cikiyor taktiği verip maça baslayı tikladıktan sonra donup kalıyor maca girse sececem zaten pencere modunu ama oraya gelmeden donuyor ve bir daha düzelmiyor yardım ederseniz sevinirim
    aynısı banada olmuştu 3-4 kere aynı maçı açıp oynamaya çalıştım bi türlü olmadı sonra save dosyasını alıp arkadşın pcde açtım bir kaç maç yaptım save dosyasını tekrar kendi pc me koydum düzeldi sonra bir kaç maçta daha yapacak gibi oldu ama uzun süre bekledim düzeldi

anladim kardes saolasin ama ben kurar kurmaz denedim olmadi 9.1.0 di ben 9.2.0 a yukselttim bu seferde product key istiyor bu gidisle yalan olcak oynayamayacam oyunu
    belki benim makina vista diye kabul etmiyor olabilir

Mesaj Yetkileri